Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 123 EsimeneEsimene ... 513141516172565115 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 2460
  1. #281

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Väga kõva! :)
    Just mõtlesingi, et see projekt on nii kaua nüüd veninud (aga saan aru, et kui ikka tervis jama, siis ei tuleks sellest midagi välja ning paras piinlemine oleks).

  2. #282
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    1) NL10 lives tehtud video
    LOL. Live's hakkad 10NL mängu filmima? Kust sellist mängu leida võib? ;D ;D ;D ;D

  3. #283
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Väga kõva! :)
    Just mõtlesingi, et see projekt on nii kaua nüüd veninud (aga saan aru, et kui ikka tervis jama, siis ei tuleks sellest midagi välja ning paras piinlemine oleks).
    Jah, veninud on tõesti aga tundub, et see on kõigile kasuks tulnud antud momendil. Paljud on mõistnud, et tuleb olla palju tightim, kui oluline on jälgida bankrolli ja samuti omavahel arutades või foorumis ringi surfates omandanud kasulikke teadmisi. Kindlasti enamus Teist on ka jõudnud Towerisse, kus on minul parem võimalus Teie asju organiseerida ja mõelda välja midagi uut ja huvitavat.

  4. #284
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    LOL. Live's hakkad 10NL mängu filmima? Kust sellist mängu leida võib? ;D ;D ;D ;D
    Hästi panen, nüüd pean tõsiselt mõtlema kuidas ma seda tegema hakkan ;D

  5. #285
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    tore, sain video ka ää vaadatud, kasutan julgelt oma mõtteid/murd ranka tabelit, br hetkel võrreldes depoga miski -30$, mängin endiselt jõudsalt esmasp ja reedeti... sain HEM'i tööle, nüüd mõtlen, et kahju et tegu on trialiga... aga küll saab, enne pean läpaka töökorda tegema (loe: ostsin läpaka, vaja asjad peale installida)...


    mis muidu mängu puutub, siis ise-enesest olen enda mängus märgand rohkem distsipliini :)

    EDIT: hm, a millised statside suhted teevad tegelase nit'iks, tag'iks, lag'iks, mouse'iks, fish'iks, dongiks?
    st, et enesel oleks kergem üles märkida, note'ida

  6. #286

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tere jälle siis, andsin endast ka eelmisel lehel märku, aga nüüdseks olen saanud HEM´is täis ka 3,5k käsi ja saan ka andmed panna nüüd.
    Muidu enda mängu koha pealt niipalju, et mängin isegi suht hästi omaarust ja võiksin ka vabalt kasumit teha, kuid sisse satuvad lollid all in-id, mis viivad mu tagasi sinna kust alustasin väga tihti. Muidugi üritan neid vähem teha, aga siiski neid tuleb ette ja siis jälle nagu kõik hea mäng tehtud lolli veaga tasa.

  7. #287

    Re: NL10 grinderite nurgake

    sorry, ei ole küll nl 10 mängija veel aga kuna viimased 2 päeva on nl5-es -20 taala miinuses, siis tekib paratamatult küsimusi, mis valesti. pakkuda on paraku statsid sellest perioodist ainult, küsimus ongi siis selline, et kas saab selle nö downswingi alla panna või on mingi näitaja tõsiselt vale. preflop mäng on suhteliselt rangelt ranka tabeli järgi, kohati tightim isegi, kahtlustan postflop mängu peamiselt (a'la overpairiga turnil raise callimine ja ofc vähemalt kahe paari otsa sattumine).
    http://img55.imageshack.us/my.php?image=statswj8.jpg

    edit. vaatasin käed üle ja oma 70 prossu kogu kaotustest tuli nendest kolmest käest

    http://www.flopturnriver.com/Poker-H...ut-583129.html
    siin oleks pidanud peale turni raise muckima tõenäoliselt, või tegin enne juba miskit valesti?

    http://www.flopturnriver.com/Poker-H...ut-583130.html
    sama mis eelmisel, tundub et ei suuda kuningaid maha panna..

    http://www.flopturnriver.com/Poker-H...ut-583131.html
    siin ei olnud midagi teha.

    mis statid puudu muidu, ei ole veel päris kodus nende olulistematega tundub, pardon.

  8. #288
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas bounce
    sorry, ei ole küll nl 10 mängija veel aga kuna viimased 2 päeva on nl5-es -20 taala miinuses, siis tekib paratamatult küsimusi, mis valesti. pakkuda on paraku statsid sellest perioodist ainult, küsimus ongi siis selline, et kas saab selle nö downswingi alla panna või on mingi näitaja tõsiselt vale. preflop mäng on suhteliselt rangelt ranka tabeli järgi, kohati tightim isegi, kahtlustan postflop mängu peamiselt (a'la overpairiga turnil raise callimine ja ofc vähemalt kahe paari otsa sattumine).
    http://img55.imageshack.us/my.php?image=statswj8.jpg
    Tere bounce,

    Ma ei saa aru, kas ma ei näe kõiki statte või saatsid, mitte kõige olulisemad. Nende põhjal mida nägin, soovitan olla natuke tightim veel, WTSD% on madal alla 20, normaalne oleks kuskil 25% kanti, see võib tähendada, et Sa ei beti turnil, riveris, kui oled ees või taga olles liiga palju callid. Seega otsusta flopis, kas oled ees või taga, kui otsustad oled taga foldi kohe, kui arvad et ees panusta ka järgmistel streetidel. Samuti kehtib drawde kohta, kui sul on hea draw alati panust kõvasti, mitte ei cheki või calli. Katsu võita potte rohkem ennem riverit ja showdowni.

    Parimat soovides,

    Tigrano


  9. #289

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas bounce

    edit. vaatasin käed üle ja oma 70 prossu kogu kaotustest tuli nendest kolmest käest

    http://www.flopturnriver.com/Poker-H...ut-583129.html
    siin oleks pidanud peale turni raise muckima tõenäoliselt, või tegin enne juba miskit valesti?

    http://www.flopturnriver.com/Poker-H...ut-583130.html
    sama mis eelmisel, tundub et ei suuda kuningaid maha panna..

    http://www.flopturnriver.com/Poker-H...ut-583131.html
    siin ei olnud midagi teha.
    Need kõik on coolerid ehk lihtsalt sul ei ole vedanud. Ära mingist muckimisest küll KKga räägi. Kõik flopid on väga head bettimiseks ja ei näe mingit varianti kätest loobumiseks. Suur viga muidugi, mis sa teed on see, et sa betid liiga vähe postflopis. Beti vähemalt 3/4 potist või loose vastase vastu võid vabalt ka poti bettida, siis ei tulda enam nii räigelt kaasa ka ja kui tuleb ikka siis turn allinn.

    Edu! :)

  10. #290

    Re: NL10 grinderite nurgake

    kuna ma ka nl10 grinder nüüdseks siis üritan kah projektist osavõtta nii kuis jõuan

  11. #291
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tegin Teile ühe tunni pikkuse NL10 video, 4 lauas mängides kuid peale konverteerimist kadus ka heli kvaliteet >:(

    Momendil KÕU järgi, kui torm vaibub, uploadin üles.

  12. #292
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Laadisin Teile selle video üles, saate alla tõmmata ja paari päeva pärast kustutan ära, sest kvaliteet ei ole päris see, mis peaks olema. Samuti veits haige olen video tegemise ajal, nohistan jne ;D

    Video on tehtud väga tightilt mängides, seega vähe actionit. Mis tegelikult ei ole paha, sest ehk saate oma loosi pisikutest lahti ja variatsoon oleks ka oluliselt väikesem Teie mängus.


    Homme panen ka teema lukku ja võtan Teid üksipulki läbi, vaatame koos kõik üle jne täiendan informatsiooni, kes kuhu jõunud, uuendan statid ja hakkame pihta Muidugi kell on praegu pool kuus hommikul, seega tõusen lõuna paiku ehk siis päeva poole hakkan toimetama.

    Downloadida videot saab aadresilt: http://arion.pri.ee/tigrano/nl10f.wmv


  13. #293

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nii, sai video ära vaadatud ja leidsin just erinevusi cbeti osas.

    Näiteks sul on KQ LPlt ja flop tuleb AJx, villain checkib ja sa cbetid. Kas see ei ole veidi kehv board cbettimiseks? Meil on ainult 4 outsi ja vastasel võib vabalt olla A9 või midagi taolist.
    Teine situatsioon oli selline, kus sa lasid 2barreli kui turnile oli tulnud just K. Kas vastase check viitab kohe ära, et tal pole kunni? Ise vist ei julgeks sellist liigutust teha, kuigi ei tea ka :-\ :D

    Muidu oli täitsa tore video. :)

    Ja see KBHenrikson on ikka jube regular donk, kes ikka pidevalt suudab oma jamaga ikka endiselt brake-even või isegi plussis olla :S

  14. #294
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Nii, sai video ära vaadatud ja leidsin just erinevusi cbeti osas.

    Näiteks sul on KQ LPlt ja flop tuleb AJx, villain checkib ja sa cbetid. Kas see ei ole veidi kehv board cbettimiseks? Meil on ainult 4 outsi ja vastasel võib vabalt olla A9 või midagi taolist.
    Teine situatsioon oli selline, kus sa lasid 2barreli kui turnile oli tulnud just K. Kas vastase check viitab kohe ära, et tal pole kunni? Ise vist ei julgeks sellist liigutust teha, kuigi ei tea ka :-\ :D

    Muidu oli täitsa tore video. :)

    Ja see KBHenrikson on ikka jube regular donk, kes ikka pidevalt suudab oma jamaga ikka endiselt brake-even või isegi plussis olla :S
    Üldiselt on mul väga kõrge flop c-bet juba välja kujunenud. Samuti äss ei ole väga hull kaart, et mitte c-bettida, kui on üks või isegi kaks vastast. Vastane võib alati setmainida või isegi foldida JJ või QQ jne kartes ässa ning Teie võidate poti hoopis nõrgema käega.

    Teine olukord oli selline, kus K võis samuti vastasele olla scare kaart ja ma ei tahnud kontrolli poti üle kaotada, isegi, kui mul oli positsiooniline eelis.

    Üks asi, mis mulle ei meeldi ja tahan järgmine kord välistada, et rääkisin tihti summadega aga tuleb rääkida BB ehk big blindides.

  15. #295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Pole veel lõpuni vaadanud, kuid tekkis üks väike küsimus.

    21 minutil foldisid KQs. Kas ainult seetõttu, et small blind oli shortstack ja enne raise tehtud? Samas 34 minutil isoleerisid limperid KQo-ga, kuigi üks neist oli shortstack.

    Hea video muidugi. Tuleb kiitust jagada :)

  16. #296
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Pole veel lõpuni vaadanud, kuid tekkis üks väike küsimus.

    21 minutil foldisid KQs. Kas ainult seetõttu, et small blind oli shortstack ja enne raise tehtud? Samas 34 minutil isoleerisid limperid KQo-ga, kuigi üks neist oli shortstack.

    Hea video muidugi. Tuleb kiitust jagada :)
    Sellepärast, et ainult raised potti ei calli, eriti veel, kui vastasel pole 100BB, kui oleks olnud raised+pluss called pot, siis oleksin callinud või re-raisinud

  17. #297
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Sain ka video vaadatud. 5+! . Proovin ise samasugust mängu aretada , kuid alati ei õnnestu nii tight olla :P

  18. #298
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nii, kellel aega praegu antke teada olen MSN offline küll aga saatke mulle message, et saate rääkida, uuendame kõik statid värgid ära ja katsume pihta hakata.

  19. #299
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mul hetkel statid puuduvad...panin täna pokertrackeri peale ja proovin paari päevaga paar tuhat kätt läbi mängida, et mingi pildi ette saaks.

  20. #300

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma ikka ei biidi seda mängu. Täna lõppesid kõik ässad ja kunnid tripside otsas, AA vastu A5, maha 23J4, vastane callib mu pot.bet poohuilt ära. Ma tõesti hakkan sügavalt kahtlema nendes preflop raisedes ja cont.bettides 10NL. 2000 kätt ja mitte ühtegi korda ei callitud cont.beti mingite tõmmete või keskmise paariga. Fulltildis sain korralikult HEMi tööle, mitteühtegi kodaniku ei olnud VPIP üle 20. 80% shortstackid.
    Ma heameelega vaataks kellegi tehtud 10NL videot, kus tegija ka võidab, siiamaani pole netist selliseid leidnud.
    Ma arvan, et ma teen cashiga väikese pausi sisse, mängisin korraks 10 turbosng, milles tulin rahadesse enamuses, cash on mingi 150$ miinuses, paari turnaga sain raha tagasi.
    Ah närvid nii läbi, peab hakkama ümber õppima.


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES