Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 123 EsimeneEsimene ... 3240414243445292 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 2460
  1. #821
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tere kodu

  2. #822
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    nii perses session
    esimene käsi kohe omaviga, kui utg limpis AQga ja ma ha tuli AQXKA kuskil ja ma oma AT-ga arvasin ( debiilne arvamus ), et peab vastu, sest utg limp hittis kõike seal, vb QK veel ainuke käsi, aga selleg utg see mees eriti ei limbi. täielikult oma viga

    http://www.pokerhand.org/?3604699


    siis mängisin üles tagasi ja tuli selline: http://www.pokerhand.org/?3604706 Midagi valesti? Ja kas oleks riveri foldinud. Seda ei saa imo kunagi foldida, kui siis ainult nutikühveldajate vastu

    ja kas see AI on vale 33/16 vend väikse sämpliga oli. Fuzz rule muidu selles hemi artiklis ütleb, et kui keegi sind miniraiseb flopis, ja sa ei improvei, siis 60% kordadest kaotad, kui õigesti mäletan, aga ma ei taha uskuda, et siin maha paneks

    http://www.pokerhand.org/?3604729



    + turnal langesin ka mingi 280nda kanti välja. Peab mingil teisle proovima seda ticketit hittida

    kas stattides ka mõni viga silma karjub?

    tänud ette!




  3. #823

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mõtlesin oma elu üle tõsiselt järele. Ma ikka ei tahaks seda raamatut tõlkima hakata. Isegi tõlgiks, aga aega on raske leida.
    Täna kirjutasin endale punaselt ja rasvaselt 7 enda välja mõeldud reeglit ette ja ÜLIMA enesedistsipliiniga asusin grindima.
    Tänane päev Toweris näeb siis välja selline.

  4. #824
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Mõtlesin oma elu üle tõsiselt järele. Ma ikka ei tahaks seda raamatut tõlkima hakata. Isegi tõlgiks, aga aega on raske leida.
    Täna kirjutasin endale punaselt ja rasvaselt 7 enda välja mõeldud reeglit ette ja ÜLIMA enesedistsipliiniga asusin grindima.
    Tänane päev Toweris näeb siis välja selline.
    Sellised peaksid päevad olema nl10, sest tase kohutav ja 3BI on minimaalne.

  5. #825
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    OK mehed. Mina luban, et kui see nädal miinusesse jään, siis tõlgin Sklansky ja Malmuthi "SmallStakes Holdemi" eesti keelde ja panen internetti üles. :P

    Lisaks on mul selline küsimus ja ettepanek: kas on võimalik ja kas oleks mõistlik teha NL10 grinderite nurgakesele alateemasid. Mõte selles, et muidu koavad mõned teemad siia üldisesse juttu ära ja edasi ei arene.

    Näiteks võiks eraldi ette võtta shortstackid Toweris jne.
    Too raamat on ju Limit Hold'emi jaoks mõeldnud ning suht mõttetu tõlkida :( Teiseks sa ei tohigi neid ilma loata tõlkida :)

    Nipp oleks parem tee nii, et kui ise peaütki läbi loed, siis tee blog või eraldi teema ja siis jutusta ümber, mis raamat rääkis.

  6. #826
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Täna kirjutasin endale punaselt ja rasvaselt 7 enda välja mõeldud reeglit ette ja ÜLIMA enesedistsipliiniga asusin grindima.
    kirjuta need reeglid siia ka ;-)

  7. #827
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    nii pe**es session
    esimene käsi kohe omaviga, kui utg limpis AQga ja ma ha tuli AQXKA kuskil ja ma oma AT-ga arvasin ( debiilne arvamus ), et peab vastu, sest utg limp hittis kõike seal, vb QK veel ainuke käsi, aga selleg utg see mees eriti ei limbi. täielikult oma viga

    http://www.pokerhand.org/?3604699


    siis mängisin üles tagasi ja tuli selline: http://www.pokerhand.org/?3604706 Midagi valesti? Ja kas oleks riveri foldinud. Seda ei saa imo kunagi foldida, kui siis ainult nutikühveldajate vastu

    ja kas see AI on vale 33/16 vend väikse sämpliga oli. Fuzz rule muidu selles hemi artiklis ütleb, et kui keegi sind miniraiseb flopis, ja sa ei improvei, siis 60% kordadest kaotad, kui õigesti mäletan, aga ma ei taha uskuda, et siin maha paneks

    http://www.pokerhand.org/?3604729



    + turnal langesin ka mingi 280nda kanti välja. Peab mingil teisle proovima seda ticketit hittida

    kas stattides ka mõni viga silma karjub?

    tänud ette!




    Esimeses käes ma foldin agro peale sellise käega. Ennemgi ässasid foldinud.
    Teises käes ma foldiks igasuguse agro peale madalad pp-d. Turnis poleks välja bettinud. Siin on niipalju kaarte mis meie omadest paremad on. 22,44,ükskõik mis 5, Q, 66+
    Kolmandas pole midagi teha. Oleks vast kohe flopis reraise peale shovenud.

    BTW - Üks reegel veel.

    Always fear UTG limp-caller. Nl10 on tal väga tihti monster.

  8. #828

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    kirjuta need reeglid siia ka ;-)
    Tegin need reeglid enda jaoks analüüsides kaotatud käsi ja simuleerides HEM-is oma käte põhjal erinevaid olukordi. Vaadates viimase 15k käe tulemusi, otsustasin esialgu kolm asja:
    - jätta välja väikesed suited connectorid ja mängida neid vaid siis, kui on võimalik limpida sisse multiway potti
    - tõmmata middle positioni range väiksemaks
    - tõmmata SB range olulisemalt väiksemaks

    Siin aga siis need seitse reeglit, mida püüan praegu järgida:
    1. Alati jälgi preflopis, kes tõstis, kui palju tõstis ja kust tõstis! (Kõlab elementaarselt, aga olen kaotanud palju käsi seetõttu, et ninapidi omas käes nii kinni, et ära unustanud vastase olemasolu)
    2. Kui on flopil üle 2 vastase, siis ei blufi!
    3. Kui lauas on 3 sama masti kaarti, siis karmilt pidur peale! (Ei tasu loota, et ehk vastane ei saanud mastile pihta.)
    4. Kui lauas on vastasel reaalne reatõmme(tõmbed), siis ülim ettevaatlikkus! (Ei tasu loota, et ehk vastane ei saanud reale pihta.)
    5. Kui flopis taskupaariga pihta ei saanud, siis check/fold! (Erandid muidugi AA, KK ja vahel QQ)
    6. Alla top paari ära mängi! (Ei tasu loota, et vastasel pole kõrgemat paari.)
    7. Üle kuue laua korraga ei mängi niikaua, kui mäng ei ole pidevalt võitev.

    Need reeglid on muidugi paljude jaoks elementaarsed, samas ei ole muidugi nö must-valge tõde ja alati oleneb kõik mitmest muust asjast, nagu pokkeris ikka, aga panin nad endale kirja sellepärast, et eirasin neid liiga tihti ja kaldusin liialt gamblima.

    Ja veel: need reeglid tehtud selleks, et vähem kaotaks, mitte selleks, et rohkem võidaks. Minu probleem on kaotamine, mitte vähe võitmine.

  9. #829
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: NL10 grinderite nurgake

    WOW, just WOW! :o :o :o :o

    Sinu punkte lugedes, tundus nagu loeks ma enda koopiat! Kunagi enda mängu analüüsides (viimasel ajal pole viitsinud teha - ju liiga hea jooks, küll swong tuleb ja annab vitsu varsti) kirjutasin ka kõik punktid üles paberile ja paberi riputasin seina peale. Ja punktid olid ENAM-VÄHEM täpselt samasuguses formaadis, kus kirjutasin üles, mida tohid või ei tohi teha ja mis käsi ei tohiks mängida. Samuti olid tärniga puntke - näiteks: "foldi suited väikesed ässad aga kui saad paremaks, siis hakka mängima" või "AJs on jube kahtlane käsi EP, kui seda mängid, siis jälgi seda rohkem!!!"

    Sellised punktid peaks olema igal mehel! JA KINDLASTI PEAKS NEED OLEMAS KIRJUTATUD KAS PABERILE VÕI SIIS FOORUMISSSE/BLOGI. Sellest pole kasu, kui kirjutad need punktid üles notepadi ja salvestad tolle faili nimega "minuvead.txt" desktopile. Sinna see jääbki ning ühel hetkel on prügikastist!

    Seega iga mees peaks kirjutama enda kohta punktid, et mis ta valesti teeb ja mida peaks paremini tegema! Ja ainus viis teada saada, kus eksid on oma mäng üle vaadata.

    Ning virx: Kõik puntkid on sul väga head AGA
    punkt #5 ja punkt #7-le võiksid ka tärnikese juurde panna. See siis tähendab seda, et praegusel hetkel sa võid nii mängida aga tulevikus peaksid kindlasti rohkem mõtlema sellele, et kui sa oled raha potti pannud, siis ära seda potti nii kergelt alla anna. Ehk see tähendab, et kui sa clliad näiteks 77-ega aga kolmikut ei tule, siis see pole insta chekc-fold. Teinekord on targem floatida ja siis pot turnil tuuri lasta :) Aga see silmaringi laiendamiseks ja tänasel päeval, kui su postflop oskued ei ole nii head, võid vabalt check-foldida.

    Ma siin teemas diagonaalis lugenud - mis limiiti mängid?

  10. #830
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Tegin need reeglid enda jaoks analüüsides kaotatud käsi ja simuleerides HEM-is oma käte põhjal erinevaid olukordi. Vaadates viimase 15k käe tulemusi, otsustasin esialgu kolm asja:
    - jätta välja väikesed suited connectorid ja mängida neid vaid siis, kui on võimalik limpida sisse multiway potti
    - tõmmata middle positioni range väiksemaks
    - tõmmata SB range olulisemalt väiksemaks

    Siin aga siis need seitse reeglit, mida püüan praegu järgida:
    1. Alati jälgi preflopis, kes tõstis, kui palju tõstis ja kust tõstis! (Kõlab elementaarselt, aga olen kaotanud palju käsi seetõttu, et ninapidi omas käes nii kinni, et ära unustanud vastase olemasolu)
    2. Kui on flopil üle 2 vastase, siis ei blufi!
    3. Kui lauas on 3 sama masti kaarti, siis karmilt pidur peale! (Ei tasu loota, et ehk vastane ei saanud mastile pihta.)
    4. Kui lauas on vastasel reaalne reatõmme(tõmbed), siis ülim ettevaatlikkus! (Ei tasu loota, et ehk vastane ei saanud reale pihta.)
    5. Kui flopis taskupaariga pihta ei saanud, siis check/fold! (Erandid muidugi AA, KK ja vahel QQ)
    6. Alla top paari ära mängi! (Ei tasu loota, et vastasel pole kõrgemat paari.)
    7. Üle kuue laua korraga ei mängi niikaua, kui mäng ei ole pidevalt võitev.

    Need reeglid on muidugi paljude jaoks elementaarsed, samas ei ole muidugi nö must-valge tõde ja alati oleneb kõik mitmest muust asjast, nagu pokkeris ikka, aga panin nad endale kirja sellepärast, et eirasin neid liiga tihti ja kaldusin liialt gamblima.

    Ja veel: need reeglid tehtud selleks, et vähem kaotaks, mitte selleks, et rohkem võidaks. Minu probleem on kaotamine, mitte vähe võitmine.
    Täiesti SICK!

    WOW. Kõige hullem - olgugi, et ranka võttis ja selle kõik välja kirjutas. AGA. Ma sain täpselt samadele reeglitele pihta mingi 3 nädalat tagasi. Ja senini pole olnud ühtegi kaotatud sessi. Iga sess mida ma mängin jään plussi. Ma pole kuhugi midagi kirjutanud - lihtsalt lambist tuli ilmutus ja järgisin alateadvuses neid reegleid mida ma polnud varem näinud.

  11. #831
    Metsapull
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Need microgrinderid, kes trios mängivad, siis täna on neli 500€ freerolli. Eesti aja järgi siis kell 15.00, 19.00 ja 21.00 ning 23.00. Regamiseks on vaja ainult ühte raked handi viimase 3 päeva jooksul enne turniiri algust. Esimesel freerollile on hetkel registreerunud 325 inimest ja turniiri alguseni on umbes 10 minutit, seega väga palju osavõtjaid ei tohiks tulla ning kui bankroll hetkel veel õhuke on, siis see on hea võimalus endale lisa teenida. Auhinna struktuur võiks veits parem olla, aga igastahes raha saavad 100 esimest. Viimased auhinnalised kohad on küll päris väikesed, kuid asi seegi.

  12. #832
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Lol andsin metsapullile 10$ kuna jätsin turnis allini minemast, hittis riverit -.-

  13. #833
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    This is how we do it, biaches !
    http://weaktight.com/610609



    Huvitav, kas saan seda postida mingile parima handi konkursile vms Toweris?

  14. #834
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nooo fu*k ??? Kuidas moodi igakord sulaselged dongid minu vastu seti floppavad!!!

  15. #835
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Nooo fu*k ??? Kuidas moodi igakord sulaselged dongid minu vastu seti floppavad!!!
    las floppavad, tõmba riveriga rida/mast

  16. #836

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma täna suutsin flopi mastile runner runner maja otsa keevitada. easy.

  17. #837
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma vist teen selise lolli sessi, et proovin ka 15/5 olla, ega vist mujal olla ei saa kui micros, sest siin keegi ei passi peale, aga vaatan, et kõik sellised passive/agressive venad kogu aeg jube plussis laudades. Selline kusine tundub see hit/fold mäng ja vist läheb enamus auru valel ajal "üle" mängimiseks. Aga arvan, et kui sess käib, siis nii ei saa ikka. Liiga plaju võimalusi, millest loobuda

  18. #838
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    reeglid on head, need kumavad tagataskust sellest ajast peale, st kuskil aju tagumsies osas... umbes sellest ajast peale ku midagi hakkasin tajuma selle kohapealt et õu, pokker on mõttemäng...

    keegi süüdistas mind kunagi isegi selles, et ma mõtlen liiga palju ja ei võida seepräast nii palju...

    eem võidan vast ikka ka, täna oli tore päev :) ööd ;D

    PS. üks punkt mis m anüüd olen avastanud, nn põhi tsordid, ei lase enam pärast võitu lauast jalga... ja ... on oma range'i avanud... aga õige pisut... ahjaa ja nad on eem mai tea, kas ma kasutan sõna õgiesti, aga squeezima hakanud... sellest olenemata, saab neid lüpsta :)

  19. #839
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    krt kas on tõenäoline, et selline 26/2 istumine ona kausmlik vähemalt micros. viimasel ajal, mina toodan ainult paska lauas, kuigi statid on paremaks läinud. Vend oma 26/2e juures mängib positsioonist olenemata üle 20 protsendi ja raiseb ainult 2te %, aggrod on igal positsioonil alla 2e, mingise 400se sämpliga vist, et mingi pildi saab ja kogu aeg sellised vennad laudadel 4bi plussis. Ei tea, paks puhkama, sest tundub, et oma mängus olen kahtlema hakanud ja maha pole ka eriti midagi jooksnud. Alguses oma donki moodi peelimisega läks ikka paremini. Ju oli rush siis.
    Hudi toppisin rohkem ja enne ööd ei mängi midagi homme. Ainutl seda viimast nlhe turnat, äkki luckib pileti. Igatahes mul on kopp ees ja tundub, et svähe mängides nagu ei lase midagi võitma hakatagi ja kui lühiajaliselt midagi tarka ei toimu, kaob tuju ära. Vähemalt prageu on küll täiesti loll koha peal tammumise tunne


    tegelt üleõldine lifetilt ka millegi pärast, pole trenni viitsinud ka vedada

  20. #840

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Sain täna õppetunni, mida tahaks teistega ka jagada.
    Sess algas nagu eilse jätk, paari tunniga olin taas 3 BI plussis ja mõtlesin peas juba välja tänukirja Tigranole ja Rankale ja sellele foorumile siin ja meie grinderitele ja Toweri fishidele jne. Siis tuli mu tuju veidi rikkuma Jrgn Hell, kes jultunult minu ausa tööga fishidelt võidetud raha konfiskeerima tuli. :) See selleks.

    Igatahes mingi hetk avastasin, et ühes lauas on stackid kuidagi kahtlaselt kõrged ja sain pihta, et olen avanud kogemata NL20 laua. Kuna mu stackid enamus laudades olid 15-30 juba, siis lauda sisse logides ei tundunud sissemaks eriline, arvasin, et tegemist ühe lauaga, mille enne kinni olin pannud.

    Olin mänginud päris pikalt ja kerge väss juba peal, sulgesin laudasid ja NL 20 lauas CO-il KJ. Kolm limparit, isoleerisin ja üks tuli kaasa. Turnil K ja riveril K. Tõstsin standardselt 2/3 potti ja vend callis. Lükksin siis riveril vastuseks AI ja ikka call. Siinkohal olin eksinud ühe oma super reegli vastu - kutil käes 64 ja viimase kunniga vedas endale masti kokku.

    Vot nii. Igatahes hindan seda laksu väga kõrgelt ja teen sellest 100% omad järeldused. Loodan, et ka teistele siit midagi õppida.

    Eelpoolnimetatutele ikkagi tänud jäävad jõusse!!

    PS. Peaksin vist avama oma topiku või blogi, et ma seda nurgakest siin läbustamas ei käiks pidevalt.

    Edit:
    Panen siia oma viimase kahe päeva graafiku, kust on näha see viimane laks ka.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES