Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 39, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2937383940414989 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 761 kuni 780, kokku 2460
  1. #761

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tekkis selline küsimus, et palju selles NL 10FR võiks olla selline keskmine võitva mängia BB/100 käe kohta number Ütleme väga suures plaanis, nii 100000 või rohkema käe keskmine? Ja muidugi mis on lagi ;D

  2. #762
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    toon siia ka offtopicu teemast, sest jõhkralt hea tuju kohe ikka




    no nahhui palju õnne mulle, pole hemi vaadnud mängude ajal ja nüüd kui peale mõnusat keskendunud sessi hemi lahti lõin ja siis veel oma kõiki käsi koos ftp selle graphiga vaatasin, mis seal ftp bankroll buidling teemas on, avastasin, et olen kõigi kätega graaiku järgi plussis 1bi, mis on kõva ikka 50k käe kohta. Seega tehtud!!!!! tule taevas appi + need turnad tower 30k kättsiiamaani 7midagi big bets per 100
    + siis see fighti eest rankalt saadud starsi roll, mida olen ka vähe kasvatanud 6maxi überloosi razzi ja tänasest ka omaha hi/lo pealt, mida pokerroadis "cashplays" seletas + tilti pole tulnud

    peotuju


    suured tänud Ranka ja Tigrano suvalises järjekorras

  3. #763

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Sel nädalal olen iga päev 2-3tundi mänginud ja tulemus on täpselt null. Viimastel päevadel on iga sess läinud ühe ja sama stsenaariumi järgi. Esimese tunniga saan ca 2-3 BI plussi, järgmise tunniga kaotan need ja rohkemgi paari-kolme käega. Ja siis istun ja higistan veel üks tund ise pooltiltis, et päeva seis tagasi nulli saada.
    Täna teen pausi ja ei mängi üldse. Loodan, et üks päev kaarte nägemata teeb ajule head.
    Laup ja pühap saab siis ehk nädala väiksesse plussi.
    Kindlasti on parem olla nädalaga nullis kui miinuses, aga kui päev päeva järel ühtemoodi mittemillegagi lõpetada, siis pärast sessi lõppu hilisõhtul peegli ees hambaid pestes võtab silma kergelt tõmblema ja tahaks hambaharjal pea otsast hammustada.
    Igatahes näis näis, mis pühapäeva õhtuks saavutada õnnestub. Suurendasin ka laudade arvu 8-le. Kuuega hakkas kohati juba aeg venima. Kaheksaga kiirus parem ja mõte ei lähe vahepeal mujale. Muidugi kui ikka kolmes-neljas lauas korraga actionit saab, siis läheb adrenaliin ülesse ja peab hiire kiirelt liikuma saama, aga saab hakkama ilusti.
    HEMiga ka mingi jama, sest mingi osa käsi jääb iga sess importimata. See ka vaja korda saada.

  4. #764
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Sama siin, et osa käsi jääb importimatta - kasutan PT3'me. Eile mängisin siis tean kindlalt, et mõned käed on puudu. Ma arvan, et see on Toweri jama - täna tegin täitsa uue statistika faili, proovin kuidas sellega töötab.

  5. #765

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma arvan, et pruugi Toweri jama olla, sest teises arvutis mul import toimis probleemideta. Kuna aga tolles arvutis ei töödanud HUD, siis kolisin üle. Kuna praegusel pillil vista peal, siis ehk see paneb kuidagi näkku. Igatahes ei tööta ka manuaalne import kui tahan mõnd vana db faili siia tõmmata.

  6. #766
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas sada
    Tekkis selline küsimus, et palju selles NL 10FR võiks olla selline keskmine võitva mängia BB/100 käe kohta number Ütleme väga suures plaanis, nii 100000 või rohkema käe keskmine? Ja muidugi mis on lagi ;D
    Tavaliselt loetakse üle 4BB/100 heaks, endal kunagi oli nl10 9BB/100 kui mälu ei peta. Madalamas limiidis, kuna tase kehvem võiks see näitaja tõesti üle 4BB/100 olla

  7. #767
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    toon siia ka offtopicu teemast, sest jõhkralt hea tuju kohe ikka




    no nahhui palju õnne mulle, pole hemi vaadnud mängude ajal ja nüüd kui peale mõnusat keskendunud sessi hemi lahti lõin ja siis veel oma kõiki käsi koos ftp selle graphiga vaatasin, mis seal ftp bankroll buidling teemas on, avastasin, et olen kõigi kätega graaiku järgi plussis 1bi, mis on kõva ikka 50k käe kohta. Seega tehtud!!!!! tule taevas appi + need turnad tower 30k kättsiiamaani 7midagi big bets per 100
    + siis see fighti eest rankalt saadud starsi roll, mida olen ka vähe kasvatanud 6maxi überloosi razzi ja tänasest ka omaha hi/lo pealt, mida pokerroadis "cashplays" seletas + tilti pole tulnud

    peotuju


    suured tänud Ranka ja Tigrano suvalises järjekorras
    Hea töö Jrgn Hell, tagasiteed pole, saab ainult paremaks alati

  8. #768
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Sama siin, et osa käsi jääb importimatta - kasutan PT3'me. Eile mängisin siis tean kindlalt, et mõned käed on puudu. Ma arvan, et see on Toweri jama - täna tegin täitsa uue statistika faili, proovin kuidas sellega töötab.
    See, et mõned käed puud see vana jama ja ärge hakake pead vaevama, sest midagi tarka välja ei nuputa. Samas kui rohkem käsi puudu, siis küll võib midagi veel leiutada

  9. #769
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tigrano äkki paned need nimed ka kes on ära kukkunud?

  10. #770
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Tigrano äkki paned need nimed ka kes on ära kukkunud?
    Las praegu olla, elame näeme.

  11. #771
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Tigrano äkki paned need nimed ka kes on ära kukkunud?
    Teeme kohe HU turniiri?

  12. #772

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Sai ka siis päeval väike sess tehtud õnnestus lõpuks üle 5 päeva jälle plussi jääda.
    Loodan et nüüd on mõõn möödas kaart ei keerand ära riveris nagu eelnevad 5 päeva juhtus.
    Paistab kuidas õhtul läheb

  13. #773
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Teeme tunnikese pärast sobib? Ma hetkel tööl aga liigun koju kohe.

  14. #774
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma liigutasin raha starsis ja sain raha triosse juurde, kus oli 5.60 eurot järgi ja hakkasin selle tai turniiri jaoks duubeldama, aga kaotasin oma slicki top 2 pairiga JT rea käest mööda kotte. Nüüd tegin raha vangerdused ära ja vaatan, kuidas trio tai turnal mu luckbox töötab, kõrvale omaha hi/lo ja pärast toweri cash,


  15. #775

    Re: NL10 grinderite nurgake

    vähemalt toweris lõpuks üks normaalne päev
    sain oma bankrolli 70 peale tagasi.
    tänaseks aitab ka statsid ikke kudagi lahjad eriti see agresiivsus

  16. #776
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tegime siis eile Tigranoga HU-d.

    Kogu see HU korraldamine venis mõlema osapoole tõttu, kui lõpuks saime öösel kell 00.00 asja käima. Kogu turna kestis kuskil ~10 minutit. Käis kõva blindide varastamine ja reraisemine, kui tuli flop J8J. Mul oli käes Q2s, kuna pot oli väike siis raisesin ja Tig callis. Tuli Q - siin ma nüüd täpselt ei mäleta kes esimesena bettis ja jõudsime riverini välja. Pot oli mingi natuke üle 200 chipi, kui STIG riveris AI pani. Ma fold.

    Siis käis kõva agrotsemine veel mõned käed kui tuli finaalkäsi. Mul 5Kh raise- STIG callis flop Qh8hKs, ma bet ja tigrano all in. Tal oli pea 2k chipse mul kuskil üle 1k. Ma instacall - ta näitab A9h, turn spade, river 10h. Viimane käsi oli ilus - king high flush vs Ace high flush kuigi mul oli veel kunni paar lisaks. Long story short - tig luckis riveris ära jälle.

    Igatahes tore - sain 10$ starsi mille ma PLO25 kiirelt 17$ peale tegi ja pärast 2$ peale tagasi kukkusin.

  17. #777

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tekkis selline küsimus, et kas keegi on supporti kirjutanud seoses nende 24/7 online shortidega?

  18. #778
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Tegime siis eile Tigranoga HU-d.

    Kogu see HU korraldamine venis mõlema osapoole tõttu, kui lõpuks saime öösel kell 00.00 asja käima. Kogu turna kestis kuskil ~10 minutit. Käis kõva blindide varastamine ja reraisemine, kui tuli flop J8J. Mul oli käes Q2s, kuna pot oli väike siis raisesin ja Tig callis. Tuli Q - siin ma nüüd täpselt ei mäleta kes esimesena bettis ja jõudsime riverini välja. Pot oli mingi natuke üle 200 chipi, kui STIG riveris AI pani. Ma fold.

    Siis käis kõva agrotsemine veel mõned käed kui tuli finaalkäsi. Mul 5Kh raise- STIG callis flop Qh8hKs, ma bet ja tigrano all in. Tal oli pea 2k chipse mul kuskil üle 1k. Ma instacall - ta näitab A9h, turn spade, river 10h. Viimane käsi oli ilus - king high flush vs Ace high flush kuigi mul oli veel kunni paar lisaks. Long story short - tig luckis riveris ära jälle.

    Igatahes tore - sain 10$ starsi mille ma PLO25 kiirelt 17$ peale tegi ja pärast 2$ peale tagasi kukkusin.
    Luckbox peab ju alati põhjas olema ega muidu täna Balti MV ei võidaks

  19. #779

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Tekkis selline küsimus, et kas keegi on supporti kirjutanud seoses nende 24/7 online shortidega?
    Tõenäoliselt pole vajadust. Või siis just keegi juba on kirjutand. Päris mitu korda olen peale trehvand kuidas meie lemmik härra xxwinlandsxxx Lobbys kellelegi väga imelikke emotikone kirjutab, a´la @_@ ja -_- ja mingis omaarust hiina keeles meie tähtedega üritab suhelda vist...

    Aga jah, mõni päev tuleb ikka suht-koht pikalt endale sobivaid laudu otsida. Õnneks laudu on piisavalt milledest valik teha.

  20. #780
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kui sul on käes QQ ja lauda tuleb kolmas Q, siis mis on käes sinu vastu mängival laua kõige suuremal donkil? Loomulikult on tal 44, millest flopis set saab ja riveris nelik ;D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES