Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 102, kokku 123 EsimeneEsimene ... 25292100101102103104112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 021 kuni 2 040, kokku 2460
  1. #2021
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    See ei olegi minu asi, kus ja mida sa hetkel mängid, aga sõna pidevalt riivas silma ja tekkis uudishimu.
    Ok siis hea :) see oli tõesti vale sõna.

  2. #2022

    Re: NL10 grinderite nurgake

    3beti kinlasti oma AK, vaata mis ranka tabel ütleb.
    Lennuk tegi suure vea kui pani resultid käega kaasa.
    Pokerpro poku jaoks oli 3. käes riveri ärtu K kohe supper halb kaart. river täielik blank, samahästi oleks võinud poti 2 olla. Kui sa poleks lisanud, et villainil KK, oleks jutt teine olnud.
    Ise oleksin 3. turni bettinud 1,75 ja olekski ilus olnud. FT on cont. shuffle, said karistada nüüd:D
    Viimati muudetud Platinum poolt : 25.04.10 at 19:15

  3. #2023
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Platinum Vaata postitust
    3beti kinlasti oma AK, vaata mis ranka tabel ütleb.
    Lennuk tegi suure vea kui pani resultid käega kaasa.
    Pokerpro poku jaoks oli 3. käes riveri ärtu K kohe supper halb käsi. river täielik blank, samahästi oleks võinud poti 2 olla. Kui sa poleks lisanud, et villainil KK, oleks jutt teine olnud.
    Ise oleksin 3. turni bettinud 1,75 ja olekski ilus olnud. FT on cont. shuffle, said karistada nüüd:D
    WOW
    Sa nagu mõtled ka mis kurjutad kui nii kindlalt kirjutad? Mõtled ka mis soovitusi inimestele annad? Ja võiks ka minu posti KORRALIKULT läbi lugeda enne kui kirjutad. Kasvõi see K, kus ta supper halb käsi on, kus ma seda ütlesin jne??

    Sinu postitusest selgub et sa ei jaga pokkerist kuigi palju, siis palun selle asemel et "head nõu" anda, loe ja õpi. Ma ei ütle et minu arvamused on need kõige paremad, aga way kindlasti parem kui paljude siin.
    Praegu küsisin järgi ühelt NL600-1k ja teiselt NL2k võitvalt regilt ekstra nende käte üle. Üldises pildis nõustuvad minuga, arutelu tekis mõnes kohas, aga üldpilt on hea.
    PS. Ranka tabel on hea, aga mis kuradi piibel ta siin foorumis teile on?
    Sa tuled mulle ütlema et võta see ette ja vaata mis kirjas on
    Mees kui ma selle järgi mängiks, siis ma küll võidaks aga palju raha jääks saamata Ei tahagi öelda et nii peaks mängima nagu mina mängin, kurat palju ma seda korrutama pean? Tahan et te hakkaksite ka muudmoodi mõtlema, kui mingit kindlat "standard" mängu teete. Kõrgemal limiidil hakatakse teid ülilihtsalt biitima. Hakake madalalt juba harjuma improviseerima jms, sest madalal see ei maksa nii palju kui kõrgel.

  4. #2024
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ranka tabeli kohe ütleb ka ranka ise, et see on ainult alustajatele :)

  5. #2025
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    sry selle ärtu K koha pealt, ma ajasin teise ja kolmanda käe segamini.
    Kolmandas käes on ta VÄGA halb kaart. Aga sulle ei viitsi seletama hakata miks.
    Sa niikuinii aru ei saa.

    Edit: v noh võime ju natukene arutada, ehk mõnele pakub huvi hea arutelu.
    Sina ütlesid et seal võib samahästi olla ka poti 2. Kasvõi see. Vaata nüüd MP3 liin uuesti üle ja mõtle, kas ta meenutab pigem QK või pigem Q2 liini, kui SAMA hästi võiks seal ka 2 olla sinu arvates.
    Viimati muudetud Poku poolt : 25.04.10 at 20:20

  6. #2026
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Aga seleta mulle miks.

    E: Nüüd palun vastaspoole arvamus (kes arvas, et võib samahästi ka poti 2 olla)
    Viimati muudetud HU grinder poolt : 25.04.10 at 20:24

  7. #2027
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Aga seleta mulle miks.

    E: Nüüd palun vastaspoole arvamus (kes arvas, et võib samahästi ka poti 2 olla)
    No üldiselt see ei oma seal tähtsust mis mastist on, va see, et ta ruutu ei ole. See omaks tähtstust natuke.

  8. #2028
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: NL10 grinderite nurgake

    misread. Ootame Platinumi poolset arvamust.

  9. #2029
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    misread. Ootame Platinumi poolset arvamust.
    Aga mida Sina ise arvad?

  10. #2030
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Minu arvates räägid sa väga asjalikult. Ranka-tabeli fännid võiks ka kaasa mõelda, mitte ala "ranka tabelis pole seda ja seda, järelikult on see vale vms". Pokker on siiski suuresti seotud loovusega, mitte mingite mallide päheõppimisega. Tähtis on analüüsimine ja situatsiooni hindamine, maths, psühholoogia - mitte pähe õpitud standardid. Seega on huvitav kuulata põhjendustega mõttekäike (ranka tabel ütleb - pole põhjendus)

  11. #2031
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Minu arvates räägid sa väga asjalikult. Ranka-tabeli fännid võiks ka kaasa mõelda, mitte ala "ranka tabelis pole seda ja seda, järelikult on see vale vms". Pokker on siiski suuresti seotud loovusega, mitte mingite mallide päheõppimisega. Tähtis on analüüsimine ja situatsiooni hindamine, maths, psühholoogia - mitte pähe õpitud standardid. Seega on huvitav kuulata põhjendustega mõttekäike (ranka tabel ütleb - pole põhjendus)
    sellepärast ma käte juurde kirjutasin ka oma mõttekäigu ja proovisin seda teha võimalikult nii kuidas ta käe aeg jooksis. Vastustes ootasin ka eelkõige mõttekäike mitte hea või halb otsus järelkaja.(muidugi kas madalal limiidil on sellel väga mõtet) ise leian et käsi annab mängida väga erinevaid viise pidi ja sellepärast ma need ka postitasin ,sest mulle tundus ,et variante on rohkem kui üks. huvitav on lugeda kellele mingil põhjusel PF fold ja kellele sünge 3bet. muljet avaldav on muidugi Poku kes minu kätega kohe nii kõrgete limiitidega mehi tüütas. veelkord tänud viitsimast.

    aga ärge siis tühja pärast kohe tülli minge ,nii ei saa ju pokkerit mängida ,et olgem ikka sõbrad edasi

  12. #2032
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas lennuk Vaata postitust
    sellepärast ma käte juurde kirjutasin ka oma mõttekäigu ja proovisin seda teha võimalikult nii kuidas ta käe aeg jooksis. Vastustes ootasin ka eelkõige mõttekäike mitte hea või halb otsus järelkaja.(muidugi kas madalal limiidil on sellel väga mõtet) ise leian et käsi annab mängida väga erinevaid viise pidi ja sellepärast ma need ka postitasin ,sest mulle tundus ,et variante on rohkem kui üks. huvitav on lugeda kellele mingil põhjusel PF fold ja kellele sünge 3bet. muljet avaldav on muidugi Poku kes minu kätega kohe nii kõrgete limiitidega mehi tüütas. veelkord tänud viitsimast.

    aga ärge siis tühja pärast kohe tülli minge ,nii ei saa ju pokkerit mängida ,et olgem ikka sõbrad edasi
    Ah mis seal tüüdata, täna ju turka õhtu (pühap) ja mängivad üle laua mul kalleid turkasid, vahel igav, siis hea käsi analüüsida :)
    Ja ennast huvitab ka väga alati analüüs, pigem enese arendamis mõttega teen seda, ehk leian kuskilt jälle mõne hea idee kuidas mida teha

  13. #2033
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma küll siiski esindan vastaspoolt AK mängimise seisukohalt, kuid Poku tundsin, et pean mainima, et sinu analüüsi käte kohta on alati hea lugeda. Jätka niivõrd sisukate kommentaaride kirjutamist :)

  14. #2034

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Küsisin nl600 nitringi regi käest.

    Platinum says:
    vaata seda lennuki 3. kätt ja ütle miks on riveri K supper halb kaart, ma olen nii loll, et poku ei hakka mulle seletama
    nl600 says:
    no ta ütles et teisel KQ liin
    KQ pole teisel seal praktiliselt never
    rohkem on Q4 ehk turned fh
    KQ nagu mingi never ever dont care et see nitring
    Platinum says:
    wut......ja 1. käsi oli pull, oled BB peal, ehk OOP AK ja ei 3beti..... .....fakk foldi siis kui ei 3beti
    nl600 says:
    flop betsizing ytleb ära et tal paar tüüpi käsi
    mulle ka tundub fold parem kui flatcall OOP AKoga
    ja wtf teksti ta laseb oma nl600-nl2k meestest
    need ei tea nl10 nitringi dünaamikast sittagi

    Ranka tabel on algajatele aga ma mõtlesin, et kui me nl10 mängime, siis me olemegi algajad???
    Ise alustasin cashi nl10 jaanuari keskel(varem polnud kunagi cashi mänginud) ja 2 kuuga ehitasin rolli 130$ pealt nl20 jaoks piisavaks tabeli järgi mängides.
    Poku, kas enda nl10 graafiku saad ülesse panna?

  15. #2035
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ärme nüüd seda teksti küll hakka ajama, et kellel jämedam on, võiks ikka piirduda analüüsiga.

    IMHO ranka tabel õpetab sulle alguses positsiooni tähtsust ja basic mängutunnetust, aga sa pead ikka mängule kaasa mõtlema ja vastavalt lauale muudatusi tegema juba PF ranges.

  16. #2036

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kui hakata AK flattima sealt, siis peaks ka QQ-AA flattima.

  17. #2037
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Platinum Vaata postitust
    Küsisin nl600 nitringi regi käest.

    Platinum says:
    vaata seda lennuki 3. kätt ja ütle miks on riveri K supper halb kaart, ma olen nii loll, et poku ei hakka mulle seletama
    nl600 says:
    no ta ütles et teisel KQ liin
    KQ pole teisel seal praktiliselt never
    rohkem on Q4 ehk turned fh
    KQ nagu mingi never ever dont care et see nitring
    Platinum says:
    wut......ja 1. käsi oli pull, oled BB peal, ehk OOP AK ja ei 3beti..... .....fakk foldi siis kui ei 3beti
    nl600 says:
    flop betsizing ytleb ära et tal paar tüüpi käsi
    mulle ka tundub fold parem kui flatcall OOP AKoga
    ja wtf teksti ta laseb oma nl600-nl2k meestest
    need ei tea nl10 nitringi dünaamikast sittagi

    Ranka tabel on algajatele aga ma mõtlesin, et kui me nl10 mängime, siis me olemegi algajad???
    Ise alustasin cashi nl10 jaanuari keskel(varem polnud kunagi cashi mänginud) ja 2 kuuga ehitasin rolli 130$ pealt nl20 jaoks piisavaks tabeli järgi mängides.
    Poku, kas enda nl10 graafiku saad ülesse panna?
    (y)
    Käsi on võimalik mängida mitut moodi, ma ei proovigi seda õiget välja tuua, seda pole olemas, pole ühist liini, tahan vaid et inimesed mõtleksid erinevate võimaluste peale, kui me kõik ühtemoodi mängiksime, siis suudaksime rahulikult ainult raket maksta. Mõelge ja improviseerige rohkem ja ära hakka ütlema et see pole NL10 kohta. NL10 on tänapäeval juba suht ränk. Ja arvan et need 2 tüüpi jagavad rohkem NL10 nitiringist kui sa ette oskad kujutadagi, üks neist nimelt on elukutseline coach ja sust eriti algajate osas. Ja arvan et teine, inimene kes end kümne kuuga NL2-NL2k töötas ilma ühegi miinus kuuta, teab ka ühtkomateist pokkerist, mitte ei ole tüüpiline järjekordne rake tootja, vaid ikka mõtlev mängija ja ütlevad kui ühest suust et preflop on standard, arvamused lähevad lahku flopi osas. Tean piisavalt inimesi kes on kunagi NL10 maadelnud kõvasti (ka. mina) ja peale nendega koostööd on limiidid läinud väga kiirelt edasi.

    Kuid see teine käsi. Q4, MP3 avab Q4'ga tänapäeval? Õige looseks läinud nitilaud. Sellist juttu ei saa ükski VÕITEV NL600 reg ajada. Ma ei taha siin kellegiga tüli ülesse kiskuda, no sinu jutt on midagi absoluutselt uut. Ja ma pole öelnud et see on QK liin, vaid ütlesin et see on pigem QK liin. Sa proovi ikka rohkem süveneda mitte lahmida.

    Enivei, võid seal AK callida, raiseda ja foldida. OOP siiski ju.
    Ärme hakka tüli ülesse kiskuma. Kui sa siiski arvad, et minu käte analüüs on väga mööda, siis võime edasi viisakalt arutada, aga mingit sõimamist ja lõugamist küll näha ei taha. Ma pole sellepärast siin. Võin oma aega mujal ka viita kui vaielda kellegi tundmatuga minujaoks.
    Viimati muudetud Poku poolt : 26.04.10 at 16:34

  18. #2038
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL10 grinderite nurgake

    NL10 pidi nii rängaks olema läinud, et NL400 regid käivad seal vahepeal metagame'i harjutamas.

  19. #2039

    Re: NL10 grinderite nurgake

    palun suisa debiilsusi siin teemas mitte pilduda. mingi "10nl on päris ränk" ja 50nl'i "head regid" jutt hävitab muidu nii mõnegi lugeja ajurakke. Ma pole näinud ühtegi nl2k mängijat kes coachicks kedagi 10nl'is (1 hour rate oleks ju pmst coachitava bankroll....).

    poku - hea üritus käsi analüüsida, tho sa mõtled liiga piiritletult (mitte et ma ise oleks 50nl mängides targemat juttu ajanud). Isiklikult ei nõustu ühegi su käe analüüsiga aga ma ei mängi fullringi ka nii et jah...

  20. #2040
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 grinderite nurgake

    No mina ei tea, tegin ka vahepeal peale neid starsi uuendusi miski 50K kätt NL10-t. Ei saa mina aru kuidas seal mängitakse. AA,KK keegi ei 4beti, isegi 3bet on suht haruldus. Sellised loose-passive vennad on koos, et suht raske on midagi biitida. Check-callitakse sind iga jumala käega riverini maha. NL25 tagasi minnes tundus mäng ikka oluliselt loogilisem.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES