Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 37, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2735363738394787 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 2460
  1. #721
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Täitsa haige sess oli täna, kõik mis aia taha minna sai, sinna ka läks.. :P

    PS. Kas mingi kokkuvõte ka siia tekib?
    Ei saa kokkuvõtet teha, sest pole kõikide andmeid

  2. #722

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Arvan, et kui andmete saatmise päev on kokku lepitud, siis tuleb sellel päeval need ka saata. Tõenäoline on ju ka see, et need, kes andmeid ei saada, neid eriti ei huvita ka kokkuvõtted. Asja mõte kipub ära kaduma kui regulaarselt asja käima ei saa mõnede puuduvate andmete pärast. Projekti idee ju ongi üheskoos areneda ja enda võrdlemine teistega ning väike võistlusmoment teevad selle huvitavaks. Huvitav on see aga ainult siis kui asi venima ei jää. Nii et üleskutse kõigile osalejatele: hoiame ikka graafikust kinni, nii on kõigile parem!

  3. #723
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jah, see pühapäev olgu andmed olemas nädala kohta!

  4. #724
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    imo, kes ei too, kinni ei pea - exclude

    ise näeb pärast vaeva's et tagasi saada...

    räägin praegu kui õpetaja (koolis ikkagi) ... kui pole kokkulepitud ajaks küsimusi vastatud, töövihikut täidetud, esseed toodud - 1 ... ehk tegemata töö... ja see on samamoodi fail... mille karistuseks on vastav hinne... kuna me siin hindeid ei pane, peaks teistmoodi karistama....

    exclude poleks muidugi esimesel korral lõplik... aga noh vähemalt on mul säärane mõte... ma võin ka liiga trastiline olla

    anyhow, edu laudades ;D

  5. #725
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma ei mänginud vahepeal Toweris ja enne jaanuari seda ka ei tee.

  6. #726

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Puhh, tahaks oma andmeid saata, kuid eale formatit on millegi pärast kadunud ka tigrano msn ning pole saanud andmeid saata ning tänu formatile pole hetkel ka midagi erilist saata.

  7. #727
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    Arvan, et kui andmete saatmise päev on kokku lepitud, siis tuleb sellel päeval need ka saata. Tõenäoline on ju ka see, et need, kes andmeid ei saada, neid eriti ei huvita ka kokkuvõtted. Asja mõte kipub ära kaduma kui regulaarselt asja käima ei saa mõnede puuduvate andmete pärast. Projekti idee ju ongi üheskoos areneda ja enda võrdlemine teistega ning väike võistlusmoment teevad selle huvitavaks. Huvitav on see aga ainult siis kui asi venima ei jää. Nii et üleskutse kõigile osalejatele: hoiame ikka graafikust kinni, nii on kõigile parem!
    Nõus pendulaga. Osavõtt on vabatahtlik ja kedagi ei saa sundida kui ei taha / ei viitsi / ei suuda oma andmeid saata. Kõige rohkem kannatavad need, kes on seda teinud ilma asjata, sest kokkuvõtet ei tule.

  8. #728

    Re: NL10 grinderite nurgake

    NIi, hakkab vaikselt looma. Sai ehk august välja tuldud ning nüüd ainult ülesmäge. Tigranole üritan oma andmed õhtul ära saata, kui ta msn on.

    [img width=750 height=406]http://img396.imageshack.us/img396/4052/kisubheakslk1.png[/img]

  9. #729
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ettepanek:

    Kuna ranka kurtis, et meie analüüsi foorum hakkab välja surema - siis võiks teha nii, et meie pokah kooli õpilased iga nädal 2-3 kätt sinna postitakse. Ma arvan, et see oleks kõigile abiks.
    Nii..kohustuslikus korras.

    Mis te arvate?

  10. #730

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Palju neid ärakukkujaid on?

  11. #731
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Yokker
    Tervist

    Ma pole küll teemaga liitund ,kuid olen enam jaolt kõiki teie tegemisi siin jälgind ning mul tekkis küsimus ,et millal teil plaanis levelil tõusta :). Iga asi muidugi omal ajal aga mingi vaade häkki on Trigranol ,et milla umbes on lootust kõigil NL50 ja kõrgemale tõusta.Ehk siis mis arvate millal võib ideaalis selle nurga ajalooks lukustada ja uue kallale asuda.

    Kui uuele levelile minek siis liituks isegi vb.
    Annan, esimesel võimalusel teada, samas momendil osad grinderid ei ole väga huvitatud projektist, siis on võimalik ehk asendada, kui näitad suurt huvi ;D

  12. #732
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Ettepanek:

    Kuna ranka kurtis, et meie analüüsi foorum hakkab välja surema - siis võiks teha nii, et meie pokah kooli õpilased iga nädal 2-3 kätt sinna postitakse. Ma arvan, et see oleks kõigile abiks.
    Nii..kohustuslikus korras.

    Mis te arvate?
    Väga hea mõte, samas võiks seda teha iga päev peale, sessi lõppu, siis ma näen, et Te analüüsite oma mängu ka ise. Omaltpoolt võtan kohustuse analüüsida Teie poolt postitatud käsi.

  13. #733
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    Arvan, et kui andmete saatmise päev on kokku lepitud, siis tuleb sellel päeval need ka saata. Tõenäoline on ju ka see, et need, kes andmeid ei saada, neid eriti ei huvita ka kokkuvõtted. Asja mõte kipub ära kaduma kui regulaarselt asja käima ei saa mõnede puuduvate andmete pärast. Projekti idee ju ongi üheskoos areneda ja enda võrdlemine teistega ning väike võistlusmoment teevad selle huvitavaks. Huvitav on see aga ainult siis kui asi venima ei jää. Nii et üleskutse kõigile osalejatele: hoiame ikka graafikust kinni, nii on kõigile parem!
    Mõtlesin, selle üle natuke ja leidsin, et ainuke võimalus on postitada iga esmaspäev juba graafikud ja tulemused, kes ei ole saatnud nädala tulemusi võtan arvesse ainult kuu lõikes. Ning samuti, kes ei saada nädala kokkuvõtet ei saa loomulikult osaleda nädala mängija valimisel ja sellel kuul minuga HU mängida ;D ja arvan, et samuti ei anna võimalust nendele mängijatele minuga skype ja mikoga nädala analüüsi teha. Viimasest rääkides, siis paljudega olen teinud sesse juba 2-3 korda, paljudega ei ole ühtegi korda, sest olen postitanud, et mehed olen olemas ja kellel huvi võtku ühendust analüüsime state aga kahjuks paljudel on huvi puudunud.

    Edaspidi iga mängijaga eraldi püstitame nädala eesmärgi, kui leiame mingi tõsisema errori mängus ja katsume nädala lõikes seda parandada.

    Mis puudutab shortstacke, kas olete ise juba märkmeid teinud nende kohta, et siin teiste grineritega shordid tõsiselt ette võtta.

    Pokkerimängijad ei saa lubada vähimatki laiskust ja kes on juba näiteks tööl sellise iseloomuga, et ülemus peab tagant sundima, siis pokkerikarjääri edukalt läbi viia on eriti raske, sest olete oma enda peremees ja teid keegi ei sunni, te peate seda ise tegema

  14. #734
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    that word is bond

  15. #735
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    mul eile küll tekkis üks imelik käsimille tulemus mind küll rahuldas kuid samas jäin tiba kahtlema kas ma tegin õigesti... ma ise arvan, et tegin napilt õigesti

  16. #736
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tigrano kas sa praegu saad täpselt öelda - kes on käpad ja kes aktiivselt saadavad ja kelle andmed on olemas ja kes on ära kukkunud??

  17. #737

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kui keegi ära kukub, siis ma asendaks tühja koha :)

  18. #738
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    vot millest on kahju, et pole üle korra suga skypeis kokku saanud, aga järgmise nädaaga kuni veebruarini asjad läbi ja ei pea nii hullult kütma.
    Ise teen nii, et peale igat sessi vaatan oma kaotavad käed läbi, või väemalt suuremad ja üldjuhul poel küsida vaja, sest olen lihtsalt tähelepanematusest valel jala asa läinud või pole oma kohta välja selgiatnud flopis ja turni ka kaas alohisenud, et riveril mõtettut suck-in betti callida või siis foldida.
    Ja ma ei tea, as ainutl mulle tundub, aga shortstackid hakkavad tilti minema, kuna ei saavuta soovitud kiiet edu ja limbivad ja openivad ise ja see on ju nende stackist 1/4 + üldjuhul nad nüüd juba limbiuvad igasusguste god but nor great või great kätega. Üsna lihtne ikka, kui tähele paned, et shorti vastu mängid. pahatihti lihtsalt callivad, ja kui ma monsterit ei hiti, sisi olen maha checkinud, kus neil ilus jj+ käes.
    tudub, et nad ei usalda enam väga seda õpetust ja on hakanud ise mingit sitta kokku keerama

  19. #739
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ja tundub , et ma olen sarnast asja täheldanud... a eile oli see enamasti meeltmööda :)

  20. #740
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NL10 grinderite nurgake

    minu arust on ongames nii,et NL10 on täis täiesti sittasid ja pasku mängijaid NL20 läheb juba nitiks ja siis NL30 on jälle loose ...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES