Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 101, kokku 123 EsimeneEsimene ... 519199100101102103111 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 001 kuni 2 020, kokku 2460
  1. #2001

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Mina calliks.
    Ma ei usu, et ta võtaks sellise liini setiga.
    Paneksin ta äärmisel juhul 10Q+, või kahe paari peale.
    Minu poolt kindel call ja note juurde:)
    Kamoon Simmo, millist 2 paari sa seal näed??

    Aga käe kohta, siis nõustun, et sa ei saa seal seti kartes iga kord overpairi ära visata, see oleks nii -ev, et oksele ajaks lausa:D (any q, 55+, A3s type of käed kelle sa lihtsalt oma betiga nurka ajad, et neil ei ole ruumi callimiseks ja kes suruvad ja loodavad, et sa missisid oma AK või foldid oma 88-JJ)
    Calli ja rõõmusta, et stäkid sisse saad.

    Ja jah, aeg ajalt on tal tõesti set seal, happens.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 23.04.10 at 22:28

  2. #2002
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: NL10 grinderite nurgake

    no nii spetsialistid ,vaikselt aga tasa olen oma rolliga nii kaugel ,et nl10 shottida.lisan ka käed ja oma mõtted ja igasugune arvustus oodatud.

    tõsiselt mõtlesin et 3betin aga millegipärast otsustasin callida ,ässale sain pihta olukord tore aga tundmatu vastane ja otsustasin võtta check-call liini. flopil bettis suurelt ja panin ta mingi paari peale 99+ vb AQ ,AJ . turni mast ei tundunud ohtlik sest ei leidnud mingit kombinatsiooni tema kätes ühest mastist. suur bet tundus proov panna mind foldima.river jällegi blank aga mast maas ja tema all-in jooksutas juhtme kokku ,peast läbi lastes tundus et olen rohkematest tema kaartidest ees kui taga ja seega call.
    ( Click to show/hide )


    esiteks KQo ei ole käsi mida ma alati mängiks ,pigem just ei mängi aga seekord otsustasin.flop minu jaoks hea ,TPGK +OEST+runner-runner mast,oute nagu oleks. BB lead out tundus lihtsalt Kx ja SS call samamoodi seepärast kuna mul käsi korralik otsustasin raiseda.BB call pani muretsema aga SS all-inile ei pööranud tähelepanu,turnis K ja BB all-in ,endale tundus ,et olen beat aga callisin ikka ??????(vist see Qkicker +rea tõmme panid arvama et kui olengi taga on mul oute)
    ( Click to show/hide )


    callisin sest ees 2fullstacki.plaanis oli 1kaasa tuleja korral check-raiseda ,aga kuna 2 siis check-call.turn on mulle nuts ,check-call lootuses et keegi tahab bluffida ,sest setid oleksid flopis tõstnud rohkem ja Q4/Q6 välistasin. K riveris ei olnud tore aga leadisin välja lootuses jätta mulje et kuningas aitas mind ja saada call Qx ja äkki mõni nõrgem flush ,karta vaid KQ,QQ,KK
    ( Click to show/hide )

  3. #2003
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas lennuk Vaata postitust
    no nii spetsialistid ,vaikselt aga tasa olen oma rolliga nii kaugel ,et nl10 shottida.lisan ka käed ja oma mõtted ja igasugune arvustus oodatud.

    tõsiselt mõtlesin et 3betin aga millegipärast otsustasin callida ,ässale sain pihta olukord tore aga tundmatu vastane ja otsustasin võtta check-call liini. flopil bettis suurelt ja panin ta mingi paari peale 99+ vb AQ ,AJ . turni mast ei tundunud ohtlik sest ei leidnud mingit kombinatsiooni tema kätes ühest mastist. suur bet tundus proov panna mind foldima.river jällegi blank aga mast maas ja tema all-in jooksutas juhtme kokku ,peast läbi lastes tundus et olen rohkematest tema kaartidest ees kui taga ja seega call.
    ( Click to show/hide )


    esiteks KQo ei ole käsi mida ma alati mängiks ,pigem just ei mängi aga seekord otsustasin.flop minu jaoks hea ,TPGK +OEST+runner-runner mast,oute nagu oleks. BB lead out tundus lihtsalt Kx ja SS call samamoodi seepärast kuna mul käsi korralik otsustasin raiseda.BB call pani muretsema aga SS all-inile ei pööranud tähelepanu,turnis K ja BB all-in ,endale tundus ,et olen beat aga callisin ikka ??????(vist see Qkicker +rea tõmme panid arvama et kui olengi taga on mul oute)
    ( Click to show/hide )


    callisin sest ees 2fullstacki.plaanis oli 1kaasa tuleja korral check-raiseda ,aga kuna 2 siis check-call.turn on mulle nuts ,check-call lootuses et keegi tahab bluffida ,sest setid oleksid flopis tõstnud rohkem ja Q4/Q6 välistasin. K riveris ei olnud tore aga leadisin välja lootuses jätta mulje et kuningas aitas mind ja saada call Qx ja äkki mõni nõrgem flush ,karta vaid KQ,QQ,KK
    ( Click to show/hide )
    Hey,

    ma kommenteeriks ka siis vahelduseks:

    1.Selge.Olen ise viimasel ajal teinud samamoodi väga valesi ja mõtlematuid moove(mitte tilt,lihtsalt mängin käe ära ja kohe,kui kätt analüüsin...saan aru,et väga väga lollilt mängisin)
    I.see on 3beti koht pres!
    II.As played.Donk bet or check-Raise.ma ei calliks siin kunagi OOP.Ja kui vastane mingi tehh nitt...siis hakkaks juba mõtlema,kui ta 3betiks meid.

    2.Ma foldiks pre sellise kohapealt...kuigi olin IP tõstja suhtes.NIT I KNOW:D
    As played...oleks ma flopil AI kütnud calli asemel.Aga muidu suht cooler.

    3.WTF.ma foldiks preflop.Misasja nagu...ma oleks säästnud siiitaks pappi siin.
    Vabandan ka,aga pidin ütlema.
    As Played.Ma oleks flopis check-raisenud for sure...Ma oleks bettinud flopis 1.75$ peale(kui callivad mõlemad ja turnil saan flushi...siis tead ise ka,mis teha) nii (ja kui callib ainult üks,siis sama moodi käitunud...bettinud poti järgi).66/Q6/4Q biidib meid ainult turnil...seega easy ship it).
    Ja tulemuste järgi cooler....

    E:Editeid pole,aga ma hetkel mõned õlled teind ja ära seda kõike nüüd nii ka võta enne,kui keegi "proff" on kinnitanud...
    Sry lihtsalt meeleolust ja range vaadates tundus,et nata vale värk!

  4. #2004
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ütlen kohe ausalt, et ei ole vaadanud teiste komentaare ega lõpptulemust, kui kirjutasin üles, kuidas mina mänginud oleks.

    1. AK oleks ma 3bettinud BB-lt, tihti arvatakse ,et sul on lihtsalt steal mõttes, kui bb 3betid ja sellega seoses üllatad vastast. Flopis ei oleks callinud vaid tõstnud u 2.10$. Turn oli killer siin ei oleks enam tõstnud õigem move paistab fold, kuid käel olles samamoodi call. River must be beat, siin oleks foldinud kindlalt.
    2. KQo ..tundub isuäratav just callida, kuid tegelikult ei meeldi mulle enam isegi KQ callida. Tahan alati initsatiivi ja oleks tõstnud. Flopis meeldib sinu tõste. Edasine on ajalugu, turnil ei oleks saanud mina enam foldida.
    3. BB peal oleks samuti callinud A3s. Flopis check call oleks olnud minuga sama liin. turnil ei checki vaid betin u 2$. River haiseb kahtlaselt, et vastas on hea käsi, aga ei foldiks, sest seal tehakse tavaliselt sama raise Qx ja madalama flushiga. Kindlasti ei hakkaks ma seal al inn suruma, sest laud on paardunud.

  5. #2005
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: NL10 grinderite nurgake

    tänud @flipmachine & noname

    tundub et päris kõike ikkagi valesti ei teinud
    proovin meeles pidada ja ehk läheb järgmine kord paremini.
    natuke madalamas limiidis taastuda ja siis uuesti

    aga äkki veel arvamusi ,tagantjärele oleks isegi suht mitu liigutust teistmoodi teinud aga tahaks kuulda ka teiste versioone.

  6. #2006
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kiiruga üle silmates ei nõustu ma kummagi arvamusega.
    Peale sessi kirjutan enda arvamuse kui peaks huvi pakkuma.

  7. #2007
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Poku Vaata postitust
    Kiiruga üle silmates ei nõustu ma kummagi arvamusega.
    Peale sessi kirjutan enda arvamuse kui peaks huvi pakkuma.
    minule juba pakub ..lase aga tulla, kõik arvamused on juu tervitatavad.

  8. #2008
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: NL10 grinderite nurgake

    1. 3bet pre, sest on hea käsi. flopist donbet või c/r, et teada saada kus sa oled.

  9. #2009
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tere, jäi eile vastamata, kuna pidu pressis peale, nüüd väikese peavaluga proovin uuesti üle vaadata ja miks ma siis nõus pole eelnevate kommentaaridega.
    1. Käsi.
    Miks see on 3beti koht? Te peate vaatama kelle vastu te mängite. See on UTG raiser ja üldiselt UTG tõstja vastu on meil alati paremad implied oddsid kui BTN vastu ja me tahame tema vastu tugevaid käsi mängida, mitte tema ranget koomale tõmmata, sest utg pealt tuleb meil väga tihti 4bet ja seda me hetkel ei taha. Mõelge nüüd ise kui palju on ta ranges A tüüpi käsi, nende vastu me tahamegi siin mängida, mitte et ta foldiks selle. 3bettida võiksid seal AT tüüpi käega nt. AK calliksin. Oleme OOP ja see natuke sucks küll, kuid väga hea koht kus raha saada. UTG läheb üldiselt taga ajama:
    • Kolmikut - sina saad way tihedamini pihta kui tema kolmikule, jah vahepeal saate mõlemad pihta ja see suckib, kuid kui sina pihta ei saa siis hea lauakorral võimalik c-r teha ja ta enda bottom/middle paari paneb lihtsalt maha
    • Tal on lihtsalt suur paar (JJ+), siis tahame jälle JJ, QQ, KK vastu mängida, ainuke mille vastu ei taha mängida on AA, aga see on 1/4 sellest rangest ainult, et pole väga tihti, K hittimise korral tuleb lihtsalt ettevaatlik olla. A hittimise korral kui lauas pole J, Q, K siis (y), kuna üldiselt siin limiidis nad isegi ei taha enda QQ, KK (JJ vb panevad) maha panna, kuna seda saab ju ni harva ja on nende arvates kuni riverini monster, isegi kui A maas
    • AJ, AQ, AK tüüpi käsi on siin meile parim vastane, kuna just nende vastu me tahamegi mängida ja need käed moodustavad ta rangest vääääga suure osa

    Kui sa saad enda A'le pihta siis ma calliks lihtsalt cbeti, kuna kui sa raised siin siis on obv mis kaart sul on. Mõtle pikalt ja calli, mitte instacall et tead kohe mida teha.
    Ettevaatlik tuleb olla kui maas on J, Q K, nagu praegusel juhul, kuna kolmiku ja 2he paari oht on suur, kui ta hakkab kõvasti paugutama.
    VÄGA palju loeb siin time telling. Kas ta tegi need pot size betid insta või mitte. Ta näitab et tal on VÄGA tugev käsi ja sellisel juhul ma kaaluks turnis juba foldimist pot size bet peale. River kindlasti fold juba. Ta käte ranges on JJ ja AJ kaart millega ta nii mängib. Jälgige rohkem time telli ning panustamis suurusi.
    Aga jah üldiselt UTG vastu me tahame mängida palju loosemalt, kuna implied oddsid on paremad, ei taha näidata talle enda tugevat kätt, mida AK kindlasti on, vaid varjata seda.

    2. Käsi
    KQo on pf sellises järjekorras- fold - 3bet - call.
    See käsi mängin supper halvasti, foldi see või siis 3beti, kuna sul on 2 blokerit ja võib ilusti siis 3bettida vahel, et enda 3beti tasakaalustada, mulle meeldib siin 3bet tihti teha ja initsatiiv võtta.
    Flop on suht hea ise-enesest, aga kui 3kesi raisetud flopis olla ja BB donkbetib nii suurelt, siis on tal seal üldiselt suppertugev käsi. MP1 mäng on täpselt nagu AT+, Võta enda oddsid siit ja vaata turni, oute sul sellel flopil KINDLASTI niipalju ei ole kui esialgu tundub, su paljud oudid on vastaste käes. Turn on hea ja foldida sa ei saa.

    3.Käsi
    PF fold. Sellist kätt võib callida sellises olukorras IP olles, aga OOP ära tee seda. Kuid ok tegid. Flopi call on hea ja turnis tee donkbet, kuna siis on obv et sul on flush koos, aga meil polegi vaja seda varjata, me tahame et FH drawijad seda kallilt teeks, proovi AI ära saada, see on paardunud laud ja pole just kõige rõõmsam siin nuts flushi mängid. River on supper halb kaart meie jaoks, check-call on siin parim liin. Sa ei saa siin panustada, saad calli ainult kas nõrgemalt flushilt (kes panustab ka ise niivõinaa kui sa checkid) ning FH ja quads raiseb sind siin ja nõrgemad foldivad. Nõrgem flush siin pole üldiselt eriti tõenäoline tavaliselt. Seega check parem, et panustaks fullhouse ja me callime (oleks selle raha niivõinaa pannud ise panustades sisse ja raise peale ei tea nüüd mida teha), panustab ka nõrgem flush (oleksid jälle ise raha pannud, oleks ta callinud, mitte raisenud - tulemus sama) ning me checkime selle pärast, et paljud bluffid siin panustaksid ja me saaksime raha kaartidelt kes oleks muidu 100% foldinud. Ning trips jms kaardid arvavad ehk isegi et nad teevad value beti ja võivad ka panustada ja saad callida.

    Pole "proff" ega midagi, pigem pettur nagu siin arvatakse, seega ära väga tõepähe võta, lihtsalt minu arvamus.
    Viimati muudetud Poku poolt : 25.04.10 at 14:19

  10. #2010
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Selle AK OP callimise kohta tahaks teada ka teiste FR regularide arvamusi. Mina ei saa nõustuda, et AK peaks sellises olukorras callima, sest 3bette callivad ka QK, KJ, Aj, Aq käed, mis tähendab aga seda, et saame rohkem raha pf parema käega sisse. Mis puutub 4betti siis nl10 on nede range üldiselt ühesugune AA ja KK. Shortid näitavad ka AK, AQ , kuid antud jubul 100bb stäck vastas. See slowplay ja meta mäng sobib rohkem kõrgematesse limiitidesse, aga mitte nl10-sse. Aga nagu öeldud, mõni FR regular, kes nl10 ammu seljatanud võiks sõna võtta.

  11. #2011
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: NL10 grinderite nurgake

    tänud @Poku
    Hea et leidsid aega sõna ja sinu kirjutatu tundub loogiline. ja järeldus ,et ise sai kehvasti mängitud kõigis olukordades ,nagu ka teiste kommentaaridest selgub .raiun selle kõik endale pähe ja ehk järgmine kord kindlad kohad kus raha kokku hoida.

    PS. tore et sellest AK käest kohe väike arutelu tekib ,kindlasti siit kasulikku ka teistelegi

  12. #2012
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Selle AK OP callimise kohta tahaks teada ka teiste FR regularide arvamusi. Mina ei saa nõustuda, et AK peaks sellises olukorras callima, sest 3bette callivad ka QK, KJ, Aj, Aq käed, mis tähendab aga seda, et saame rohkem raha pf parema käega sisse. Mis puutub 4betti siis nl10 on nede range üldiselt ühesugune AA ja KK. Shortid näitavad ka AK, AQ , kuid antud jubul 100bb stäck vastas. See slowplay ja meta mäng sobib rohkem kõrgematesse limiitidesse, aga mitte nl10-sse. Aga nagu öeldud, mõni FR regular, kes nl10 ammu seljatanud võiks sõna võtta.
    Mida sa teed kui saad 4beti, kas sa suudad shoveda seda kätt siis? Kui ei suuda, siis on 3bet siin väga väga vale. Seal on kindlasti juba kasulikum shoveda kui foldida. Madalas limiidis tehakse enda AQ, AK käega väga overplayd. Kunagi ammu see toimis, kui kõik toad olid fishe täis ja käis väga kõva overplaymine any2 nende poolt, siis oli hea shipida money sisse AK preflop ja tihti nähes vastas JTo jms kräppi. Enam see ei toimi, tuleb hakata mõtlema ka madalamates limiitides juba ja natukene fääänsi playd teha jms.

    Me võime vaielda flopi otsuse üle, aga pf on see call kindlalt.
    Flopis on erinevad võimalused, call on hea, raise on hea ning ka donkbet on hea kui vastas on mõni väga hea regular.

  13. #2013
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Sa 3betid siis ainult AA ja KK ning äärmisel juhul QQ-d ??

  14. #2014
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Cool Re: NL10 grinderite nurgake

    ise olen enda 3bettimist püüdnud hajutada ja positsioonist ka näiteks JTs ,AJs jne. mitte any 2 aga midagi millest võib suur käsi kasvada ,et peale monsterite ootamist ka postflop mängu arendada ,seda siis küll madalamas limiidis ja just regide 10/8 ,13/10 stattide vastu ,kes oskavad keskmist raise lehte OOP foldida ja 4bet on easy fold.
    aga reegliks olen seadnud et väga lolliks nende kaartidega flopil ei lähe ,kui just ulme hit ei tule. natuke põnevust nö FR tuua

  15. #2015
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Sa 3betid siis ainult AA ja KK ning äärmisel juhul QQ-d ??
    Ei tihti 3betin kätega millega callida ei saa, nt A9o, KQo jms kräpp ka, millel ka blocker on jms, oleneb palju vastaseid ees on, palju taga, kes on blindidel, kus shordid asuvad, kus fishid asuvad jms, kes oli, positsioon jms. Ja KK on ka pidevalt call käsi, mitte 3bet. Kõik oleneb kui halvad või head vastased on.

    Mida ma olen üldiselt Eesti mängijate puhul tähele pannud, on see et mängitakse liialt palju "standard" mängu. Oi näed ees on raise ja call, mul on käes 89s, see on ju instafold, neil on tugevad kaardid ju, AA, KK jms? Kus ta instafold on, see on väga hea situatsioon callimiseks kui sa oled positsioonis ja esimene panustaja ning callija on normaalse stäkiga. Seda me loodamegi et neil AA vms väga tugevat on. See kaart hitib selliseid laudu millega nad kergelt bustoks lähevad oma üle paariga. Ei viitsi siin hetkel detailidesse langeda, kuid mõelge rohkem selliste asjade peale!!! ofc kui te alles alustate mängimist, siis sellised liigutused on -ev, sest te ei oska veel mängida postflop.
    Või siis teine väide, et never ära bluffi 2he vastase vastu. IMO kui vastas on hea regular ja fish siis on see hea võimalus bluffimiseks, kuna reg teab et peab mängima väga straight foward mängu jms kohad.

    Ma ei taha et te nii nüüd mängima hakaksite, ma tahan et te rohkem mõtleksite mängu peale mitte ei tee ainult kindlalt ettenähtud liigutusi.
    Väga hea option on vahepeal jätta cbet tegematata et bluffi esile kutsuda, näidata ülim nõrkust, timetelling jms.

  16. #2016
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas lennuk Vaata postitust
    ise olen enda 3bettimist püüdnud hajutada ja positsioonist ka näiteks JTs ,AJs jne. mitte any 2 aga midagi millest võib suur käsi kasvada ,et peale monsterite ootamist ka postflop mängu arendada ,seda siis küll madalamas limiidis ja just regide 10/8 ,13/10 stattide vastu ,kes oskavad keskmist raise lehte OOP foldida ja 4bet on easy fold.
    aga reegliks olen seadnud et väga lolliks nende kaartidega flopil ei lähe ,kui just ulme hit ei tule. natuke põnevust nö FR tuua
    I like it.
    Nt hea regi vastu on monsteriga donkbet väga hea liigutus jms.

  17. #2017
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Selle AK OP callimise kohta tahaks teada ka teiste FR regularide arvamusi. Mina ei saa nõustuda, et AK peaks sellises olukorras callima, sest 3bette callivad ka QK, KJ, Aj, Aq käed, mis tähendab aga seda, et saame rohkem raha pf parema käega sisse. Mis puutub 4betti siis nl10 on nede range üldiselt ühesugune AA ja KK. Shortid näitavad ka AK, AQ , kuid antud jubul 100bb stäck vastas. See slowplay ja meta mäng sobib rohkem kõrgematesse limiitidesse, aga mitte nl10-sse. Aga nagu öeldud, mõni FR regular, kes nl10 ammu seljatanud võiks sõna võtta.
    Mina olen alles NL10 regular, mitte selle seljatanud, aga mis ajast KQ, KJ PF 3betti callivad? Pigem siiski mitte, isegi AJ on küsitav. See sul rohkem soovmõtlemine, keskmine mängija default foldib need 3beti peale. Kui 3bet just mingi gay minraise pole.

  18. #2018
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Lihtsalt uudishimust .. Mis on see limiit, kus KK saab olla pidevalt just call käsi ?

  19. #2019
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Lihtsalt uudishimust .. Mis on see limiit, kus KK saab olla pidevalt just call käsi ?
    Ärge hakake jälle pihta et kus ma mängin ja mida ma teen, see on mu enda asi, aga NL50+ kus hakkab heade regide vastu meta/fäänsy jms game pihta, on see normaalne liigutus. Muidugi sõna pidev oli vale. Aga see sõltub väga paljudest asjadest, mis su image on, kes vastas on jms.

  20. #2020
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Poku Vaata postitust
    Ärge hakake jälle pihta et kus ma mängin ja mida ma teen, see on mu enda asi, aga NL50+ kus hakkab heade regide vastu meta/fäänsy jms game pihta, on see normaalne liigutus. Muidugi sõna pidev oli vale. Aga see sõltub väga paljudest asjadest, mis su image on, kes vastas on jms.
    See ei olegi minu asi, kus ja mida sa hetkel mängid, aga sõna pidevalt riivas silma ja tekkis uudishimu.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES