Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 123 EsimeneEsimene ... 1826272829303878 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 2460
  1. #541
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    täna tehin ühe lollaka aga oma arust naljaka käe, äkki mingi fancy play flashtilt, sest ainutl see käsi. Igatahes reraisesin AKh ja ma nutflus straigthflushi võimalusega 123h oli ja reraisetav callis. Siis checkkisin, ta mingi nit oli ja siis ta bettis ja ma hakaksin chatsi sõimama, et nahhui suckout, f offf jne ja callisin ja ainutl sõimasin ja siis ta bettsi iga street ja ma ainutl mõtlesin ja callisin nagu megatilt. Riveris ta bettis 2,5 midagi ja 3,5 jäi järgi, aga kuna turn ja river olid TT siis ma ei hakanud shovema, sest fancy tilt ütles, et praegu flopi seti käest majaga taha saada oleks paras karma fuck-back küll. Igatahes tal olid QQ
    üldjuhul proovin hoiduda sellistest idiootsustest, sest 9l laual ei tohisk aega kuluda chatis kirumise peale

    samas minu karjumsie peale oleks team beatinud ainult JJ ja vb üritas mind foldima panna, go figure...

  2. #542
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Toweri grinderid pange endale peale AHK script, siis ei lähe lauad enam lampi kinni

    Installeerige AutoHotKey ära ning siis tõmmake script käima ja kogu lugu.

    Downloadida saab vajaliku faili aadresilt: http://arion.pri.ee/tigrano/table.rar

  3. #543
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    peale HEMi konfimist (mis on veel täiega pooleli..) siis ranka manual välja prinditud.. 16 euri siis alguse BR... neli NL4 lauda lahti.. kolm sessiooni ja pilt selline:

    [img width=800 height=636]http://helbreath.pri.ee/pics/kolm_p2eva.jpg[/img]
    teget ise väga rahul ei ole... päris 100% pole ranka manualist kinni pidanud... ja post-flopis olen lolluseid teinud... tõenäoliselt saab selline ilus aeg ka kunagi otsa, kus ma kõik sessioonid kasumis lõpetan... aga arenguruumi on.. ja nädalake-kaks saab mööda.. eks siis näeb kas graafik jääb sama kenaks...

    muidu paar küsimust.. nelja laua kohta on mul pidevalt üks laud kus ma kaotan.. laua keskmine VPIP on ~45%.. mängin samamoodi kui teistes laudades.. aga ikka saan oma raisidega liiga palju callijaid ja siis jään flopil taha..ja nii see papp läheb... tasub raisesid sellise laua puhul tõsta? või minna veel tightimaks? muidu mul seal lauas VPIP kõigub miski 11-17% vahel...

    päris tihti on mul stat 'fold BB to steal' 100%.. ehk blindide kaitsmisest tasuks kellelgi põgusalt rääkida.. mis tüüpi kätega.. kas callida või raisida... ja mida flopil teha.. kas cbet või kasutada "homode nuppu" check jne...

  4. #544
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    a mis see skript teeb?

  5. #545
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    peale HEMi konfimist (mis on veel täiega pooleli..) siis ranka manual välja prinditud.. 16 euri siis alguse BR... neli NL4 lauda lahti.. kolm sessiooni ja pilt selline:

    teget ise väga rahul ei ole... päris 100% pole ranka manualist kinni pidanud... ja post-flopis olen lolluseid teinud... tõenäoliselt saab selline ilus aeg ka kunagi otsa, kus ma kõik sessioonid kasumis lõpetan... aga arenguruumi on.. ja nädalake-kaks saab mööda.. eks siis näeb kas graafik jääb sama kenaks...

    muidu paar küsimust.. nelja laua kohta on mul pidevalt üks laud kus ma kaotan.. laua keskmine VPIP on ~45%.. mängin samamoodi kui teistes laudades.. aga ikka saan oma raisidega liiga palju callijaid ja siis jään flopil taha..ja nii see papp läheb... tasub raisesid sellise laua puhul tõsta? või minna veel tightimaks? muidu mul seal lauas VPIP kõigub miski 11-17% vahel...

    päris tihti on mul stat 'fold BB to steal' 100%.. ehk blindide kaitsmisest tasuks kellelgi põgusalt rääkida.. mis tüüpi kätega.. kas callida või raisida... ja mida flopil teha.. kas cbet või kasutada "homode nuppu" check jne...
    Väga hea. Algus on sarnane minu kuu aja taguse ajaga, kus NL5s tabas mind ilus jooks ja sain oma 25 eurose br kiirelt korralikukmaks. Selle Ranka tabeli kohta. Kui seda 100% ei jälgi pole hullu, võtkem seda pigem eeskirjana, mis annab selle üldise pildi ja positsioonitunnetuse, mida ja milliselt positsioonilt üldse mängida. Juhtuvad mõned käed sealt mitte paika minema, siis mis ikka. Näpuga ma järge vedama ei hakkaks.
    Laua vpip% 45 on limiidi omapära, kui ikka neli lauda korraga sellised, siis on see täielik kuld. Soovitatavalt peaks oma mängustiili kohandama vastavalt lauale, mida loosem laud, seda tightimalt ise mängima peaks ja kui vpip on 45%, siis tigthi mängu jaoks on täpselt õige koht. See, et ühe sessi ja lauas oldud 100 käe jooksul see vpipi niimoodi sul kõigub on fine, sest 100 kätt on nii lühike aeg, et võib olla natuke ilusam kaardijooks ja tahesttahtmata tõuseb ka vpip. Kui näed, et lauas pidevalt su panuseid tõstetakse ja cbete callitakse, siis võid ehk veelgi tightimaks tõmmata ja ainult tõesti premiume mängida. Aga üldjuhul ei ole see nüüd mingi reegel, et ühes lauas nii juhtub, küll tuleb ette ka seda, kui igas lauas, kolmes jne on samad olukorrad.
    Blindide kaitsmine muutub üha olulisemaks mida limiit edasi, NL4 puhul ei tuleks seda veel samamoodi väärtustada kui NL400 puhul. Blindide kaitse puhul peaks olema CO ja Buttoni kohta piisav read, mis lubaks oletada, et nad üritavad pidevalt stealida ning tänu sellele neil pidevalt kohe normaalset kätt küll pole. Seda arvestades saabki kergemalt juba 3betida oma blindide kaitseks ning saada enamjaolt button või co foldima. Samuti sõltub ka cbet tegemine boardist, vastastest ning ka positsioonist. HU jäädes tulistan ise Cbeti pea alati, kui just board pole ala T J Q ning mul endal varasemas positsioonis 77 nt käes on. Samuti kui jääda flopil mitte HU vaid mitme vastasega, siis tuleb cbeti tegemisel aina rohkem rõhku panna vastaste iseloomule ning enda paiknemisele nendega võrreldes lauas.

    Kirjutasin kiirelt ja üldiselt, kõik pole kindlasti ka 100% õige, kuid arvan, et vastuseid said küsimustele ikka :). Kui kuskil rämedalt eksisin, siis vaid öelge.

  6. #546
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    a mis see skript teeb?
    Kui kellegil on probleeme, et lauad kaovad Toweris lihtsalt ära, siis see script taastab kõik lauad ja ei ole ohut isegi, kui kogematta leave nupu peale lähete, et laud kinni läheks

  7. #547
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kuidas nädal läinud on grinderid, olete rahul?

    On kellegil ka suuremaid probleeme, muresi, mis iganes, kui on andke kindlasti teada

  8. #548
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage

    muidu paar küsimust.. nelja laua kohta on mul pidevalt üks laud kus ma kaotan.. laua keskmine VPIP on ~45%.. mängin samamoodi kui teistes laudades.. aga ikka saan oma raisidega liiga palju callijaid ja siis jään flopil taha..ja nii see papp läheb... tasub raisesid sellise laua puhul tõsta? või minna veel tightimaks? muidu mul seal lauas VPIP kõigub miski 11-17% vahel...

    päris tihti on mul stat 'fold BB to steal' 100%.. ehk blindide kaitsmisest tasuks kellelgi põgusalt rääkida.. mis tüüpi kätega.. kas callida või raisida... ja mida flopil teha.. kas cbet või kasutada "homode nuppu" check jne...
    See on ju loomulik, et koguaeg ei saa võita, tuleb ainult õigeid otsuseid vastu võtta. Seega ei loe, et 4 lauast 1 on alati miinuses jne. Kui sa preflopis betid, callid või raised, siis peab samuti olema plaan valmis ning ettekujutus, mida Sa selle käega saavutada tahad. Ja nagu tubli grinder -andres- juba rääkis, siis loose mängu vastu on soovitatav tõesti tightilt mängida, pole ju mõtet bluffida, kui 90% kõik callitakse. Seega, kui flopis saad hea käe, hakka hoolega poti kasvatama, sest loosi mängijad maksavad selle nii või naa välja. Lihtsalt c-bettides ja bluffides, kaotad selliste mängijate vastu üldjuhul lihtsalt raha.


    Kui ei oska blinde kaitsta, kaitse esialgu premiumitega, kui aga näed, et mõni stealib 40%+ siis kindlasti peaksid rohkem vastu mängima, sest enamus ajast ei ole tal mingit kätt ja foldib suht lihtsalt vastupanule




  9. #549
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Kuidas nädal läinud on grinderid, olete rahul?

    On kellegil ka suuremaid probleeme, muresi, mis iganes, kui on andke kindlasti teada
    muresi: flipid lähevad vales suunas kui mängida turnasi, v ma lihtsalt ei oska, tahaks paremini, seega kunagi mingit artiklit, HEM pole veel ää ostetud, kohe varsti asun sellega tegelema

    rahulolemisi: boonusdollareid on 10 juurde tuld (bonus fr mania)... ja pank on hetk 100$ ... seega mõne mängitud käega ~500-700 +16$ :) ise rahul

  10. #550
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    muresi: flipid lähevad vales suunas kui mängida turnasi, v ma lihtsalt ei oska, tahaks paremini, seega kunagi mingit artiklit, HEM pole veel ää ostetud, kohe varsti asun sellega tegelema

    rahulolemisi: boonusdollareid on 10 juurde tuld (bonus fr mania)... ja pank on hetk 100$ ... seega mõne mängitud käega ~500-700 +16$ :) ise rahul
    Turniir on üldse üks puhas gamble, erinevaid strateegijaid muidugi on aga nendest kunagi hiljem. Ise mängin üldjuhul alguses üli tightilt ja kui on card dead, siis blindide suurenedes hakkan lihtsalt gablema, sest päris blindide poolt ära ei taha lasta ennast hävitada. Mida suurem on osavõtjate arv seda hullem gamble, seega mängi mingeid 20 mehe turniire, kui vahest võidu maitset ka tahad tunda ;D


    Väga hea, et rahul oled, pühapäeval vaatame veel üle seisud jne

  11. #551
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Kuidas nädal läinud on grinderid, olete rahul?

    On kellegil ka suuremaid probleeme, muresi, mis iganes, kui on andke kindlasti teada
    Ise sain lõpus MB'ga kõik asjad verified. Täna mängin veel Starsis ja siis saadan mingi päev raha Towerisse üle.
    See nädal vast +150$ ning täna õhtul vabaneb ka Starsi first depo boonus 50$, mida mängida vist 10 punkti vms.
    Seega nädal on fine olnud ja ootan Toweriga ühinemist.
    Samuti saab kohe kuu kokkuvõtte ära teha ning ehk postitavad sinna teisedki micro grinderid, hea võrrelda oma minekut teistega :P.

  12. #552
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Kuidas nädal läinud on grinderid, olete rahul?

    On kellegil ka suuremaid probleeme, muresi, mis iganes, kui on andke kindlasti teada
    Viimased 4000 kätt on mäng suht haige olnud.. setid ei hiti ja cbetid ei mõika (või mõikavad vales kohas), olen suht tightiks ennast võtnud ja kuidagi üritanud edasi elada. Isegi kui sess lõpeb plussis on ikka selline enesetunne nagu oleks kusagilt koledast kohast läbi veetud.

    Tuleb oodata paremaid päevi ilmselt, õnneks on $75 boonus 20 punkti kaugusel ja siis vaja veel mõned freerollidel teenitud boonused lahti mängida, mida on kogunenud $38 jagu.

    Eilse suht valusa sessi graafik selline:

  13. #553
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mina olen väga rahul. Nädalaga mänginud 2k käsi - ning algsest 75$ tehtud 109$.

    rohkem võib lugeda siit:

    http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,391.0.html

  14. #554

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tundub, et mul on mingi scared money tunne sees. Mängin väga vähe, 95% ajast vahin videosid ja loen õpetusi. Kui lauas tekib mingi raskem olukord ja teen vale otsuse, siis lauad kinni ja 2+2 foorumisse tuhnima õiget vastust.
    Samas on hea see, et kuu aega tagasi oli mul võimatu üle 2 laua korraga hakkama saada, praegu on 4 korraga ja enamus aega igavlen ja vahin, kuidas teised mängivad. Järgmisena võtan 6 lauda ette ja proovin oma riistvara vastavalt upgradeda. Praegune arvuti on ikka eriline tigu...

  15. #555
    Metsapull
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ise olen sellel nädalal alates teisipäeva õhtust Toweris mänginud. Väga suurt deposiiti ei tahtnud algul teha, sest paljudele see softi ei meeldinud ning seepärast mõtlesin, et ebameeldiva softiga toas mingit suuremat boonust lahti ei viitsi küll mängida. Esimesest 10-st dollarist sai esimese õhutga kukutud kohe 1 dollari peale. Järgmisel päeval lisasin 25 dollarit ning pärast seda on olnud madalaim seis 10 dollari peale. Hetkel olen suutnud rabeleda 54 peale. Hetkel olen üritanud peamiselt shortstack strateegiat mängida ning korraliku käega olen preflopist tuimalt allini läinud, kui olen double või triple-up-i saanud, siis olen püüdnud mängida väheke mõistlikumat mängu. Suurima jama on see, et HEM-i kasutades hakkab mul tööle "popup table on action" seade, mida ma muidu ei kasuta ning mis minu jaoks on väga häiriv ja selle tõttuu olen vales aknas teinud valesid liigutusi, seepärast mängu ajal HEM-i ei kasuta. Peamiselt olen mänginud NL-10 fullringi päris mitmel laual ning kokku on Toweris juba 3000 kätt. Esiesel päeval eksisin ära ka ühte NL-20 5 max lauda, kust sai pärast hittimist kiiresti ära tuldud. Mingil huvitaval põhjusel näitab HEMis mul 30 daala miinust NL-1000 lauas, tegelikult peaks umbes selline kaotussumma maha minema NL-10 võitudest ning sellisel juhul klapiks kõik summad enam-vähem. Vajalikust 160-st boonuse vabastamise punktist on hetkel lahti mängitud umbes 70 ning kui kõik läheb plaanipäraselt, siis peaks järgmise nädala jooksul selle boonuse lahti saama.

    Toweri senine graafik ka. Alguses on seal midagi mäda, aga üldine võitude summa peaks igastahes õige olema.

  16. #556
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Toweri grinderid pange endale peale AHK script, siis ei lähe lauad enam lampi kinni

    Installeerige AutoHotKey ära ning siis tõmmake script käima ja kogu lugu.

    Downloadida saab vajaliku faili aadresilt: http://arion.pri.ee/tigrano/table.rar
    Tänud, toimib! Hoiab ilmselt suure osa närvirakke hävinemast :)

  17. #557
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mina näiteks ei ole üldse rahul selle nädalaga... Nädala algusest kolisin NL5 ---> NL10 ja graafik on nagu ameerika mäed jälle.... vaatan et tänaseks olen NL10 -6$... ei tea mida valesti saab tehtud.. muidugi olen saand korralikke biite ka.. flush vs maja.. set vs. straight riveril jne..

    aga jah.. osad päevad +20$.. teised -15 $

    ja ma juba tean ka mis mu nõrkuseks on.. seesama FOLD nupp ei meeldi mulle... kõige suuremas miinuses ongi mul AA, KK.. ei suuda maha panna näiteks AA flopis 789 või.. ja KK preflop kui saan re-reraise..

  18. #558
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Mina näiteks ei ole üldse rahul selle nädalaga... Nädala algusest kolisin NL5 ---> NL10 ja graafik on nagu ameerika mäed jälle.... vaatan et tänaseks olen NL10 -6$... ei tea mida valesti saab tehtud.. muidugi olen saand korralikke biite ka.. flush vs maja.. set vs. straight riveril jne..

    aga jah.. osad päevad +20$.. teised -15 $

    ja ma juba tean ka mis mu nõrkuseks on.. seesama FOLD nupp ei meeldi mulle... kõige suuremas miinuses ongi mul AA, KK.. ei suuda maha panna näiteks AA flopis 789 või.. ja KK preflop kui saan re-reraise..
    Siis ikka 4bet, mingist foldist me küll rääkida ei saa :).

  19. #559
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    noniih, ma olen nüüd kuu aega toweris mängind, -3 päeva vist vms, sest depo sai tehtud 29. kuupäeval... nii näitab toweri info... algas langusega, nüüd olen nullis ja kerges plussis ka

    pank 103, see nädal +19, käsi 1,5k ma arvan... nüüd otsin süüa midagi ja siis nuputan kuda hem osta

    niih... ja enne seda veel

    buildup su bb pealt JTs'ga blindi kaitse pold üldse nii halb mõte, aga... mina poleks nii teind... ma mõtlen seda kätt QT minult millega su blaindi röövima ronisin, sul oli JTs, turn oli T ja sa surusid mu all in pärast minu tõstet, fold poleks mõttekas enam olnud...

    kui leiad võid käe ka postitada...

    muidu edu laudades, ma lähen hammustan kedagi

  20. #560
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NL10 grinderite nurgake

    @andres.. see on olnud alati nii, et ma panen vastase AA peale... kui ma tean et vastane mind biidib siis oleks ju säästlikum foldida???
    aga ma jah.. alati 4bet all in või callin raise all ini ära ja ONGI ÄSSAD RAISK! :)

    Ja mis ma veel avastasin.. et HEM'st "hands at showdown".. kõik on plussis välja arvatud HIGH CARD, mis on rämedas miiinuses.. see on major leak.. ehk oskab keegi nõu anda kuidas seda parandada?...

    Pmõtselt kui kätt flopis pole, FOLD??

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES