Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 123 EsimeneEsimene ... 9101112132161111 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 2460
  1. #201
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ise arvan ka, et FR esialgu parem. Olen mängin Nl2 6Maxi ja seal on see päris kohutav. FR -is on vähem variatsiooni ja mitme laua peal oma häid käsi oodates saab kah piisavalt nalja

    Edit:
    Ja kellel on kogemusi party pokeriga ja sealt raha välja kandmisega. Milline on parim eelistus?

  2. #202
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Ise arvan ka, et FR esialgu parem. Olen mängin Nl2 6Maxi ja seal on see päris kohutav. FR -is on vähem variatsiooni ja mitme laua peal oma häid käsi oodates saab kah piisavalt nalja
    Loomulikult on alguses full ring mõistlik, sest alguses tuleks ikka tight stiili mängima õppida, 5-max see on ikka raske

  3. #203
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Loomulikult on alguses full ring mõistlik, sest alguses tuleks ikka tight stiili mängima õppida, 5-max see on ikka raske
    +million

  4. #204
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: NL10 grinderite nurgake

    puhas kuld on see video...

    KQ asjast saan aru. Rohkem out of position ei mängi. AA slowplayd jne ka ei tee. Aga....ülebettida ning mõistust kaotada ka ei saa monsteritega.

    Omast kogemusest: KK vs 85. Ma mingi 4 bb bet preflop. I call (regularilt, teadsin, et otsib jälle mitte millestki mitte midagi). Flopis sai raibe 8 pihta, ülejäänud praht. Ma cbet (mingi 70% potist või võis isegi pot olla), obvious. Turn. Ma bet pot. Ta call. River 5. Ma all in, ta call. Ja siis lendas midagi kuhugi... ;D

    Loo moraal: NL10 leiab igasuguseid...katastroof:)

    L.

  5. #205

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    puhas kuld on see video...

    KQ asjast saan aru. Rohkem out of position ei mängi. AA slowplayd jne ka ei tee. Aga....ülebettida ning mõistust kaotada ka ei saa monsteritega.

    Omast kogemusest: KK vs 85. Ma mingi 4 bb bet preflop. I call (regularilt, teadsin, et otsib jälle mitte millestki mitte midagi). Flopis sai raibe 8 pihta, ülejäänud praht. Ma cbet (mingi 70% potist või võis isegi pot olla), obvious. Turn. Ma bet pot. Ta call. River 5. Ma all in, ta call. Ja siis lendas midagi kuhugi... ;D

    Loo moraal: NL10 leiab igasuguseid...katastroof:)

    L.
    No, aga kui suur on tõenäosus, et iga sinu premium käe peale selline asi juhtub. Väga väike. Unusta see- see on bad beat ja mine edasi!

  6. #206
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    No, aga kui suur on tõenäosus, et iga sinu premium käe peale selline asi juhtub. Väga väike. Unusta see- see on bad beat ja mine edasi!
    Just nimelt need beadid ei loe midagi pikas perspektiivis Tuleb anda väärtust headele kätele ja ongi kogu lugu, need käed teenivad kasumit võib isegi öelda, et ise enesest. Ainuke asi, mis on vajalik on õige bankroll ja selle majandamise oskus

  7. #207
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    kuidas ma sulle oma õnnetud käed annan?

    miks õnnetud? sest hetkest kui tower sai mult 100$ on old katastrofaalne tulemusteta mäng, küll olen pihta saand flopile ja pärast on keegi otsustand ikka kaasa tulla ja paremini pihta saanud jne jne ... no igatahes esimene kogemus toweriga - katastroof... msi ei tähenda, et ma alla annaks... aga ikkagi

    br kahjumis

  8. #208

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Edit:
    Ja kellel on kogemusi party pokeriga ja sealt raha välja kandmisega. Milline on parim eelistus?
    Tehingud tegin suht ammu, kuskil 2 a tagasi aga kandsin Moneybookersisse, nõudsid passi või juhiloa koopiat, sai scannitud see neile ja mailile saadetud, teistkordselt käis asi kiiremini. Raha tuli suht kiirelt arvele. Praeguse policy kohta ei oska öelda.

  9. #209
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Praegu on seal valik BANK TRANSFER - Fee on 3$ ei tea kas tasub?

  10. #210
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: NL10 grinderite nurgake

    God damn, kui selline kontroll prode poolt siis väga kahju, et ise seal olla ei saa. NL10 ajad küll ammu möödas aga mehed ärge seda võimalust käest laske. :)

    Fcking greate job Tigrano :)

  11. #211

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tigrano, saatsin enda andmed sulle meili peale.

  12. #212
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    God damn, kui selline kontroll prode poolt siis väga kahju, et ise seal olla ei saa. NL10 ajad küll ammu möödas aga mehed ärge seda võimalust käest laske. :)

    Fcking greate job Tigrano :)
    Tänud PokerDevil, loodan, et mehed hakkavad järmine aasta juba NL100 regulare hirmutama ;D




  13. #213
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    8)

  14. #214

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Tänud PokerDevil, loodan, et mehed hakkavad järmine aasta juba NL100 regulare hirmutama ;D



    Arvata on ju. ;D 8)

  15. #215
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kui kõik andmed kokku saan, ilusti exelisse, siis hakkame mängima.

    Näen veel, et peame natuke õppima, ennem kui mängima hakkame, seega igaüks võib mängida, kui
    vajadus on .

    Tõsisemaks mängimiseks läheb järgmisel nädalal. NV õpime, teeme exeli korda, räägin Teile auku pähe, et mängida Tight mängu, vaatame mõned videod veel jne


  16. #216
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    väga hea... i'm in, all in

  17. #217
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma ei tea, teen täna ilged sessid ja annan öösel ongamei statid, ei hakka ennast vana sitaga traumeerima ja roll oli 350$

    saat siis teemast ka kätte, või tahad läbi msni või maili?

  18. #218
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ma ei tea, teen täna ilged sessid ja annan öösel ongamei statid, ei hakka ennast vana sitaga traumeerima ja roll oli 350$

    saat siis teemast ka kätte, või tahad läbi msni või maili?
    Nädalavahetustel on mõnus pikki sesse teha, täielik FUN ;D
    Pärast MSNis võtan ühendust, kui aega.

  19. #219

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Vaatasin videot kus näitati võidu käsi ja kuidas neid mängiti...ise soovitaksin üldse suruda pet pot iga tänaval kui oled kindel ,et võidad...nii mängides teeb inimesed suht kiiresti tühjaks kui veel kaart ka juhtub jooksma siis täis laks...vahel isegi rohkem kui bot poleks paha,sest küll nad ühelt maalt callima hakkavad,sest neile tundub selline asi bluffina...tavaline ju ,et kui inimsel käsi siis ta checib ja kui sitt käes annab tuld sellises lemiidis..tähendabki ,et inimesed panevad su bluffile kui surud poti aaval või rohkemgi :D

  20. #220
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: NL10 grinderite nurgake

    tänx build ja Tigrano. Sain asjale pihta. :-* :)


    L.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES