Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 123 EsimeneEsimene 12341252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 2460
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mina ainult trapingi neid agrosid. NL10 lauad trios on selliseid loose vanasid täis. Cbetida õhuga NL10 mina ei oska, sest sec pairid a la K9 ck-callivad nagunii lõpuni välja. Aga hirmsalt tahaks teada küll, mida ma valesti teen, et tihti päevad break-even lõpevad ja tuleb sekka ka väikseid miinuspäevi ning kui vahepeal oli 15 päeva jutti korralikult kasumit järjest siis kahjuks enam pole suutnud sama taset saavutada. Mängin siis trios ja sekka käin ka ülevamal pool ära, aga kuna ikka veel ei ole suutnud oma pokkeriõpikuid läbi hekseldada ja teadmisi pole siis ma lihtsalt ei ole julgenud minna oma olematute teadmistega kuskile starsi NL50 laudadesse. Lähiajal plaanin osta HEM-i ja liikuda Towerisse ja hakata normaalse pokkerimängija kombel boonuseid hoorama ja rolli ehitama ning loomulikult võttes appi siis oma uue sõbra HEM-i. Tore oleks teada saada ranka käte rangesid ja vastavalt siis ka positsioonidele. Ja nii palju ka veel, et alustasin raha peale mängimist triobetis mais (Cardplayery 100EEK-ise kaardiga, millega käisin 100$ peal ära ja siis bustoks kiskusin) ning esimene kuu midagi välja ei õnnestunud kanda. Alates juunist olen iga kuu selles limiidis grindides mitu tuhat krooni lihtsalt cash outi teinud. Ei midagi erilist, ise olen ja ei ole kah rahul, sest alati saaks paremini. Minu hinnangul kui teeksin ideaalset mängu oleks võimalik rahulikult 10-15k kotti pista iga kuu selles limiidis tegutsedes. Väga sooviks näha kas ranka või Tigrano käterangesid preflop mängus vastavalt positsioonile ning seejärel ka postflopi actionit ning siis mida teha kui vastane callib :P

    Muuseas võin siin nurgakeses sellega ise ka alustada:
    RAISEN: AK-AQ; AJs, AA-1010 ja igalt positsioonilt! KJ, KQ, (vahest ka QJ, J10, A10s) 77-99 RAISEN cut-button.
    LIMBIN väikeste paaridega igal pos ja Axs ja connectoritega pos.

    Tihti varieerin oma mängu, sest näiteks trios on NL5-10 regulare palju. Limbin ka AA, AK jne, eriti kui pos on mingid superagrod, et neid siis trappida. Tihti tahangi, et flopile jõuaksid superagro fishid oma K9 ja A8o-ga, kes hitivad oma 8 või 9 flopis ära ning see on ühtlasi ka top pair flopis siis nendega saab alati nalja. Samuti on madalas limiidis mõistlik limpida paaridega ja loota, et bb saab 27o-ga oma 2 paari kätte ning siis lolliks läheb oma kahe paariga (näide on siin foorumis offtopicu teema all). Seetõttu ei raise alati pos olles paaridega. Kõige raskem on minul selliste meestega, kes buttonil või siis bb-l oma AA-ga mu raise ainult callivad ning ma hitin flopis oma TPTK ning vunts ise tulistama hakkab ning flopimuster näitab rea-ja masti tõmmet siis on mul suur oht, et lähen kiirelt broke`i. Samuti olen kohanud viimasel ajal metsikult palju oversete ning tasub kaaluda, kas loobuda 22-66 seti üritamisest???!

    Tegelikult on küsimusi palju rohkem. Mida teha, kui saad JJ BB-l ja re-raised buttoni raise ning flopi vaatab ikkagi 3 vuntsi ja tuleb üks ülekaart. Mida teha, kui teed UTG raise`i KK-ga ning tuleb mingilt vuntsilt min re-raise ja teed veel korraliku re-raise ning ta ei pane all-ini vaid teeb veel omakorda raise`i. Kuidas ära tunda seti?? Kas reaostuga tasub semibluffida, kui flopis on sulle ebasoodne mastiost? Kas K6s on alahinnatud käsi nagu ütles Kenna James Kalev Spordis ??? :D Kas QQ prefl all-in on -EV? Ja erinevaid küsimusi on nii palju, et neile ei jõua keegi ära vastata vist.

    Tahaks nüüd vastukaja ja rangesid jms :)

  2. #22
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Asi sellest jah, et suht 100% cbetin, kuna selline mäng meeldib. Aga usun, et see ei ole+EV kindlasti mitte ja peaks seda leaki natuke parandama hakkama. Muidu 4k käe kohta sellised statsid 15/12.9/4,89. Maybe ka selline agresiivsus seetõttu, et suht mängin ainult lateposition'ilt ja bb kaitse on micros olematu ning vastased viskavad cbetile tavaliselt kusagil 70% maha. Muidu samas võin välja tuua ka sellised statsid: overall steal success 50.6..ilmselgelt vähe, kuid samas micros callitakse igast pasaga??
    flop cbet 84,6% :D:D..see siis minu mängustiil...parajalt -EV???
    flop cbet success 44,9% ..võiks rohkem olla??


    Mis sa muidu sellega mõtlesid? ei tunne eriti neid lühendeid +EV(SC ja SPP)??
    SC: suited connector
    SPP- small pocket pair

    see 84.6 pole niiväga hull, aga palju siiski.
    Võta nüüd oma tracker ja HEM lahti ja ytle cbet success % vs 2 opponents ja vs 3 opponents.

  3. #23

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Uhh, kirjutasid oma ranged nüüd nii lahti, et ei julge enam sinuga ühte lauda istuda, aga samas trios niigi vähe laudu. :D
    suht easy oleks sinu vastu nüüd mängida. :D
    Ise üritan kõvasti varieerida, tõstan mõnikord alates 22+, olenemata positsioonist või olen ülinitt.


    Uhh, ei tunne HEM veel nii hästi, seega kuluks natuke abi ära. Proovin ise hetkel pusida.


    Nii, sain vist. Muidu c-bet success vs 2 players 51,9% ja vs 3 players 42,9%

  4. #24
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL10 grinderite nurgake

    keiss sa jõuad rohkem küsida kui 10 tarka vastata

  5. #25
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Uhh, kirjutasid oma ranged nüüd nii lahti, et ei julge enam sinuga ühte lauda istuda, aga samas trios niigi vähe laudu. :D
    suht easy oleks sinu vastu nüüd mängida. :D
    Ise üritan kõvasti varieerida, tõstan mõnikord alates 22+, olenemata positsioonist või olen ülinitt.


    Uhh, ei tunne HEM veel nii hästi, seega kuluks natuke abi ära. Proovin ise hetkel pusida.
    cash games tab, siis reports, klikka seda + märki ja otsi sealt.

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Suht easy jah, aga proovi Ja nagu ütlesin varieerin kõvasti, tavaline on see, et sessi alguses tahan jääda odavalt vahele blufiga ning mängin üliloose`lt...

  7. #27

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Uhh, aga 4k kätt on ilmselgelt liiga vähe, et antud protsendid tõele vastaksid, kuid NL20 ja NL10 on tõesti väga palju regulare ja kõige huvitavam on see, et on regulare, kes mängivad tõsiselt halvasti ja kaotavad suuri summasid, kuid stabiilselt mängivad.

  8. #28
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Te mehed olete vägevalt teemat käima lükanud, pole viga arutage, mässake arvan, et järgmise nädala alguses tulen oma ideedega lagedale, siis on meil piisavalt rahvast

  9. #29

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    sessi alguses tahan jääda odavalt vahele blufiga ning mängin üliloose`lt...
    Nagu mul täna sessi algul juhtus. Trehvas kätte AA co-lt ja raisin 5BB ja limper (80%PF-view) enne mind kah lõpuks callib. Turni tuli K+numbrid maha ja ta chekkis, ma bet vist 80% pot ja ta raises ma call. (korraks pani mõtlema, et äkki sai setile pihta) Turn tuli ka number ja ta bettis vist 3/4 botti mispeale ma otsustasin mitte all-ini minna ja tegin raise ta panusele. Tema seepeale foldis. Ja nüüd chatis läks arutelu lahti, et see oli bluff vs bluff. Mulle kui tightile oli see ideaalne imidž sessiooniks. :)

    Muide täne sessioon 1,5h, pacificus, 4 lauda 410 kätt ja kasum +20$, bankroll hetkel 158$.

  10. #30
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Sa loed chati ka? :P

  11. #31

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Vahest olen silma peale visand aga reeglina ei suhtle. Segab keskendumist.

  12. #32
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Sa loed chati ka? :P
    Loen niipalju, kui jaksan, kui mind silmas pead. Kahjuks viimased päevad hull tamp taga olnud ei ole saanud kõikidele personaalset vastada >:( aga kindlasti, kui aega saan vastan kõigile, samuti teen alles plaane kuidas mingu nägemise järgi võiks kõik välja nägema hakata.

    Samuti tahaks teada arvamust, kas Teiearust oleks mõeldav alustada projekti kõikidel näiteks x kokkulepitud summa pealt, et tekiks võrdlus moment ;D

  13. #33
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    49

    Re: NL10 grinderite nurgake

    No egas ma ka siis sellest valdkonnast kavatse maha jääda. Nii, et ikka osalen.
    Hetkel tegutsen töö kõrvalt miksituna NL5+NL10 + viimasel ajal testin sippa ka NL20. Kokku laudasi 6-8. Küsimusele miks mängin pokkerit leiab ka vastuse miks mängib jalgpallur jalgpalli. Minu puhul ikka kisub sinna mängu võlu ja see ala meeldib väga. Sõltuvust õnneks või kahjuks pole tekkind aastaga. Tihti pean lausa sundima end vägisi arvuti taha istuma. Tekkitab mõnusa vahelduse üksluises elus eriti miinus sessioonid. Sellel kuul oli plaanis 10 000 kätt mängida ja see on juba täidetud, seisuga +125$. Huvi teadmisi ammutada on, kuid välismaa saidid seda eriti palju kahjuks ei aita kuna inglis keel suht nõrk. See foorum igastehes väga tere tulnud asi minu vaate väljas Ah jaa muidu mängin Triobetis ja BR: sinna üle 200$ kanti kuulub hetkel(Muideks see ka elurekord :) erilised tänud Ranka videole ja Davy blogile, peale neid nagu raha vägisi voolas kontole).
    Igasthes edukõigile pokkeris ja selles valdkonnas.

  14. #34

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Samuti tahaks teada arvamust, kas Teiearust oleks mõeldav alustada projekti kõikidel näiteks x kokkulepitud summa pealt, et tekiks võrdlus moment
    Ma arvan, et see ei ole võimalik, sest bankrollid on siin päris erinevad. Mul 250$, mõnel teisel 150$ jne.

    Ja kui tegelt mõelda, ega see vist ei olegi eriti oluline. Statid oleksid toredad.

  15. #35
    Metsapull
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Täna, praeguse seisuga juba eile sai siis togitud üksjagu (minu jaoks palju, tegelikult tuli kokku 671 kätt) triobeti NL10 6 maxi. Tänu HEM-i trial versioonile on mul olemas ka mõned andmed. Et siis tahaks teada, kas mõni asi tundub väga paigast ära olevat: VPIP: 18.0 PFR 12.1 WTSD 22.9 Agg 2.68 Agg% 35,2 Flop Agg 3.11 Turn Agg% 36.3 River Agg% 24,6.

    Eriti hämarad asjad on minu jaoks need kõik Agg näitajad.

    PS: Loodetavasti ei läinud väga valesse teemasse see post.
    Ja kaardijooks tundus olevat ülihea ning kokkuvõttes sai tublisti plussi jäädud.

  16. #36

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Üle hulga aja jättis Trio mu lõpuks rahule ja sain taas plusspoolel lõpetatud. :)

    Statsid tulid siis järgmised (6-max)
    716 kätt, VPIP: 14.4, PFR: 9.9, AF: 2.9

    Suhteliselt tight 6-maxi kohta. Ei hakanud muid statse hetkel postitama, kuid vajaduse korral otsin puuduvad andmed välja. Endal veel täpsem ettekujutus puudub, et millised on olulisemad ja millised mitte.

    Ma arvan, et ei ole eriti tähtis, et kõik alustaksid mingist kindlast br. Eesmärk on ikka A-mängutaseme saavutamine. Pigem tõesti panna rohkem rõhku statsidele. Kuigi, väike võistlusmoment ei teeks ka paha.

  17. #37

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Keiss, ma panen sulle väikse vastuse siia. Ma olen su blogi lugenud ja sinu vastu trios mänginud, mitte küll väga palju, paar tuhat kätt. Esiteks tundub mulle, et sa mängid cashi ja turnasid samamoodi. Minuarvates peaks see olema ikka erinev strateegia.
    Harrington ütleb nii: suurte kätega mängi suuri potte, väikestega väikseid. Sina ei järgi seda alati. Mul on arvutis mitu näidet, kus sul on set peale floppi ja potis 0.50. Siis sa slowplayd seda, ja vastane veab masti kokku. Proovi mängida kõiki paare ükspäev nii; raise preflop ja contbet, olenemata kas hitid või ei.
    Sinu tellid:
    Suure paariga limp ja väga suur reraise.
    AK, AQ check peale floppi, kui A on maas.( mitte küll alati)
    Draw puhul sa callid, mitte ei beti.
    Samuti mängid sa shortstackiga, aga kolmikute ja mastidrawdega sa ei saa piisavalt valuet niimoodi. Mina jätaks ka Axs seljuhul rangest välja.
    JA ÄRA KARDA C-BETTIDA!!! Proovi ükspäev ja sa üllatud, kuidas käed maha lendavad. Pane kohe korralikult 4/5.
    Samas oled sa minu tabelis esikohal plussis mängija. Võibolla sul oli hea upswing, aga minu tähelepanu see äratas igatahes.
    Midagi ma jätsin omateada kah hetkel, niiet ole ettevaatlik...

  18. #38
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Täna, praeguse seisuga juba eile sai siis togitud üksjagu (minu jaoks palju, tegelikult tuli kokku 671 kätt) triobeti NL10 6 maxi. Tänu HEM-i trial versioonile on mul olemas ka mõned andmed. Et siis tahaks teada, kas mõni asi tundub väga paigast ära olevat: VPIP: 18.0 PFR 12.1 WTSD 22.9 Agg 2.68 Agg% 35,2 Flop Agg 3.11 Turn Agg% 36.3 River Agg% 24,6.

    Eriti hämarad asjad on minu jaoks need kõik Agg näitajad.

    PS: Loodetavasti ei läinud väga valesse teemasse see post.
    Ja kaardijooks tundus olevat ülihea ning kokkuvõttes sai tublisti plussi jäädud.
    Väga hea, et HEM soetasid , Natuke vähe käsi, et midagi analüüsida aga praeguse kohta võiks öelda, et VPIP18 - ok 6max, PFR 12.1 -võiks olla 16 kandis ehk võiksid olla preflop natuke agressiivsem, üldine Agg - võiks olla üle 3, Flop Agg - peaks olema suurem, seega sa ei tee jätkupanust tihti, võiksid c-bettida rohkem, Turn (tavaliselt on see kõige väiksem näitaja ehk turnis chekitakse palju) ja River Agg näitajad samuti suht ühte auku, see tähendab seda, et kui sul käsi, siis sa panustad flopist kuni lõpuni.
    ,

  19. #39
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tigrano see chati jutt ei olnud sinu kohta vaid cash laudade melu kohta (isiklikult 99% ei loe seda)!

    alaska sul on väga head tellid minu kohta ja kahju, et ma ei tea mis nime all sa trios mängid. Mul on hea meel, et seal esikohal olen A A
    Palju sul seal rahaedetabelis mängijaid on ka?? Upswingist nii palju, et iga kuu on mul olnud teenistus umbes sama st. viimasel ajal on areng seiskunud. Kusjuures ma olen proovinud mängida korduvalt nii nagu soovitasid, samuti üks mu sõber on proovinud sama, kelle mängima panin ning kes nüüd samuti ilusasti raha primast välja veab(sisse pole midagi pannud). Meil kummalgi pole õnnestunud plussis nii mängida

    Aga ükskord ma proovin veel su soovituste kohaselt mängida. See saab olema ilmselt üks hirmus päev...ja turnade kohta nii, et seal kaitsen blinde enda arvates rohkem, samuti teen igast muuve rohkem ja minu mäng muutub kõvasti alates sellest hetkest kui olen ntx jäänud sinna 10bb kanti. Muidu küll jah suht identne.

    Towerisse ma vist enda nime all ei lähe

  20. #40

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mul on kah see trio hetkel rohkem treenigsait.
    Samas ma ei imesta, et trios selline rahulik mäng raha sisse toob, flopi vaatamine on üldjuhul odav ja kui flopile pihta ei saanud ja oskad maha visata, siis tuleb raha küll, kui hitid. samuti lastakse drawd kokku vedada odavalt. Ma ise lisasin seda agressiivsust juurde just suuremaid limiite silmas pidades, kus limpida üldjuhul ei lasta ja slowplay hammustatakse kah läbi. Eks selle agressiivse mängu puhul ongi rohkem bankrolli kõikumist, swingid on suuremad.

    Tabelis mul palju mängijaid ei olnud, enamuse kohta ainult mõnisada kätt. Ma rohkem õppimise mõttes uurin kõiki, kõige rohkem ikka enda mängu. Selle rahateenimisega esialgu kiiret ei ole, kül jõuab.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES