Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 38, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2836373839404888 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 741 kuni 760, kokku 2460
  1. #741
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    statistika

    Tegin natuke statistikat.

    Esimene graafik kajastab käte arvu. Siit näeme, kes meil tõsisemad grindijad on, kellel rohkem aega või tahtmist mängida.

    Esimesed kolm on dahype, zyxxx, virx747 Siit näeme, et Full Tildi ja Poker Starsi mängijad välja arvatud Zyxxx. Kas põhjus võib olla, et Tildi ja Starsi soft annab eelise mängida rohkem käsi või mängivad lihtsalt dahype ja virx747 rohkem tunde.

    [img width=750 height=512]http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/kar.jpg[/img]

    Teine graafik kajastab 3 nädala kasumi ja kahjumi kokkuvõtteid. Siit näeme, kellel on nädalate kaupa olnud probleeme ja on miinuses vaevelnud ning kes stabiilselt suudab rahuldavaid tulemusi näidata ja rolli kasvatada.

    Graafik näitab, et probleemid on broadcast, buildup, masterpupept, metsapull, timpz, oben, virx747 seega, Teiega pean kõvasti rohkem tööd hakkama tegema, eriti kellel on bankroll veel väike.

    Stabiilsemad ja tugevamad grindijad on antnx, dahype, jep18, jrgn hell, pendula, zyxxx, rahapada Seega kindlasti kuulake zyxxx, jrgn hell, dahype soovitusi ja nõuandeid.

    NB!! Graafik sisaldab veel ka boonuseid ja turniirivõte, seega alates sellest kuust liidan ja lahutan ka boonuseid, turniire ja cashoute, et saada täpsem informatsioon.

    [img width=750 height=512]http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/kk177.jpg[/img]


    Kolmas graafik kajastab kogu bankrolli seisu, mis on kõige olulisem momendil meile, kui oleme projekti algfaasis.

    Muretsema peaksid kindlasti järgmised mängijad timpz, oben (teid hakkan väga tihedalt jälgima, sest teil on ka probleeme nädala teenisusi pluss poolel hoida), teised kellel on ka negatiivne kuu teenistus olnud võiksid ka ettevaatlikud olla broadcast, masterpupept, virx747

    Väga tublid ja kohe, kohe võivad järmisele levelile minna, kui huvi on jrgn hell, dahype, zyxxx, kindlasti arvestan ka esmast deposiiti


    [img width=750 height=512]http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/bankr.jpg[/img]

    Viimane graafik näitab nüüd viimase nädala BB/100 tulemusi, mille järgi tahan valida nädala parima mängija, kes mängib minuga Toweris HU turniiri. Arvesse ei lähe andres, jep18, masterpupet, oben, rahapada, virx747, metsapull[ ja kahjuks ka broadcast, sest paljud ei täintund nädala miinimum 3000 käe nõuet ja osad liikusid sellel nädalal alles Towerisse ja pidin määrama uue algse bankrolli, seega ka Teie ei osale nädala mängija vlimisel.


    Seega pean tunnistama nädala parimaks mängijaks antnx 3.66BB/100 ja temal on au minuga mängida HU turniiri, mille ajas kokku lepime.

    Muidugi, kui vaatame, kes kõige suurema BB/100 oli, siis järjekord oli järgmine 1. metsapull 16.04 BB/100, 2. masterpupet 13.28 BB/100, broadcast 12 BB/100

    Kõige kehvemat BB/100 näitasid oben, tahanvaadata, timpz


    [img width=750 height=512]http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/bb100.jpg[/img]

    Kui leiate, et andmed ei ole päris need, mis peaksid ja tahksite kõik ülemkohtus vaidlustada, siis andke teada :)

  2. #742
    Metsapull
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Minu bankrolli koha pealt nii palju, et see esimese nädala andmed andsin ma trio kohta ehk siis ma ei kukkunud 166-lt 35-le vaid tegin hoopis towerisse 35 dollari suuruse deposiidi. Esimene nädal trio 166 mille jätsin alles - teine nädal algas 35 dollariga toweris ning kolmas nädal algas 230-ga toweris.

  3. #743
    Metsapull
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Aga see nädal läheb küll kehvalt, juba alla 200 olen langenud. Päris palju on kaduma läinud shortiede vastu. Üks päev kaotasin vist lühikese aja jooksul neli korda samale shortiele erinevates laudades. Kui mul mutid olid siis ta sai poistega kolmiku, kui mul kunnid olid siis tal olid muidugi ässad ja kahel korral sain oma pocket paariga AK-lt pähe :P




  4. #744
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Minu bankrolli koha pealt nii palju, et see esimese nädala andmed andsin ma trio kohta ehk siis ma ei kukkunud 166-lt 35-le vaid tegin hoopis towerisse 35 dollari suuruse deposiidi. Esimene nädal trio 166 mille jätsin alles - teine nädal algas 35 dollariga toweris ning kolmas nädal algas 230-ga toweris.
    Jah, sellepärast ongi natuke ühest toast teise liikujatega raske ja natuke segane ;D

  5. #745
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mul kadus terve nädal vahelt ära, sel hetkel kui jamasin MB'ga ning Starsi cashoutiga. Alates täna õhtust saab rahulikult taas mängida, koolis oli sel nädalal kõige räigemalt töid ja kõige haigemates ainetes. Või noh, 2 tükki veel täna ees. Bring me luck.

  6. #746
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Järgmine level tuleb järgmine aasta millalgi kui olen $1000 täis grindinud, üldiselt hakkab väike kopp ette tulema ja peale selle kuu eesmärkide täitmist võtan nädalaks paariks aja maha.

  7. #747
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Järgmine level tuleb järgmine aasta millalgi kui olen $1000 täis grindinud, üldiselt hakkab väike kopp ette tulema ja peale selle kuu eesmärkide täitmist võtan nädalaks paariks aja maha.
    Arvan, et oled ära teeninud väikese puhkuse, kui tunned, et ei ole tuju, siis võta aeg korraks maha ja istu lauda ainult, kui on tuju ja tahtmine mängida, muidu veel hakkad mõtlematuid asju lauas tegema.

    Muidu väga hea töö zyxxx loodan, et kohe, kohe saame uute limiiti shote võtta

  8. #748
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Endal juba see nädal väga vähe käsi mängitud. Nädalavahetus tuleb täis grindida. Täna õhtul ka.


    EDIT:

    Kas taskupaar on meie mängija??

    Palju õnne talle: http://www.towergaming.com/email/pnl...ml?online=true

  9. #749

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Hea kokkuvõte. Huviga puurisin kohe :)

  10. #750
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Arvan, et oled ära teeninud väikese puhkuse, kui tunned, et ei ole tuju, siis võta aeg korraks maha ja istu lauda ainult, kui on tuju ja tahtmine mängida, muidu veel hakkad mõtlematuid asju lauas tegema.

    Muidu väga hea töö zyxxx loodan, et kohe, kohe saame uute limiiti shote võtta
    Noo, ma olen neid mõtlematuid asju ka juba üksjagu korda saatnud nii, et sellelt nädalalt postiivseid tulemusi ei ole mõtet minult oodata, sest võtsin ametlikult aja maha ;D

  11. #751

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Hetkel pokker suht tahaplaanile jäänud, aga nädal veel ning siis tuleb talvepuhkus ning üritan teema uuesti üles viia. Loodan, et jooks tuleb ilus :)

  12. #752
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Endal juba see nädal väga vähe käsi mängitud. Nädalavahetus tuleb täis grindida. Täna õhtul ka.


    EDIT:

    Kas taskupaar on meie mängija??

    Palju õnne talle: http://www.towergaming.com/email/pnl...ml?online=true
    aitähh :)

    wonder, millal see raha tuleb... aga muidu oli tore näha, et talle Welsh'ile see meeldis :) saatsin migni teise biid ka, kus ise vastu hambaid sain, aga see pold nii hää... ei noh rahule jään ikka :) väike addon pangale... tuleb ikka kasuks :) ...


    mis puudutab käsi, siis sel nädalal saab küll 3k+ kätt täis... praegu juba on 2.8 :D... ja homme on ka päev

  13. #753

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ilus ilus. Õnne! Kuigi, olgem ausad, selle raha oleks võinud anda KK vennale. Igatahes on see kindlasti bad beadi klassika. :)

  14. #754
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    no mina küsisin ju tol teisel vennal oli siis pohh... et ei küsind

  15. #755

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Väga hea kokkuvõte! Homme kui auto remonti viin, hüppan elionist läbi ja soetan mingi headseti skype jaoks, saaks millalgi HEM-i statse ja graphe uurida-puurida ikka vähe targema inimese valvsa silma all. 3000 kätt veel siis 30k Toweris täis. Juba enam-vähem sample.

    E: Ai kurja! :-\ Just praegu panin tähele, et 90 kätt jäi mind lahutama HU Tigranoga! :P Kuidas mul küll see meelest läks, et 3k on nädala miinimum!

  16. #756
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    tnks kokkuvõtte eest.

    aususe huvides lisan, et ise olin vahepeal mänguliselt $776 ja siis läksin $742 peale ja siis mängidin seda $100 added ja, sealt tuli $42 juurde + sai mänguline miinus hävitatud, aga see, et võistluste tõttu olen sunnitud hullult nädala algused trennis hoorama ja lõpud puhkama ja nädalavahetused võsitlustel olema ja peale seda lihtsalt puhkan valimatult, siis tunnen, et aku nii täis pokkeri koha pealt, et on hull isu nii õppida kui mängida ja ootan huviga jõule, et see 4 vaba päeva tuleks ( sotsiopaat) + tahan ühe mängija, mingi xxbigplayaKOxx vms huvi pärast läbi vaadata, sest arvan, et tema kohta eksisteerivad mingid väga solid tellid, nagu Teddy KGB-l oli leak domino küpsistega.
    OT, aga eile suutsin jalatalla teisele vennale küünarnuki otsa lüüa, mis paistetas öösel väikseks muhuks talla alla ja nüüd käin nagu doktor house ja leotan kodus jalga ja magan. Just ärkasin ja ei saanud isegi aru, mis päev on. Ja kuradi hea meel oli eelmise sessi üle, kus sain mängida nii, et sessi olin 16/13 ja loopisin juba MP-l 78s maha, msi on minu puhul kõva edasiminek. Ja steet agg-d olid ka vähe paremad, kui muidu. Riveri value teema peab ette võtma suurelt, aga selle kohta vast leiab 2+2 ka mingit kulda

  17. #757
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Antnx, millal HU soovid mängida? Anna teada, millal ja korraldan ära

  18. #758
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Noo...mulle sobiks suhteliselt õhtuti. Kasvõi täna õhtul kui sul aega on :)?

    Ahjaa...küsimus:

    Vahepeal on nii, et mul käes suhteliselt nuts ja siis vastane callib...riverini välja... ja riveris on olukordi kus ma overbetin...ehk betin vastase stacki - kas seda tasub praktiseerida või bettida value peale vähem-pool potti? Mitu korda on juhtunud, et betin kõik tänavad järjest ja vastane callib. Mul on selgelt nuts ja overshoven AI siis vastane callib kogu oma stackiga. Kumba peaks rohkem harrastama. Tean, et mingi dongi vastu on overshove hea kuna jätab mulje nagu ma tahaks kaitsta ja callib...:S

  19. #759
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    näe grinderid, kel vaja taustamüra, või mängib mingit turnat: saab sealt natkue õppida, kuigi tähelepanek oleks ka vajalik

    http://www.pokerroad.com/all_strategy/12-3-08/

    pokerroad.com on üldse kõva koht, eriti tow jacks in the hole, mis on mingi meelelahutussaade, kus lihtsalt aetakse sitta

  20. #760
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ja tasuta

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES