Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 34, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2432333435364484 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 2460
  1. #661
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    kuna oli surm ikka olla, siis otsustasin magama kobida, aga enne natukene hyperLagi mängida starsis 6maxi, any2 any pos, nii palju, et kui sain ise avada, või limpida, mida on jumala pull mängida. Nii tiliti minnakse, et kõik makstakse kinni. Hem ei töötanud, kuna starsis seadisTamata, aga lasin nagu hull ja nl5-s +22$ kuigi see deep stack, seega + 2,2BI
    ei tea, mitu kätt tuli



    tegin hemis importi manualiga ja sain sealt kätte, et 298 kätt 59.1/33.6 mängisin, lõpp läks vähe tightimaks ja vahepeal pidasin mingi pika chati ka mingi muheda vennaga maha, siis polnud aega mängida. 21.45$ oli kasum ja bb/100 oli 143.96. Isegi graafik pani ainult üels, seega oli tore donkaments.
    home peab kindlalt selle 2000$ turna mängima ja boonust hoorama kõvasti, aga praegu magama

  2. #662
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    btw... mängin NL4 laudades.. kas ma äkki tõstan preflopis liiga palju.. tõstan panuse 24 sendi peale + siis iga limperi kohta ka BB.. tegelt peaks 16 peale tõstma + iga limperi kohta BB?
    0,24 + BB per limper on igati ok. Kui on käsi, siis callitakse anyway.

  3. #663
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ise sain üle pika aja normi käe 99 ja karupoja andis kohe vastulöögi BB-pealt. Mul ikka üldse ei vedanud seal turnal BB pealt vaatas kogaaeg mingi kõvem käsi vastu. Täitsa kohutav ikka. Nii ma langesingi esimesena finaallaualst eilsel freerollil :(

  4. #664
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kuidas saab nii rallit sõita kui sellised lauad on? Keskmiselt 70% mängijatest on shortstackid. Jätsin sessi lihtsalt mängimata, sest leidus vaid kaks lauda, kus shortstacke oli alla 50%. Tower võiks tõesti midagi selle vastu ette võtta.

  5. #665

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kes juba aastaid mänginud, öelge, kas see shortstackide suur hulk on alati olnud?

  6. #666

    Re: NL10 grinderite nurgake

    paistab, et need ei ole korralikud shortstackid, kes oleksid lauas 20bb-ga e. 2 dollariga, vaid lihtsalt vennad, kes oma viimase või ainukese rahaga on kõige odavamasse lauda tulnud

  7. #667
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    paistab, et need ei ole korralikud shortstackid, kes oleksid lauas 20bb-ga e. 2 dollariga, vaid lihtsalt vennad, kes oma viimase või ainukese rahaga on kõige odavamasse lauda tulnud
    Kollasega olen märkinud ainult pikajalised shordid. Reegline on neil stack $2-$3. Olen täheldanud, et kui nad midagi võidavad, siis mõned ei lahku lihtsalt lauast vaid mängivad on suurenenud stackiga edasi (va. xxxwinlandsxxx, xxxbetluckyxxx jne.. kes istuvad peaegu alati laudades ja lahkuvad peale võitu). Nii palju kui mina tean on shortstackeri reegel nr1, lahkuda lauast kui oled double-up.

  8. #668

    Re: NL10 grinderite nurgake

    jah, nii see on,
    kas nad mängivad nii mitmes lauas? kui jah, siis äkki neil on mingi kummaline strateegia nagu keiss'ki rääkis, et ta istub osalise stackiga lauda, et siis teda ei austata nii palju,
    aga ma arvan, et on ikkagi võimalus, et nad mängivad lõbu pärast iga õhtu paari dollari eest ja kui kaotavad, siis kaotavad, kui teevad double up'i, siis mängivad nii kaua edasi, kuni ikkagi sellegi kaotavad või kuni mänguisu täis saab, korralikud shortstackerid nad igal juhul ei ole.

  9. #669

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    jah, nii see on,
    kas nad mängivad nii mitmes lauas? kui jah, siis äkki neil on mingi kummaline strateegia nagu keiss'ki rääkis, et ta istub osalise stackiga lauda, et siis teda ei austata nii palju,
    aga ma arvan, et on ikkagi võimalus, et nad mängivad lõbu pärast iga õhtu paari dollari eest ja kui kaotavad, siis kaotavad, kui teevad double up'i, siis mängivad nii kaua edasi, kuni ikkagi sellegi kaotavad või kuni mänguisu täis saab, korralikud shortstackerid nad igal juhul ei ole.
    Ma olen täiesti veendunud, et need mehed on seal puhtalt BRi suurendamiseks.

    Ja mis shortstackide austamisest meil siin juttu on? ;D Vaevalt keegi NL10s eriti shortstacke austab.
    Ma ei usu ka, et nad lõbu pärast mängivad, sest ma ise kujutan ette, kui tüütu võiks olla päevast päeva mängida mingi 2$ ja imepisikest kasumit teenida.

  10. #670
    Metsapull
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Ma olen täiesti veendunud, et need mehed on seal puhtalt BRi suurendamiseks.

    Ja mis shortstackide austamisest meil siin juttu on? ;D Vaevalt keegi NL10s eriti shortstacke austab.
    Ma ei usu ka, et nad lõbu pärast mängivad, sest ma ise kujutan ette, kui tüütu võiks olla päevast päeva mängida mingi 2$ ja imepisikest kasumit teenida.
    Ma huvi pärast vaatasin täna kolme sellise shortie andmeid täna HEM-ist kolme suurima shortstackeri kohta (xxxaakkwinxxx, xxxbrtlcuky33xxx ja xxxwinladsxxx). Kui boonus juurde arvestada, siis nad jäävad vist isegi plussi, aga puhtalt võitude poolest on nad kõik kolme hetkel miinuses (5, 10 ja 15 dollariga, kuskil 1000 käe juures).

  11. #671
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma ei ta, ma olen mängind toweris nüüd kuu aega ja kogu aeg on lauad shorte täis :D ise olin ka vahepeal short tsort, aga sellepärast, et ... ööm... pank oli 24$ :D nüüd alla 100bb eriti ei taha istuda, isegi kui blindid üle jooksevad, püüan kiirelt reloadida. endal hea ja nää, tänu sellele võtsin QQ vs AK teiselt vennalt pluss ühelt tsordilt ... kokku 15$ oma stackile juurde, kohe kergem hakkas, muidu oleks päev miinuses old ja asjad...

    tegelt pf ai minna QQ'ga ei tohi, aga et short surus, tõstsin üle, AK vend surus ai ja mul oli callida eem... 4$ 21$sesse potti, peaks õigustatud olema :) ... s.o 5:1'le... aga Qq on AK'st ees imo rohkem ;D

  12. #672
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kes juba aastaid mänginud, öelge, kas see shortstackide suur hulk on alati olnud?
    Väga imelik, vanasti ei olnud neid nii palju. Peame, mingi strateegi välja mõtlema. Loodan, et varsti oleme järgmises limiidis, seal ei ole neid nii palju chekkisin järgi.

  13. #673
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Ma huvi pärast vaatasin täna kolme sellise shortie andmeid täna HEM-ist kolme suurima shortstackeri kohta (xxxaakkwinxxx, xxxbrtlcuky33xxx ja xxxwinladsxxx). Kui boonus juurde arvestada, siis nad jäävad vist isegi plussi, aga puhtalt võitude poolest on nad kõik kolme hetkel miinuses (5, 10 ja 15 dollariga, kuskil 1000 käe juures).
    Otsustasin, et hakkan edaspidi, kui laudades ei mängi nl10 laudu handgrabberiga dataminema. Siis filtreerin shordid välja ja vaatame, mis meestega tegu on ja märgistame regularid ära.

    Kui teame nende strateegiat, siis saame lihtsalt shorte peedistada. Kavalamad röövivad blinde, selliste vastu saame ise agressiivsust üles näidates neid foldima sundida (enamus ajast). Siis need kes ootavad konkreetselt premiume, märgistame ära ja kui naad vahele ei ole jäänud mõne kehva pushitud käega, siis callimis või all in range on meil üli tight. Samas halvad shortstackid, kes bluffivad iga juraga neid saame madalama rangega callida.

    Ja kui meil on teada, mis meestega tegu, siis teeme ka täpse plaani kuidas iga mehe vastu mängida.

  14. #674

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Otsustasin, et hakkan edaspidi, kui laudades ei mängi nl10 laudu handgrabberiga dataminema. Siis filtreerin shordid välja ja vaatame, mis meestega tegu on ja märgistame regularid ära.

    Kui teame nende strateegiat, siis saame lihtsalt shorte peedistada. Kavalamad röövivad blinde, selliste vastu saame ise agressiivsust üles näidates neid foldima sundida (enamus ajast). Siis need kes ootavad konkreetselt premiume, märgistame ära ja kui naad vahele ei ole jäänud mõne kehva pushitud käega, siis callimis või all in range on meil üli tight. Samas halvad shortstackid, kes bluffivad iga juraga neid saame madalama rangega callida.

    Ja kui meil on teada, mis meestega tegu, siis teeme ka täpse plaani kuidas iga mehe vastu mängida.
    See on hea plaan. Hea tunne oleks kui saaks neid loosimaid vendasid regulaarselt peedistada ja tightimatele ei maksaks ühtegi kätt kinni.
    Kas siis igaüks teeb siin omi tähelepanekuid shortide kohta ja kogume andmed kokku?

  15. #675

    Re: NL10 grinderite nurgake

    No mina ei tea, HEM näitab mulle ainult xxxBetlucky-le 4k käe jooksul kasumiks 30$+. Ülejäänd on kõik kas mingi 10$ plussis või tiirlevad selle ümber. Mulle tundub täiesti arusaamatu kuidas nad nii viitsivad. Kusjuures enamus need shordid on pärit Foshanist, mis asub Hiinas Google järgi, kui muid Foshaneid pole olemas.... kõik need xxwinlandsid ja xxxaakkwinid ja xxttbouyd jne.

    Hemi järgi olen enamust shortidega slight plussis või slight miinus, va xxbetlucky kellele olen and 10$
    Ntx xxwinlandsi kohta näitab sellist infot, et Wins- 84 korda ja Losses 56. Niiet teda olen võitnud 84x ja kaotand talle 56 korda? Kas HEM loeb ka temalt blindi varastamise võiduks?

  16. #676
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    See on hea plaan. Hea tunne oleks kui saaks neid loosimaid vendasid regulaarselt peedistada ja tightimatele ei maksaks ühtegi kätt kinni.
    Kas siis igaüks teeb siin omi tähelepanekuid shortide kohta ja kogume andmed kokku?
    Hakkab tulema mehed

  17. #677
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas broadcast
    No mina ei tea, HEM näitab mulle ainult xxxBetlucky-le 4k käe jooksul kasumiks 30$+. Ülejäänd on kõik kas mingi 10$ plussis või tiirlevad selle ümber. Mulle tundub täiesti arusaamatu kuidas nad nii viitsivad. Kusjuures enamus need shordid on pärit Foshanist, mis asub Hiinas Google järgi, kui muid Foshaneid pole olemas.... kõik need xxwinlandsid ja xxxaakkwinid ja xxttbouyd jne.

    Hemi järgi olen enamust shortidega plussis või slight miinus, va xxbetlucky kellele olen and 10$
    Ntx xxwinlandsi kohta näitab sellist infot, et Wins- 84 korda ja Losses 56. Niiet teda olen võitnud 84x ja kaotand talle 56 korda? Kas HEM loeb ka temalt blindi varastamise võiduks?
    Mingite hiina robotitega äkki tegu, samas väga hea tähelepaneg broadcast. Mingi shortide team ehk see on natuke nalakas olukord momendil ;D

  18. #678
    Metsapull
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas broadcast
    No mina ei tea, HEM näitab mulle ainult xxxBetlucky-le 4k käe jooksul kasumiks 30$+. Ülejäänd on kõik kas mingi 10$ plussis või tiirlevad selle ümber. Mulle tundub täiesti arusaamatu kuidas nad nii viitsivad. Kusjuures enamus need shordid on pärit Foshanist, mis asub Hiinas Google järgi, kui muid Foshaneid pole olemas.... kõik need xxwinlandsid ja xxxaakkwinid ja xxttbouyd jne.

    Hemi järgi olen enamust shortidega plussis või slight miinus, va xxbetlucky kellele olen and 10$
    Ntx xxwinlandsi kohta näitab sellist infot, et Wins- 84 korda ja Losses 56. Niiet teda olen võitnud 84x ja kaotand talle 56 korda? Kas HEM loeb ka temalt blindi varastamise võiduks?
    Minu teada läheb ka blindi varastamine võiduna kirja. Palju Te neid erinevaid shortstackereid olete märganud, kes korraga mitmel laual mängivad, esimesel hetkel tulevad endal meelde xxxaakkwin xxxbetlucky33 ja xxwinlands. Blinde neid minu meelest keegi ei kaitse ning ei ole ka tähele pannud, et nad ise varastaksid.

  19. #679
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Minu teada läheb ka blindi varastamine võiduna kirja. Palju Te neid erinevaid shortstackereid olete märganud, kes korraga mitmel laual mängivad, esimesel hetkel tulevad endal meelde xxxaakkwin xxxbetlucky33 ja xxwinlands. Blinde neid minu meelest keegi ei kaitse ning ei ole ka tähele pannud, et nad ise varastaksid.
    Seega tegu häid käsi ootavate shortidega ja neid ma ise callin ainult QQ+ AK ei anna neile krediiti ja nii kui näen, et keegi bluffib vahest või squeezib näiteks, kui olen limpereid isoleerinud, läheb range kohe laiemaks.

    Nende vastu lihtne, sest naad mängivad nii vähe, sest ootavad oma kätt. Ei varasta ega midagi, easy money.

    Lisan veel, neid tuleb alati ise peedistada, kus iganes võimalik. Eriti kui nad on blindidel.

  20. #680
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    neid regulare on jh suht vähe tegelt, eks kinni ka peavad shortstackimise reeglitest, aga sitaks on lohhe, kes on ilsmelt lugenud toweri scholi artiklit, istuvad shortina, ikkagi limbivad ( enamasti strength ) või ise openivad. Saab vastu küll, aga lihtsalt tüütu mängida ja kogu aeg laudu vahetada. Muide, kui on mingi familypot, siis osad shortid shovevad isegi a´la 57os ja muu pask. ma ikka broadwaydega lükkan nööbid sisse, kui õnnestub viimaste seas otsustada nende familypoti shove ajal

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES