Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 123 EsimeneEsimene ... 1119202122233171121 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 2460
  1. #401
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    vot's kui tore ja istungi broadcastiga ühes lauas ja saan sürrilt vastu vahtimist cbettidele ja 3bettidele (teistes laudades ikka ka)... no krt teise paariga ei lähe ju all in

    EDIT: nt QQ'ga pf all in minnes, saada call AK'lt ja JJ'lt, hea ju, seniks kuni riverisse ilmub kaart, mis AK omanikule rõõmsa rea annab, aia...

    õujea kaardid kütavad endiselt peeruvahele JJ vs 88 vs 66, flop 88x ... näpitsad... võtavad valusalt ;D

  2. #402

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    vot's kui tore ja istungi broadcastiga ühes lauas ja saan sürrilt vastu vahtimist cbettidele ja 3bettidele (teistes laudades ikka ka)... no krt teise paariga ei lähe ju all in

    EDIT: nt QQ'ga pf all in minnes, saada call AK'lt ja JJ'lt, hea ju, seniks kuni riverisse ilmub kaart, mis AK omanikule rõõmsa rea annab, aia...

    õujea kaardid kütavad endiselt peeruvahele JJ vs 88 vs 66, flop 88x ... näpitsad... võtavad valusalt ;D
    Tore jah! :) No sea lauas kus koos olime oli see aggro xxInstantFxx (90 kätt 45/13,5/3) oma 21$-ga, kes sullegi peavalu valmistas omajagu. Ühe all-ini talt võtsin aga teist ei julgend callida. Mul käes A K (17$), ta tõstab 30c ma raise 1.30, flopp 2 :8 6 . ma bet 2$ (3/4 pot) ja ta all-in 15$. Kuna mul BR ka alla 10BI ja KUIGI, ma olen ka tihti callind selliseid bette täna ei hakand. Parem varblane peos, kui tuvi katusel. Fold. Oleks ta vähem bettind, oleks insta-call tuld. Oli see nüüd õige või vale, ma ei tea. Aga seda ma tean ,et oleks enda peale pärast ülivihane kui oleks callind ja ei oleks hittind masti.

  3. #403
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ise oleks kah foldind kuigi tegelt õige oleks callida :P

  4. #404
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tere kuidas läheb, mul on olnud üle ootuste kiire. Nagu aru saan ei ole otseselt projekti bankrolli avalikustamise vastu keegi. See loob põneva olukorra ja hea ülevaate, mis samuti paneb paljusi rohkem pingutama ;D Kindlasti on huvitav vaadata võrreldes Poker Starsi või Triobetiga, kuidas kasvavad mängijate rollid erinevates tubades.

    Vaatasin ka HEMi statte ja leidsin palju huvitavat, seega homme katsun Teiega seda kõike arutada. Samuti vaatame üle preflop mängu ja ühe väikese video.

    Praeguse databaasi järgi, mida Toweri mängijad mulle saatsid, siis regularideks peaksid olema Teil seal:

    xxbetlucky33, xxwinlandsxx, xxfishgold30xx, xxschepetto79xx, xxaakkwinxx, xxxtemplarioxxx, xxeikmaster81xx jne Kõikide statid on suht kohutavad selle sample järgi, mis mul on aga paistab, et paljud neist on täielikud NITid.

    Suurimad kaotajad on: xxccqinshengxx, xxtaskulaskindxx, xxdmddarkmanxx, xxt10lenaxx, xx72syndromexx, xxbrethilxx, xxaasantosxx


    Tulevikus, kui saan pidevalt Teie databaase, siis tekib väga hea andmebaas, mis annab väga hea ülevaate Toweri mängijatest. Siis saame analüüsida regulare ja märgistada ära suurimad fishe

  5. #405
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ei noh õige lüke oli fold, mis siis et ÄKKI oleks võind saada, kui tegemist on aggromaniakiga, krt teab, mis tal käes on, mul tõmmati ühes lauas rõõmsalt all inniga AA vs 10-2 ära... oi saadanas, ma olen pea-aegu tiltis

    ajah ja to aggrolammas lõpetas lõpuks 31$'ga "õndsad on need, kes on vaimust vaesed, ja nende päralt on taevariik"

  6. #406
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ise ka mõtlen, kes see cashdream on

    naelsilma@hotmail.com mul

    kui keegi viitsib editida, siis võiks kogu projekti msnid teha ühte posti kokku

    ja see taskulaskin on jh eriline kuju ikka, pärast vaatan, mis ta teinud on, kinomees igatahes


    ja loll küsimus, aga kas hemist midagi ära ue kao, kui uut databaasi kogu aeg teen, ja kas sellest piisab., kui lihtslt kustutahn ära ja teen uue. Et eiu pea hemis enam andma uusi käsklusi, et nüüd võta sealt, kuna läheb samase kohta

  7. #407
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ise ka mõtlen, kes see cashdream on

    naelsilma@hotmail.com mul

    kui keegi viitsib editida, siis võiks kogu projekti msnid teha ühte posti kokku

    ja see taskulaskin on jh eriline kuju ikka, pärast vaatan, mis ta teinud on, kinomees igatahes


    ja loll küsimus, aga kas hemist midagi ära ue kao, kui uut databaasi kogu aeg teen, ja kas sellest piisab., kui lihtslt kustutahn ära ja teen uue. Et eiu pea hemis enam andma uusi käsklusi, et nüüd võta sealt, kuna läheb samase kohta
    Ei kao käed kuhugi, kui oled juba HEMi tõmmanud, sest need on üldises SQL andmebaasis

    Mõtlesin, et võiks skype kasutajate grupi ka luua, sest tahan Teiega mikoga abil ühteist teha.

    Kes see XXCashDreamXX on tegu on üli Tight rangega mängijaga, kes cbetib pea alati flopis, pärast loobub, kui saab actionit.

  8. #408

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    ka HEMi statte ja leidsin palju huvitavat, seega homme katsun Teiega seda kõike arutada. Samuti vaatame üle preflop mängu ja ühe väikese video.

    Praeguse databaasi järgi, mida Toweri mängijad mulle saatsid, siis regularideks peaksid olema Teil seal:

    xxbetlucky33, xxwinlandsxx, xxfishgold30xx, xxschepetto79xx, xxaakkwinxx, xxxtemplarioxxx, xxeikmaster81xx jne Kõikide statid on suht kohutavad selle sample järgi, mis mul on aga paistab, et paljud neist on täielikud NITid.
    Enamuse kohta mul 1-3k käte sample olemas. Nitid on nad tõesti. Tunnevad ühte käiku: preflop all-in. Eriti kaks esimest. nt. xwinlandsx 5/4/10. 1,9k. xBetluckyx 2,6k kätt 7/3/2

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Ise oleks kah foldind kuigi tegelt õige oleks callida :P
    Ma ütlen, lubaks mul BR callida, jumala eest ma oleks callind. Samas, vist nii suurte stackidega pole sellist juhust vist veel olnud. Aga ~100BB-ga olen callind küll. Aga kui ma poleks hittind, oleks tol hetkel 400 käe teenistus vastu teavast lennand. Seda vist saab ka äkki mingil määral BR-managemendiks nimetada... ;D

  9. #409
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kõige tüütumad tegelased on shortstackid xxbetlucky33 ja xxwinlandsxx. Tundub, et tegu on mingi suurema gängiga, kes ühe kasutajanime alt mängivad, sest nad on ALATI laudades (hommikul, õhtul, päeval, öösel).

    MSN-i avalikustamisel ei näe ma pointi, kuna põhisuhtlus käib nii kui nii siin foorumis. Alati on võimalus ka PM saata kui tahta miskit kellegile privaatselt öelda. Bankroll võib avalik olla, minu jaoks ei muuda see midagi, sest võistlema ma grindimises kellegiga ei hakka, tähtsam on üldine areng ja kiirustamine võib saada hoopiski saatuslikuks.

  10. #410

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano


    Kes see XXCashDreamXX on tegu on üli Tight rangega mängijaga, kes cbetib pea alati flopis, pärast loobub, kui saab actionit.
    Eks ma veidi ikka avan nüüd juba rohkem. ;D

  11. #411
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Eks ma veidi ikka avan nüüd juba rohkem. ;D
    Tegelikult pole hullu midagi, lihtsalt näed, ma ei tea isegi Teie kõigi kasutajanimesi >:(

  12. #412
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ja , dear fellow grinders, and brothers from another mothers, massöör täna toonitas, et noored mehed peavad sööma tsinki ( heeringas! kilus väga ei pidanud olema, toidust ja saab ka apteegist ), et mees kaotab oluliselt seda oma organismist spermaga ja selle puudus nussib jõhkralt kilpnääret, ehk tulevad haigused. Hoidke tervis korras. Ja sööge kodujuustu sitaks söögi kõrvale. Ranka juba võttsi vist kuulda ja sööb rohkem. igathaes, ma olen selles suhtes prageu üsna fancy ********, mis pokkerisse puutub, et ma ei mängi põlve otsas. eile läksin üldse pool kümme, kuigi sess oli pooleli ja oli väike miinus mingi 1bi, aga väsimuse tõttu ei pannud tähele ja läksin lollilt allini bluffima stationi vastu, magama, sest olin väsinud ja kuna neljapäevad puhkan täielikult( käin üksi katusebaarides ühte topeltviina koksi apelsini mhalaga joomas ja vaatan aknast merele e. rekreatsiooniline joomine ), kuni õhtuni, et siis mängida, siis teen täna ööni ja öösel ja magan homme tööl. Igatahes, enne ma viin kõik segavad asjad toast ära, panen ukse kinni, teen vastavalt meeleolule single pickides omamassiv muusika kaustast playlisti ainult selleks sessioniks, et tõstaks kogu aeg tuju, et ei tuleks sellseid laule, mis häirivad. Pole veel koahnud plaati, kus ainult head laulud. Mõnikord kuulan poolteist tundi ainult ühte laulu, kui see ikka nii hea hetkel on. telefoni ei võta kunagi kõrvale ja teen kõik poolikud asjad enne ära, et ei hakkaks sellele mõtlema pokkeir ajal + alati toon juua endale arvuti kõrvale. Prageu kaks suurt klaasi kõige kangemat külma MATE teed, mis pidavat ergutama rohkem kui kohvi. Kuna ma olen üldiselt suht tiltmonkey ( kui saan tagasi, siis loen mindseti uuesti läbi ), siis teen kõik selleks, et mitte miski muu ei põhjustaks tilti.
    Enne oli msn lahti ja näitasin kogu aeg rankale oma bad beate ja küsiisn sessi ajal, mille tõttu tavaliselt msni ja pokkeri vahelt sahmimine tegi olukorra veel rohkem sitemaks, aga keelati ära ja nüüd alati msn kinni, plus youtubeist ka enam lugusid ei vaheta

    + tõmmake endlae selline rare track nagu pendulum - spiral klassika

    edu kõikdiele vendadele ja lodoan, et suvel istume kõik ühise laua taga, tigrano ja ranka laudade otstes kuldsed kroonid peas ja lööme šhampa klaase kokku - luck´s cock is small and skill´s package rules..... see you at the tables

  13. #413

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    edu kõikdiele vendadele ja lodoan, et suvel istume kõik ühise laua taga, tigrano ja ranka laudade otstes kuldsed kroonid peas ja lööme šhampa klaase kokku - luck´s cock is small and skill´s package rules..... see you at the tables
    See lause on kuldne! Õlle selle peale! (B)

  14. #414

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Tegelikult pole hullu midagi,
    Nüüd pole muidugi hullu! :D

  15. #415
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    edu kõikdiele vendadele ja lodoan, et suvel istume kõik ühise laua taga, tigrano ja ranka laudade otstes kuldsed kroonid peas ja lööme šhampa klaase kokku - luck´s cock is small and skill´s package rules..... see you at the tables
    word ;D

  16. #416
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Väga hea, tahaks ühe tervise nurga teha, kuskil tegelikult jrgn hell juba tegi mingi teema, kus soovitas mingeid fitness harjutusi. Mina tahaks alates toitumisest kuni treening plaanideni välja aretada, korraliku ja tasakaalustatud süsteemi, mis aitaks füüsiliselt väga heas vormis olla.

    Samuti võiksite maast madalast igasused msn, telekad jne ära unustada mängimise ajal. Luua võimalkult head tingimused mängimiseks. Sellest võin lähemalt artikli teha

  17. #417
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano

    Samuti võiksite Toweri mängijad jagada oma kasutajanimed, miks ka mitte msn aadressid ja saada pisitasa pokkerisõpradeks. Teiste ruumide mängijad võivad, seda samuti teha aga pole erilist pointi kuna Teid polegi eriti ühes pokkeritoas ;D. Nii või naa hakkame koos paljusid asju arutama ja samas omavaheline suhtlemine on Teil mööda pääsmatuema nii või naa

    Kas mängimise ajal omavahel msn-is rääkimine on lubatud või on mingid proged, mis avastavad selle ja tekib probleeme?

    Igastahes ise tavaliselt lülitan msn-i välja kui sessi teen.

    bnt_case@hotmail.com

  18. #418
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Kas mängimise ajal omavahel msn-is rääkimine on lubatud või on mingid proged, mis avastavad selle ja tekib probleeme?

    Igastahes ise tavaliselt lülitan msn-i välja kui sessi teen.

    bnt_case@hotmail.com
    No arvan, et msn rääkimine omvahel ei ole jälgitav, kui hakkab keegi mingit haiget kokkumängu tegema, siis see tuvastatakse pokkeritoa mängijate vaheliste jälgimis progede abil.

    Samas omavahel msn ärge rääkige, sest Te ei saa olla sõbrad pokkerilauas, see on võimatu ja ei ole kuidagi mõistlik. Kõik mängige oma parimat mängu isegi, kui vastane on mõni sõber või antud juhul mõni projektis osaleja.

    Keiss vaatasin ka Su käed läbi väga palju probleem tuvastasin. Mõtlen, et kuidas üldse arvustada Teie statte, kui omavahel siin mõõtu võtate, kas tekib suur probleem, kui kaasvõitlejad arvustusi näevad ;D

  19. #419
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    kui keegi tahab häid treeningplaane ja tervislikku normaalset toitumisinfot, siis tehke küsimuste alla sisukas teema, kus kirjeldate võimalikult täpselt oma vormi ja mida teha tahate, eesti MMA foorumisse: www.paranoid.pri.ee
    eksperte s*taks koos, ja kui keegi isegi küsib mingit kordades väiksemat tööraha tervikliku kava eest, siis uskuge, väga asjaliku paketi saate sealt kordi väiksema raha eest: eelkõige kasutajad ott ja jrx oskavad väga kuld nõu anda.
    mina isklikult fitness.ee-d ei asutaks, liiga palju kulturismile keskendunud imo, aga ainult minu arvamus.
    kuna nende alagatatud trenn ka pärnus, siis ma nende käst saadud kaade järgi alustanud ja 10ndas kaalusin mingi 70kg ma arvan ja olin 184 pikk. Nüüd 190 ja kaalun 90 ja pool ja üsna hea juba olla.



    aga stattide arutamise kohta ei oskagi midagi head öelda, miel nagunii suht sarnane mängumudel peaks olema, aga vb tõesti parem, kui exel täiesti avalik siinsetele kasutajatele, aga olulisi leake arutada privas. Vb pole vahet ka, aga äkki tekib kiusatus proovida või hakkab mängu mõjutama. aga exel küll avalikuks, siis mingi väike avalik race ka ikka. aga ainult foorumi kasutajatele, ainult grinderitele liiga karm vast

  20. #420
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    näete, viskan siia ka

    http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/ftptotower.JPG

    500 läks sisse, rolli mille kandsin tildist välja oli 370, millest 350 tuli towerisse, mitte 5$, nagu graafik ütleks, tänu boonusele ja rakebackile. alla 280 ei langenud vist üldse, aga ise keerasin sita ikka kahe mehe eest

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES