Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 123 EsimeneEsimene ... 1321222324253373 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 2460
  1. #441
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Selle tabeli järgi ei tuleks raiseda 22+ ükskõik millisest positsioonist kui taga on limperid või üldse unraised pot? Sain ma õieti aru?

  2. #442
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Selle tabeli järgi ei tuleks raiseda 22+ ükskõik millisest positsioonist kui taga on limperid või üldse unraised pot? Sain ma õieti aru?
    Täpselt nii.

  3. #443
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Selle tabeli järgi ei tuleks raiseda 22+ ükskõik millisest positsioonist kui taga on limperid või üldse unraised pot? Sain ma õieti aru?

    22+ isoleerite limperid raisega Late positsioonilt, kui on ees juba limbitud, siis callime 22-TT lootes saada nendega multiway actionit.

    NB!! jätke meelde, kui tahate mängida loosimalt ja isoleerida limpereid suurema rangega, siis kindlasti vaadake kust limbidakse, kui limbidakse early positsioonist tõmmake range koomale ärge isoleerige, kui limbidakse middle või co näiteks, siis tegu on tavaliselt täieliku trashiga ja võte late positsioonilt julgelt tõsta paljude kätega. Samas, kui saategi actionit, et keegi callib middle positsioonilt, siis c-bet ehk jätkupanus peaks vastase suht tihti foldima panema. Limpiad middle või siis cut offilt on tavaliselt juba käest loobunud, kui neid preflop tõstetakse

    Unraised potis, tõstate ainult small blindilt 22+ ülejäänud positsioonidelt foldite. Eriti palju võite hätta jääda 22-99 mängides early positsioonilt, kui pole kogemusi. Ning ei teki ohtu, et olete suurema setiga vastamisi

    Rõhutan veelkord, et see tabel on väga tight stiilis ainult TOP10% kätest, mis annab väga head tulemused ja on kergesti mängitav, isegi kui on vähesed kogemused.

    Samas, kui me jõuame postflop mängu juurde, siis näeme, kui palju otsuseid tuleb meil teha, kui mängime tunduvalt loosima stiiliga.

  4. #444
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tihti on juhtnud, et olen SB-s ja button limbib. Raisen ja tuleb call - väga tihti näitab button mingit head kätt või suuremal osa ajast on buttoni limperil mingi trash käes?

  5. #445
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tahtsin veel mainida, et kuna me oleme valinud ja õpime full ringi, siis full ring on juba iseloomult väga konservatiivne. Kui Teil ikkagi meeldib väga loosilt mängida ja Teil pole üldse kannatust, siis tekib väga palju proobleeme ehk siis, kui pole kannatust, tuleks mängida, siis short handed mänge kuni heads upini välja.

    Full ring mängudes peab olema: tight, kannatust ja ootama käsi millega mängida

    Seega üldjuhul tabel, mille Teile tõin võib lugeda ABC strateegiaks, mille vastu on väga raske mängida. Eriti seda alguses ja madalamatel limiitidel, kus enamus vastaseid ei tea mida naad teevad, sest enamus full ring mängijaid on liiga loosid, bluffivad valel ajal ning neil pole kannatust. Seega antud juhul toimib ABC pokkeri ilma probleemideta ning sealt saate välja arendada oma tulevase stiili ilma suuremaid summasi kaotamata.

    Esmaspäevaks uuendame kõikide bankrollid ja vaatame üle statid. Samuti katsun nädalavahetusel, Teie stattidest rääkida.

  6. #446

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Maeitea kuidas, aga ma pole varem siia veel sattunud. Miks küll? :'( Igatahes mul on üks palve- äkki Tigrano saad sa mind ka kaasata?
    Esmaspäevaks saan ka 100$ Towerisse, ja proovin uuesti hakata BR ehitama SH mängides. Ma respekteerin tõsiselt sind Tigrano, et sa viitsid oma vabast ajast sellega tegeleda.

    Parimat!

    Mcbethk.

  7. #447

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Netelleriga polegi võimalik Towerisse deposiiti teha??

    Unfortunately deposits via NETELLER are not available to you based on your country of origin.

    We apologize for the inconvenience. Please choose from one of our other deposit options or contact us for further advice at support@towergaming.com.

    Regards, Tower Gaming Management Team

  8. #448
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas mcbethk
    Netelleriga polegi võimalik Towerisse deposiiti teha??

    Unfortunately deposits via NETELLER are not available to you based on your country of origin.

    We apologize for the inconvenience. Please choose from one of our other deposit options or contact us for further advice at support@towergaming.com.

    Regards, Tower Gaming Management Team
    Peale viimast softi uuendust ei ole võimalik enam Netellerit kasutada, ei teagi mis põhjustel.

  9. #449
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Umbes viimane nädal aega jep. Endalgi see probleem, hetkel grindin Pokerstarsis ja üritan MB accountil kõik asjad verified saada mis vaja ning siis Towerisse.

  10. #450

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Damn! Kuid kas ma saan siiski osaleda, kui ma nt. Partys mängin? Kui Netelleriga ei saa, siis on kehvasti ja kole kaua aega läheb, kui ma pean MB kaudu kandma hakkama..

  11. #451
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma arvan, et kui saad MB's oma krediitkaardi ja panga konto verified, siis on olukord juba okei ja läheb sama kiirelt kui Netelleriga :).

  12. #452
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ise sain MB's paari päevaga ilusti raha kantud. Väga lihtne tegelt.

  13. #453
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    Ise sain MB's paari päevaga ilusti raha kantud. Väga lihtne tegelt.
    Kasutan MB ühe päevaga Towerist MB sealt 2 päevaga raha panga arvele. Ainuke jama asi, et välja kandmis limiidid on täis saamas jälle ;D

  14. #454
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kas Toweri meestel ikka xxx.db failid on kõik alles ja salvestatud, et mulle toimetada

    Esmaspäevaks tahan kõikide meeste bankrollide seisu, siis teen väikese vahe kokkuvõtte.

    Kindlasti vaatame ära ka üksipulki kõikide statid, mida ma veel Teiega arutanud ei ole >:(



  15. #455
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Alles :P

  16. #456
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    seleta lähemalt seda, et mida ja kuidas kustutada ja millest ma ilma jään, kui kustutan ja kudias mängijaid salvestada, _Ise pole kordagi midagi kustutanud, loll nagu ma olen

  17. #457
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    seleta lähemalt seda, et mida ja kuidas kustutada ja millest ma ilma jään, kui kustutan ja kudias mängijaid salvestada, _Ise pole kordagi midagi kustutanud, loll nagu ma olen
    tee copy oma db failist kuskile teise folderisse, tõmba vana maha Toweri folderist, tee uus statistika fail, vali toweris Select statistics fail see uus.

    teine võimalus mis peaks toimima (ise pole teinud), tee lihtsalt uus statistics fail ja selecti see :D:D:D

  18. #458
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    seleta lähemalt seda, et mida ja kuidas kustutada ja millest ma ilma jään, kui kustutan ja kudias mängijaid salvestada, _Ise pole kordagi midagi kustutanud, loll nagu ma olen
    Databaas on üldjuhul towergaming-resources-databases kataloogis. Kui oled teinud RamDisci, siis peale igat restarti fail hävineb ja seda enam ei ole.

    Kasu, saab niipalju, et väga mugav on Teie mängu HEM analüüsida, vaadata käsi jne ja seda saan teha väga kiiresti.

  19. #459
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    veel 1 loll küsimus, et kui ma vanast koopia teen ja toweri kaustast ära lasen, siis mille arvelt tower kiiremaks läheb. lihtsaslt see et tema kasutas on uus tühi file?

  20. #460
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ja kui ramdisk tegemata, siis on üldse vahet, kui vana kopeerin ja kustutan ja uus asemele?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES