Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 46, kokku 123 EsimeneEsimene ... 3644454647485696 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 901 kuni 920, kokku 2460
  1. #901
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Pole üldse aru saanud mida see dealer boonus annab:

    Mini jõlukingitus. Ei saa ma midagi aru mis tegema peab. Mul 8 päeva aega ainult

    # 200% of your initial deposit, up to $30 free.
    # Bonus released at a rate of 8 Player Points per bonus dollar.
    # You have 30 days to clear the bonus.
    # Deposit at least $15 to maximize this bonus.
    # $1+$0.30 Lucky Dollar Ticket when you clear the max bonus.
    # One Sit N Go reward card when you make your deposit.

    # 800% of your initial deposit, up to $120 free.
    # Bonus released at a rate of 8 Player Points per bonus dollar.
    # Bonus released in $100 increments.
    # You have 30 days to clear the bonus.
    # One $20+$2 Ticket when you clear the max bonus.
    # One Sit N Go reward card when you make your deposit.
    # Complete the maximum bonus to gain access to Level 2.
    # Deposit at least $15 to maximize this bonus.


    Kumb kasulikum võtta ja kui üldse võtta ja palju deposiitima peab?

  2. #902
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Pole üldse aru saanud mida see dealer boonus annab:

    Mini jõlukingitus. Ei saa ma midagi aru mis tegema peab. Mul 8 päeva aega ainult

    # 200% of your initial deposit, up to $30 free.
    # Bonus released at a rate of 8 Player Points per bonus dollar.
    # You have 30 days to clear the bonus.
    # Deposit at least $15 to maximize this bonus.
    # $1+$0.30 Lucky Dollar Ticket when you clear the max bonus.
    # One Sit N Go reward card when you make your deposit.

    # 800% of your initial deposit, up to $120 free.
    # Bonus released at a rate of 8 Player Points per bonus dollar.
    # Bonus released in $100 increments.
    # You have 30 days to clear the bonus.
    # One $20+$2 Ticket when you clear the max bonus.
    # One Sit N Go reward card when you make your deposit.
    # Complete the maximum bonus to gain access to Level 2.
    # Deposit at least $15 to maximize this bonus.


    Kumb kasulikum võtta ja kui üldse võtta ja palju deposiitima peab?
    Esimene 30$ boonus, annab boonuse vabastamise võimaluse, selleks on aega 30 päeva ja kui vabastad saad endale 1$ turniiri pileti, reload boonuse näol pead kandma sisse 15$.

    Teine on Level 2 boonus, kui selle vabastad kuu ajaga, saad level 2 ja 20+2$ turna pileti, samuti pead peale kandma reloadi tehes kandma peale vähemalt 15$.

    Punkte pead 120$ boonuse valimisel kuuga kokku koguma 960, nii et arvutage kindlasti, kas seda suudate teha, kui mitte, siis pigem valida esimene boonus.

  3. #903
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Ma olen veidi üllatunud selle soovituse peale. Kas see pole siis mitte puhas välja võidetud raha? Või saan ma millestki valesti aru? Need deposiidi boonused ju jooksevad paralleelselt selle Cash boonusega? Ehk siis üks ei mõjuta teist - kui ma ostan Cash boonuse välja oma teenitud punktide eest, siis ju need punktid jäävad ikkagi Dealeri boonuse arvestuses alles. Või ei jää?

    Või on tõenäosus turniiridelt raha võita suurem?

    Küll tuli palju küsilauseid.
    Loodan, et keegi sai aru ka.
    Jutt siis Towerist.
    Saad valesti aru, kui ostad point shopist boonuse, pead sa seda samamoodi lahti mängima nagu boonus dealeri poolt antud boonust, isegi veel kehvema koefitsendiga, kuna oled alles Level 1. Midagi ei jookse paralleelselt, need jäävad ootele, kui Sul on parajasti mõni boonuse vabastamine käsil.

    Punktide eest tasub osta ainult turniire, sest reload boonused on koguaeg olemas ja oleks viimane lollus, väljateenitud punktide eest osta ise boonus, kui seda antakse niisamma ja koguaeg.

  4. #904

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jah, ma olin loll ning arvasin, et kui ma punktid boonuse vastuse vahetan, siis ma saan need 75$, aga tegelikult sain hoopis võimaluse uuesti boonust vabastama hakata. Täitsa loll ikka. ;D
    No igastahes NL20s tuleb punkte juba päris kenasti ning selle boonuse lükkan ma ikkagi 18. Jaanuariks kotti ning otsa võtsin 800% of your initial deposit, up to $120 free.
    Nl10s arvatavasti ma nii mängida ei jõuaks, aga jah NL20s on see poole kergem.

  5. #905

    Re: NL10 grinderite nurgake

    NL10-s on 600 punni suht maksimum alguseks.

  6. #906
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    NL10-s on 600 punni suht maksimum alguseks.
    Jah ärge üle pingutage, sest boonuseid saate uuesti ja uuesti

  7. #907

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Saad valesti aru, kui ostad point shopist boonuse, pead sa seda samamoodi lahti mängima nagu boonus dealeri poolt antud boonust, isegi veel kehvema koefitsendiga, kuna oled alles Level 1. Midagi ei jookse paralleelselt, need jäävad ootele, kui Sul on parajasti mõni boonuse vabastamine käsil.

    Punktide eest tasub osta ainult turniire, sest reload boonused on koguaeg olemas ja oleks viimane lollus, väljateenitud punktide eest osta ise boonus, kui seda antakse niisamma ja koguaeg.
    OK, võibolla me siis räägime erinevatest asjadest?
    Mul on selline olukord:

    Point Shopis on kirjas:
    For a limited time only - Exchange your points for Cash Bonuses!

    Cost to Buy Bonus Clearing Rate
    925 player points $75 11 points per $1 (825 points) 388.90 Points Needed

    Kusjuures ma olen saanud need 925 - 388,9 = 536,1 punkti mängides oma deposiitboonust lahti.
    Deposiitboonuse vabastamiseks on vaja 600 punkti, millest jäänud 63,9 punkti mängida.
    Hetkel kui ma vabastan deposiitboonuse, on mul selle Cash Bonuse vabastamiseks jäänud 388,9 - 63,9 = 325 punkti.

    Nii et nad jooksevad ju parallelselt?

    Suur tänu, kui keegi viitsib sellesse jamasse süveneda!

    Edit:
    Või on see tõesti nii, et ma saan endale nö osta võimaluse mängida lahti 11 punni per $ uus 75$ boonus ???
    Sellisel juhul on see küll bullshit.

    Siis turniire mängima ;D

  8. #908
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    OK, võibolla me siis räägime erinevatest asjadest?
    Mul on selline olukord:

    Point Shopis on kirjas:
    For a limited time only - Exchange your points for Cash Bonuses!

    Cost to Buy Bonus Clearing Rate
    925 player points $75 11 points per $1 (825 points) 388.90 Points Needed

    Kusjuures ma olen saanud need 925 - 388,9 = 536,1 punkti mängides oma deposiitboonust lahti.
    Deposiitboonuse vabastamiseks on vaja 600 punkti, millest jäänud 63,9 punkti mängida.
    Hetkel kui ma vabastan deposiitboonuse, on mul selle Cash Bonuse vabastamiseks jäänud 388,9 - 63,9 = 325 punkti.

    Nii et nad jooksevad ju parallelselt?

    Suur tänu, kui keegi viitsib sellesse jamasse süveneda!
    Loodan, et ma valesti aru ei saa aga tegelikult hoopis on sul arvel punkte kokku 925-388.9=537 punkti ja on vaja 388 punkti, et osta see 75$ boonus, mida tegelikult osta ei ole mõtet

  9. #909
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Loodan, et ma valesti aru ei saa aga tegelikult hoopis on sul arvel punkte kokku 925-388.9=537 punkti ja on vaja 388 punkti, et osta see 75$ boonus, mida tegelikult osta ei ole mõtet

    Yeah

  10. #910

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747


    Edit:
    Või on see tõesti nii, et ma saan endale nö osta võimaluse mängida lahti 11 punni per $ uus 75$ boonus ???
    Sellisel juhul on see küll bullshit.

    Siis turniire mängima ;D
    Jah, ma just ütlesin, et ma loll ka arvasin, et ma saan pappi, aga sain võimaluse uuesti hakata boonust lahti mängima. ;D

    ÄRA VAHETA PUNKTE CASH BONUSE JAOKS, VAID MÄNGI TURNIIRE, SEST CASH BONUS TULEB NIIKUINII BONUS DEALERIGA!!!

  11. #911

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Bonus dealer tuleb ainult kord kuus? See 30 doltsi tundub kuidagi lahja, ilmselt mängiks selle poole kuuga lahti. Kas siis peab tõesti ootama lihtsalt kuu lõpuni?

  12. #912
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Bonus dealer tuleb ainult kord kuus? See 30 doltsi tundub kuidagi lahja, ilmselt mängiks selle poole kuuga lahti. Kas siis peab tõesti ootama lihtsalt kuu lõpuni?
    Ma ei oskagi öelda, üldjuhul peaks tulema korra kuus, mul tuleb kohe järgmisel päeval, see vist sõltub levelist ka natuke, sest igal levelil on mingi manager, kes asju ajab. Samas arvan, et keset kuud on ka lootust ikka boonusele.

    Vip levelil võtad ise boonuseid, niipalju, kui jaksad.

  13. #913
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    KAs võib olla, et tulevad need import errorid siis kui suuremad potid ja suurem action. Sain mingi mega beati ja tahtsin siia vinguma tulla, aga pole HH-d kuskilt võtta. Ise ka ei näinud millega kaotasin. Callisin multiway reraisei QQ, flop oli QXX, ch/ch kolmas teeb bet $3, reraiseja shoveb allini mingi 17$ ma reriasei allini 19 ja kolmas ka callib, aga kuna ma olin nii ees, siis ei vaadanud ja läksin muu laua peale jälgima. Korra nägin, et ühel oli 4% ja teisel 2% äkki lootust võita. Shovejal oli TT ja teist ei mäleta, aga see TT mees vist võitis mingi runner runneriga. Ei suuda välja mõelda, kes millega ära imes. Mingi runner runner pidi olema. Igathes overimportisin selle filei ja jäi 5 errorit. Et kui nüüd mõelda, siis on ennegi kui kadunud just kadunud suuremad potid. Äkki sellest HH mahust sõltub.

    Igatahes peab towerisse kirja saatma hemi kohta. Vähemalt ära märkima

    Uue limiidi võtmine algab hästi from $917 to $771

    oma rolliga olen siis kuhugi keskele ära kukkunud. Eile väheamlt sain ühets leakist teadlikuks ja vb lahti ka. Teadlikult seda viga ei tee enam. Tegime rankaga väikse hemi sessi


    Homme lähen panen vene kirikus gamblemispühakule küünla põlema ja loodan megaruni, et ülehomseks 1k$ tagais olla

  14. #914
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Aga kui ma valin selle 30$ boonuse siis kui ma deposiidin 30$ siis saan kohe 30$ kohe tasuta?

  15. #915
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Aga kui ma valin selle 30$ boonuse siis kui ma deposiidin 30$ siis saan kohe 30$ kohe tasuta?
    Ei saa, selleks peab koguma 30x8 punkte.

  16. #916
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Aga kui ma valin selle 30$ boonuse siis kui ma deposiidin 30$ siis saan kohe 30$ kohe tasuta?
    Jätke ükskord meelde, et tasuta ei saa midagi sealt.

  17. #917
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    vähemalt sain peale 2 üritamist starsis step 4ja mile väärtus 215. Ei tea ka sriskida, et saada step 5 700$ või rahas võtta. sunday milli saaks ka mängida, aga see mõttetu, minu skilli juures

  18. #918

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Jätke ükskord meelde, et tasuta ei saa midagi sealt.
    ;D ;D ;D

  19. #919
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    vähemalt sain peale 2 üritamist starsis step 4ja mile väärtus 215. Ei tea ka sriskida, et saada step 5 700$ või rahas võtta. sunday milli saaks ka mängida, aga see mõttetu, minu skilli juures
    Väga hea aga arvan, et sunday milli poleks mõtet mängida. Sinu rolli juures, vist raha on kõige mõtekam.

  20. #920

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mul HEMiga ilge jama praegu. Üle poole kätest jätab importimata. Pole olnd siin aega tegelda ka vahepeal asjaga. Seega hetkel pole mul mõtet oma andmeid Tigranole edastada ja jään arvestusest mingiks ajaks välja, seni kuni importimine korda pole saanud.
    Igal juhul head vana aasta lõppu 10NL grinderitele ja panen endale eesmärgiks järgmise aasta esimeses kvartalis roll 1K ning järgmisele levelile kolida!!!

    PS. Väike gallup huvi pärast, mitu tundi umbes nädalas mängite?
    Minul umbes nii, et tööpäevadel õhtuti 2-3h, nädalavahetusel keskmiselt vast 5-6h päeva kohta. Seega keskmiselt tuleb umbes 24h nädalas.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES