Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 123 EsimeneEsimene ... 816171819202868118 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 2460
  1. #341
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Lõplik full ringi mängijad.

    NB!!! Mõned shordi mängijad, kes olid nimekirjas, nendele mõtlen midagi eraldi välja ehk tuleb shordi huvilisi ka juurde, siis saab suurema grupi.

    [img width=286 height=310]http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/nl10mangijad.jpg[/img]

    Täiendan, kõik bankrollid on lukustatud, seega, kui saate boonused, võidate turniiriga või teete cashoudi, siis kindlasti teavitage mind.

    Katsun selle nädala jooksul, anda ka Teile EXELi tabelid, mida hakkate ise täiendama edaspidi

    Üles liikuda tohib järgmisele limiidile 50 Buy inni pealt (kindlasti mitte varem). Kui Teil on juba 50 buy inni ja võtate shotte, NL20 peale ning bankroll kukub alla 40 buy inni siis automaatselt lähete tagasi eelnevasse limiiti. NB!!! Keegi ei sunni järgmisse limiiti minema, see on alati vabatahlik

  2. #342
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nüüd hakkan Teie käsi oma HEMi tõmama, kes minule oma Toweri databaasi andsid. Siis analüüsin igat mängijate eraldi ja annan Teile tagasisidet.

    Katsun valmis saada ka Teile mõeldud preflop, postflop, positsiooni, matemaatika video.

  3. #343
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mis aja tagant me BR update-e andma peame?

  4. #344
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    Mis aja tagant me BR update-e andma peame?
    Arvan, et kaks korda nädalas, hakkan seda tegema ehk katsun enda exelit täiendada, kui mõni suurem langus ja väike bankroll, siis tuleb kindlasti varem hädakisa teha. Edaspidi, kui bankrollid on juba õiges suuruses ja vastavuses bankrolli nõuetega, siis ei ole vaja nii tihti seda kontrollida.

    Samas tahan ajada, ka stattide täiendamise sarnase graafiku alusel tööle.

  5. #345

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma oma database file saata ei saanud, kuid teen paar päeva mängu ning siis saadan ära.

  6. #346
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ja see oma valik, kas BR-i alla läheb vabastatud boonus ka, või ainult mänguline? Kuigi see viimane on parem, rohkem aega õppida, plus kindel, et sie grindinud ja saab boonust välja kanda ka, või siis jätta angu back-upiks

  7. #347
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ja mida sa rolliks arvestasid, seda viimast, või algset, sellest ei saanud aru. Seepärats küsin, et siis exelist ka endla näha motivatsiooniks, et ikka mingi kasum juba tuld

  8. #348
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ja mida sa rolliks arvestasid, seda viimast, või algset, sellest ei saanud aru. Seepärats küsin, et siis exelist ka endla näha motivatsiooniks, et ikka mingi kasum juba tuld
    Üldjuhul lähevad kõik vabastatud boonused bankrolli alla aga nagu ükskord mõtlesin, siis boonused võite ka tasuks välja kanda.

    Bankrolliks võtsin, selle eilse seisu mille kõik mulle küsides andsite. Mõtelsin vahepeal ka, et rollid võiksid olla avalikud aga seda peaks Teiega arutama, sest tegu ikkagi väga isikliku asjaga, samas oleks jälle põnevam Teil endil ja suurem võistlusmoment.

    Momendil mängin 7 lauas ja teen Teile loengut, praegu nokitsen positsiooni kallal

  9. #349
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Üldjuhul lähevad kõik vabastatud boonused bankrolli alla aga nagu ükskord mõtlesin, siis boonused võite ka tasuks välja kanda.

    Bankrolliks võtsin, selle eilse seisu mille kõik mulle küsides andsite. Mõtelsin vahepeal ka, et rollid võiksid olla avalikud aga seda peaks Teiega arutama, sest tegu ikkagi väga isikliku asjaga, samas oleks jälle põnevam Teil endil ja suurem võistlusmoment.

    Momendil mängin 7 lauas ja teen Teile loengut, praegu nokitsen positsiooni kallal
    Teeks selle teema järsku ainult NL10 grinderitele? sis saaks vabalt siia neid BR andmeid ja muid statse panna.

  10. #350
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    netti pold korralikult võimalik kasutada ... s.o iga natukese aja tagant jubis

    ps. ja ma rääkisin sulle juba eelmine nädal msnis , et ma mängin fullringi, probleem muidugi selles, et HEM ei saa käsi enam imporditud, ei tea mis toimub... uurin...

    mingid statsid on - milliseid kuhu sa neid soovid?

  11. #351
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    netti pold korralikult võimalik kasutada ... s.o iga natukese aja tagant jubis

    ps. ja ma rääkisin sulle juba eelmine nädal msnis , et ma mängin fullringi, probleem muidugi selles, et HEM ei saa käsi enam imporditud, ei tea mis toimub... uurin...

    mingid statsid on - milliseid kuhu sa neid soovid?
    Millegipärast mul oli märgitud short handed, kui nett tuleb võta ühendust MSNis, siis lisan Sinu omad ka.

  12. #352
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    püüab nii

  13. #353
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    minu arust võiks kogu exeli tabel avalik olla koos BR-iga, aga siis peaks olema see teema loetav ainult liikmetele, ainult nl10 vedadele vast liiga strict, sest eks kõrgemad mehed tahavd ka vaadata vahel, millöega väiksed poisid tegelevad

  14. #354
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ja ärge pahaks pange, kui ma mingeid f offe chatis lennutan, see tuleb automaatselt ;D

  15. #355
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    minu arust võiks kogu exeli tabel avalik olla koos BR-iga, aga siis peaks olema see teema loetav ainult liikmetele, ainult nl10 vedadele vast liiga strict, sest eks kõrgemad mehed tahavd ka vaadata vahel, millöega väiksed poisid tegelevad
    Kui enamus oleks päri, siis saaks väga fun ürituse üles panna exeli tabeli näol

  16. #356
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ja ärge pahaks pange, kui ma mingeid f offe chatis lennutan, see tuleb automaatselt ;D
    Kindlasti tahan, et omavaheline suhtumine laudades oleks sõbralik, sest Teid ikka on ühes toas juba päris arvestatav armee.

    Arvan, et kõik tuleks siin sõbralikult läbi arutada ennem

  17. #357
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Homme olen hommikust kuni õhtu pimedani maal, seega tagasi tulles vastan kõikidele postitustele.

  18. #358

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kell on palju ja ei jaksa enam selle teemaga põhjalikumalt tutvuda, aga üritus tundub huvitav. Kas rong on läind ja nimekiri lukus? Või saab veel liituda? Võin mängida ükskõik kus vaja, peaasi et asjalikku nõu saaks. Homme loen kogu teema läbi.

  19. #359
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    See jah ei tore oleks, mul pole midaig selle vastu kui br'i jms välja kirjutada...

    ainus kurb asi on see , et mängin u 2 päeva nädalas ja seetõttu jääb käsi väheks... mis puudutab hemmi, siis varsti tegelen selle ostmisega paremini, praegu kasutan trialit MIS EI SUUDA ENAM TOWERIST KÄSI SAADA (SILENTLY ASKING FOR HELP)...

    mis puudutab aga ühes lauas istumisi ja asju, siis üks asi mille peale praeug mõtlesin, olen näind nii zyxxx'i kui nt jrgn helli kui timpzi endaga samas lauas istumas... jak õrvaltvaataja pilguga hinnanu dseda kuidas nad mängivad... et... imo oleks päris hea, idee:

    kui siin foorumis samal levelil, st samast õpetusest osa saavad mängijad, annaksid aeg-ajalt hinnanguid ka mõne oma kaasvõitleja mängu kohta v kommenteeriksid seda nii hästi v halvasti kui nad seda oskavad

    1. tähelepanekud
    2. märkused
    3. soovitused
    4. jne

    Seda muidugi õpetajate valvsa pilgu all ;D

    vot säärane idee

    ps. br 94$ (rebisin end mõõnast loe: 23$'ilt) üles tagasi
    ps2. tigrano soovitas lauda istuda 4$'ga praegu, millal võiks istuda nt 4,5$'ga, millal 5$'ga?

  20. #360

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    ps2. tigrano soovitas lauda istuda 4$'ga praegu, millal võiks istuda nt 4,5$'ga, millal 5$'ga?
    miks $4-ga ?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES