Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 48, kokku 123 EsimeneEsimene ... 3846474849505898 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 941 kuni 960, kokku 2460
  1. #941
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    alla ma ei anna, ja ma ei mõelnud kommi päris nii et unbeatable, aga mulle tundub, et sama mängustiiliga mehi on laudades päris hullult pealiskaudselt.

    JA selline küss, et kas on päris vale nii mängu õppida, et igasuguseid ajsu sügavamalt puurida ja oma HH-des line võrrleda jne. Et vahepeal ei mängi ja ennast koguda, sest see niisama puurimine on ikka nii kohutavalt huvitav, aga kas lauast eemal olemine ja hemis tühja tuhnimine ja 2+2s lugemine on micros kahjulik ka, et kuna mäng "peaks" olema eriti soft, siis mingeid ulmeskille endal arendada mõttetu ja parem ikkagi lihtsalt edasi grindida?
    sest kui stiili nii paigas ja oma asi lihtsalt valel ajal raha mitte kaotatada, nagu minu tptk vs kindel set, ja niimooid rolli suurendada ja sesse pikendada kõvast ( tunnistan, et mingi 1,3k sessid peale tööd ja üldjuhul selle ajaga, kui mingit standard kaotust ei tule, siis minu pasa winratei järgi, mis viimased 10 sessi on olnud negatiivne, 1 oli positiivne ma midagi erilist laudadest ära ei too), siis peaks normaalselt minema


    ja saan oma step4 ainult osade turniiridena rahas välja võtta. Seega valin, kas üritada 2 stepi veel võtta, saada 6ndal ime läbi 2100 nlhe pilet ja pokercamp package, mis on ehk lootust kuhugi muuks asjaks ümber vahetada, sest Usasse ma ennast lenutada prageu küll ei jõua ( kui võidaks, kaudväike võimalus ) või siis teen sunday warmupi, või sunday milli. Ranka soovitas warmupi kuna field väiksem

    saadan statsid ka hiljem
    Igasune õppimine on alati kasulik ja kindlasti on see väga põnev tegevus. Arvan, et kõige mõistlikum on hoida asju tasakaalus ja teha mõlemat grindida ja kindlasti ka analüüsida, surgata foorumites, lugeda raamatuid, vaadata videosi jne, kõik see arendab. Isiklikult olen rohke mänginud ja vähe õppinud, seega katsun ka viimast poolt parandada.

  2. #942
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Ma olen ka esimesel nädalal NL20 igasuguseid räämas biite saanud, mõned vead ka ise teinud, kuid siiski leidub räigelt palju donke, kes anyway selle mingi hetk tagasi maksavad.
    Ma arvan, et su tase peaks kindlasti NL20s võitev olema. Kui viitsid, viska msni mind, igasugune arutelu oma tasemel mängijatega on pluss.
    Väga hea, tuleb omavahel suhelda ja pokkerisõpru saada, siis on ka areng kiirem

  3. #943
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jah kaasvõitlejad - lisage mind ka. Msn profiilis

  4. #944
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Head uut ginderid, uuel aastal uue hooga nagu metsapull ütles

  5. #945
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Edu kõigile - loodame, et järgmine aasta pole me enam Nl10 grinderid. Kes kus aga mitte Nl10

  6. #946
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Edu kõigile - loodame, et järgmine aasta pole me enam Nl10 grinderid. Kes kus aga mitte Nl10
    Olen küll natuke joonud aga annan oma sõna, et varsti te ei ole enam nl10 grinderid

  7. #947
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tigranot sõnast - härga sarvist!

  8. #948
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Head uut ka minupoolt!

    Võtsin pokkerist natuke puhkust ja ei ole viimastel päevadel laudades käinud. Kindlasti mängin natuke ka jaanuari esimesel poolel, aga teiselt poolel olen ära nii, et ei maksa mind maha kanda, lihtsalt veits kiired ajad ja vaja vahepeal ka akusid laadida :)

  9. #949
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ilusat ja teguderohket aastat

  10. #950
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kas kõik on enda uue aasta plaanid üles kirjutanud juba ja foorumi 2009 plaanide nurka postitanud? Kes ei ole, siis tahaks neid näha, siis tean millised on Teie plaanid 2009 aastal

    Samuti, postitan eelmise aasta kokkuvõtted kohe kohe ja uue aasta plaanid siin nurgas

  11. #951
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ei aga head uut aastat teilegi...

    plaanid.. on ka eks ma sis postitan... igatahes selle aasta esimese kvartali plaan, on minna 20nl'i mängima :)

  12. #952

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Head Uut Aastat Kõigile!

    Mul siis plaan nagu ikka suveks nl50 saada ja 2009 aasta sees ka selline asi ära osta http://www.volvo24.ee/bmw.htm 8)

  13. #953
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    ei aga head uut aastat teilegi...

    plaanid.. on ka eks ma sis postitan... igatahes selle aasta esimese kvartali plaan, on minna 20nl'i mängima :)
    Sama plaan :D

  14. #954

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ilusat uut teilegi :), endalgi nüüd vaja vaid BR kasvatada, et minna NL20.

  15. #955

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Head uut kõigile. Peatselt saab siis selle aasta esimesed käed mängitud. Loodetavasti on aasta esimene päev tildivaba.

  16. #956

    Re: NL10 grinderite nurgake

    nii.Täna sai siis esimest päeva kah tõsiselt grinditud.Tegin elu pikema sessi, umbes 2500 kätt.(4 lauda ees)
    Kuna eesmärk oli pysida ylevalpool 0-i ja parandada eelkõige näitajaid siis võib päeva kordaläinuks lugeda. Kõik näitajad on stabiilselt kas oranzid või punased 8) eelnevaga võrreldes nagu öö ja päev. Meeldiva boonusena teenisin kõige tipuks ligi 40 eurot pappi kah. See on esimene päev kus terve päeva graafik näitas + poolt.

    Olen rahul

    esialgne stack: 42 eurot
    Nyyd: 78.12 + rake ja PP

  17. #957
    goldec
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Edu kõigile - loodame, et järgmine aasta pole me enam Nl10 grinderid. Kes kus aga mitte Nl10
    Uued tulevad peale :D

  18. #958

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Vägev üritus Teile siin, kahjuks olen kõik maha maganud vist. Edu kõigile, hoian silma peal siin.

  19. #959
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ega jh 10NL Grinderid Season 2 algab sis kui kõik (loe:Timpz) jõuavad NL20-esse? ma vist üks väheseid kes veel 10NL-is?

  20. #960
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Imelised kolm õhtut lugemist oli. Lugesin siis terve teema algusest lõpuni läbi.
    Tõsiselt huvitav ja õpetlik teema cashgames alustajatele.
    Mingi päev peaksin towerisse raha üle saama ning saab samuti alustada tasapisi grindimist.

    Erilist esiletõstmist vajab ikka Tigrano. Tõeline pokkeri fanatt, kes aitab kõiki. Kellel probleeme tekkis, alati oli Tigrano aitamas.
    Üsna raske on sellist inimest ette kujutada, kes enda vabastajast ja tahtmisest tuleb kõigile appi. Oleks pidanud sind sinna Eestimaa uhkuse saatesse ülesse andma :D

    Edu kõigile uue aasta eesmärkide täitumisel.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES