Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 49, kokku 123 EsimeneEsimene ... 3947484950515999 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 961 kuni 980, kokku 2460
  1. #961
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    Imelised kolm õhtut lugemist oli. Lugesin siis terve teema algusest lõpuni läbi.
    Tõsiselt huvitav ja õpetlik teema cashgames alustajatele.
    Mingi päev peaksin towerisse raha üle saama ning saab samuti alustada tasapisi grindimist.

    Erilist esiletõstmist vajab ikka Tigrano. Tõeline pokkeri fanatt, kes aitab kõiki. Kellel probleeme tekkis, alati oli Tigrano aitamas.
    Üsna raske on sellist inimest ette kujutada, kes enda vabastajast ja tahtmisest tuleb kõigile appi. Oleks pidanud sind sinna Eestimaa uhkuse saatesse ülesse andma :D

    Edu kõigile uue aasta eesmärkide täitumisel.
    Ausalt ei oskagi kohe midagi öelda, olen sõnatu ;D

  2. #962

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nagu siin ka varem soovitatud Tigrano poolt, siis ostke oma PP eest turniiride pileteid. Ma täna lunastasin oma kogutud punktide eest pileteid ja mängisin 5$+0,5$ turniire. Tervelt neli tükki. Ühesõnaga terve tänane päev läks sellele. Kahel korral õnnestus rahasaajate hulka end mängida ja kokku teenisin 84$. Osavõtjaid on olenevalt turniirist 700-2000 nägu. Payout structure nii, et jällegi olenevalt turniirist 80-200le esimesele raha.
    Kui alguses õnnestub mõni all-in ära võtta, siis suht tight mänguga end kaugele mängida üsna võimalik. Hea muidugi kui luckbox ka üle keskmise juhtub olema
    Igatahes kasutan edaspidi ka oma PP-d nendele turniiridele ja soovitan teistelegi. Hea vaheldus rahalaudadele.

  3. #963

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    Nagu siin ka varem soovitatud Tigrano poolt, siis ostke oma PP eest turniiride pileteid. Ma täna lunastasin oma kogutud punktide eest pileteid ja mängisin 5$+0,5$ turniire. Tervelt neli tükki. Ühesõnaga terve tänane päev läks sellele. Kahel korral õnnestus rahasaajate hulka end mängida ja kokku teenisin 84$. Osavõtjaid on olenevalt turniirist 700-2000 nägu. Payout structure nii, et jällegi olenevalt turniirist 80-200le esimesele raha.
    Kui alguses õnnestub mõni all-in ära võtta, siis suht tight mänguga end kaugele mängida üsna võimalik. Hea muidugi kui luckbox ka üle keskmise juhtub olema
    Igatahes kasutan edaspidi ka oma PP-d nendele turniiridele ja soovitan teistelegi. Hea vaheldus rahalaudadele.
    Ma ostsin ka täna 5+0,5 turna. Ma ei tea, mulle ikka absull ei meeldind see. Noh vb oli asi selles ka, et 2 tunni jooksul sain ainult 4-5 kätt mida mängida, aga ikkagi, ma ei tea, asi on vist selles, et olen harjunud tegutsema nii, et kui enam ei viitsi, siis cashis paned lauad kinni, millal ise soovid, aga kui turnat mängid, siis pmts ikka enne ära ei lõpeta kui stack 0s. Cash on ikkagi mõnusam. :)

  4. #964
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Siit algas mu päeva kukkumine :D.

  5. #965

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Turnadest: mängisin ka eile ühte 5$ turniiri bonuspunktide eest ostetud. Mingi 880 osalejat, üle 10 000 $ auhinnafond. Järel oli 22 mängijat ja olin 5. kohal. Siis tegin sellise idiootsuse, mida põen siiamaani. Mingi hetk lihtsalt kannatus katkes ja callisin nö. huvi pärast samasuguse stäkiga venna AI-ni. Sinnamaani suutsin mängida perfektset mängu. Kahjuks ei teadnud, palju auhinnarahad olid, kuna mul see turniiri aken ei avane. Kui oleks teadnud, oleks see võibolla aidanud distsipliini lõpuni hoida, finaallaud poleks tohtinud probleem olla. 22. koha eest siis 51$.

    Statid olid selleks hetkeks:
    käsi 249; VPIP 10,8; PFR 8,4; Agg 4,3; Flop CBet 57,1%; Flop CBet Success 100%; Steal 34,8; Steal Sucess 75%; BB Fold to Steal 80%

    Mängisin suht standardset grinderi mängu, oluliselt tightimalt muidugi ja agressiivsemalt. Väga oluline on blindidega tegelemine, nii kaitsmine kui ka stealimine. Nii et on küll võimalik, suured rahad ei olnud kaugel.

  6. #966

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Turnadest: mängisin ka eile ühte 5$ turniiri bonuspunktide eest ostetud. Mingi 880 osalejat, üle 10 000 $ auhinnafond. Järel oli 22 mängijat ja olin 5. kohal. Siis tegin sellise idiootsuse, mida põen siiamaani. Mingi hetk lihtsalt kannatus katkes ja callisin nö. huvi pärast samasuguse stäkiga venna AI-ni. Sinnamaani suutsin mängida perfektset mängu. Kahjuks ei teadnud, palju auhinnarahad olid, kuna mul see turniiri aken ei avane. Kui oleks teadnud, oleks see võibolla aidanud distsipliini lõpuni hoida, finaallaud poleks tohtinud probleem olla. 22. koha eest siis 51$.

    Statid olid selleks hetkeks:
    käsi 249; VPIP 10,8; PFR 8,4; Agg 4,3; Flop CBet 57,1%; Flop CBet Success 100%; Steal 34,8; Steal Sucess 75%; BB Fold to Steal 80%

    Mängisin suht standardset grinderi mängu, oluliselt tightimalt muidugi ja agressiivsemalt. Väga oluline on blindidega tegelemine, nii kaitsmine kui ka stealimine. Nii et on küll võimalik, suured rahad ei olnud kaugel.
    Njaa, mu statid olid 4/4 ja auhinnafond oli ka ainult mingi 1500$. Esimene koht sai 400$ ja nii edasi...

  7. #967
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    Kohe hakkane seda sunday Warm-up´i mängima $750K Guaranteed

    Kõige suurem väljakutse siiamaani mu luckboxile :'( Oleks pidanud suurema laskma teha
    Edu jrng, keskendu hoolikalt ja anna pärast tagasisidet toimunust.

  8. #968

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Võtsin ka siis point shopist 5+50 turniiri (turbo texas holdem) ja 1273 osalejaga turniiril sain 57. koha ja miski 17$ BR-le otsa :). Minu jaoks kestis see ainult tunnikese ja mõnus vaheldus, kas või rahalaudade kõrvale võtta.

  9. #969
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    mängin ka ühte sellist hetkel

  10. #970
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tahanvaadata
    Võtsin ka siis point shopist 5+50 turniiri (turbo texas holdem) ja 1273 osalejaga turniiril sain 57. koha ja miski 17$ BR-le otsa :). Minu jaoks kestis see ainult tunnikese ja mõnus vaheldus, kas või rahalaudade kõrvale võtta.
    Väga hea, sellepärast ongi mõnus punktide eest turnasi mängida, soovitan kõigil stabiilselt punkte hävitada.

  11. #971
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    irw, hull adre ikka, mul ainult see üks turna lahti ja muudpole vaja. Praegu tegin utg open 4xbb ehk 400, sb kes oli short 4100, reraises 3600 peale,et 500 järgi, sisuliselt allin, ma shovein ta, sest selline move peab olema kas väiksem paar või ak, muidu väga kaval shove. Callis ja AK vastas. Pulss läks poole kiiremaks raudselt, aga käsi pidas vastu ja isegi riverdasin maja endale
    see kast töötab :D

  12. #972
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Panen ühe täiesti debiilselt mängitud käe...preflop on kõik õige... aga edasine on munnis... flopi reraise pani korraks mõtlema et AK (statsid 13/8/6 -400 kätt), ja sis mõtsin kohe ümber et eht AQ.. no OBVIOUS ju et AK..krt vaja callida ja turnil ka nii suur bet maha callida... täielik oinas... riverisse A ka veel ja juba kindel et rida... no mida teha et suudaks foldida sellistes olukordades..?




    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($12.50)
    MP2 ($1.90)
    MP3 ($10.25)
    Hero (CO) ($13.25)
    Button ($13)
    SB ($20)
    BB ($10.95)
    UTG ($10.35)
    UTG+1 ($10.25)

    Preflop: Hero is CO with J , 10
    1 fold, UTG+1 calls $0.10, 3 folds, Hero raises $0.50, 2 folds, BB calls $0.40, UTG+1 calls $0.40

    Flop: ($1.55) 10 , Q , J (3 players)
    BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $0.50, BB raises $1, 1 fold, Hero calls $0.50

    Turn: ($3.55) 7 (2 players)
    BB bets $2.50, Hero calls $2.50

    River: ($8.55) A (2 players)
    BB bets $6.95 (All-In), Hero folds

    Total pot: $8.55

    Results:
    BB didn't show
    Outcome: BB won $15.10

  13. #973
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Farik, flopil pane rohkem, 0.5s 1.55sesse poti on nagu mõnitamine. Tema minraise on gay, aga sealt sa foldida ei saa. Call ei anna mingit infot, veel vähem call turnil.
    Selliste stattidega venda ma ei paneks AK peale. 3bet oleks reaalne preflop temalt saada, aga kes teab.

  14. #974
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Farik:

    Ma isegi ei raise seal sellise käega - UTG limper ja sellinne käsi - alati satun sita sisse.

    Fold pre imo!

  15. #975

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    irw, hull adre ikka, mul ainult see üks turna lahti ja muudpole vaja.
    Turnad on jah hea adreka laks, eriti kui beadid.
    Lahe tattoo jrgn!

  16. #976
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    1242na väljas mu AKs vs AA

    standard ;D


    ja selle tattooga on nii, et suure õhinaga olen küik tegma läinud ja järgmine päev mõteln, et päris lohh ikka :)
    Kahju, mõtlesin, et foldid rahadesse ikka ;D Tattoode tegemine ikka tõsine asi, peab kõik läbi mõeldud olema, pärst häirib kogaueg, kui midagi ei meeldi.

  17. #977

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jah, ma juba pea 2 aastat mõtlen, mida teha, aga pole suutnud veel päris täpselt välja mõelda, mis see õige asi või sümbol oleks, mille üle võiks uhkust tunda terve elu.

  18. #978

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nädal jälle läbi ja palun vabandust, aga ma kohe ei saa jätta oma viimast 6500 kätt siia postitamata! Õelge palun, et see ei ole mingi swing või swong või box, siin mees konkreetselt biidib mängu!!! :)

    Kui panna siia kõrvale, et alustasin nädalat 35 dollariga, millele sain lisa boonuse eest 75, mängisin suht edukalt ühe turniiri, mille eest sain 51, 1. jaanuaril hittisin Royali, mille eest loodan ikka saada Towerilt 50 ja hetkel BR 345$, siis mida võib veel üks NL10 grinder tahta!

    Krt, ma NIIIIIIIVVVÄÄÄÄÄGA tahtsin seda mängu biitida!

    Edu ka teistele, areneda on veel meeletult!

    [img width=750 height=542]http://i42.tinypic.com/2ch5ppz.gif[/img]

  19. #979

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kas nädala statsid peab siia postitama?

  20. #980
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Nädal jälle läbi ja palun vabandust, aga ma kohe ei saa jätta oma viimast 6500 kätt siia postitamata! Õelge palun, et see ei ole mingi swing või swong või box, siin mees konkreetselt biidib mängu!!! :)

    Kui panna siia kõrvale, et alustasin nädalat 35 dollariga, millele sain lisa boonuse eest 75, mängisin suht edukalt ühe turniiri, mille eest sain 51, 1. jaanuaril hittisin Royali, mille eest loodan ikka saada Towerilt 50 ja hetkel BR 345$, siis mida võib veel üks NL10 grinder tahta!

    Krt, ma NIIIIIIIVVVÄÄÄÄÄGA tahtsin seda mängu biitida!

    Edu ka teistele, areneda on veel meeletult!

    Väga ilus, loodan, et kõik teenitu on skilliga mängitud, veits ka luckboxi pealt ning beadid ilusti juba nl10 mänge.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES