Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 30, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2028293031324080 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 2460
  1. #581
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    tra sellist hetke pole veel olnud, kus kõigil 9l laula on käsi, mis on väärt mämgimist ja see oli kogemus praegu, kuna timebanki pole. Kõik lauad karjusid ja käsi käis nagu ***** taguval hiinlasel ja silmad isegi üritasid järgi jõuda, igatahes jäin ellu ja tulin mürglist välja +2Bi, et see mõne minuti pärast standartselt KK vs AA ära anda 1bi pool Bi-d mingile väikse sämpliga 97/4 vennale, kes sai parema tripsi, aga põnev oli küll

    See on vägev olukord, mul ka ikka juhtub suht tihti, kui rohkem laudu lahti. 10 lauas vaja korraga tõsta, see on mõnus ;D

  2. #582
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    see maja jah, et vahel kohe lööb see fancy play välja, et hakkan slowplayma, aga õnneks ise callisin, seega polnud agressor. sul oli Q? oli ikka see QQ4 flopiga käsi?

    ja kas mulle ainult tundub, et shortfuckereid on juurde tulnud. sisuliselt seda AHK scripti ei kasutagi, sest kogu aeg o laudu vahetada. Üle 4 päkapiku ma ei kannata ühes lauas, äärmsiel juhul 5, kui ülejäänud on ikka normaalsed ja mõni short on ka ikka üle 3e doltsi, aga täna vahepeal 9st lauast 3s 6 shorti ja 3s 5 shorti ülejäänutes 2
    see kindlasti sellest ka, et toweri oma lehe schoolis on selle kohta soovitsu ja artikkel, eks ikka raki pärast, aga minuarust rikuvad ise mängu ära nii, et kui varsti niipalju shorte, et ei saagi normaalselt mängida, sest igav on, siis osa rahvast ikka lahkub. ilmselt nl50st jääb vähemaks, aga need samad väiksed istuvad nl20s ka

  3. #583
    Metsapull
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Neid shortisid on ikka päris palju. Kaks põhivenda, kelle kohta ka nende andmeid HEM-ist natuke uurisin olid igastahes isegi miinus poolel, seega tundub, et tõesti on tegemist boonusejahtijatega.

  4. #584
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Shordid pange ise all in iga kord kui võimalus, enamus foldivad, näidake agrot üles ja kasum tuleb. Kui aga peate callima, siis võtke range kõvasti väiksemaks, eriti kui mingi tightim regular shortstacker

  5. #585
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    see maja jah, et vahel kohe lööb see fancy play välja, et hakkan slowplayma, aga õnneks ise callisin, seega polnud agressor. sul oli Q? oli ikka see QQ4 flopiga käsi?

    ja kas mulle ainult tundub, et shortfuckereid on juurde tulnud. sisuliselt seda AHK scripti ei kasutagi, sest kogu aeg o laudu vahetada. Üle 4 päkapiku ma ei kannata ühes lauas, äärmsiel juhul 5, kui ülejäänud on ikka normaalsed ja mõni short on ka ikka üle 3e doltsi, aga täna vahepeal 9st lauast 3s 6 shorti ja 3s 5 shorti ülejäänutes 2
    see kindlasti sellest ka, et toweri oma lehe schoolis on selle kohta soovitsu ja artikkel, eks ikka raki pärast, aga minuarust rikuvad ise mängu ära nii, et kui varsti niipalju shorte, et ei saagi normaalselt mängida, sest igav on, siis osa rahvast ikka lahkub. ilmselt nl50st jääb vähemaks, aga need samad väiksed istuvad nl20s ka
    see QQ4 jah
    Mul oli AJ :D turniga sain ässa

  6. #586
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    praegu tegin ranka soovitusel üleimporti oma db -filedele ja sellele viimasele, millest koopia tegin, mingi 6500 kätt, andis 114 errorit, seega päris usinasti käsi kadunud. Hakkasin selle pärast uurima, et floppasin nut rea royali võimalusega, sain nut flushi ja duubeldasin, aga hem ei näidanud midagi ja peale overimporti ei muutunud ka midagi. Ju siis oli ka seal errorite hulgas, seega hakaks huvitama, kui plaju üldse sela nii kaduma võib minna. Samas see ei ole nii tähtis, kuna statid ikka suht samad, kui vahel midagi errordab ja hemi ei jõua, ja raha saab accounti pealt ka näha

  7. #587
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ja nüüd tegin veel eelmisele backup filele ka üle selle importi ja veel 400+ errorit
    seis ei muutundu väga midagi, mõne käe sain juurde ka

  8. #588
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    praegu tegin ranka soovitusel üleimporti oma db -filedele ja sellele viimasele, millest koopia tegin, mingi 6500 kätt, andis 114 errorit, seega päris usinasti käsi kadunud. Hakkasin selle pärast uurima, et floppasin nut rea royali võimalusega, sain nut flushi ja duubeldasin, aga hem ei näidanud midagi ja peale overimporti ei muutunud ka midagi. Ju siis oli ka seal errorite hulgas, seega hakaks huvitama, kui plaju üldse sela nii kaduma võib minna. Samas see ei ole nii tähtis, kuan statid ikka suht samad, kui vahel midagi errordab ja hemi ei jõua, ja raha saab accounti pealt ka näha
    Mul eelmine kuu täpselt ei mäleta aga mängisin kuskil 75 000 kätt ja kuna olen sellega toweri monthly hand challange tabelis, siis on hea võrrelda HEMi ja Toweri käte vahet, mis oli alla 2000k käe vaatasin. Seega see kadu ei ole väga suur

  9. #589
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    nja, niisama vaatasin ka, ega vahet pole, peaasi et accountil raha on ja saab oma vigu otsida. Niisama lõi praegu ette selline asi

  10. #590
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    http://www.pokerhand.org/?3518835

    kas riverit on vale bettida. Kui flopsi arvasin, et olen, ees, siis turn ja river peaksid ka enamvähem ohtutd olema. No TT siin mis oleks suckind ja mingi Kt-ei hakka üldse arvama, set oleks ikka kuskil kõmmutanud

    43 käe peale oli 53/14 vist, aga see ei ütle midagi

  11. #591
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    http://www.pokerhand.org/?3518835

    kas riverit on vale bettida. Kui flopsi arvasin, et olen, ees, siis turn ja river peaksid ka enamvähem ohtutd olema. No TT siin mis oleks suckind ja mingi Kt-ei hakka üldse arvama, set oleks ikka kuskil kõmmutanud

    43 käe peale oli 53/14 vist, aga see ei ütle midagi
    Flopist saan veel aru, aga turnis edasi slowplayda on vastase poolt ikka üsna fishy käik ja raske on mõista, et miks ta riveris lihtsalt callis :) Kui ikka pot on suur ja mast jookseb turni ning riveri abil kokku, siis on see nuts, olgu ta kui madal mastike tahes.
    Sinu poolt kena mäng! Eks ta selline tilluke value bet riveris on, samas nagu näha, on ta igati korralik blocking bet.

  12. #592
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Võtaks tänase seisuga andmed, sest uuel kuul tahaks ehk siis juba homme alustada mõne huvitava üritusega.

    Seega saatke läbi msn mulle nädala kohta: käte arv, bankroll, kui boonuseid või turniire mänginud ja võitnud eraldi summad, cashoudid, toweri db fail

    Ootama jäädes,

    Tigrano

  13. #593
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    sellisel kellaajal vast enam quads boonusest pole mütet osa võtta
    ainutl esimene päevas saab?

  14. #594
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    sellisel kellaajal vast enam quads boonusest pole mütet osa võtta
    ainutl esimene päevas saab?
    homsest alates on päeva parim käsi neway, niiet str8 flushi saad, siis kohe kisa , et nää kunn olen

  15. #595

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jube kui palju shorte laudades.
    Mingi vandi 6x surusin all inn ikke oskas ära kobistada.
    Loodan et mõõn on läbi.

  16. #596

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mingi tuba võiks teha autoreload lauad, kus alla 10 langed, siis autoreload kohe. Vähemaga üldse sisse ei pääsegi.

  17. #597

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Alati saad kirjutada suppordile ja Toweris üsna "kuulav" support. Minule selline mulje jäänud vähemalt.

  18. #598

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mingi tuba võiks teha autoreload lauad, kus alla 10 langed, siis autoreload kohe. Vähemaga üldse sisse ei pääsegi.
    See on võib-olla natuke palju tahetud, aga mingi 50bb min buyin võiks küll olla.

  19. #599
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    http://www.pokerhand.org/?3518835

    kas riverit on vale bettida. Kui flopsi arvasin, et olen, ees, siis turn ja river peaksid ka enamvähem ohtutd olema. No TT siin mis oleks suckind ja mingi Kt-ei hakka üldse arvama, set oleks ikka kuskil kõmmutanud

    43 käe peale oli 53/14 vist, aga see ei ütle midagi
    Vedas sul üldse, et ta ei raisenud. Ma oleks iga tänav tema asemel raisenud. Kuigi preflop poleks ilmselt callinudki. Ma ei näe küll midagi, kuidas sa oleksid seda beati vältida saanud. Runner-runner masti 1 vs 1 on küll üsna mõttetu karta.

  20. #600
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kas selle db faili pean võtma Toweri kaustast või PT3 processed kaustast?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES