Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 123 EsimeneEsimene ... 1523242526273575 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 2460
  1. #481
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    See esimene tabel võiks olla ilma algse bankrollita (deposiidita). Hetkel ei saa sealt mitte mingit adekvaatset infot... ja samuti oleks huvitav info bb/100!
    Kõige tähtsam ju ongi bankroll ja see seal kajastub. Teine tabel näiab teie vahelist seisu, alates eelmisest pühapäevast.

  2. #482
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    19731 kätt on mul ongamei ja täna tuli kõvasti mõttetuid käsi, kui peale oma elureadi ;D sain ikka riveris mööda kotte ja siis läksin nii tilit, et panin 600 käega 2,5 bi hakkama. Obenz sai mult ka nii raha, et callisn AKga postflop suht airiga riverisse välja ja siis tagusin endale vastu nägu, et nüüd lõpp tiltil ja ise tundsin, et alles steamin, aga hoidisn ennast jõhkralt keerulise ülesandega ikkagi ohjes ja läks mingi 500 kätt, et tagsi 1/5 bi kasumisse saada ja lõetasin ära.

    eluread oli muidu ming niti vastu selline, et peale seda, kui ta flopis ei shovenud ( lihtsalt otsustasin nii, ilmselt loll mõte ), olin kindel, et AK või AQs aga tahtsin hakata alla andma, aga sis tuli see meelde, et, mees hakka oma readi või feeli usaldama, muidu ei õpi ja siis otsustasin, et prageu olen ees ja kui turn tuli blank, siis otsustasin, et riskin ja vaatan ära, kas oli õigus ja kui nägin tal AK-d olin ma ikka sitaks rõõmus ja kui riverisse võluti K, siis seda ma ei suutnud alla neelata ja läksin lolliks. Ise lollisti mängitud ka ikkagi vast ja mindset ikka nõrk veel. Selle üle olin uhke, et distsipliin säilis niikaua, kuni tagasi mängisin ja siuliselt ei olnud mingit head jooksu ka.
    http://www.pokerhand.org/?3490550

    selle nädala käed tabelis on kuskil 5,5k kui õigetsi lugesin välja + täna see tildatud 1,7k

    bb/100 on nädal jooksul 21.07 ja üldse 16.55

  3. #483
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kuidas siis ikkagi on? Kui vastane raiseb ja sa 3betid - kas flopil peab C-bettima või mitte? Ise oleks vast flopil 3bettind ja turnil AI läinud. Kui river K siis bad beat ja ikka juhtub. Kui oli solid read siis oleks pidanud agromalt mängima. Sa andsid vastasele sitaks oddse teda check- callides.

    Mis teised arvavad - on mul õigus või panin mööda?

  4. #484
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Kuidas siis ikkagi on? Kui vastane raiseb ja sa 3betid - kas flopil peab C-bettima või mitte? Ise oleks vast flopil 3bettind ja turnil AI läinud. Kui river K siis bad beat ja ikka juhtub. Kui oli solid read siis oleks pidanud agromalt mängima. Sa andsid vastasele sitaks oddse teda check- callides.

    Mis teised arvavad - on mul õigus või panin mööda?
    Esiteks vastane 4-bettis ja läks floppi agressorina("c-bettijana"). Mulle ~100bb stackidega OOP 4-beti callimine üldse ei meeldi, 5-bet shove või fold peaks seal olema. As played, ma teeks flopil CRAI(check/raise allin), siin enam foldida nagunii ei saa, ise agressor olles saab vähemalt veidi fold equityt. Kui tal AK, AQ on, siis ta checkib turni lihtsalt taga(antud juhtum on erand minu meelest).

  5. #485

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mulle võib panna bankroll 167$. Mängisin ainult 1500 kätt, terve nädalavahetuse oli elekter ära, niiet sellest peost ma osa ei saanud võtta, mis teistel rahalaudades nädalavahetuseti käis.

  6. #486

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mulle võib panna bankroll 167$. Mängisin ainult 1500 kätt, terve nädalavahetuse oli elekter ära, niiet sellest peost ma osa ei saanud võtta, mis teistel rahalaudades nädalavahetuseti käis.
    Downswing ja tilt käisid. ;D

  7. #487
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nii raha toweris. Sai juba mõned käed mängitud

    Palju peab mängima, et punkte saada?

  8. #488

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Nii raha toweris. Sai juba mõned käed mängitud

    Palju peab mängima, et punkte saada?
    http://www.towergaming.com/player-su...s.html#earning

  9. #489
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Viskan ka oma statid siia. On küll nl5 omad, sest roll oli vahepeal nii väike ja ei hakanud nl10'sse ronima. Käsi on ka hetkel vähe, sest alles panin PT peale ning pole saanud palju mängida.
    Tigrano võiks mind ka grinderite listi lisada ja teised võiksid natuke state kommenteerida

  10. #490

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Downswing ja tilt käisid. ;D
    Word on that! Lol ;D Oleks endal ka vool ära old, oleks hulga rahulikum nädalavahetus! :D

  11. #491
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Endal oli ka vool ära, eks täna näeb, kas pisikesest puhkusest oli kasu või mitte.

  12. #492
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mulle võib panna bankroll 167$. Mängisin ainult 1500 kätt, terve nädalavahetuse oli elekter ära, niiet sellest peost ma osa ei saanud võtta, mis teistel rahalaudades nädalavahetuseti käis.
    Jube lumi, oli ka terve päev tegemist, käisin onu lumevangist päästmas jne. Enda auto samuit on tee ääres maja lähedal, kaugemale ilma jeebita ei saanud

    Katsun nüüd täna Teiega tegeleda, kes pole veel magama läinud, kõik käed on HEMi inporditud võime analüüsida

  13. #493

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Soovin ka siis ühineda,alustasin trio mängimisega aga proovisin starsi ja tundub parem,tna oli onu tilt külas ja võtis tugevalt käega veel tugevamaga palju kordi!Mängin peamiselt 2hes lauas!

    BR-50$

  14. #494
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Nii raha toweris. Sai juba mõned käed mängitud

    Palju peab mängima, et punkte saada?
    Ühe makstud $ rake eest saad ligikaudu 8 punkti

  15. #495
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas -Myst3rious-
    Soovin ka siis ühineda,alustasin trio mängimisega aga proovisin starsi ja tundub parem,tna oli onu tilt külas ja võtis tugevalt käega veel tugevamaga palju kordi!Mängin peamiselt 2hes lauas!

    BR-50$
    Tere Myst3rious,

    Kuna huvliste grupp on väga suur juba, siis annan teada esimesel võimalusel, kuidas uute huvilistega on võimalik tegeleda. Kindlasti nuputan midagi välja, et uued huvilised saaksid, selle nurga projektis osaleda. Kindlasti ei taha, et tulevikus kvaliteet hakkab kannatama, seega preagu jään vastuse võlgu.

    Parimat soovides,

    Tigrano

  16. #496
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma ei teagi, aks mängida, või analüüsida
    mu buttonit võiks küll, see miinuses
    sama stuleks boonuse pool ruttukätte saada, siis jääb teisele poolele sama kaua aega

  17. #497
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Praegu oleks vinge kõikiga koos arutada, selle mikoga ja skaybiga. Saaksite topelt õpet ;D Tegelt peaks ka iga ühega seda mikogaga ülevaadet tegema näete ka statte ja on silme ees, kui räägin ;D

  18. #498
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Lisage mind enda skype tigrano.pokah ning kellel täna veel und pole vaatame statid üle

  19. #499

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tere,
    sain ka oma rahad lõpuks liigutatud towerisse, kuigi liitutud sai enne selle foorumi tekkimist ja mitte teie lingi kaudu. kui ruumi veel ühele liitujale on, siis oleks ka huvitatud NL10 grinderite grupiga liitumisekst, paari päevaga käsi eriti kogunenud ei ole (1200+) Pokerstarsis olemas 10000+ kätt, triobetis mängitud kindlasti kordades rohkem, aga träkkeris pole infot nende kohta, poker tracker 3 ei ühildu ja hem liiga uus veel, pole seal paar kuud mänginud. Käsi veel vähe, aga arvan, et olen 10NL võitev mängija, viimased pool aastat cashis ja pokerstarsi kuni $5.50 stt-des plussis. kasutajanimi igalpool kolmteist.
    Rohkem ei oska väga midagi öelda, ajaloost, et +- piirimail kakerdasin umbes kaks aastat, rohkem miinuspoolel vast, nüüd tunnen, et olen veidi võitev nl10 mängus ja kuni $5.5 stt-des, nagu öeldud. kuna pikemad jutud kuidas jõuti pokkeri juurde, on mu jaoks veidi igavad olnud, siis ei hakka kedagi rohkem tüütama :) loodetavasti on veel ruumi grupis natuke

  20. #500
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Pendulaga sai eile ühes lauas mängitud. Igatahes nüüd mängitud ~500 kätt ja seis on -5$

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES