Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 123 EsimeneEsimene ... 412131415162464114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 2460
  1. #261
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tegin teile väikese video, loodan, et kinnine nina ja nohistamine väga ei häiri ;D

    Loodan, et saate ka midagi õpetlikku.

    Varsti, tulevad ka järgmised videod

    http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/nl10.swf

  2. #262
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL10 grinderite nurgake

    u have just been applauded :)


    Blind stealist peaks rääkima preflop ja postflop kasum/kahjum, sest preflop jääme üldiselt heal juhul nulli ülejäänud tuleb postflopist

  3. #263
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    u have just been applauded :)


    Blind stealist peaks rääkima preflop ja postflop kasum/kahjum, sest preflop jääme üldiselt heal juhul nulli ülejäänud tuleb postflopist
    Tänud, postflop mängust tuleb eraldi video ja kindlasti ei tahaks väga teemasi mixida, et oleks lihtsam jälgida.

  4. #264
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Lahe video. Küsimus tekkis, et milline stat näitab PT3-s blindide stealimise õnnestumise protsenti?

  5. #265
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Lahe video. Küsimus tekkis, et milline stat näitab PT3-s blindide stealimise õnnestumise protsenti?
    PT3 kohta jään vastuse võlgu aga HEMis saab valida eraldi overall steal success, CO steal success ning BTN steal success, vaatasin endal on BTN success 80% seega toodan kasumit, kui varastan blinde ;D

  6. #266

    Re: NL10 grinderite nurgake

    väga head videod
    nüüd ise ootan et raha moneybookeri jõuaks siis saab towerisse kanda ja kavatsen hemi hankida.
    Kasu on sellest foorumist küll enda mäng tunduvalt tightimaks läind.


  7. #267
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    traaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kui p*rses päev ikka ;D mitte midagi ei hiti absoluutselt. Kõik käed jooksevad maha nii keeruliselt, et minu mõistus enam üle ei käi ja viskan minema, tra elutilt tuli peale, kui mingi eriti donk somm, calls pf raisei 53os või mingi sellise asjaga OOP ja kobistas endale riverisse tripsi. Tra ise keeraisn a sellist si**a ja tundisn, et matemaatikast jääb puudu. mingeid shortcutte tahaks just, sest ise kiiresti arvutada ei jõua ja pähe pole ka si**agi kulunud
    tra nii donk on olla. ilus -3,4bi
    tra oleks pidanud uuesti magama keerama, kui bi+ olin, na**ui, mis päev

  8. #268

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    traaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kui p*rses päev ikka ;D mitte midagi ei hiti absoluutselt. Kõik käed jooksevad maha nii keeruliselt, et minu mõistus enam üle ei käi ja viskan minema, tra elutilt tuli peale, kui mingi eriti donk somm, calls pf raisei 53os või mingi sellise asjaga OOP ja kobistas endale riverisse tripsi. Tra ise keeraisn a sellist si**a ja tundisn, et matemaatikast jääb puudu. mingeid shortcutte tahaks just, sest ise kiiresti arvutada ei jõua ja pähe pole ka si**agi kulunud
    tra nii donk on olla. ilus -3,4bi
    tra oleks pidanud uuesti magama keerama, kui bi+ olin, na**ui, mis päev
    prooviks keelekasutust jälgida palun

  9. #269

    Re: NL10 grinderite nurgake

    +bi küll magama ei tohi minna! Iga raamat õpetab, et siis tuleb tikud laugudealla panna, ja mängida. -bi läksid magama, kõik õige.

  10. #270
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    KUIDAS TEIL MÄNG EDENEB, teen Teile veel ühe olulise video, kuidas soovitan mängida preflop, postflop, positsioonist, natuke oddse ja siis hakkame mängima Ei hakka enam venitama.

  11. #271
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    KUIDAS TEIL MÄNG EDENEB, teen Teile veel ühe olulise video, kuidas soovitan mängida preflop, postflop, positsioonist, natuke oddse ja siis hakkame mängima Ei hakka enam venitama.
    Natuke edeneb, aga statid on suht metsapoole :)

  12. #272

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    KUIDAS TEIL MÄNG EDENEB, teen Teile veel ühe olulise video, kuidas soovitan mängida preflop, postflop, positsioonist, natuke oddse ja siis hakkame mängima Ei hakka enam venitama.
    Tigrano, ootaks ka ühte mängulist videot sult NL10s. :)

  13. #273
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Tigrano, ootaks ka ühte mängulist videot sult NL10s. :)
    +1

  14. #274

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Min 40 buy ini cashis
    Sit-and -go-60 buy ini
    MTT-100 buy inni
    Jäi meelde ;D
    krt peab mingi venna palkama kes kaikaga kõrval seisab ja jälgib ,et neid reegleid ei riku

  15. #275

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Yokker
    Min 40 buy ini cashis
    Sit-and -go-60 buy ini
    MTT-100 buy inni
    Jäi meelde ;D
    krt peab mingi venna palkama kes kaikaga kõrval seisab ja jälgib ,et neid reegleid ei riku
    Ma võin seda teha, kui sa mulle ütleme, et 10% oma kasumist annad. ;D

  16. #276

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Ma võin seda teha, kui sa mulle ütleme, et 10% oma kasumist annad. ;D
    Tnx aga kui palkas siis tunni tasuna,tüki töö alla seda vist panna ei sa ;D

  17. #277

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    KUIDAS TEIL MÄNG EDENEB, teen Teile veel ühe olulise video, kuidas soovitan mängida preflop, postflop, positsioonist, natuke oddse ja siis hakkame mängima Ei hakka enam venitama.
    Ütleme nii, et järjest paremini. Algus oli küll kohutav. Ausalt. Mängu agressiivus ehmatas ära! Juba käis mõte peast läbi, et mida paganat ma siia Towerisse üldse raha kandsin! ;D Närv oli juba väga must. Madalaim punkt oli vist ca -7BI. Masendav. Nüüd olen tagasi mängind ja olen praegu 4BI miinuses. Eks nädala lõpus teen päevikusse kah sissekande terve nädala kohta ja panen graafikud+statid, boonuse progressi kah üles. Helesinine unistus oleks pühapäevaks teha pulli ja jõuda nulli ehk alg-BRni tagasi. :)

  18. #278

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Sain ka siis rahad lõpuks towerisse.
    esialgu on harjumatu.
    Aga mängida kannatab sain hemi ka tööle nüüd vaja siis mängida.

  19. #279

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kuna ma cashi joogisena ei mängi enam, siis nädalavahetusest midagi postitada ei ole.
    Homsest hakkan jälle pihta, mängin fulltildis mingi väikse boonuse lahti ja panen rahad toweri poole liikuma.

  20. #280
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tere mehed,

    Mul tervis juba parem, kuid pean veel tablette neelma usinalt

    Uuel nädalal, alustame kindlalt projektiga ;D Ennem, kui paneme EXELisse lõplikult kõikide bankrollid ja uuendame andmed, vaatame üle:

    1) NL10 tehtud video
    2) Powerpoindi video, kus vaatame veel üle Preflop mängu, positsiooni, natuke postflop mängu, kuidas mängida erinevate vastaste vastu, agressiivsuse kasutegurid ning natuke matemaatikat (pot odds).
    3) Kindlasti võimaluse korral vaatame üle ka läbi repleyeri mõne õpilase käed, kellel soovi antke teada.

    Homme vastan Teie küsimustele, seega olge head kirjutage siia, mis probleemid, olukorrad muret tekitavad.

    Homseni,

    Tigrano

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES