Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 22, kokku 123 EsimeneEsimene ... 1220212223243272122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 421 kuni 440, kokku 2460
  1. #421
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Keiss vaatasin ka Su käed läbi väga palju probleem tuvastasin. Mõtlen, et kuidas üldse arvustada Teie statte, kui omavahel siin mõõtu võtate, kas tekib suur probleem, kui kaasvõitlejad arvustusi näevad ;D
    Noh aga räägime neist probleemidest msn

  2. #422
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    pagan, praegu vaatasin oma raha seisu toweris, ma sain eile ikka peksa... paarisaja eegu eest... vastik.... mitte et ei mängiks, aga hetkel mängin kindlasti toweris märksa vaiksemalt ja käivitan panga paranduseks natuke teistsuguse eksperimendilaadse lühiprojekti...

    mängin 100 sng'd läbi, roi'ks eeldan tulevat ~130-140% ... seega peaks pank jälle normaliseeruma...

    eks ma pärast annan teada, kuidas läks...

    edu laudades, ja olgu river teile arumiline

    ps. tower hours'ist ei saand sittagi aru :D

  3. #423

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell

    + tõmmake endlae selline rare track nagu pendulum - spiral klassika
    See on jah omaette teema täitsa, mida kellelegi teha meeldib mängu ajal, et enda jaoks meeleolu luua ja terve sessi ajal aju töös hoida. Ma teen ka vahel playlisti valmis enne mängu. Teinekord kuulan teatud raadiojutusaateid järelkuulamise teel, nagu Keskpäevatund, Olukorrast Riigis, Äripäev Eetris, Magneet, Kuula Rändajat jne. Siis igal nädalal kuulan paar korda kindlasti Tjuun In-i järgi.
    Ja vahel kuulan ka ühte ja sama lugu pool tundi järjest. Viimati oli selliseks vana hea NuTone - System.

    Ja veel, Toweris mängin pea iga päev freeroll turniire. Toimub täistundidel. Top4 saab PrizeBoonust, need kogunevad su boonusekontole järjekorda ja lahtimängimine on 4pp/1$. Eelmine kuu kogunes vist mingi 40$ eest boonust. Selles mõttes hea, et töö juures 3-4 korda päevas jõuab mängida ja vahel ka sessi ajal paar korda teed freerolli ära. Ja kui muid boonuseid parasjagu käimas pole, siis mõnus väike kopikas tiksub ja tasakaalustab nii mõnegi suurema badbeadi. Viimasel ajal olen seal päris tihti zyxxxi näinud ka.

    Näeme laudades!

  4. #424
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    jrgn hell
    1) Hea lugu aga pole ta üldse rare klassika
    2) Mulle ntx meeldib jällegi Another Planet :P

    Muusikat ei kuula kui pokerdan.

  5. #425
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kui tigrano viitsib millalgi teha :D, sis võiks olla list kus on foorumi nimed = Toweri nimed . Siis oskaks siin teiste mängu ka kommenteerida

  6. #426
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    Kui tigrano viitsib millalgi teha :D, sis võiks olla list kus on foorumi nimed = Toweri nimed . Siis oskaks siin teiste mängu ka kommenteerida
    Arvan, et see on vale ja iga mängija, kes kasutab foorumi nimest erinevat pokkeritoa screen-name peaks oma nime ise avalikustama. Kolmandad isikud seda teha ei tohiks.

  7. #427
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    Kui tigrano viitsib millalgi teha :D, sis võiks olla list kus on foorumi nimed = Toweri nimed . Siis oskaks siin teiste mängu ka kommenteerida
    Siin nl10 nurgas, saab erandi teha, kuna nii või naa kõik mängijad saavad varem või hiljem teada, kes on kes, sest õppetöö käib koos

  8. #428
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    jah nõus , lihtsalt , selle teema võiks teha ligipääsetavaks vaid selle foorumi liikmetele vms...

  9. #429
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    jah nõus , lihtsalt , selle teema võiks teha ligipääsetavaks vaid selle foorumi liikmetele vms...
    +1

  10. #430
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Katsun mõelda seda värki, nii või naa on ühes postis kõik koos väga raskesti jälgitav. Näiteks õppevideod on kuskil x lehe peal momendil, otsi taga, siis seda siit lehtede kaupa surfates.


  11. #431

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nõustun Rankaga. Otsus, kas isik avalikustab oma kasutaja või mitte, peaks kuuluma ainult sellele kindlale isikule.

  12. #432
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Realist
    Nõustun Rankaga. Otsus, kas isik avalikustab oma kasutaja või mitte, peaks kuuluma ainult sellele kindlale isikule.
    Loomulikult on see õige aga antud juhul, siin nurgas Te kaua oma nime ei suuda varjata mitte kuidagi. Ja alguses on tähtsam suund siin nurgas, oma mängu arendamine ja analüüsimine, õppimine, sest, kui hakkavad pidevalt tekkima probleemid, et ei saa seda analüüsida ja teist ja kõik on raskendatud, siis kaotate kõige rohkem Teie ise

  13. #433

    Re: NL10 grinderite nurgake

    mina grindin siis toweris obenz nimeall.
    algus kisub igatahes allamäge.
    toweri tulemuste avaldamise vasta pole mul midagi.

  14. #434

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Eks sul on vast õigus Tigrano :)

    Vihale ajab see shortide rohkus toweris, ropult neid ikka.

  15. #435

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tegin oma tarbeks vähe teisel kujul Ranka Preflop käed, kuna nägemismälu parem ja ehk jääb paremini meelde.
    Esimene tabel siis käed kui sinuni folditud, teine tabel kui ees 1 limper.
    Teises tabelis võibolla vähe rohkem segadust, aga kes uurib, loodan et saab aru. Kui täpne olla, siis T9s peaks ka olema SB käsi.

    Samas ma arvan, et väikesed kõrvalekalded on ju kindlasti lubatud, tabelist on hea vaadata mis käed on lähestikku.
    Edu kõigile!

    Ainult mitte minu vastu mängides!

  16. #436
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tere grinderid,

    Tegin video preflop mängu kohta, mis on väga TIGHT rangega, mis hõlmab umbes TOP 10% kätest.

    Kui mängida selle tabeli järgi, siis kindlalt ei teki probleeme mängu beatimisega, eriti tähtis on tightilt mängida alguses, kus oskusi veel napib. See tabel peaks ilusti beatima mängu kuni NL100 välja. Range on väike, mis hoiab Teid preflopis väga tight raamides ning tänu sellele on kõik postflopi otsused lihtsustatud ning Te üldjuhul postflopis hätta ei jää. Samuti on lihtsam vastaste vastu mängida, kui vastased peaks hakkama Teie vastu lükkeid tegema.

    Edaspidi teen ranka pokah loengu järgi ka sarnase tabeli ja vaatame, selle samuti üle. Siis analüüsime ka rohkem, kus võivad Teile probleemid tekkida, kui range muutub veelgi loosimaks. Kui range on suurem, siis tihti peate tegema raskeid otsuseid, seega peaksime kähku vaatam, kuidas käituda edasi postflopis.

    [img width=800 height=281]http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/pre.jpg[/img]

    Video saate alla tõmmata aadressilt: http://arion.pri.ee/tigrano/premang.wmv


  17. #437
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Vaadatud. Video teostus väga hea, aga enda jaoks ma ei leidnud sealt uut informatsiooni, kuna ranka preflop loeng juba suht läbi töötatud.

    Ootan pikisilmi aega millal jõuame postflop mänguni, sest tundub et enamus rahast kaob mul sinna auku.

  18. #438
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jep video oli hea aga sama siin. Postflopis kaob raha nigu muda

  19. #439
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Vaadatud. Video teostus väga hea, aga enda jaoks ma ei leidnud sealt uut informatsiooni, kuna ranka preflop loeng juba suht läbi töötatud.

    Ootan pikisilmi aega millal jõuame postflop mänguni, sest tundub et enamus rahast kaob mul sinna auku.
    Jah, kes on ranka preflop mängu korralikult läbi töödanud, siis peaksite väga edukalt hakkama saama, seal on range natuke suurem, mis loob rohkem võimalusi. Teie preflop mängu ma näen varsti, mida te kõik korda saadate, milliseks kujunevad Teie preflopi näitajad Ning, kui suudate loosima stiiliga toime tulla on väga hea, palun väga keegi ei keela. Samas, kes alles alustavad mängimist ja on alles oma mänguga hädas, siis sellise tabeli järgi mängimine tagab kindlasti edu pokkerikarjääri alguses.

  20. #440
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Jep video oli hea aga sama siin. Postflopis kaob raha nigu muda
    Antud tabeli järgi mängides ei tohiks postflopis eriti probleeme tekkida, sest enamus ajast olete vastase rangest ees, omate positsiooni või poti üle kontrolli, mida veel tahta

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES