Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 110, kokku 123 EsimeneEsimene ... 1060100108109110111112120 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 181 kuni 2 200, kokku 2460
  1. #2181
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    nu hetkel siis 85XAA, +5$. täiesti abc mängu teen nendega. AA-ga ongi hetkel nii, teed 4bb+limper preflop tõste, 90% juhtudel folditakse ära. Vahest harva üks callib, paned kõik tänavad 60%+ pot betid, callitakse lõpuni välja, näidatakse kahte paari või setti, ühe korra näidati ka quadsi. kolmas varjant on see et callib mingi 3 venda, nu ja siis flopis oleme pm alati taga kui mingi action hakkab pihta.
    Foldida peab ikka ka oskama. Kui sul AA käes ja silmad kinni keevitad robotlikult riverini välja, olenemata boardist, positsioonist ja vastasest, siis nii ei saagi ju võita. AA pole mingi nuts, mis iga kord võitma peab, see on lihtsalt üks paar. Ja multiway potis ei maksa paljas AA midagi. Reeglina mõni setmineja ikka pihta on saanud, kui actioniks läheb.

  2. #2182
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    nu hetkel siis 85XAA, +5$. täiesti abc mängu teen nendega. AA-ga ongi hetkel nii, teed 4bb+limper preflop tõste, 90% juhtudel folditakse ära. Vahest harva üks callib, paned kõik tänavad 60%+ pot betid, callitakse lõpuni välja, näidatakse kahte paari või setti, ühe korra näidati ka quadsi. kolmas varjant on see et callib mingi 3 venda, nu ja siis flopis oleme pm alati taga kui mingi action hakkab pihta.

    viimased 35XAK, flopis olen saanud K või A pihta 4 korral.

    pokerstarsis alustasin mängimist nl10, olin halvem mängija, panin last 100 AA-d, tulemus +160$

    nii imelik kui see ka ei tundu, starsis ma usun, et ma suudan olla võitev mängija. igakord kui võtsin 9 või vähem laudu lahti, suutsin näidata plussi, või be vähemalt. 3 suurt downswingi mis seal oli, põhjustaski mu suur soov rämedalt massimultitableda. tildis ma võtan 6 lauda lahti ja ma näitan 90% sessioonidest miinust.
    Starsi nl10 ei olegi enam nii kerge limiit, eriti alguses kui enda mäng veel lonkab.

    Tundub imelik aga tõesti ka nendes limiitides on väga palju regulare ja seda 24h jutti ehk kindlasti võiks pidevalt laudu selectida, et vältida ainult regularidest nittidega mängimist.

  3. #2183
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Lauda selectida küll aga starsis ikka tipptunnil põhimõtteliselt vabu laudu pole ning kui peale 2-3 tüüpi lauda saad siis on juba hilja. Ehk laud on nii sitaks muutunud.

    Ainuke variant on ise laud teha ning loota, et saad hea laua.


    Ma ei tea kuidas teiega aga mul sellised kogemused.

  4. #2184

    Re: NL10 grinderite nurgake

    aga selleks ongi meil waitinglis ju + teed ise laudu.
    ma võin garanteerida, et alati- ALATI saab starsis nl10-s 10lauda kokku, kus 50bb+ fish sul paremal käel. Mõni kellaaeg tuleb lihtsalt selle nimel rohkem vaeva näha - mõnikord on 10lauda minutiga ees.

  5. #2185
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    aga selleks ongi meil waitinglis ju + teed ise laudu.
    ma võin garanteerida, et alati- ALATI saab starsis nl10-s 10lauda kokku, kus 50bb+ fish sul paremal käel. Mõni kellaaeg tuleb lihtsalt selle nimel rohkem vaeva näha - mõnikord on 10lauda minutiga ees.
    Ma võin garanteerida, et homme uputab tsunami Tallinna.
    btw, ta mõtles, et kui nitid on waiting listis ees, siis fish on tavaliselt lauast lahkunud kui Arno lõpuks koolimajja jõuab.

  6. #2186

    Re: NL10 grinderite nurgake

    tähenärija.
    Ma garanteerin, et alati saab starsis nl10-s 10lauda kokku, kus 50bb+ fish sul paremal käel.

    Tuleb märgistada vastaseid ja valida laudu kuhu waiting listi minna. Tuleb lihtsalt ise vaeva näha ja saab ka waiting listist vajalikke laudu. Imelik on see, et nl50-s fishid ei kao ennem ära kui arno koolimajja jõuab, aga nl10-s kaovad. NL10-s on ikka siis tõelised sharkid.

    edit: Praegu on teisipäeva hommik ja kell on 8.30. Ja alla minuti leidsin nl10-s 10lauda, kus fish paremal käel 50bb+ stackiga. Selleks pidin avama 12lauda :) 2lauda avatust ei sobinud.
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 21.09.10 at 08:29

  7. #2187
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nõus Paavoga

    hommikul alates kella 5-st on päris soft mäng nl10nes. Mingi hetk kaovad aga fishid ära hommkul

  8. #2188
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ft ja ps mängijate tase on ikka väga erinev, ft-s tegin 23 sessi, millest 5 suutsin näidata kasumit, kokku ca 18k kätt, ja -15bi. eile õhtul kandsin raha pokerstarsi tagasi, mängisin ca 1400 kätt, ja tulemus +5 bi. esimene AA, mis sain, vastane kinkis mulle kohe oma bi-ni A4s-ga. ft-s oli ainuke hea asi see, et sain kõvasti harjutada oma mängu shortstackide vastu, millest ma õppisin nii mõndagi kuidas nende vastu mängida.

  9. #2189
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jep, FT-s 50k kätt juba $25-tega ahju kütnud.

  10. #2190
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    ft ja ps mängijate tase on ikka väga erinev, ft-s tegin 23 sessi, millest 5 suutsin näidata kasumit, kokku ca 18k kätt, ja -15bi. eile õhtul kandsin raha pokerstarsi tagasi, mängisin ca 1400 kätt, ja tulemus +5 bi. esimene AA, mis sain, vastane kinkis mulle kohe oma bi-ni A4s-ga. ft-s oli ainuke hea asi see, et sain kõvasti harjutada oma mängu shortstackide vastu, millest ma õppisin nii mõndagi kuidas nende vastu mängida.
    No miski 18K kätt ja 1400 kätt ja üks AA pole küll mingi eriline näitaja. Ise ei oska veel 100K käe põhjalgi päris põhjapanevaid järeldusi teha.

    Edit: Aastaga mänginud miski 1,5 miljonit kätt ja 100-200K kätt üles või alla pole küll miski näitaja.
    Viimati muudetud janek174 poolt : 22.09.10 at 18:18

  11. #2191
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma mängisin enne üle 60k käe pokerstarsis, ma olen isegi sinu vastu mänginud ca 1k, nagu ma hemist vaatasin. jh 18k kätt ei olemingi väga suur sample, millest väga sügavaid järeldusi teha, kuid vaadates üldist mängupilti, siis on ikka vahe sees. ft-s on enamus fullstack vennad need, kes midagi ka pokkerist jagavad, ja on räigelt palju shortstacke, kes on väga passiivsed. ps-s on kõvasti rohkem fullstackidega donke, kes on üliagrod ja kellelt on lihtne valuet saada. näiteks viimased 100xAA, mis ma pokerstarsis mängisin, sain kasumit +160$, läksin ft-sse sain 85XAA +5$, täiesti võimatu oli seal valuet saada,sest enamus enamus regulardi foldivad ära tõstele, või lähevad setminema, või siis mõni üksik passive fish callib, kes enamus aja foldib cbetile. läksin eile ps tagasi, sain 2xAA, esimsega sain bi ja teisega sain ka mõned bb. ps ja ft vahe ongi see, et ps on väga palju fullstackidega donke, kui ft-s leidub neid kõvasti vähem.

    igastahes, sellemängugas mida ma teen pokerstarsis, suudan olle võitev või vähemalt be mängija, samasuguse mänguga olin ft-s täielik luuser.
    Viimati muudetud 5gww poolt : 22.09.10 at 18:47

  12. #2192
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 grinderite nurgake

    .
    Viimati muudetud janek174 poolt : 22.09.10 at 18:51

  13. #2193
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    ma mängisin enne üle 60k käe pokerstarsis, ma olen isegi sinu vastu mänginud ca 1k, nagu ma hemist vaatasin. jh 18k kätt ei olemingi väga suur sample, millest väga sügavaid järeldusi teha, kuid vaadates üldist mängupilti, siis on ikka vahe sees. ft-s on enamus fullstack vennad need, kes midagi ka pokkerist jagavad, ja on räigelt palju shortstacke, kes on väga passiivsed. ps-s on kõvasti rohkem fullstackidega donke, kes on üliagrod ja kellelt on lihtne valuet saada. näiteks viimased 100xAA, mis ma pokerstarsis mängisin, sain kasumit +160$, läksin ft-sse sain 85XAA +5$, täiesti võimatu oli seal valuet saada,sest enamus enamus regulardi foldivad ära tõstele, või lähevad setminema, või siis mõni üksik passive fish callib, kes enamus aja foldib cbetile. läksin eile ps tagasi, sain 2xAA, esimsega sain bi ja teisega sain ka mõned bb. ps ja ft vahe ongi see, et ps on väga palju fullstackidega donke, kui ft-s leidub neid kõvasti vähem.

    igastahes, sellemängugas mida ma teen pokerstarsis, suudan olle võitev või vähemalt be mängija, samasuguse mänguga olin ft-s täielik luuser.

    Kui oleks FT-s mänginud, siis oskaks ehk vastu vaielda, kuid oma kogemuse põhjal ütlen, et Starsi NL10 FR on üks nitisemaid limiite üldse mida kunagi mänginud olen...

    Edit: palju oleneb ka muidugi oma mängustiilist ja eelkõige mängitud käte arvust, kuid elu sees ei usu ma, et Starsi NL10 on nüüd oluliselt lihtsam kui FTP oma. Kui keegi konkreetselt vastu tahab vaielda, siis kolin ka hea meelega FTP-sse ära.
    Viimati muudetud janek174 poolt : 22.09.10 at 18:55

  14. #2194
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL10 grinderite nurgake

    sinu asemel janek ma laseks ammu RUSH-i FT-s. 27% rakebacki + volüümi saad lihtsamalt lasta kui Starsis

  15. #2195
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL10 grinderite nurgake

    minu kogemus on küll vastupidine - PS NL10 oli ikka kõvasti nitisem kui FTP-s

  16. #2196
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    minu kogemus on küll vastupidine - PS NL10 oli ikka kõvasti nitisem kui FTP-s
    No seda ma omaarust ütlesingi, sry, kui arusaamatuks jäi...

  17. #2197
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    sinu asemel janek ma laseks ammu RUSH-i FT-s. 27% rakebacki + volüümi saad lihtsamalt lasta kui Starsis
    Nujaa, siin seisab asi selle taga, et FTP-s konto (ilma rakebackita) juba olemas, ja starsis tiksub Supernova kohe ära.

  18. #2198
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    No seda ma omaarust ütlesingi, sry, kui arusaamatuks jäi...
    ma ei mõelnudki sinu teksti, vaid seda, millele vastasid, seega hoopis mina olin arusaamatu:)

  19. #2199
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Nujaa, siin seisab asi selle taga, et FTP-s konto (ilma rakebackita) juba olemas, ja starsis tiksub Supernova kohe ära.
    mul oli ka kaks kontot olemas ft-s, aga kolmanda tegin koos rb ja sain ilusti . aga nl10-s seda rb eriti ei saa, kui just ei nolife.

  20. #2200

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Kui oleks FT-s mänginud, siis oskaks ehk vastu vaielda, kuid oma kogemuse põhjal ütlen, et Starsi NL10 FR on üks nitisemaid limiite üldse mida kunagi mänginud olen...

    Edit: palju oleneb ka muidugi oma mängustiilist ja eelkõige mängitud käte arvust, kuid elu sees ei usu ma, et Starsi NL10 on nüüd oluliselt lihtsam kui FTP oma. Kui keegi konkreetselt vastu tahab vaielda, siis kolin ka hea meelega FTP-sse ära.

    Minu mäletamist mööda on stars natuke nitisem, kuid suurem laua valik. Otsides leiab ikka paar donki. Ftp-s ei saanud efekiivselt table selectida sellepärast kolisin starsi üle. See oli ammu, kui mängisin ftp nl10, üle aasta tagasi, vb asjad muutunud tänaseks.
    to 5gww Soovitaks sul vaadata oma statsid üle kas starsis ja ftp-s on samad. Isegi kui kumbki neist on nitisem ei saa olla nii drastilist vahet sees(minu arvamus)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES