Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 123 EsimeneEsimene ... 311121314152363113 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 2460
  1. #241
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jah, nagu minuga juhtus Partypokkeris. Pmts 2 kuud olen Nl10 0 ringi mees. Rake olen maksnud miski 200$ eest aga sittagi pole ise saanud. Miski näkased 300 punkti - aga mis partys nende eest saab - mitte essugi. Ühesõnaga mõttetu üritus ja see mõjub ja tekitab tilti/loobumistunnet...

  2. #242
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Valisin ise Toweris 75$ boonuse ja sellest pool tehtud :P

  3. #243
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Saaksid seletada kuidassee täpselt käib?

  4. #244
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    valisin selle boonuse kui deposiidi tegin. panin 90$ sisse.
    Nüüd vaja koguda 600 punkti 60 päeva jooksul. . Hetkel 250 kogutud. Päevas 10 vaja koguda sis saab kätte

  5. #245

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    valisin selle boonuse kui deposiidi tegin. panin 90$ sisse.
    Nüüd vaja koguda 600 punkti 60 päeva jooksul. . Hetkel 250 kogutud. Päevas 10 vaja koguda sis saab kätte
    Mitu päeva mänginud oled?

  6. #246
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Mitu päeva mänginud oled?
    umbes 15-16

  7. #247
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ise võtsin 200 getting ahead bonuse tigrano soovitusel ja kuna nädala alguse poole olen sitaks hõivatud, siis kartsin, et ei tea, kas nädalavahetsuel järgi mängin. See nädalavahetus mängisin suht tagasihoidlikult aga 7l laual. Graafikust olen nats ees ja kasum ka sümboolne 8 BI-d
    see inspireeris päris kõvasti, et tundub, et saan hakkama
    ptüi ptüi ptüi

  8. #248
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Boonused oleksid suureks abiks tõesti. Eelmine kuu sain triost 1500 eeku rakebacki ja see oli suureks abiks ikkagi. Ise kavatsen ilmselt valida selle 1000$ boonuse seetõttu, et 200$ peaks jääma minu mängimise juures liiga väikeseks ning kui 1000$ ära ei täida siis on võimalik 1/2 või 3/4 boonusest samuti saada kui teed selle osa ära. Täna õhtul üritan asjad toimima saada, triost vedasin eile enamus bankrolli ära ning loodetavasti saame asjad liikuma. November juba täies hoos. Pole lihtsalt koju veel jõudnud, reede õhtul sai mindud küla peale ja ikka veel lennus :)

  9. #249
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jep, isegi hetkel tegutsen vaid niikaua Trios, kuni esimese rakebacki kuu keskel tagasi saan. Kahe päevaga maksnud 40$, seega poole kuuga mingi 50$ rakebackist saada oleks okei.

  10. #250

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kui Te olete 10NL grinderid, siis BOONUSED peavad olema, sest Teie roll ja skill on nii väike ja iga boonus on väga suureks boostiks Teie rollile ja jõudmaks kiiremini kõrgemale limiidile.
    Kui Te Ilma boonusteta mässate, siis see areng on nii aeglane ja võib kaduda motivatsioon ja siis ei tule enam mängust mitte midagi välja.
    Täpselt! Been there, done that! Ja kusjuures ongi motivatsioon kiire kaduma, eriti veel kui rakebacki ja boonuseid pole! Toweris olekski mu eesmärk BR koos boonuste ja muuga NL25 jaoks kokku grindida (30-35+ BI) ja sealt edasi kõrgemale juba asja väääääägagi rahulikult ja kaalutlevalt võtta. :P

    Towerisse on regatud, roll on MB-sse kantud ja HEM on ka tulekul! Ülehomseks loodan vast juba joonel olla! Tuleb hakata 200$-boonust hoorama! ;D

  11. #251
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tere kõik,

    Käisin korra maal puhkamas, nüüd veel haigeks jäänud, jube kehv olla.

    Vaatan, et olete siin kõik arutanud, kui olulised on boonused jne tublid olete, et hakkate aru saama, kui olulised on boonused ja et ei ole mõtet ühtegi senti niisamma tuulde loopida.

    Kõik huvilised, kes veel soovisid lisan nimekirja ;D

    Loodan, et Teie mängupilt on ka natuke Tightimaks muutunud.

    Viskan kohe pikali ja võtan läpaka kaasa, et selle nurga asjad lõplikult paika saada, lähimate päevade jooksul.

    Edu kõigile laudades,

    Tigrano

  12. #252

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Huh, tervist. Ise avastasin selle foorumi alles täna ja oleks ka ikkagi tõsine soov liituda :-\. Mängin ise ka juba umb 2 kuud tower gamingus ja see oligi mu esimene koht kuhu üldse deposiidi tegin. BR on hetkel 150$+. Muidu enda kohta andmeid mul hetkel pole, sest pole HEMi, aga trialit korra proovisin ning mõtlesin niigi, et lähiajal selle muretsen ka päriseks. Niiet jah, kahju, et alles nüüd avastasin.

  13. #253
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    tervisi tigrano

    tundub nagu oleks tihgitmaks muutund, saadan sulle pos statsid ja muud asjad towerist... evaluate periood pt3'mel läbi... pea-aegu

  14. #254
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Hea, et see asi venib veidi, saangi BRi vajatud suuruse peale :D:D:D

  15. #255
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tegin Teile eile ühe õppe video, kõik jäi poolikuks, kuna jube paha hakkas, nohu vist paneb mäkra, nii et pool pead ja silmad valutavad (ei kannata monitori isegi vaadata), hääl oli ka kohutav, kohe kui terveks saan alustame projektiga viivitamatult.

  16. #256
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Pole hullu, ravi end korralikult terveks, et saame alustada suure ja tugeva algusega :).

  17. #257

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Saa terveks muidugi, pole vaja meie präast nõnda nahast välja joosta. Sa ikkagist teed seda vabatahtlikult ning ma usun, et ka õpilased on nõus viivitustega.

  18. #258
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tänud mehed, mõistva suhtumise eest, hea meel kohe ;D

  19. #259

    Re: NL10 grinderite nurgake

    No problem. :)

  20. #260

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    Hea, et see asi venib veidi, saangi BRi vajatud suuruse peale :D:D:D
    Same here! ;D Ütleme nii ,et üleminek Towerisse pole olnud nii sujuv kui lootsin. :-\ nn. "kultuurishokk on korralik", mäng on hoopis kinnisem ja mängijad paremad. Kuna käe sees on veel Pacificu mängijate vastu suunatud stiil siis see toweris eriti ei taha töötada. Tuleb veidike adjustida.

    Ja üks asi veel, Toweri 5-max mulle vist ikka ei sobi. Sealt tuli kaotust kõige rohkem. Projektis vist osalen ikka FR-mängijana... sai proovitud ka FR siis sealt tuli plussi. Njah, mõtled küll, et mis vahet seal on 5-max or 6-max aga kui kohati on kohti 2-short, siis sealkohal minu oskused kipuvad kahjuks otsa saama. :-\

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES