Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2129303132334181 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 2460
  1. #601
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Kas selle db faili pean võtma Toweri kaustast või PT3 processed kaustast?
    Ikka Toweri kaustast

  2. #602
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    eile puselesin siis HUDi konfimisega.. samal ajal neljas NL4 lauas... -6euri.. jooksu ei olnud üldse... KK ja QQ crackiti ära riveriga.. ja post-flopis oli mingeid VPIP 70+ mehi, kes ikka riveris mingi ulme omale kokku said.. eks ise sai ka pahasti mängitud:-/

  3. #603
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    NL10 GRINDERID


    Tegin natuke kirjatööd NL10 nurga jaoks, et kõik sujuks võimaliult lihtsalt.

    Eelmine kuu oli väga hea näide ja sain palju õpetlikku, et kuidas majandada siin nurgas, et kõiks sujuks võimalikult lihtsalt.

    Nägin ära, et väga hea on kõik kokku võtta üks kord nädalas ja seda teha kindlasti pühapäeviti. Seega edaspidi tahan kogu infot kõigilt pühapäeval või äärmisel juhul esmaspäeva hommikul, kellel ei ole võimalus infot anda nendel päevadel, siis peaks teatama andmed eelnevalt. Infot vahetame MSNis, kui mind juhuslikult ei ole MSNis, siis arvuti on pea 24h sees, seega julgelt edastage ikkagi andmed.

    Andmed mida vajan iga pühapäev: bankroll, käte arv, saadud boonused, turniiride buy-innid, turniiri võidud, kandsid välja, exeli tabel, andmebaas

    Samuti ei ole lisanud ennast, minu Skype nimekirja paljud grinerid, tänu sellele on neil ka statte ja käsi analüüsiv sess minuga tegemata. Minu skype aadress on tigrano.pokah
    NB!!! Kindlasti seadistage ära endale juba eelnevalt http://www.mikogo.com programm, siis on hea remote desktop ülekandeid teha.

    Iga mängija peab tegema arvutisse kausta (folderi) NL10 grinderid, kuhu alla tuleb teil, kogu minuga seotud andmevahetus. Palusin, Teil teha selle kataloogi ammu ning salvestada igal pühapäeval peale andmete edastamist, sinna nädala databaas. Seda ei ole paljud teinud, seega ma ei saa analüüsida nende mängijate mängu, kes seda teinud pole.


    Kui olete siiani, segaduses, kus asub või kuidas teha iga nädal uut xxx.db faili, siis lugege alltoodut:


    Toweri xxx.db faili saate teha Toweri softis -Statistics -Advanced -Creat statistic file.

    Toweri fail aga arvutis asub tavaliselt -program files -Towergaming -Resources- Databases -xxx.db fail nüüd kopeerida iga pühapäev nl10 grinderite kausta.

    Nb!!! Kes aga kasutab RAMDISCi, siis Teie peate ennem igat restarti tegema copy xxx.db failist ning kopeerima andmed nl10 grinderite kausta, sest fail hävineb peale arvuti restarti.

    See tegevus hoiab xxx.db faili väiksena ning on mugavam edastada. Samuti annab hea ülevaate Teie mängust, kui hakkan Teid analüüsima


    Huvitavat

    Kuna ise mängin ainult Toweris enamusajast ja erinevate pokkeritubade võimalused on erinevad, eriti võrreldes Starsi ja Toweri mängijaid, siis enamus promosi kehtivad ainult Toweri mängijatele.

    Iga nädala parim mängija saab mängida minuga Toweris Heads Up turniiri, mille auhinna fond on 25$ ( Iga nädala parima mängija valin sellel kuul kõige parema BB/100 tulemuse järgi, mängijal peab vähemalt olema mängitud 3000 kätt nädala jooksul.

    Kuu lõpus samuti selgitame väja parima kuu mängija tiitli, kes saab tiitli eest eriauhinna. (Selle tiitli ja auhinna annan isiklikult, võttes arvesse kõike kuu jooksul tehtut)

    Toweri mängijad saavad osaleda gripsedi freerolli ja turniiri seeriates.

    freerollid
    $100 Detsember 3
    $100 Detsember 10
    $100 Detsember 17
    $100 Detsember 24

    100$ added
    $10+1 Detsember 6
    $10+1 Detsember 13
    $10+1 Detsember 20
    $10+1 Detsember 27

    NB!! Mängijaid tavaliselt ainult 10-25 vahel, seega miks mitte Eile näiteks võitis pendula 100$ ja zyxxx 40$


    Esimesed plaanid, lähitulevikus

    1) Seadistada ära arvutid (teha nl10 kaust, teha selgeks kuidas salvestada andmebaase, seadistada HUD, vajadusel seadistada scriptid, teha arvuti ja selle ümbrus korda mängimiseks) ühesõnga kõik peab olema tehtud, et miski ei segaks mängu ja meie info vahetust.

    2) Kõige tähtsam on paika saada bankrollid, seega panen kõige rohkem rõhku aidata momendil neid mängijaid kelle bankrollid on väga väikesed ja iga sess on otsustava tähtsusega.

    3) Vaadata üle kõikide mängijate PREFLOP mäng, et siis edaspidi saame minna POSTFLOP mängu juurde, teades, et preflop enam ei eksita ning teate, mida teete.

    4) Arendada Teie omavahelist suhtlemist. Suhtlete rohkem omavahel ja rohkem arutate ja arendate üksteist, suheldes foorumis, msn, skypes jne Kindlasti ei ole õigustatud ühe või teise foorumikaaslase sõimamine mängu ajal laudades või tagantjärel foorumis.

    5) Hakata kotrollima mängijaid, kes ei pea kinni reeglitest (bankrolli majandamine ehk mängivad vahepeal suuremas limiidis, kas täidetakse minu antud ülesandeid näitades välja, et tahavad koostööd teha ja on õpihimulised jne).

    6) Nädala jooksu saate ka oma käsutusse EXELI tabeli, mida hakkate ise täitma ning, siis samuti pühapäeval edastama. Kellel pole exelit?

    7) Luua süsteem, kus oleksid kõik õpetlikud nl10 grinderite materjalid ühes kohas.





    Kindlasti täiendan seda artiklit veel, sest palju on lisada. Kirjutan ka bankrolli reeglitest, reeglitest ja nägemusest, selle artikli alla.

    Samuti ei ole täpset seisukohta võtnud veel uute nl10 ginderite nurgas soovi avaldanud mänijates suhtes. (Kui näen, et antud süsteem hakkab ladusalt toimima, siis saab laienemisele mõelda)


    Samuti momendil on puudu paljude mängijate nädala andmed, seega ei saa veel nädalat kokku võtta.




    Parimat laudades,

    Tigrano














  4. #604
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    väga hea, puust ja punaseks tehtud :)

  5. #605
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kellel pole exelit, et as poel programmi, või kes pole tabelit saanud sinu käest?

  6. #606
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    Kellel pole exelit, et as poel programmi, või kes pole tabelit saanud sinu käest?
    Programmi, et ei saa minu antud tabelit täita

  7. #607
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kas ma sain õigesti aru, et kui ma kasutan RAMDISC-i, siis nädala lõpuks on mul NL10 grinderite kaustas uumbes seitse db faili, mis ma Tigranole saadan? Või pean kindlalt iga kord enne mängima asumist db faili RAMDISC-i ketta peale tagasi kopeerima, et kõik läheks ühte faili?

    PS. Lisan tänase sessi graafiku, mis on NL10 kohta suht karmminu arust ;D

  8. #608
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Kas ma sain õigesti aru, et kui ma kasutan RAMDISC-i, siis nädala lõpuks on mul NL10 grinderite kaustas uumbes seitse db faili, mis ma Tigranole saadan? Või pean kindlalt iga kord enne mängima asumist db faili RAMDISC-i ketta peale tagasi kopeerima, et kõik läheks ühte faili?
    Just nimelt, pakid kokku ja saadad mulle, sest muidu peale restarti kaob fail ära x kettalt mille tegid. Seega 1 minutiga saad teha failist copy ja paste ning nl10 grinderite kaustas on failid olemas


  9. #609
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    et siis pärast ramdiskile tagasi jah?

  10. #610
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    väga hea, puust ja punaseks tehtud :)
    jep.. aga ikkagi ei viitsi:-) grindin omaette edasi..

  11. #611
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Eelmise nädala andmeid ei ole andnud veel:kivisaba, tahanvaadata, realist, keiss, alaska

  12. #612

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Minu bankroll langes 120$ peale nädalaga. Põhjused table selection ja pot control, proovin viga parandada.

  13. #613
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Miks table selection?
    Miks Pot control?

    Kus sa arvad ennast vigu tegevat?

  14. #614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    "Miks table selection?
    Miks Pot control?

    Kus sa arvad ennast vigu tegevat?"



    Esiteks ma istusin laudadesse, kus oli kuni 7 shortstacki. Täiesti mõtetu tegevus, kuna niimoodi ei biidi isegi rake´i. Praegu lahkun kohe, kui neid üle 3 tuleb.

    Pot control. Mul olid täiesti segi valuebet ja potcontrol. Ühesõnaga, kui keegi ajas draw´d taga ja see tuli kokku turnis, siis mina lasin julmalt second barreli oma ülepaariga. Selleasemel, et positsioonis teha check turnis ja callida väike bet(bluff) riveris, tulistasin ise kuni lõpuni endale jalga.
    Kui oli vaja käele valuet saada, siis bettisin, kui ei olnud, bettisin ikka. Postflop mäng on natuke :D raske. Praegu olen tüüpolukorrad selgeks teinud põhjalikult, kuidas käituda ülepaaride ja TPTK korral, kui maas on drawd.
    Väga palju räägitakse fishide puhul "bet bet bet, kuna ta callib igasuguse saastaga lõpuni", mis on muidugi õige, aga sellist liini ajada oskajamate mängijate vastu on enese ülespoomine. Kõik plussis päevad olid sellised, kus ma ei bluffinud mitte kordagi, väljaarvatud continuation bet. (Ok, paar korda ikka õnnestus). Vähemalt olen ma aru saanud, et pokker ei ole ainult käte valik, mis on netist prinditud ja cont.bet ja korjad raha, vaid nagu Ranka ütles, miljoneid erinevaid olukordi, kus tuleb miljonil erineval viisil tegutseda.
    Kui flopp läheb pihta 1/3, siis võiks sellest ühest maksimumi võtta või miinimumi kaotada, mitte kogu stack sisse toppida ja loota, et vastasel on sitem käsi, millega ta lõpuni kaasa tuli.

    Hakkan kindlasti rohkem käsi postitama, missest et natuke häbi on...


  15. #615

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nonii, Vista suutis mulle suurepärase S**A kokku keerata ja tekkis selline probleem. http://208.109.95.123/forum/showthread.php?p=12718

    Ja ei saa seda kudiagi lahendatud, suht vihane juba ja valmis juba linuxit peale laskma, aga krt seal üksi proge ei tööta ju. :/

  16. #616

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mina andsin oma andmed pühapäeval ära, msnis rääkisime veel.

  17. #617
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tahanvaadata
    Mina andsin oma andmed pühapäeval ära, msnis rääkisime veel.
    Sorry minu viga, on olemas tõesti

  18. #618

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    "Miks table selection?
    Miks Pot control?

    Kus sa arvad ennast vigu tegevat?"



    Esiteks ma istusin laudadesse, kus oli kuni 7 shortstacki. Täiesti mõtetu tegevus, kuna niimoodi ei biidi isegi rake´i. Praegu lahkun kohe, kui neid üle 3 tuleb.

    Pot control. Mul olid täiesti segi valuebet ja potcontrol. Ühesõnaga, kui keegi ajas draw´d taga ja see tuli kokku turnis, siis mina lasin julmalt second barreli oma ülepaariga. Selleasemel, et positsioonis teha check turnis ja callida väike bet(bluff) riveris, tulistasin ise kuni lõpuni endale jalga.
    Kui oli vaja käele valuet saada, siis bettisin, kui ei olnud, bettisin ikka. Postflop mäng on natuke :D raske. Praegu olen tüüpolukorrad selgeks teinud põhjalikult, kuidas käituda ülepaaride ja TPTK korral, kui maas on drawd.
    Väga palju räägitakse fishide puhul "bet bet bet, kuna ta callib igasuguse saastaga lõpuni", mis on muidugi õige, aga sellist liini ajada oskajamate mängijate vastu on enese ülespoomine. Kõik plussis päevad olid sellised, kus ma ei bluffinud mitte kordagi, väljaarvatud continuation bet. (Ok, paar korda ikka õnnestus). Vähemalt olen ma aru saanud, et pokker ei ole ainult käte valik, mis on netist prinditud ja cont.bet ja korjad raha, vaid nagu Ranka ütles, miljoneid erinevaid olukordi, kus tuleb miljonil erineval viisil tegutseda.
    Kui flopp läheb pihta 1/3, siis võiks sellest ühest maksimumi võtta või miinimumi kaotada, mitte kogu stack sisse toppida ja loota, et vastasel on sitem käsi, millega ta lõpuni kaasa tuli.

    Hakkan kindlasti rohkem käsi postitama, missest et natuke häbi on...
    Wau. Ma polegi ainuke kel need segi olid. Või noh, mööngem et mingil määral siimaani. Aga sa alaska seletasid selle probleemi väga kenasti lahti. Sest mul ka mingil hetkel vasardas peas, et bet ja bet ja tihti poosin ennast ise üles või nagu sa tabavalt ütlesid, lõpuks tulistasid nende bettidega endale jalga. Ma ise juba nädala maadelnud, et kohati on mul bettimises postflopis miskit mäda ning üritasin end parandada.

    Väga hea post, ma ei saa ikka uuesti ütlemata jätta. Vähemalt minu jaoks!

  19. #619
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kehvalt mängivad shortstackid on puhas kuld!

  20. #620

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas levis
    Kehvalt mängivad shortstackid on puhas kuld!
    Ma ei tea, mulle meeldivad küll kehvad fullstackid rohkem. :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES