Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 123 EsimeneEsimene ... 210111213142262112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 2460
  1. #221
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    tänx build ja Tigrano. Sain asjale pihta. :-* :)


    L.
    See on alles algus, me pole veel projekti käima saanud ;D

  2. #222

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Võimalik veel liituda projektiga ?
    Ise mängin bodogis NL10-t ja roll on 120$. Mis siia veel lisama peaks ? Full ring siis, ja kasutan PT2 + PAHUDit. Oma stati saadan Tigranole siis ?
    (Loodan, et pole hiljkas jäänud :( )

    * Saatsin andmed PM-iga.

  3. #223
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nii, mina ka siin jälgin seda teemat ja tahaks ka osa võtta, nagu kusagil ka juba avaldasin oma soovi...

    Mis ma nüüd edasi tegema pean? See teema on kuidagi väga laiali valgunud, ehk võiks info kokku panna kuhugi eraldi, pluss need analüüsivideod, sest need on suht kullafond ja aegumatu väärtusega ka tulevastele huvilistele.

    Ise mängin Toweris (NL10, alustasin 44 taalaga) juba mõned päevad ja täna jäin ette nii karmile downswingile, et mänguisu kadus ära... Käsi mängitud alles 1400 nii et analüüsi vist ka mõtet eriti teha pole või on?

    HELP!

  4. #224

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tigrano, ma saatsin sulle PM oma statsid suht ammu juba ning sa lubasid läbi vaadata, aga sulle vist kahe silma vahele jäänud, sest tabelis kirjas, et mult statse pole??

    Jah, katsun exeli tabeli korda saada, praegu ei olnud aega, siis uuendan kõikjal andmed ära.

  5. #225
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Nii, mina ka siin jälgin seda teemat ja tahaks ka osa võtta, nagu kusagil ka juba avaldasin oma soovi...

    Mis ma nüüd edasi tegema pean? See teema on kuidagi väga laiali valgunud, ehk võiks info kokku panna kuhugi eraldi, pluss need analüüsivideod, sest need on suht kullafond ja aegumatu väärtusega ka tulevastele huvilistele.

    Ise mängin Toweris (NL10, alustasin 44 taalaga) juba mõned päevad ja täna jäin ette nii karmile downswingile, et mänguisu kadus ära... Käsi mängitud alles 1400 nii et analüüsi vist ka mõtet eriti teha pole või on?

    HELP!

    Tere zyxxx,

    Kõik on veel oodatud, esmaspäevaks tahaks asjad paika saada.

    Analüüsi saab teha küll, midagi näeb kindlasti.

    Parimat,

    Tigrano

  6. #226

    Re: NL10 grinderite nurgake

    projekt on huvitav võtaks ise ka osa aga towerisse raha ilmselt ennem järgmist nädalalt panna ei jõua kuna tööd palju.
    togin bodos, ft ja veel mitmes toas nl10 enamasti vahel ka nl20 ja nl25.
    Stats läks pea kõik kaduma kui kõvaketas maha suri.
    Olen huvitatud

  7. #227
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    49

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Saatsin ka maili peale sulle Tigrano oma andmed.

  8. #228
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    kobista msnis, kui tahad, hakkan prageu mängima, nagunii tahan nõu saada, kuidas scv-ks teha, või mis ta nimi oligi :)

  9. #229
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NL10 grinderite nurgake

    täielik ikaldus ikka... 3 päeva NL10 ja alati lõppeb päev -20$... AA KK actionit ei saa never ja siis kui isegi midagi hitin.. kõik all inid kaotan... krt vbl siin peabki looselt mängima et võita..

  10. #230
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    tänased sessionid NL10-nes

  11. #231
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mitu lauda korraga mängid, kui küsida tohib :)?

  12. #232
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    3-4 korraga, tavaliselt 4, mõnikord 3 ka

  13. #233

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma päris vähe vihkan selliseid tonte, kes ostavad ennast 2$ NL10 sisse. Callivad mu 5xbb oma A9o-ga hitivad oma A ja kohe allinni. >:(

  14. #234
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Ma päris vähe vihkan selliseid tonte, kes ostavad ennast 2$ NL10 sisse. Callivad mu 5xbb oma A9o-ga hitivad oma A ja kohe allinni. >:(
    Tsitaat Algselt postitas farik666
    täielik ikaldus ikka... 3 päeva NL10 ja alati lõppeb päev -20$... AA KK actionit ei saa never ja siis kui isegi midagi hitin.. kõik all inid kaotan... krt vbl siin peabki looselt mängima et võita..
    Tundub, et ma ei ole ainuke, kelle pihta viimased päevad ainult &%¤#! kaarte ja floppe pillutakse :(


  15. #235
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Endal sama lugu. Callivad TT-ga Axx boardi ära minu AJ C-beti vastu ja siis riveril hitivad T ja ütlevad chatis et i got lucky. Igatahes ma jumala tiltis. Sain vahepeal partys 90$ peale nüüd 60$ peal. Krt võimatu C-bet ei tööta absoluudselt, beti palju tahad callitakse tuimalt järgi oma Ax-ga

  16. #236

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Kohe panen siia Timpzi osad käed läbi replayeri, siva tegin aega polnud, midagi ikka saate ;D

    Ei mingit sügavamat teooriat, käed lahti ja esimene mõte, mis pähe kargas

    http://arion.pri.ee/tigrano/timpz10.swf

    Vaatasin selle Timpzi analüüsi ja kuulasin kuidas Tigrano kommenteeris, nagu rääkisid, siis kiirelt ja floppasid käed läbi.
    Sain sealt mõned oma käe vead välja nopitud ja parandatud ja sinu süsteemi järgi proovitud trios üht hilist 3,3 $ 6-handed No-rebuy turnat. Ja näe, su süsteem töötab, tulin esimeseks. (DonAlonso wins 414 $)


    Tänud õpetliku "kiire" video eest.:)



  17. #237
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas RaitS

    Vaatasin selle Timpzi analüüsi ja kuulasin kuidas Tigrano kommenteeris, nagu rääkisid, siis kiirelt ja floppasid käed läbi.
    Sain sealt mõned oma käe vead välja nopitud ja parandatud ja sinu süsteemi järgi proovitud trios üht hilist 3,3 $ 6-handed No-rebuy turnat. Ja näe, su süsteem töötab, tulin esimeseks. (DonAlonso wins 414 $)


    Tänud õpetliku "kiire" video eest.:)


    gratz

  18. #238
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kas on veel võimalik liituda või olen lootusetult hiljaks jäänud? Hetkel mängin partys full ringi ning praegu ei oleks võimalik towerisse üle tulla, kuid paari nädala pärast koliks sinna üle kui võimalik veel liituda.

  19. #239

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tonis
    Hetkel mängin partys full ringi ning praegu ei oleks võimalik towerisse üle tulla, kuid paari nädala pärast koliks sinna üle kui võimalik veel liituda.
    No nii palju kui mina olen aru saand, siis ei pea ilmtingimata Towerisse kolima... Võib ka mujal. Aga lihtsalt Toweris saad lihtsalt lisahüvesid, mis seotus projektiga. Ja minu puhul mängib suurt rolli ka tulevased boonused mida mul teises pokkeriruumis lihtsalt polnud.

  20. #240
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kui Te olete 10NL grinderid, siis BOONUSED peavad olema, sest Teie roll ja skill on nii väike ja iga boonus on väga suureks boostiks Teie rollile ja jõudmaks kiiremini kõrgemale limiidile.

    Kui Te Ilma boonusteta mässate, siis see areng on nii aeglane ja võib kaduda motivatsioon ja siis ei tule enam mängust mitte midagi välja.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES