Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 123 EsimeneEsimene ... 1018192021223070120 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 2460
  1. #381

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Mind ilmselt tunneb ilma ütlemata seal ära.

    Jrgn Hell'i ja pendula'ga on olnud au ühes lauas istuda :)
    Jap, olen teid mõlemaid tähele pannud.
    Veel olen näinud kodumaise nimega "Karupoja". A ei tea veel, kas ta ka meil foorumis ja projektis või ei.
    Minu msn on: aivar_1_@hotmail.com

    Ja rolli avalikustamise vastu pole mul ka midagi.

  2. #382

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    mängin ka starsis äkki annad useri siis tean sind säästa järgmine kord :d
    Pole hullu, vaatasin järgi, olen suutnud Sulle ühe blindi kõigest kinkida :)
    Mängin sama nime all: virx747

  3. #383
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    49

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Samuti poolt bankrolli avalikustamise koha pealt.

  4. #384

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Aga sul on seal graafikul paar järsku kukkumist, äkki postitad käed siia, saaks arutleda, mis valesti läks.
    Selle preflop raise värgiga on nii, et sa investeerid tõepoolest algul rohkem kui limpides ja seega tuleb kõik pisiasjad arvesse võtta; shortstack sinu järel, short limper ees, jne. Top paari ja ülepaaride mahaviskamisest ei räägigi, neid on suht raske alguses teha. Pane käed siia, vaatame üle.
    Tänan pakkumast, ma ei hakka oma suurepäraselt mängitud kätega siin ruumi raiskama.
    Võtsin täna mängimisel aja maha ja proovisin veidi oma mänge analüüsida. Tegin huvitava tähelepaneku: kõik suuremad suckdownid olid taskupaaride pealt.
    Ja lisaks veel selline näitaja, et 67% kaotatud kätest olid taskupaarid. Põhiviga oli selles, et näiteks limpisin millegi pärast mitmel korral ja ja andsin vastastele flopis edu käest.

    Tahaks ühe minu arust väga nõmedalt mängitud mängu siia siiski üles panna. UTG pealt mängisin 10-ne paari ja vastu sattus BB pealt täiesti mõttetu kaardiga maniakk.
    Siit küsimus: millal on selliste tüüpide vastu õige aeg kaardid lauale panna kas:
    A nii kiiresti kui võimalik
    B mingi teatud käigu peale
    C minnes all in-i

    Niisiis:
    $10.00 USD NL Texas Hold'em

    Seat 9 is the button
    Seat 1: Reich,Frank ( $10.00 USD )
    Seat 2: schlaubi114 ( $13.70 USD )
    Seat 3: virx747 ( $10.15 USD )
    Seat 4: -sToNeCoLdE- ( $6.00 USD )
    Seat 5: Sab Branigan ( $10.00 USD )
    Seat 6: Devil160779 ( $2.90 USD )
    Seat 7: Optimu$ ( $12.55 USD )
    Seat 8: NoBadBeat_59 ( $16.50 USD )
    Seat 9: nurisha ( $1.85 USD )

    Reich,Frank posts small blind [$0.05 USD].
    schlaubi114 posts big blind [$0.10 USD].

    ** Dealing down cards **
    Dealt to virx747 [ Tc Td ]
    virx747 raises [$0.60 USD]
    kõik foldivad, peale
    schlaubi114 calls [$0.50 USD]

    Ja nüüd saab nalja:

    ** Dealing Flop ** [ 5c, 2s, 6s ]
    schlaubi114 checks
    virx747 bets [$1.00 USD]
    schlaubi114 raises [$2.00 USD]
    virx747 raises [$2.00 USD]
    schlaubi114 raises [$2.00 USD]
    virx747 calls [$1.00 USD]
    ** Dealing Turn ** [ 7s ]
    schlaubi114 bets [$4.40 USD]
    virx747 calls [$4.40 USD]
    ** Dealing River ** [ 4c ]
    schlaubi114 bets [$4.70 USD]
    virx747 calls [$1.15 USD]
    schlaubi114 shows [5d, 7h ]
    schlaubi114 wins $19.50 USD from main pot
    virx747 doesn't show [Tc, Td ]
    schlaubi114 wins $3.55 USD from main pot

  5. #385
    Metsapull
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mina olen Metsapull peaaegu kõigis tubades, kus ma mängin, ainult Toweris olen pullmetsast. msn on samuti Metsapull@hotmail.com

    Bankrolli avaldamise vastu midagi ei ole, aga selle teema nägijate suhtes võiks ehk mingi piirang küll olla (näiteks ainult foorumi liikmed saavad seda lugeda, sest kui siin oma bankrolle ja emaili aadresse näidata, siis see pole just väga hea kui igaüks siis vabalt ligi pääseb).

  6. #386
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Saaks ju teha väikese suletud ringi. Virx ma peale tänast lähen selliste vendade vastu flopist all-in. Las donkavad siis. Vähemalt pole ck-raisede aju****i vaja näha!

  7. #387

    Re: NL10 grinderite nurgake

    peaks ka towerisse ikka mängima tulema, kuna kõik seal mängivad :D

    seni lihtsalt laiskus ei ole lasknud mul nettellerisse kasutajat teha ja raha kanda..

  8. #388
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    näedsa mu tore mõte sai poolthääli...

    ise mängin nime all: taskupaar
    msn: zwennu@hotmail.com
    BR: endiselt 94$ koma midagi... vist

    täna proovin töö kõrvalt õhtul aega leida ja jälle toksida
    boonusest lahti 230 punkti vist, aega detsembri lõpuni :)

    edu laudades

    mis puudutab raha ülekandesse, siis mul läks staarist towerisse 1 minut, läbi moneybookersi ;D

  9. #389

    Re: NL10 grinderite nurgake

    NL10 on selline naljakas limiit :D

  10. #390
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Mind ilmselt tunneb ilma ütlemata seal ära.

    Jrgn Hell'i ja pendula'ga on olnud au ühes lauas istuda :)
    minuga ka ju :P
    RahaPajaga olen ka koos peland

  11. #391
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nii - võtsin oma 66$ partypokkerist välja - loodan mingi hetk selle kontole saada, et siis moneybookerisse kanda ja peale seda teha sellest 75$ ja see Towerisse kanda. Loodan, et see kõik juhtub tänase nädala jooksul.

  12. #392

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Miks sa kohe PartyPoker -> MoneyBookers -> Tower ei teinud?

  13. #393

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Enda kasutajanimi siis Karupoja, üsna palju olen näinud jrgn helli ja taskupaari. Muidu msn mul hitman_eraser@hotmail.com ja BR 130$ hetkel.

  14. #394

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ise siis Toweris arx132. Näind olen ma laudades vist teid kõiki va Timpzi, koos mängind ka päris paljudega. Mõtlesin ,et peaks osade regularide kohta infot välja tooma OnGame teemas. Mul mõnede regular-shortstackerite kohta juba 2k+ kätt kasulikku infot.

    Ahjaa, Timpz. pokergeist81 on mul sõber/töökaaslane. , Sai koos alustatud pokkerimaastiku kündmist kunagi.

  15. #395
    Metsapull
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Mina olen Metsapull peaaegu kõigis tubades, kus ma mängin, ainult Toweris olen pullmetsast. msn on samuti Metsapull@hotmail.com

    Bankrolli avaldamise vastu midagi ei ole, aga selle teema nägijate suhtes võiks ehk mingi piirang küll olla (näiteks ainult foorumi liikmed saavad seda lugeda, sest kui siin oma bankrolle ja emaili aadresse näidata, siis see pole just väga hea kui igaüks siis vabalt ligi pääseb).
    uPS, keegi vist lisas mind oma msn-i aga ma kogemata vajutasin valet asja :(

  16. #396
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Andr3s
    Miks sa kohe PartyPoker -> MoneyBookers -> Tower ei teinud?
    You can request a cash out to your moneybookers account once you have used it to make a successful deposit.

    Pokerstrategy kandis mulle raha

  17. #397
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas broadcast
    Ise siis Toweris arx132. Näind olen ma laudades vist teid kõiki va Timpzi, koos mängind ka päris paljudega. Mõtlesin ,et peaks osade regularide kohta infot välja tooma OnGame teemas. Mul mõnede regular-shortstackerite kohta juba 2k+ kätt kasulikku infot.

    Ahjaa, Timpz. pokergeist81 on mul sõber/töökaaslane. , Sai koos alustatud pokkerimaastiku kündmist kunagi.
    ok :P. olen talt natuke raha ka saanud :D:D:D. kindel et SmashZone-i pole näind?

  18. #398
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Asjad on kulgenud nii, et kuna MB'ga on hetkel arvatavasti küllaltki aeganõudvad sekeldused, siis tegin insta depo PS'i 200$. Kui saan MB'ga asjad korda ja ikka tahan veel vägisi Towerisse tulla, siis see võimalus veel olemas, aga hetkel esimesed kogemused Starsiga on küll 5+. Soft on ülimugav ja multitable on üli hea teha. Mängin selle First depo boonuse ka lahti ja siis mõtlen pikemalt edasi. Toweri boonused oleks küll boostiks, kuid kui tahan edasi liikuda pean nii või naa võitma ja mängu biitima, seega ei põe väga nende boonuste pärast ka. Eks aeg näitab nüüd, mis saab. Hetkel grindin Starsis edasi.

  19. #399

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nii, minu alias siis mastapupa ning msn rass_est@hotmail.com ja bankrolli avaldamise vastu ei ole mul midagi, mingu kadedusest siniseks. :D :D

  20. #400

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    ok :P. olen talt natuke raha ka saanud :D:D:D. kindel et SmashZone-i pole näind?
    Kusjuures jah, peaaegu täiesti kindel. Nii huvitav kui see ka pole! :D Aga ülejäänusid kes siin on oma nickid välja toond, olen kohand. Tihti on nii, et näed 2-3 "foorumihaid" koos, valin teise laua... :D Mind huvitaks kes on CashDream Pärnust? Ka kõva multitableja, teda olen näind suht tihedalt.

    Btw, lahe msn-aadress sul masterpuppet! ;D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES