mm.. ma küll antud üritusest osa ei võta kuna teine üritus samal ajal.. aga omast kogemusest räägin..

väljas metsas on oluliselt lahedam ja huvitavam mängida kui sisehallis, tohutu suur vahe on imho.. esimene kord oli ka talvel väljas.. natukene lund ja enamus pori ja sula.. mõtlesin, et wtf, ma siin küll kuskil põlve maha ei pane vms.. 5min hiljem kui esimesed kuulid lendasid ringi, lasime sõbraga mööda kraavipõhja roomata nii mis mühises.. kui metsa minna, siis peab vaatama võimalikult vähese alusmetsaga koht, põõsad jms peenikesed oksad takistavad kuulide lendu.. parim koht kus ma möllanud olen on Männiku metsad, seal on ka mõned vanad sõjaväebarakkid siiani püsti, nende juures on superhea kindluse vallutamist ja lipu toomist jms tüüpi lahinguid pidada.. mingi jutt et 3h metsas jaurata on selge piin või liiast.. unustage ära.. te ei pane tähelegi kuidas need kolm tundi on lennanud.. ja külmast ei saa keegi rääkida, läbinisti tilgute higist..

loomulikult sellisele lahingule vaja võtta veidi ka autosid kaasa kus saaks vajadusel riideid vahetada, vahetusriided, jalatsid jms kraam kaasa.. ei teeks paha ka mingi suurem termose täis teed või suppi vms kaasa võtta.. külmarohtu võib ka võtta, aga siis tuleb ikkagi kõigile turvareeglid selgeks teha, a la maski ja turvaala ja kaitseriivide jms kohta.