Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 123 EsimeneEsimene ... 917181920212969119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 2460
  1. #361
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    hm, ei ma ise oleks ka sllepeale mõeld, aga pm sellepärast et

    1. 4$ ei ole rohkem kui 5% br'ist, seega ei riski üle 5% kaotusega, kui saab biidi, cooleri, mille iganes
    2. see, kui 4$ on tuubeldatud, ei tähenda seda, et ma lauast jalga lasen, lihtsalt tööd peab natuke rohkem tegema enne kui saab nt 100b'se stacki nutsuga siisse lükata ja 200+bb'd taskusse panna... selles mõttes, see ei pärsi mängu
    3. hoiab valvsamana :)

  2. #362

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma kasutasin ka vahepeal sama asja, et läksin näiteks 5$ sisse. Sellisel asjal minu arust kaks miinuspoolt:
    1) Kippusin väikese stackiga kergemini all-in minema ja kaotama.
    2) Ja kas mitte pole ka teisel mängijal kergem sinuga All-in minna, kui sul stack näiteks ainult 3$?

    Igaljuhul praegu lähen ikkagi 10$ sisse ja üldjuhul kui stack juba 5$ või vähem, siis addin juurde.

  3. #363
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Koguaeg tuleb juurde addida - isegi kui kukud 20 senti alla maxi

  4. #364

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma ise ka peale blinde lükkan kohe maxi peale tagasi. ;D

  5. #365

    Re: NL10 grinderite nurgake

    5$ sisse minnes on raske vajalike oddse saada connectorite ja pocetitega. Mul sama lugu, kipun kergemini riskima. Samas ega 10$ kah eriti tagasi ei hoia vahest lollusi tegemast.

  6. #366
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mul on just vastupidi, väike stack hoiab vaimu erksana ja mingit gamblimise soovi ei ole.

  7. #367
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kirjutaks siia enda nimed mida me toweris kasutame



    SmashZone

  8. #368

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nonii, sisustasingi päeva selle topicu läbilugemisega, mängu video veel vaatamata. Saan aru, et mingit ametlikku stardipauku pole veel antud, nii et loodan ka ikka rongile saada. Endast niipalju, et ilmselt kindlasti tiba vanem kui enamus siin olijaid, kuid kuna seda näitajat statis pole, siis pole pole ka probleemi.

    Esialgu pole veel uskuma hakanud, et preflopis limpimise vaba ja postflopis cbet keskmiselt 60% potist viiks minu graafikut stabiilselt ülesse, pigem on reaalsus vastupidine. Üsna valus on oma graafikut vaadata, mille paari viimaste päevadega uutmoodi mängides olen joonistanud. Eks ole ka tehtud lollusi ja mindud kaasa seal, kus poleks vaja olnud.

    Mängin hetkel PokerStarsis, kuid pole probleemi kolida Towerisse, kui see haldamise lihtsamaks teeb.

    Tigrano, palun anna teada, kas võtad mind ka kampa, oleks ette näidata hetkel kõigest HEM-i 1100 kätt. BR-i teen sellise nagu vaja oleks, see palju see hetkel polegi oluline.

    Panen siia vahelduseks ka teistsuguse graafiku, kui siin foormis tavaliselt avaldatakse.

    Pooldan ka sellist "treening grupi" stiili, kus kõik üksteist toetavad ja kogemusi jagavad. Kui asi hakkab mingil hetkel selgemaks saama, siis võib ju minna kuhu iganes kalale.

  9. #369

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ära heida meelt. Mõni päev lihtsalt juhtubki selline, kus kõik ebaõnnestub. Hea mängu korral ei jää ka tulemused tulemata ja graafik pöördub taas tõusuteele :)

  10. #370
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    kes on pokergeist81?

  11. #371

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    Kirjutaks siia enda nimed mida me toweris kasutame



    SmashZone
    pendula

  12. #372

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Nonii, sisustasingi päeva selle topicu läbilugemisega, mängu video veel vaatamata. Saan aru, et mingit ametlikku stardipauku pole veel antud, nii et loodan ka ikka rongile saada. Endast niipalju, et ilmselt kindlasti tiba vanem kui enamus siin olijaid, kuid kuna seda näitajat statis pole, siis pole pole ka probleemi.

    Esialgu pole veel uskuma hakanud, et preflopis limpimise vaba ja postflopis cbet keskmiselt 60% potist viiks minu graafikut stabiilselt ülesse, pigem on reaalsus vastupidine. Üsna valus on oma graafikut vaadata, mille paari viimaste päevadega uutmoodi mängides olen joonistanud. Eks ole ka tehtud lollusi ja mindud kaasa seal, kus poleks vaja olnud.

    Mängin hetkel PokerStarsis, kuid pole probleemi kolida Towerisse, kui see haldamise lihtsamaks teeb.

    Tigrano, palun anna teada, kas võtad mind ka kampa, oleks ette näidata hetkel kõigest HEM-i 1100 kätt. BR-i teen sellise nagu vaja oleks, see palju see hetkel polegi oluline.

    Panen siia vahelduseks ka teistsuguse graafiku, kui siin foormis tavaliselt avaldatakse.

    Pooldan ka sellist "treening grupi" stiili, kus kõik üksteist toetavad ja kogemusi jagavad. Kui asi hakkab mingil hetkel selgemaks saama, siis võib ju minna kuhu iganes kalale.
    No ma olen ka päris vana, kui ma viimati diskol käisin, oli seal boney M... ;D

    Aga sul on seal graafikul paar järsku kukkumist, äkki postitad käed siia, saaks arutleda, mis valesti läks.
    Selle preflop raise värgiga on nii, et sa investeerid tõepoolest algul rohkem kui limpides ja seega tuleb kõik pisiasjad arvesse võtta; shortstack sinu järel, short limper ees, jne. Top paari ja ülepaaride mahaviskamisest ei räägigi, neid on suht raske alguses teha. Pane käed siia, vaatame üle.

  13. #373
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    tower:

    antnxx

  14. #374
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jõudsin tagasi lõpuks.

    Kas jõudsite bankrolli avalikustamise osas kokkuleppele?

    Lauda minna 4$ soovitasin osadele, sest paljudel on roll üli väike isegi nl10 jaoks ning lisaks ei ole võimalik limiidis tagasi minna sammu võrra, siis bankrolli kaitsmiseks on see väga hea samm. See, et meil ei ole alati oddse jne ei ole nii oluline, mängite üli tightilt võttes duubleid niikaua, kui oht on möödas ja siis saab, minna preflop 100BB taktika juurde.

    Samuti võiksite Toweri mängijad jagada oma kasutajanimed, miks ka mitte msn aadressid ja saada pisitasa pokkerisõpradeks. Teiste ruumide mängijad võivad, seda samuti teha aga pole erilist pointi kuna Teid polegi eriti ühes pokkeritoas ;D. Nii või naa hakkame koos paljusid asju arutama ja samas omavaheline suhtlemine on Teil mööda pääsmatuema nii või naa


  15. #375
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mind ilmselt tunneb ilma ütlemata seal ära.

    Jrgn Hell'i ja pendula'ga on olnud au ühes lauas istuda :)

  16. #376
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Vaatan just Teie antud andmeid üle, paistab, et olete tihti ühes lauas mänginud. Eriti palju on koos mänginud jrgn hell ja pendula ;D

  17. #377

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Nonii, sisustasingi päeva selle topicu läbilugemisega, mängu video veel vaatamata. Saan aru, et mingit ametlikku stardipauku pole veel antud, nii et loodan ka ikka rongile saada. Endast niipalju, et ilmselt kindlasti tiba vanem kui enamus siin olijaid, kuid kuna seda näitajat statis pole, siis pole pole ka probleemi.

    Esialgu pole veel uskuma hakanud, et preflopis limpimise vaba ja postflopis cbet keskmiselt 60% potist viiks minu graafikut stabiilselt ülesse, pigem on reaalsus vastupidine. Üsna valus on oma graafikut vaadata, mille paari viimaste päevadega uutmoodi mängides olen joonistanud. Eks ole ka tehtud lollusi ja mindud kaasa seal, kus poleks vaja olnud.

    Mängin hetkel PokerStarsis, kuid pole probleemi kolida Towerisse, kui see haldamise lihtsamaks teeb.

    Tigrano, palun anna teada, kas võtad mind ka kampa, oleks ette näidata hetkel kõigest HEM-i 1100 kätt. BR-i teen sellise nagu vaja oleks, see palju see hetkel polegi oluline.

    Panen siia vahelduseks ka teistsuguse graafiku, kui siin foormis tavaliselt avaldatakse.

    Pooldan ka sellist "treening grupi" stiili, kus kõik üksteist toetavad ja kogemusi jagavad. Kui asi hakkab mingil hetkel selgemaks saama, siis võib ju minna kuhu iganes kalale.
    mängin ka starsis äkki annad useri siis tean sind säästa järgmine kord :d

  18. #378
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747

    Tigrano, palun anna teada, kas võtad mind ka kampa, oleks ette näidata hetkel kõigest HEM-i 1100 kätt. BR-i teen sellise nagu vaja oleks, see palju see hetkel polegi oluline.

    Panen siia vahelduseks ka teistsuguse graafiku, kui siin foormis tavaliselt avaldatakse.

    Pooldan ka sellist "treening grupi" stiili, kus kõik üksteist toetavad ja kogemusi jagavad. Kui asi hakkab mingil hetkel selgemaks saama, siis võib ju minna kuhu iganes kalale.
    Oled kambas, saada oma msn mulle privas

  19. #379
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mul päris suur andmebaas, pean uurima kuidas saada HEMist väljavõtet võitvate ja kaotajate kohta, Ptrackeris oli see lihtne. Siis saaksite ehk kasulikku infot vastastest.

    Esimene asi paneme softi korralikult jooksma ja loome väikese süsteemi. Softi jooksutab kõige kiiremini ramdisc ja selle võiksid, endale kõik installeerida. Kui Te ei taha seda teha, siis kindlasti tehke iga 2000 käe järel uus xxx.db fail

    Kõik tehke endale nl10 grinderite kaust, kuhu hakkate infi salvestama. Esimene tähtsam samm on salvestada Toweri mängijatel xxx.db fail sinna ennem, kui kustutate.

  20. #380
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Softi jooksutab kõige kiiremini ramdisc ja selle võiksid, endale kõik installeerida. Kui Te ei taha seda teha, siis kindlasti tehke iga 2000 käe järel uus xxx.db fail
    Miks see uue DB faili tegemine iga 2000 käe tagant vajalik on?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES