Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 123 EsimeneEsimene ... 1624252627283676 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 2460
  1. #501
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    keegi siit imes enesele seti flopist 22'hega ja ma andsin talle selle eest 4$...

    br 84$... muutus nädala algusega 10$, rohkem ei oska öelda

    HEM endiselt ei tööta ... uurin nv'sel seda asja, peab tööle saama, pimedalt andmeteta mängimine ajab vihaseks, sest mõne kohta on aeg-ajalt ähmaselt mälus üks käsi v kaks ja see ei anna alati toredat mõtet mis temaga edasi teha, ... mõne teisega pole samas probleemi... ja enamasti saab nö lihtsa kaardimänguga ka raha ära võtta... kui "imemehi" (loe: supper flopi tabajaid) vastu ei satu

    ps. a mis kamm selle hemmiga on? kas handgrabber võtab teatava hulga käsi ja siis loobub? kuidas panna ta uuesti tõmbama? ja või kas keegi teab, millal see hemmi uus versioon ... töökindlamaks muutuda võib?

  2. #502

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    ps. a mis kamm selle hemmiga on? kas handgrabber võtab teatava hulga käsi ja siis loobub? kuidas panna ta uuesti tõmbama? ja või kas keegi teab, millal see hemmi uus versioon ... töökindlamaks muutuda võib?
    Kas sa kasutad HandGrabberit? Mul on kasutusel HEM-i 1.06.04 beta20 versioon ilma grabberita ja toweris mingeid erilisi probleeme pole olnud. Töökindluse üle ka ei kurda.... Kunagi mingi probleem oli ,et ei kuvanud state lauale, HUD küll luges ja salvestas hande aga lauale ei kuvand. Tuli mitu korda hiirega klikata lauale siis ilmusid. Enam pole seda ka nagu täheldand...

  3. #503

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    ps. a mis kamm selle hemmiga on? kas handgrabber võtab teatava hulga käsi ja siis loobub? kuidas panna ta uuesti tõmbama? ja või kas keegi teab, millal see hemmi uus versioon ... töökindlamaks muutuda võib?
    1) HEM ei tõmba käsi, kui sa ei mängi.
    2) HEMi uusim versioon: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmU....06.04beta.exe (RC7), täisversioon peaks tulema lähipäevadel
    3) Handgrabber (täiesti eraldi programm) võtab olenevalt toast vastavalt määrangutele, Toweris seni, kui aknas mängijaid on. Full Tiltis aga kasvõi igavesti.

  4. #504
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    1) HEM ei tõmba käsi, kui sa ei mängi.
    3) Handgrabber (täiesti eraldi programm) võtab olenevalt toast vastavalt määrangutele, Toweris seni, kui aknas mängijaid on. Full Tiltis aga kasvõi igavesti.
    jajah ei ma sain HG tööle mingiks ajaks... ja siis kisas ekraanil, et õu ma rohkem ei viitsi ja loobus :S

    noh tegelt ütles, et õu mingi 1k kätt on täis, edasi osta kui tahad käsi saada

  5. #505

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    jajah ei ma sain HG tööle mingiks ajaks... ja siis kisas ekraanil, et õu ma rohkem ei viitsi ja loobus :S
    noh tegelt ütles, et õu mingi 1k kätt on täis, edasi osta kui tahad käsi saada
    Tasuta asju on maailmas üldiselt päris vähe jah :D

  6. #506
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    see 22 seti mees võisin vabalt mina olla, sest deucide setti sain eile 3x milest kaks korda järjest samal laual.

  7. #507
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    see 22 seti mees võisin vabalt mina olla, sest deucide setti sain eile 3x milest kaks korda järjest samal laual.
    ei sina ei old, sa oledki ju seal u sama nimega nagu siin... ei igatahes hesasti tehtud oli, kes iganes see ka pold, minu lollus (loe: unisus9 viis tähelepanematu mängukäiguni... s**ta juhtub... ja mis s**asti, see uuesti ;D

  8. #508
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    see 22 seti mees võisin vabalt mina olla, sest deucide setti sain eile 3x milest kaks korda järjest samal laual.
    Ja, mis positsioonis setimehed oma 22 tegutsevad ;D

  9. #509
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    see setimees oli kas ep1 v ep2

  10. #510
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kas teil läheb ka vahel Toweris mõni laud iseenesest kinni? Mul juba mitmes kord paari päeva jooksul kui silma eest lihtsalt ära kaob, ilma et oleks midagi vajutanud.

    Teine asi mis räigelt häirib, et kui Sit out oled ja tahad Sit in vajutada, siis mõnikord lähevad nii Sit in kui Leave nupud halliks, samuti ei saa lauda enam ristist kinni panna...

  11. #511
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Kas teil läheb ka vahel Toweris mõni laud iseenesest kinni? Mul juba mitmes kord paari päeva jooksul kui silma eest lihtsalt ära kaob, ilma et oleks midagi vajutanud.

    Teine asi mis räigelt häirib, et kui Sit out oled ja tahad Sit in vajutada, siis mõnikord lähevad nii Sit in kui Leave nupud halliks, samuti ei saa lauda enam ristist kinni panna...
    Kohe vaatan, kas skript töötab veel, et lauad kinni ei läheks

    Teine asi mida tehke HEMi kasutajad salvestage alltoodud fail ära HEMi kataloogi, siis näete positsioone ka full ringis eraldi.

    please save this .report file in your C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Reports folder and then restart HM and load the report Position (FR)


    Downloadida saab vajaliku faili aadresilt: http://arion.pri.ee/tigrano/raport.rar (PAREM KLÕPS LINGIL JA SIIS SAVE LINK AS VÕI SAVE LINK):


  12. #512
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Kas teil läheb ka vahel Toweris mõni laud iseenesest kinni? Mul juba mitmes kord paari päeva jooksul kui silma eest lihtsalt ära kaob, ilma et oleks midagi vajutanud.

    Teine asi mis räigelt häirib, et kui Sit out oled ja tahad Sit in vajutada, siis mõnikord lähevad nii Sit in kui Leave nupud halliks, samuti ei saa lauda enam ristist kinni panna...
    Sama siin - lambist lauad kaovad.

  13. #513
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    kui keegi viitsib vaadata, siis see vend on jube nit leedust, ja peale floppi ma küll teda mingimuti peale ei pannud, nüüd tagantjärgi mõtlen igasuguseid asju ja riveris ma talle viimast mutti küll ei pannud, ja siis kontrollisin pärast ta seda riveri agg ja see opli mingi 1.7, et mis tigrano rääkis, et siis peab käsi olema ja neid mida ma sellisel nitil beatiks oleks ta pf raisenud või flopis, seega kus ma selle käe p**sse keerasin. Tagantjärgi on igasugu mõtteid ja ei saa selgust
    http://www.pokerhand.org/?3501195


    igatahes, siis olin pissed ja lauad hakkasid massiliselt tühjaks jooksma, panin kõik kinni ja panin ennast täis laudade waiting listi ja esimese laua esimene käsi kohe hävitati PFAI mu KK vs AK ja siin pole midagi kobiseda, sest viimaseks käeks jäi endal samamoodi lollilt AKs allini call mingi venna KK vastu ja karma siin ei aidanud, tuli tore 500 kätt ja 2,5 bi miinust. Üritaisn Tigrano asju jälgida ja see turni asi oli küll eriti kunn, aga selline loll minisess ja ei olnud nagu täna head mängu. Ja pärast avastasin ikka et ei täitnud eesmärki, et ranget kohendada sest kontrollides olin ikka 22.4/16.7 kuigi mängisin 8t lauda


  14. #514
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jrgn Sinu vastane on mul stattidega 13/5.7 fold to flop cbet NB!!! 0, folt to turn cbet 65 ning samuti agressiivsus faktorid on flop 2.5, turn, 1.7 ning river 5.

    Seega flopis oled OOP flop on suht ohutu, sellise NITi vastu, kuigi tal võib olla positsioonis mängides 67, 67s, AXs, või set, või mingi paar.

    Sellise mängija vastu, siis tasub alati panustada kuna tõenäosus on suur, et ta foldib. Nüüd vaatame fold to cbet statte ja näeme hoopis, et ta ei foldi peaaegu kunagi flopi cbeti peale, ning turnis foldib juba väga palju cbeti peale. Seega järeldus flopp suht ohutu, võimalikud drawd ja oled OOP ning kindlasti TEHA 2 BARRELIT SELLISE MÄNGIJA VASTU Seega otsustad flopis PUSHIDA mitte chekkida ja passiivne olla.

    Tegid plaani panustasid flopis. Nüüd tuli turn kaart (Q vaatad kas see muutis midagi, kas on scare kaart , andis ta rea tõmbe või masti draw, kas sinu seis muutus kuidagi) Turn tuli Q ei midagi erilist, täiesti ohtu kaart, ei tulnud rea võimalust ja samuti ei tulnud masti. Seega NIT kes vastas on ja foldib 67% turnis on kindlasti nüüd SECOND BARRELIT VÄÄRT, seega panustad.

    Saad jällegi calli, nii väga imelik. Selge ohu märk, mis toimub mõtled kähku, mängija, kes foldib, kui tal ei ole kätt turnis, ikka callis. Kiire järeldus, RIVER Q ei mitte midagi. Nii sa oled OOP, mast ei tulnud, rida ei tulnud, nüüd millega ta callis ja miks.

    Kas vastane olles positsioonil ürias saada rida või masti. Seda turn ega river ei andnud. Nüüd võimalikud oleksid, et mängib SETi, et on positsiooinil aga kas see on loogiline, kas ta mitte ei re-raisiks sind kartes, et saad masti või rea. Kindlasti foldiks ta turnis juba oma väiksed paarid kuni 10 10 kindlasti, sinu jätkupanuse peale.

    Seega nüüd Sa reiveril chekid, mis on nii ja naa, sest tal on river agg factor tohutu 5. Nüüd on kaks varjanti võid hea käega chekkida, sest suur võimalus on, et ta bluffib, kui sina näitad riveris nõrkust. Seega chek on ka hea mõte, kui Sa arvad, et oled ees ja saad rohkem valuet.

    Nüüd põhimõtteliselt paneksin Ta ainult veel seti peale, või siis missed draw peale, seega valik on sinu.

    Samas, kui oleksid panustanud tema vastu riveril ja ta oleks re-raisinud sind oleksin suht kindel, et tal on maja


  15. #515

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Seega nüüd Sa reiveril chekid, mis on nii ja naa, sest tal on river agg factor tohutu 5. Nüüd on kaks varjanti võid hea käega chekkida, sest suur võimalus on, et ta bluffib, kui sina näitad riveris nõrkust. Seega chek on ka hea mõte, kui Sa arvad, et oled ees ja saad rohkem valuet.
    Tema panus riveril on sinu jaoks call või raise?

  16. #516
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Sai eile õhtul tehtud statistika analüüsi Tigranoga. Tervelt poolteist tundi läks ja väga palju head ja uut sai õpitud. Tundub, et mängu saab veel kõvasti parandada ja arenguruumi on küllaga. Aitäh veelkord Tigrano!

  17. #517
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Täna kell 21:00 toimub järjekordne Toweri 100$ freeroll, millest saavad osa võtta kõik Toweri mängijad, kes on liitunud läbi meie foorumi lingi.

    Ärge maha magage, tavaliselt vähe osavõtijaid, võimalus natuke lisaraha teenida on täiesti olemas

  18. #518
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kuna registreerida saaks?

  19. #519
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Kuna registreerida saaks?
    Alles kuskil 8 ajal ilmub, turniir lobbysse tavaliselt.

  20. #520
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Täna kell 21:00 toimub järjekordne Toweri 100$ freeroll, millest saavad osa võtta kõik Toweri mängijad, kes on liitunud läbi meie foorumi lingi.

    Ärge maha magage, tavaliselt vähe osavõtijaid, võimalus natuke lisaraha teenida on täiesti olemas
    aitähh ;D, panen kinni 8) , ei tegelt hui panen mul ei vea flippides, pea-aegu kunagi

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES