Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 123 EsimeneEsimene ... 891011122060110 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 2460
  1. #181

    Re: NL10 grinderite nurgake

    No mina tulen towerisse, kindlalt. Aga BR liigutamine on tülikas ja võtab aega. Esmasp saan vast pacificust rolli kätte, kuim ingeid delaysid ei teki ja siis kuna veel towerisse üle läheb.
    Ahjaa, selleks ajaks kui BR-i sinna saan on vast juba HEM ka olemas. :P

  2. #182
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma ei saa aru kudias kõik nii raske on ?
    raha oli starsis, vaja saada towerisse, võttis aega 4 minutit, sest ise uimerdasin...

    moneybookers on tore asi

  3. #183

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    NL10 grinderid, lood on sellised.

    Alaska - 1) Toweris 2) Full ring 3) statid on mul minimaalsed, 4)positsiooni kohta puuduvad üldse

    -
    Kas on kuskil lehel mingi suur tabel kogu infoga? Üks leht kus kõik kirjas?

    kas saab kuidagi otse pildifail teha või tuleb printscreen teha?

  4. #184

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mängida võin ka toweris, kuigi seni toksinud trios. 6max oleks hea, sest meeldib mulle rohkem kuna aktsionit on ka rohkem. Mitme lauaga korraga muidugi läheks kiireks. Statte pole miskit anda, kuid nüüd panen endale miskise proge kindlasti peale. Eks siis hakkab ka statte tulema. Esialgu proovikski ABC põhitõed, kätte saada, ühe-kahe laua peal mängides. Siis õpin vastaste statte kasutama, ja võib rohkemaid laudu korraga mängida.

  5. #185
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas sokimeez
    Mängida võin ka toweris, kuigi seni toksinud trios. 6max oleks hea, sest meeldib mulle rohkem kuna aktsionit on ka rohkem. Mitme lauaga korraga muidugi läheks kiireks. Statte pole miskit anda, kuid nüüd panen endale miskise proge kindlasti peale. Eks siis hakkab ka statte tulema. Esialgu proovikski ABC põhitõed, kätte saada, ühe-kahe laua peal mängides. Siis õpin vastaste statte kasutama, ja võib rohkemaid laudu korraga mängida.
    Tere sokimeez,

    Muretse kindlasti endale soft, see on häda vajalik. Esialgu ABC põhitõed on kindlasti vaja selgeks õppida, samuti oleks vaja kõvasti praktikat.

    Kui vaadata neid state, mis Teie kõigi käest sain, siis need on kohutavad ausalt, eriti NL10 jaoks minuarvates. Minu arvates on ka pokkerit õppida lihtsam FULL RINGIS, sest algusest, kui oskused puuduvad on Teile lihtsam seal Tight stiili ära kasutada. 6-max olete te sunnitud, nii või naa rohkem mängima ja rohkem otsuseid tegema, seega alguses palju valesi otsuseid läheb Teile lihtsalt kulukamaks. Samuti võib Teile tekkida selline väike loosi pisik sisse, kus hiljem võite full ringis jne hätta jääda.

    Parimat soovides,

    Tigrano


  6. #186
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kas on kuskil lehel mingi suur tabel kogu infoga? Üks leht kus kõik kirjas?

    kas saab kuidagi otse pildifail teha või tuleb printscreen teha?
    Valid select Raport name from list, by stakes ja position mulle ;D

    Ning alt stats selectioni alt valide + märgiga juurde endale flopp agg, turn agg, river agg ;D

    Lõpus vajautad premat hiire klahvi ja salvestad CSV faili ja saadad mulle.

  7. #187
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas broadcast
    No mina tulen towerisse, kindlalt. Aga BR liigutamine on tülikas ja võtab aega. Esmasp saan vast pacificust rolli kätte, kuim ingeid delaysid ei teki ja siis kuna veel towerisse üle läheb.
    Ahjaa, selleks ajaks kui BR-i sinna saan on vast juba HEM ka olemas. :P
    Väga hea broadcast,

    Arvatavasti, meil natuke veel hilineb start ehk mängima asumine, sest osad veel tulevad Towerisse ning ennem on vaja natuke õppida ja arutada

  8. #188

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    ma ei saa aru kudias kõik nii raske on ?
    raha oli starsis, vaja saada towerisse, võttis aega 4 minutit, sest ise uimerdasin...

    moneybookers on tore asi
    Kuna mängin pacificus, siis juba see awaiting process on 3 business days +veel mignid päevad kuna nad veel üle kannavad ja nüüd nädalavahetus jääb sisse. Eks seepärast seal tase ongi nii nõrk, et cashoutid võtavad MEELETU aja ja normaalsed võitvad, regulaarseid cashoute tegevad mängijad lihtsalt ei viitsi möllata nii palju.
    Ja nüüd vaadates nende mingit üldist cashouti tabelit, on keskmine kuluv aeg umbes 5-6 päeva kuni nädal. :-\ Vahet pole kuhu kannad.

  9. #189
    Metsapull
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    International Bank Transfers (2-3 Business Days)

    Netelleris siuke asi täitsa olemas.
    Kas keegi on seda teed pidi raha sisse kandnud? Kui palju kohalikud pangad selle pealt tasu võtavad(SEB või siis Swedbank)?

  10. #190
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    http://arion.pri.ee/pildid/pildid/ongamestart.JPG


    need siis ainult toweri käed praegu mõne päeva omad. Pole eriti mänginud ja täna olin vähe tightim, aga ei kujuta ette kui palju


  11. #191
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tere,

    Selline hakkab olema exeli tabel kuidas ma hakkan, Teie mängu jälgima Exeldis ei ole veel päris valmis, tuleb ühtteist lisa veel, seega mehed võimalikult palju infot mulle veel ja kõigi msn, et ma ei pea ootama kellegi järgi ;D


    http://arion.pri.ee/tigrano/exel.swf

  12. #192
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Statsid olid mul jubedad küll :D

    Aga exceli tabel töötab vägevalt!

  13. #193
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    See bb/100 kohta vale ei olnud :?. 0.2 õige igatahes olla ei saa ju :O?

  14. #194
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    See bb/100 kohta vale ei olnud :?. 0.2 õige igatahes olla ei saa ju :O?
    HEM näitas Timpzil täpselt 0.2 bb/100

  15. #195
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kohe panen siia Timpzi osad käed läbi replayeri, siva tegin aega polnud, midagi ikka saate ;D

    Ei mingit sügavamat teooriat, käed lahti ja esimene mõte, mis pähe kargas

    http://arion.pri.ee/tigrano/timpz10.swf

  16. #196

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    HEM näitas Timpzil täpselt 0.2 bb/100
    Kas ma olen bb/100 mõistest valesti aru saanud?
    Näite põhjal, kui käte arv 6587,kasum 55$ ja limiit 0,1. Siis mina arvutaks 8,35bb/100.

    Jah osad käed on, trackerist puudu, kui ma ei eksi võitis Timpz ka turniiri

    Timpz võitis 1$ millegiga, 6587 käega ;D

  17. #197
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Küsimused:

    1) Kas kunagi saame ise kah selle exceli enda kätte. Päris hea oleks näppida ja mängida nende statsidega
    2) Kas peaks kasutama Towerisse regamisel kasutama mingisugust boonuskoodi?
    3) Kui kannan 100$ siis kui palju ma pean mängima, et mingisugune boonus mulle avaneks - (PartyPoker.com pole mingit boonus, saab ainult mingeid punkte ja seeongi kõik ja nendega pole midagi eriti teha)

    Aitäh


    Timps ei saand ju C-betti teha kuna Villain läks PRF All-in

    Jah, saate ka exeli enda kätte, siis ehk mul isegi kergem natuke ;D

    Jah, soovitavalt olek hea, kui kasutate liitumisel, meie foorumi linki: http://www.towergaming.com/affiliate...15&size=468x60

    Boonus koodi ei ole vaja, sisestada, kui liitute läbi selle lingi.

    Sõltub kõik, kui palju mängid. Võid arvestada jah 9 lauda full ringis annab ubmkaudu 15 punkti tunnis. Kui annad täpsema info palju mängid kuus käsi jne võin aidata boonust soovitada.

    Tegin selle timpzi video kähku võisin kiiruga ka kuskil eksida või juba rääkida mõnest eelmisest olukorrast jne


  18. #198
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    aitähh herr tigrano

    tänud video eest, ja ma võin sulle kunagi , enne kui mu pt evaluate periood läbi saab, ka stat faili , v andmebaasi faili saata...
    näed veel paremini kui sitasti ma mängin

    aga limp ässadega... õigustatud karistuse saamine

    ps. ma mängin nüüd toweris, ja fullringi, sest br on shordi jaoks liiga väike


  19. #199
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Küsimused:

    1) Kas kunagi saame ise kah selle exceli enda kätte. Päris hea oleks näppida ja mängida nende statsidega
    2) Kas peaks kasutama Towerisse regamisel kasutama mingisugust boonuskoodi?
    3) Kui kannan 100$ siis kui palju ma pean mängima, et mingisugune boonus mulle avaneks - (PartyPoker.com pole mingit boonus, saab ainult mingeid punkte ja seeongi kõik ja nendega pole midagi eriti teha)

    Aitäh
    2) siin kuskil üalpoolgi on foorumi link, boonuskoodi pole vaja sealt ise arvutad
    3) boonuse lahtisaamiseks vaja pp'si... tigrano väide: nl10 fr (vist) 9 lauda ~15pp'd/h

  20. #200
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    aitähh herr tigrano

    tänud video eest, ja ma võin sulle kunagi , enne kui mu pt evaluate periood läbi saab, ka stat faili , v andmebaasi faili saata...
    näed veel paremini kui sitasti ma mängin

    aga limp ässadega... õigustatud karistuse saamine

    ps. ma mängin nüüd toweris, ja fullringi, sest br on shordi jaoks liiga väike

    Jah käte läbivaatamine ei võta kaua aega, tulevikus kavatsen kindlasti analüüsida käsi jne, süveneda rohkem mängu, järgmisena miks mitte võiksin võtta Sinu käed kasutusse

    Igasugune limp unustage ära ja eriti veel NL10, kus keegi ei mõtle eriti midagi.

    Full ringis mängimine on minumeelest mõistlik, eriti alguses, kui arendate oma mängu (see on minu arvamus)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES