Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 103, kokku 123 EsimeneEsimene ... 35393101102103104105113 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 041 kuni 2 060, kokku 2460
  1. #2041

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kui 3bet on haruldus + check/callitakse iga jumala käega riverini maha, siis see limiit peaks olema täielik kullaauk!

  2. #2042
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Kui 3bet on haruldus + check/callitakse iga jumala käega riverini maha, siis see limiit peaks olema täielik kullaauk!
    Kui teed näiteks QQ 3beti, ja madalal boardil sind check-callitakse riverini KK,AA-ga siis on üsna raske võita. Lihtsalt näide. Ja mitte ei juhtunud seda ainult üks kord, pigem oli see seal standard.
    Ja ma ei ütle, et mäng pole biiditav (kindlasti on), vaid on lihtsalt väga ebaloogiline.
    Viimati muudetud janek174 poolt : 28.04.10 at 07:49

  3. #2043
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma check-calliks ka sinu vastu 3bet potis, sest muidu paned KK ka maha. :P

  4. #2044
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Kui teed näiteks QQ 3beti, ja madalal boardil sind check-callitakse riverini KK,AA-ga siis on üsna raske võita. Lihtsalt näide. Ja mitte ei juhtunud seda ainult üks kord, pigem oli see seal standard.
    Ja ma ei ütle, et mäng pole biiditav (kindlasti on), vaid on lihtsalt väga ebaloogiline.
    No ei ole see NL10 standard, ei ole.
    Arvan, et oled lihtsalt paar korda weird play otsa paar korda otsa sattunud ja selektiivne mälu toimib. Või siis oli mõnikord board liiga scary, KK+ ei julgenud nuppe panna.

  5. #2045
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    No ei ole see NL10 standard, ei ole.
    Arvan, et oled lihtsalt paar korda weird play otsa paar korda otsa sattunud ja selektiivne mälu toimib. Või siis oli mõnikord board liiga scary, KK+ ei julgenud nuppe panna.
    Pigem asi selles, et mängisin enamuses ainult neid deep laudu. Eks seal strateegiad vähe teistsugused. Normaalsetes laudades on igasuguseid donke muidugi küll ja küll.

  6. #2046
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma mängin ka neid deep laudu palju, arvan ikkagi teisiti :)

  7. #2047
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: NL10 grinderite nurgake

    1.5 kuud tagasi mängisin NL25, mängisin 16-24 lauda korraga ja parimal hetkel oli 35k käe peale 4.0BB/100 winrate. Kandsin raha välja ja tuli doomswitch. BR polnud enam piisav ja pidin NL10 mängima. Nüüd keeratakse mulle iga päev nii kõvasti perse, et paha hakkab. Jooksen veits alla EV, aga põhiliselt fishitakse minu vastu nii jõhkralt ja kogu aeg hitivad. Ka long runis, mis ongi kõige masendavam. Ei tea kas 40k kätt saab long runiks pidada, aga see, mis toimub, pole normaalne. Lauad on kogu aeg ahve täis, häid mängijaid minimaalselt. Aga ometigi ei saa võitvat mängu näidata. Milles siis viga? Pean endale tunnistama, et ei suuda enam isegi NL10 biitida? Homme lisan teisest arvutist NL25 graphi ja all time NL10 graphi võrdluseks. Tahaks veel rõhutada, et EV joon ei näita midagi, sest see mis tegelikult toimub on kordi hullem. Ei suuda kuidagi mõista, kuidas üldse on võimalik nii sitasti joosta.

    NL25
    [SPOILER]
    NL10
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud $Lauri$ poolt : 30.04.10 at 05:01

  8. #2048
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: NL10 grinderite nurgake

    40k kätt pole kindlasti mitte long run. Kui aga tead, et teed head mängu (ja tegelikult ka teed), siis usu mind, see möödub.

  9. #2049
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL10 grinderite nurgake

    minuarust oled sa lihtsalt NL25-s BE ning vahepeal said tunda suht head jooksu 15k käsi. nüüd on lihtsalt tavaline jooks tagasi. viska miskeid statse siia.

  10. #2050
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: NL10 grinderite nurgake

    13/11/3.2 olen. Ma ei mängigi enam NL25, disaster. Minu meelest 25k käe pealt kuni 85k on näha ju vaikset kasvamist. Enne seda need 25k kätt olid mängitud ajal, kus ma kindlasti ei biitinud limiiti. Varsti ei mängi enam üldse, liiga rigged lihtsalt.

  11. #2051
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL10 grinderite nurgake

    mhhh, ei ole rigged, ma seal juba 400k+ käsi teinud :D

  12. #2052
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    13/11/3.2 olen. Ma ei mängigi enam NL25, disaster. Minu meelest 25k käe pealt kuni 85k on näha ju vaikset kasvamist. Enne seda need 25k kätt olid mängitud ajal, kus ma kindlasti ei biitinud limiiti. Varsti ei mängi enam üldse, liiga rigged lihtsalt.
    Milles probleem, need postitatud graafikud ainult kasvavad ju?

  13. #2053
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Paistab, et selles ongi mure.

  14. #2054

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Milles probleem, need postitatud graafikud ainult kasvavad ju?
    Ma saan aru, et ta peab silmas ikkagi paar postitust üleval pool lisatuid graafikuid.

  15. #2055

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Üldiselt on nii, et enda kogemusest võin öelda, et hea jooks võib kesta vabalt 100K kätt jutti. Kui hakkasin NL25 mängima sattusin kuuks ajaks sellise jooksu peale:



    Endal vähemalt küll kahtlust ei tekkinud, et ei biidi seda limiiti. Korralik kuninga tunne oli peal. Pappi voolas ja mäng tundus üli easy.

    Aga siis lõppes hea jooks ja alates märtsist kuni siiani olen suutnud mängida hoopis sellise tasemega:




    Ehk hoopis teine tera. Ja ma arvan, et praegune jooks on tegelikult normaalne. Ehk tegelikult biidib mängu see, kes suudab sellise jooksuga samasugust graafikut näidata, nagu esimene. Võib ainult ette kujutada, palju oleks olnud heal mängijal winrate sama jooksuga, mis minul veebruaris.
    Fakt on see, et laudu vähemaks ja tuleb väheke MÕELDA, mitte automaat rezhiimi lasta. Mitte et ma ise seda oskaks, aga teoreetiliselt peaks umbes nii asja korda saama lõpuks :)
    Ehk siis downswingid ja upswingid võivad vabalt ulatuda 100K käeni. Et kellegil minged illusioone ei tekiks, siis arvan, et 300K kätt ühes limiidis näitab alles õigesti, kui hästi keegi tegelikult mingit limiiti mängib.

  16. #2056
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    See on natuke imelik tõesti, et kaks graafikut saavad nii erinevad olla. Mul endal juhtus aasta lõpus sarnane asi, muidugi siis sai mängitud ja katsetatud erinevaid stiile, palju käsi ja laudu korraga aga graafikud olid sarnased millegipärast.

    Kui alguses graafik selline ja pärast midagi lahti, siis peab tõesti laudu vähemaks võtma ja selectima, analüüsima HEMis, et aimu saada, millest tuleb selline muutus.

    Ma ei julgeks väita, et kui 100k kätt nii hästi mängisid, et kõik oli upswingist ja heast runnist tingitud. Äkki regularid hakkavad juba mingi sample peale tõsiselt adjustima ja paljudes laudades või 24 laual mängides ei panegi kõike tähele ning winrate koos halva runniga langeb kõvasti. Samuti vaevalt, et üleöö vastaste tase niipalju tõusis, et see võiks ka põhjuseks olla.

    Igatahes selliseid asju juhtub nagu näiteks viimased ment52 tulemused mida foorumis näha oli, et ühel kuul võitis 18k graafik jooksis ainult üles ning järgmine kuu suht BE. Paistab, et selliseid asju juhtub paljudel.

  17. #2057

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Täna oli siis väga halb päev, seetõttu panen mõned käed siia. Tahaks teada, kas mängin oma AK/AQ liiga üle ja ei suuda foldida, kui midagi pihta sain? Sisetunne ütles küll, et set vastas, aga viimaks oli kerge tilt ka juba peal ja korrutasin endale, et ei ole ju jälle. Aga oli.

    1. Vastane 31/16/2 45 kätt
    ( Click to show/hide )


    2. Vastane 18/14/3 51 kätt
    ( Click to show/hide )


    3. Vastane 19/13/4 33 kätt
    ( Click to show/hide )


    4. Vastane 34/16/2.1 ja 58 kätt
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Ämmapets poolt : 05.05.10 at 23:18

  18. #2058
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL10 grinderite nurgake

    1. käsi IMHO klassikaline näide, kuidas ei suudeta aabitsaid maha panna. Peale flopi cbetti oleks mina enam-vähem alla andnud, shovet poleks kindlasti ära callinud.

    2. käsi standard cooler. Turnis oleksin rohkem bettinud. Ma olen ise samasuguseid gay-halfpot bette teinud turnis, mis on tegelikult sitt move. Kas loobuda või korralikult tulistada, eriti kui sul abs. nutsi käes ei ole.

    3. käsi riveris ca potsize shove call on küll väga halb. Rida ja mast tuli kokku, sul on ainult TPTK.

    4. käsi standard, oleksin samamoodi mänginud

    ja kui kahtlustad tilti, siis on päris kindlasti tilt. Pane kasvõi paariks tunniks lauad kinni.

    P.S. järgmine kord ära pane tulemusi käte juurde, segavad ja võivad tahtmatult analüüsi muuta.
    Viimati muudetud nomerlot poolt : 05.05.10 at 23:14

  19. #2059
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL10 grinderite nurgake

    1. Ise võtaks bet-fold liin. Näe kehvemaid paare ja mastitõmbeid, millega ta turnis kindlasti calliks. Shovele siis tasuks foldida, sest tihti oled drawing dead või ajad paari auti taga.

  20. #2060
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL10 grinderite nurgake

    2. Lauas seda alati ei suuda, aga teises peaks ikka flopis foldima. Esiteks me OOP ja kätt igal juhul jama edasi mängida. Samuti vastane näitab suurt tugevust. Me ju UTG ja cbettime 2 vastase vastu ning MP-d see ei sega üldse ning raiseb, kuigi üks vastane selja taga. Üldjuhul regid kehva käega sellistes kohtade ei pauguta ning seega tasujs foldida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 19 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 19 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES