Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 50, kokku 123 EsimeneEsimene ... 40484950515260100 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 981 kuni 1 000, kokku 2460
  1. #981
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ja tra jälle psh fold mäng AQs leidsin vastas endal AK


    no tra, kui õnnelik vend ikka


    Ja kuidas ma peaks talitama, kui võtsin hemis overalliga kõik käed lahti ja kogemata oli all all handis juures linnuke, nüüd uimab terve igaviku avades ja ei võta lahti, kuna 50k kätt tahb korraga seal kuvada.
    Mis teha?



    Persse, ma ei saa aru, kas tilt peaks ka juba tulema, kuna midagi ei suju absoluutselt mitte kuskil ;D
    Tavaliselt HEM katkestab eelneva väljavõtte, kui vajutad kuupäeva peale, siis viskab selle tabeli ette ja katkestab eelneva. Mõnikord olend task managerist ka kinni pannud aga see vist ei ole HEMi tervisele hea.

  2. #982
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kuna kokkuvõtteid saab näha?

  3. #983
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Just teen kokkuvõtteid ja exelis müttan. Täna terve päev tegelen Teiega, samuti plaanidest kirjtuan jne.

  4. #984
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ma ei andnud ikkagi ära, aga eks annan pühapäeval , ei hakka poole tegutsemise pealt vahele saatma, kuna nagunii pean ette võtma mingi protseduuri hemiga ära tegema, et sisse saada.
    Kas selline asi on mõeldav, et võtan korra kõik hhd ja liigutan mujale, siis avan ja teen uue impordi kõigi fildedega?, või lihtsalt ootan ära. Arvuti piisavalt võimas, peaks lahti küll vedama


    Ja raamatud enne tähtaega kohal 2+2st. VB ainutl pool tellimust, aga sitaks kähku ikka
    Ei saanud muffigi aru, mida teha tahad või mis probleem sul on.

    Kui kähku raamatud tulid, tahan ka tellida.

  5. #985
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: NL10 grinderite nurgake

    hakkan ka varsti grindima uuesti.

    a mul suva, minu postitus siin on j2rjekorranumbriga 1000.

  6. #986
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: NL10 grinderite nurgake

    [img width=750 height=406]http://img233.imageshack.us/img233/305/5jaanuar2009nl10wr1.png[/img]

    Tänase päeva graafik.
    Hiljem lisan ka statid.

  7. #987

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tänase päeva graafik.
    Soomlased ütlevad selle peale "uhuh".
    Miks see kukkumine käib alati sigakiirelt ja välja ronimine nii vaevaline on???

    [img width=750 height=591]http://i39.tinypic.com/ilyftg.gif[/img]

    Täna panin oma tildi taluvuse proovile. Olen väga rahul :)

  8. #988
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kusjuures olen sama asja täheldanud, et paljude sesside alguses juhtub taoline kukkumine ja kogu sessi vältel ronin august uuesti välja. Viimasel ajal olen ennast sessi alguses väga tightiks muutnud ja üritanud seda effekti vähendada, osalt on see ka õnnestunud. Ilmselt siis tegu sellega, et kui sessi alustan, ei ole veel mängu tõeliselt sisse elanud ja võtan vastu liiga julgeid otsuseid.

    2600 kätt ühe raksuga ära mängida on muidugi omamoodi saavutus, milleni mina oma kaheksa lauaga veel jõudnud ei ole :P

  9. #989

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Kusjuures olen sama asja täheldanud, et paljude sesside alguses juhtub taoline kukkumine ja kogu sessi vältel ronin august uuesti välja. Viimasel ajal olen ennast sessi alguses väga tightiks muutnud ja üritanud seda effekti vähendada, osalt on see ka õnnestunud. Ilmselt siis tegu sellega, et kui sessi alustan, ei ole veel mängu tõeliselt sisse elanud ja võtan vastu liiga julgeid otsuseid.
    Mul on ka nii olnud ja kõige pullim ongi, et istusin täna super häälestusega maha ja otsustasin alguses ülitight olla, niikaua, kui igas lauas mingi 12-15 taala ära tiksub. Aga no mitte millegile pihta ei saanud, AA-d ja KK-d tulid BB pealt niimoodi ära, et vaatasin lihtsalt, kuidas kõik kaardid maha panid jne jne.

    Kas teised on ka täheldanud, et kui stack mingi 150 BB ja suurem, siis hakatakse ühestküljest rohkem respektima ja teisest küljest donkid tahavad AI-ni pannes oma 50 BB-seid stacke proovile panna. Täna olid mul lõpus enamus laudades stackid 200 - 350 BB ja jube kerge on nii mängida.

    Sellise stackiga on flopis, siis kui tead, et ees oled, jube efektiivne panna fishiseid vendasid sellise 40-50 BB stackiga AI. Üllatavalt paljud callivad :)

  10. #990
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Kusjuures olen sama asja täheldanud, et paljude sesside alguses juhtub taoline kukkumine ja kogu sessi vältel ronin august uuesti välja. Viimasel ajal olen ennast sessi alguses väga tightiks muutnud ja üritanud seda effekti vähendada, osalt on see ka õnnestunud. Ilmselt siis tegu sellega, et kui sessi alustan, ei ole veel mängu tõeliselt sisse elanud ja võtan vastu liiga julgeid otsuseid.

    2600 kätt ühe raksuga ära mängida on muidugi omamoodi saavutus, milleni mina oma kaheksa lauaga veel jõudnud ei ole :P
    Kindlasti on see väike konksuga asi, et rohkem tundub ja asi nii hull ei ole, lihtsalt jäävad meelde need vastikud sessi algused rohkem, kui kohe hästi läinud algused

  11. #991
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: NL10 grinderite nurgake

    [img width=150 height=37]http://img216.imageshack.us/img216/5416/statslo3.th.jpg[/img]
    Panin nüüd siis statid ka. Andke teada, kui midagi ikka väga mööda on ning kui midagi lisada, mis puudu on .

  12. #992
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    [img width=150 height=37]http://img216.imageshack.us/img216/5416/statslo3.th.jpg[/img]
    Panin nüüd siis statid ka. Andke teada, kui midagi ikka väga mööda on ning kui midagi lisada, mis puudu on .
    CO on ka võimalik stiilida

  13. #993
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    [img width=150 height=37]http://img216.imageshack.us/img216/5416/statslo3.th.jpg[/img]
    Panin nüüd siis statid ka. Andke teada, kui midagi ikka väga mööda on ning kui midagi lisada, mis puudu on .
    Jube vähe käsi ja ei tohiks eriti midagi öelda aga võtame, siis 1000 kätt aluseks. Liiga palju teed flopis jätkupanust 90%, foldid ka suht kergelt flopi jätkupanuse peale 75%, ja agressiivsuse näitajad on ka kehvad, sest flopis oled üli agro, siis turn ja river väikesed, mis ei ole väga hea. Positsiooni mängust eriti aimu ei saa, kuna mänginud nii vähe käsi.

  14. #994
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tegelen eilsest saati veel exeli tabeliga, seda sama tabelit hakkan ka ise kasutama, seega see tuleb suht põhjalik (üldine, 2009 plaanid, statid, päeva kokkuvõtted cash, turniirid, regularid, eelmise aasta analüüs, mida koos teiega teeme, praegused projektid, 1-2 aata plaanid, 2-4 aasta plaanid, kogu elu) minule hakkate saatma ainult esimest lehte üldine aga pusin veel asja kallal, nii et varuge kannatust.

    Kindlasti annan veel teada, kes olid detsembri nädala lõikes parimad mängijad ja üldse parim grinder eelmine aasta

  15. #995
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma kardan, et ma varasti küsin härraselt Tigranolt analüüsi, suulist... aga selleni jõuan siis kui reedel endiselt sama kohapealt tammun kus praegu olen...

    ja jah... viimased sessid on välja näind nii, et algus perse ja siis ronid tagasi... või siis et algus korralikult, siis kõvasti perse ja ikka ronid tagasi

  16. #996
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    ma kardan, et ma varasti küsin härraselt Tigranolt analüüsi, suulist... aga selleni jõuan siis kui reedel endiselt sama kohapealt tammun kus praegu olen...

    ja jah... viimased sessid on välja näind nii, et algus perse ja siis ronid tagasi... või siis et algus korralikult, siis kõvasti perse ja ikka ronid tagasi
    Edaspidi määran ära kohe ajad, kellega ja millal live sesse teeme, et asi konkreetsem oleks.

  17. #997

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nice.. Jään ootama :)

  18. #998
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    HU asemel võiks olla live sess. Auhinnaks vms

  19. #999
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ei pohhui, siin pole midagi vinguda ka. Läheb ***** siis läheb, pole muud teha, kui august uuesti välja ronida.

    enne ei postita midagi, kui midagi tarka või positiivset on, või küsida.


    Kui roll veel kukub, lähen tiltan nl10s veel ja tra nagunii oolen rongilt maas. Teen omas tempos midgai tarka ja õpin mängima. Edu!

  20. #1000
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ei pohhui, siin pole midagi vinguda ka. Läheb ***** siis läheb, pole muud teha, kui august uuesti välja ronida.

    enne ei postita midagi, kui midagi tarka või positiivset on, või küsida.


    Kui roll veel kukub, lähen tiltan nl10s veel ja tra nagunii oolen rongilt maas. Teen omas tempos midgai tarka ja õpin mängima. Edu!
    eem nagu me eile rääkisime, siis ning ma su juttu kuulasin siis mis rongist maasolemisest sa räägid? ma olen endiselt 10nl... võimalik, et seepärast, et mängin heal juhul 15k kätt kuus, lihtsalt ei jõua töö kõrvalt rohkem... see kuu tahaks, püüaks 20k kokku saada...

    ei mõista su nurinat sellest kohast... teisest küljest igal juhul edu ja jaksu ... ja ära pead longu lase... seda enam, et keegi ei öeld, et iga algus peaks olema lihtne :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES