Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 123 EsimeneEsimene ... 3139404142435191 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 2460
  1. #801
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    vabandust, et ma nüüd nii otsekohene olen, aga OH SA TUSS... midagi on küll valesti läinud...

    Tigrano, ma ütlesin, et +89 vms... siis see tähendas, et pank kasvas eelmise nädalal 4k käe juures 89$ vms... ning on praeguseks 200+... mitte aga lihtsalt 89 ja koatust 40$... et noh, ma pärast tulen uuesti msni tagasi ja siis... ütlen täpselt oma panga... praegu on küll vale... ja ei noh...

    arusaamatusi ikka tekib, a see ehmatas ära, ise vaatan oma graafikut, läheb nagu mägi üles, ja siia tuleb järsku , te pank on 89... vms... tjah...

    mjau
    Nii võib juhtuda, kui igaüks annab erinevalt, mul sada msn akent lahti, vaatan numbrit ja see ka exeli läheb. Muidugi nüüd tuli meelde, et küsisin ju üle, et mis jama tegid, et nii väike roll, siis sa väitsid jah, et oled võitnud hoopis, parandan ära

    Proovisn just mängida aga jube unekas tuli, katsun 1h pikutada ja siis uuesti üritada, ei saa muidu mängida mõistus ei tööta ;D

  2. #802
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    nonoh, ei eks ma ronin pärast msni , arvutiga, kus kasutan hemmi (heh ma oskan riimi laduda... või lihtsalt teksti jahuda)... see selleks

    ja siis ütlen täpselt mis kes kus ja kas

  3. #803

    Re: NL10 grinderite nurgake

    OK mehed. Mina luban, et kui see nädal miinusesse jään, siis tõlgin Sklansky ja Malmuthi "SmallStakes Holdemi" eesti keelde ja panen internetti üles. :P

    Lisaks on mul selline küsimus ja ettepanek: kas on võimalik ja kas oleks mõistlik teha NL10 grinderite nurgakesele alateemasid. Mõte selles, et muidu koavad mõned teemad siia üldisesse juttu ära ja edasi ei arene.

    Näiteks võiks eraldi ette võtta shortstackid Toweris jne.

  4. #804
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    OK mehed. Mina luban, et kui see nädal miinusesse jään, siis tõlgin Sklansky ja Malmuthi "SmallStakes Holdemi" eesti keelde ja panen internetti üles. :P

    Lisaks on mul selline küsimus ja ettepanek: kas on võimalik ja kas oleks mõistlik teha NL10 grinderite nurgakesele alateemasid. Mõte selles, et muidu koavad mõned teemad siia üldisesse juttu ära ja edasi ei arene.
    a
    Näiteks võiks eraldi ette võtta shortstackid Toweris jne.
    Ma teen juba kuua aega neid alateemasi, ikka ei saa tehtud, sest tõesti materjalid kaovad, siia ära ehk pole Sinagi paari videot vaadanud, mis kuskil lehekülgedel asetsevad

  5. #805
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    OK mehed. Mina luban, et kui see nädal miinusesse jään, siis tõlgin Sklansky ja Malmuthi "SmallStakes Holdemi" eesti keelde ja panen internetti üles. :P

    Ei tahaks küll kellelegi paha soovida, aga seda raamatut eesti keelde tõlgitunda sooviks küll näha, nii et ei oskagi midagi mõelda ega öelda enam ;D


  6. #806

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    OK mehed. Mina luban, et kui see nädal miinusesse jään, siis tõlgin Sklansky ja Malmuthi "SmallStakes Holdemi" eesti keelde ja panen internetti üles.

    Ei tahaks küll kellelegi paha soovida, aga seda raamatut eesti keelde tõlgitunda sooviks küll näha, nii et ei oskagi midagi mõelda ega öelda enam ;D

    No igal juhul pöidlad pihku ja loodame parimat (loe: halvimat) :)

  7. #807

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    No igal juhul pöidlad pihku ja loodame parimat (loe: halvimat) :)
    Esialgu on lootusi mõlemas suunas. Kaks päeva, umbes 1600 kätt, vahepeal käidud 2 BI-ni plussis, aga eile õhtuks 0,5 $ "võitu". Et asi oleks enda jaoks veel huvitavam, siis pean pühapäeva õhtuks mängima vähemalt 5000 kätt.

  8. #808
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tere grinderid,

    Hakkan koostama Teile iga nädal ülesandeid.

    Selle nädala ülesanne tuleb Preflop mängu kohta. Tahan teada kõike, mida teete preflopis ja kui teete, siis miks nii teete. Kindlasti analüüsin preflop mängu positsioonide kaupa, seega kui küsin, et miks mängisid UTG+1 QK, siis olete suht jamas omadega. Ning, kui küsin, et miks on VPIP ja Preflop Raise vahe 7%, siis olete ka suht suures jamas, kui te seda põhjendada ei oska samuti, kui on VPIP ja Preflop Raise vahe 3%, siis tahan teie käest põhjendust, et miks see vahe on ja kus ta tuleb (et milleks te callite, kas on head pot või implied oddsid või mängite positsioonis jne)

    Preflop mäng hõlmab ka limpimist, callimist, 3bette, 4bette ja squeezimist, tahan alati vastust, kui vaatame analüüsi käigus, miks te limpisite, callisite limpija, callisite 3beti, ise 3bettisite jne jne. Kui oskate ära põhjendada, et miks te nii tegite, siis olete tublid ja saan ka mina veenduda, et saate aru Preflop mängust ja kiidan heaks Teie preflop RANGED.


    Teine oluline asi on, mida nõudma ja kontrollima hakkan. Hakkate iga päeva lõpus, päeva sesse üle vaatama, kõige olulisem miinus käte ülevaatamine, see saab olema kohustuslik. Kui nädala lõpus koos käsi vaatame, siis peaksite olema neid käsi juba eelnevalt analüüsinud ja kindlasti postitage ka käed foorumisse.

    See ei võta kaua aega, kasvõi lõpetate sessi 10 minutid varem.

    Kui on küsimusi, andke teada.

    Ning Jep18, kui on aega HU minuga mängida 25$ peale, siis anna teada. Sina olid eelmise nädala võitja, sest Sul oli eelmine nädal kõige parem BB/100 näitaja.


    Parimat laudades,

    Tigrano

  9. #809

    Re: NL10 grinderite nurgake

    No ma ei saa jätta seda eilset donkey pokkeri kätt postitamata.
    Loodan, et suudan selle Tigranole ära põhjendada :P
    http://weaktight.com/603969

  10. #810
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    parim sess elus keskendumise vallas, kuigi flop agro liiga suur võrreldes turn ja riveriga ja midagi ei võitnud ka. aga tegin kõik Moved umbes nii, et küsisin endalt, miks teen seda, mitte automaatselt, nagu peaks. Steal oli ka täna liiga väike, aga blindidel tundus kohati et oli loose´i lohhe ka rohkem ja eks siis ei varastanud sealt kus oleks saanud hiljem piisavalt plaju. Ja vägevaid huvitavaid käsi oli ka sitaks, kuigi beate sadas ka igast ilmaskaarest. Kõikide allinidega olen rahul ka, välja arvatud vb see, aga see tundub mulle selline ranka case, et kui readi pole, pole põhjust foldida. check selle pärast, et oleks see induce bluff asi juures ja kahtlustasin mutte või JJ, Ak ka vb, aga peale turni oleks ainutl AKc olnmud mõistetav, aga selle olin nõus callima ikka. Kas vale?
    http://www.pokerhand.org/?3600398


  11. #811

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Preflop reraise on liiga väike. Flopis ka panusta rohkem. Mina ka ei oleks foldinud seda.

    Huvitav, et ta näitab seda Partypokeri käena millegipärast :P

  12. #812
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    parim sess elus keskendumise vallas, kuigi flop agro liiga suur võrreldes turn ja riveriga ja midagi ei võitnud ka. aga tegin kõik Moved umbes nii, et küsisin endalt, miks teen seda, mitte automaatselt, nagu peaks. Steal oli ka täna liiga väike, aga blindidel tundus kohati et oli loose´i lohhe ka rohkem ja eks siis ei varastanud sealt kus oleks saanud hiljem piisavalt plaju. Ja vägevaid huvitavaid käsi oli ka sitaks, kuigi beate sadas ka igast ilmaskaarest. Kõikide allinidega olen rahul ka, välja arvatud vb see, aga see tundub mulle selline ranka case, et kui readi pole, pole põhjust foldida. check selle pärast, et oleks see induce bluff asi juures ja kahtlustasin mutte või JJ, Ak ka vb, aga peale turni oleks ainutl AKc olnmud mõistetav, aga selle olin nõus callima ikka. Kas vale?
    http://www.pokerhand.org/?3600398

    Ma vaatan, et kui väike sitt maas või 2 masti kaarti siis panen poti kohe.

  13. #813
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Ma vaatan, et kui väike **** maas või 2 masti kaarti siis panen poti kohe.
    Kui sul samas käes JTo , siis palju betid?

  14. #814
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ei beti midagi vaid check foldin

  15. #815

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ilmselt teate mis vahe on pessimistil ja optimistil?
    Siis kui pessimist ütleb, et enam sitemaks minna ei saa, siis optimist ütleb: "SAAB!" ja kütab paari tunniga NL10-s 4,5 BI-ni miinusesse.

    Nii et palun hakake tellimusi sisse andma, millise osa tõlkimisega alustan järgmine nädal!

  16. #816

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    OK mehed. Mina luban, et kui see nädal miinusesse jään, siis tõlgin Sklansky ja Malmuthi "SmallStakes Holdemi" eesti keelde ja panen internetti üles. :P
    Tead sa ikka, et see raamat on fixed limit holdemist?

  17. #817
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Minust ei olnud jep18 HU turniiril vastast ja olin sunnitud käed püsti tõstma, kuigi olin vahepeal all innis ja võit oli juba käeulatuses, siis riverisse jep18 hittis maja, minu rea vastu ;D Pärast seda ei olnud enam suurt midagi teha, sest stack oli suht väike ja eriti väga skeemitada ei saanud, sest barreldada ei oleks saanud, 2 barrel oleks tähendanud juba all inni.

    jep18 oli nädala parim mängija ja võib tunnistada ausalt, et oli sellega väja teeninud ja võidelnud väikese 300 kroonise preemia.

    Edu kõigile ka sellel nädalal ja ootan juba uut vastast

  18. #818

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas anti
    Tead sa ikka, et see raamat on fixed limit holdemist?
    Kusjuures ei teadnud :-[
    Siis on kaks varianti:
    a) mängin ennast nädala lõpuks plussi
    b) võin ka mõne muu raamatu tõlkimiseks ette võtta

    Kuigi ega see ei ole halb raamat. Kuna preflop mängu kohta on tänu Rankale ja Tigranole infot üsna piisavalt, siis olen uurinud postflop kontseptsioone, nagu outside arvestamine, varjatud outside leidmine, käte arengut postflopis, erinevad käte tüübid, nende tugevused ja mängu üldine strateegia nende puhul jne. Pole veel kuskil kohanudki konkreetseid panuste juhiseid, nii et ilmselt põhitõed ikkagi kasutatavad ka NL puhul.

  19. #819
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kuna siin enamus FR mängijad siis liigutasin selle teema FR mängijate foorumisse.

    Öelge tere oma kodule!

  20. #820
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    tere, kodu

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES