Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 123 EsimeneEsimene ... 41495051525361101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 2460
  1. #1001

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mul endal on ka hetkel suht perses kõik. Nii eraelus kui ka pokkeris. Täis downswing igas asjas. Aga fakk mind lihtsalt ei koti, ma lasen edasi, sest ma tean, et varsti see möödub ning kõik jookseb rööpasse tagasi. Mul on kindlus, mul on siht, mul on teadmised, mul on roll, fuck everything else. Samamoodi möödub ka teil kõigil teistel see, kui te lihtsalt usute endasse.

  2. #1002
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    kõlab nagu mingi kõne vms ;D

  3. #1003
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tundub, et ma ei ole ainus kellele tundub, et laev hakkab põhja minema. Ok, pokkerilaevaga ei ole hullu, sest see peabki veidi lainetama vahepeal, enda arust mul läkski vahepeal liiga stabiilselt vastutuult edasi :D aga kui võtta ka igapäevane eluolu, siis tekib küll tunne, et kas peaks põgenema hakkama kuhugi ;D

    Ahjaa, üldiselt olen aru saanud, et kui tavaelus on downswingi aeg, siis ei ole mõtet ka eriti pokkerilaua taha istuda, sest paratamatult kandub see stress sinna üle ja head tulemust ei ole võimalik saavutada... mina kui väga depressiivne inimene tean rääkida :P

  4. #1004
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ei tea kas mul vedanud vms, aga tavaelus pole viimased paar aastat ühtegi erilist probleemi olnud ja kõik kulgeb reaalselt hästi. Et nüüd ainult ära ei sõnuks.
    Korra tabas ka mingi mingi kahtlane jooks, nii 8k kätt vms, mis tegelikult ülimalt väike arv, aga hetkel kõik fine :P. Roll 1020$, kandsin ka 100$ vahepeal välja, sest aastalõpp ja uue algus polnud rahakotile just kõige kergemad, kuid elu on elamiseks ja pole mingit kindlat kellaaegu, kus pean uuesti limiidist ülesse ronima :). Kui aeg käes, siis aeg käes ning praegu on kõik rööpas, NL20 on samuti totaalselt fishine ning kui ise vigu väldin, siis on winrate mehine, kui sitta keeran, siis langeb ka winrate.
    Aga küll kõik teised grinderidki hakkama saavad. Vahepeal oli juba hetk, kus istusin lauas koos Buildupi, Zyxxx ja Jrgn Helliga ehk nl10 vennad olid ikka stabiilselt ülesse roninud ja nii peabki :).

  5. #1005
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ei noh vahepeal on ika kaardijooks ka paras saast kui lititakse riverisse 2-3 outerisi... ja suured potid minema sõidavad... siis on kahju...

    natuke...

    pea-asi, et...






    ...MÄNGU SEEPÄRAST ISE ÄRA EI MUUDA (SITAKS) !!!

  6. #1006
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mulle lihtsalt meeldib nuriseda ja on selline maratoni jooksjate the Walli tunne. Selles suhtes pohhui, et midgai muud nagunii teha ei taha, seega learn the game, or go fuck yourself!


    Ranka kogemata tegi sellise tsitaadi: Selline kepp eraldabki dongid pokkerimängijatest. Selles mõttes, et retoolid ennast ümber ka lähened teise nurga alt.

    Ja tegin ühe vanakooli sessi, kus mängiisn jube imelikke line ja sitaks anti actionit ja kohe kui tagasi tag´i juurde, hakkasin jälle spewyima. Ergo, have to learn to fold.


    Igatahes kustutasin enamuse oma eelmiseid postitusi ja muiud näole ei anna, kui midgai konstruktiivset on öelda või midagi toredat.
    Ranka käsul käin 2+2s midstakesis kuni nl600 vist prodele nõu andmas, et siis lolli nõu eest sõimata saaksin ja õpiksin. Ja tra, see on sitaks nakkav.
    Kusjuures, see on huvitav, et kui inimesel hing täis teha, on ta nõus su peale palju rohkem aega kulutama, set peab sind kuidagi paika laskma, heas mõttes enamvähem

  7. #1007

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Tundub, et ma ei ole ainus kellele tundub, et laev hakkab põhja minema. Ok, pokkerilaevaga ei ole hullu, sest see peabki veidi lainetama vahepeal, enda arust mul läkski vahepeal liiga stabiilselt vastutuult edasi :D aga kui võtta ka igapäevane eluolu, siis tekib küll tunne, et kas peaks põgenema hakkama kuhugi ;D

    Ahjaa, üldiselt olen aru saanud, et kui tavaelus on downswingi aeg, siis ei ole mõtet ka eriti pokkerilaua taha istuda, sest paratamatult kandub see stress sinna üle ja head tulemust ei ole võimalik saavutada... mina kui väga depressiivne inimene tean rääkida :P
    Njaa, liigagi tuttav tundub see...

  8. #1008
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    Mulle lihtsalt meeldib nuriseda ja on selline maratoni jooksjate the Walli tunne. Selles suhtes pohhui, et midgai muud nagunii teha ei taha, seega learn the game, or go fuck yourself!


    Ranka kogemata tegi sellise tsitaadi: Selline kepp eraldabki dongid pokkerimängijatest. Selles mõttes, et retoolid ennast ümber ka lähened teise nurga alt.

    Ja tegin ühe vanakooli sessi, kus mängiisn jube imelikke line ja sitaks anti actionit ja kohe kui tagasi tag´i juurde, hakkasin jälle spewyima. Ergo, have to learn to fold.


    Igatahes kustutasin enamuse oma eelmiseid postitusi ja muiud näole ei anna, kui midgai konstruktiivset on öelda või midagi toredat.
    Ranka käsul käin 2+2s midstakesis kuni nl600 vist prodele nõu andmas, et siis lolli nõu eest sõimata saaksin ja õpiksin. Ja tra, see on sitaks nakkav.
    Kusjuures, see on huvitav, et kui inimesel hing täis teha, on ta nõus su peale palju rohkem aega kulutama, set peab sind kuidagi paika laskma, heas mõttes enamvähem
    [img width=750 height=1082]http://blogs.indiewire.com/reverseshot/archives/Thumbs%20Up.jpg[/img]

  9. #1009
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Vaatan, et paludel läheb kehvasti, kellel kõik perses, kellel halb run, kellel laev läheb põhja jne Täna saan enda blogi valmis ning siis homme on päev, kus tegelen Teiega ehk esimene samm on analüüsida kogu eelmine pokkeriaasta läbi, seda hakkan ka ise analüüsima.

    Pead püsti.

  10. #1010
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL10 grinderite nurgake

    küll on inimestel ikka aega.

    mulle tehti eile selgeks et J9 vs AQ ei olegi 45:55, vaid 36:64 ja ikka nagu pole midagi kaotanud

  11. #1011
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    küll on inimestel ikka aega.

    mulle tehti eile selgeks et J9 vs AQ ei olegi 45:55, vaid 36:64 ja ikka nagu pole midagi kaotanud
    '

    Parema tuleviku nimel ;D

  12. #1012
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Eile märkasin emaililt neid Toweri freerolle ka. Et iga kuu mingi arv punkte vaja, et osaleda. Lahendasin siis kõrema mata ülesandeid ning freeroll tiksus kõrval kuuendaks ja +~65 sealt.

  13. #1013
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Eile märkasin emaililt neid Toweri freerolle ka. Et iga kuu mingi arv punkte vaja, et osaleda. Lahendasin siis kõrema mata ülesandeid ning freeroll tiksus kõrval kuuendaks ja +~65 sealt.
    Väga hea, ise olen kõik need alata maha maganud juba aasta või siis aastate lõikes :-\

  14. #1014
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    iw, vaatasin, et tower jälle jagas pileteid, ja mitte ühegi turna ajal ei nöinud neid lobbys. Mõtlesin, et aeg vale ja maha maganud, täna siis klõpsisin restricted alla ja ohoooo ;D
    ajas ennast ka naerma, sest olen enne neid mänginud

    Ps sain kätte ülejäänud raamatud ka, ja Gus Hansen´i - every hand revealed ON PUHAS KULD!
    Hakkasin töölt tulles sirvima ja sellest kujunes kaks purki jim´i ja colat ja 49 lehte jutti süvenemist, kuni esimese peatüki lõpuni. Väga originaalne lähenemine, ja see et on originaalkäed ja seletab juurde on kuidagi vastuvõetavam: et paremini seeditava on siis käele juurde mõelda konsept või superior play, kui superior playle kätt juure leiutada.
    Kuig hakkaisn HU raamatut lugema, siis arvan, et hanseni oma loen väga ruttu läbi.

  15. #1015
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ja ranka, tore, et sa oma lapsepõlve pilte vastlapäeva liuvõistluse võidust meiega jagad!

  16. #1016
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    iw, vaatasin, et tower jälle jagas pileteid, ja mitte ühegi turna ajal ei nöinud neid lobbys. Mõtlesin, et aeg vale ja maha maganud, täna siis klõpsisin restricted alla ja ohoooo ;D
    ajas ennast ka naerma, sest olen enne neid mänginud

    Ps sain kätte ülejäänud raamatud ka, ja Gus Hansen´i - every hand revealed ON PUHAS KULD!
    Hakkasin töölt tulles sirvima ja sellest kujunes kaks purki jim´i ja colat ja 49 lehte jutti süvenemist, kuni esimese peatüki lõpuni. Väga originaalne lähenemine, ja see et on originaalkäed ja seletab juurde on kuidagi vastuvõetavam: et paremini seeditava on siis käele juurde mõelda konsept või superior play, kui superior playle kätt juure leiutada.
    Kuig hakkaisn HU raamatut lugema, siis arvan, et hanseni oma loen väga ruttu läbi.
    Peab ka raamtud ära tellima, ajad veel sellist mesijuttu siin.

  17. #1017

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Sai ka siis üle pikaaja jälle mängitud toweris installisin selle ramdiski ära nüüd hemiga kõik korras ei kadunud käsi ega jooksnud kinni ühegi laua statsid.
    Erilisi vigu ka ei teind aint korra sain tappa kk vs aa.
    Jäin plussi vähemalt 3bi

  18. #1018

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma pole kyll ametlikult selles nl10 grinderite seltskonnas kirjas aga teemat sirvin siiski

    kysimus:
    Leidsin siit selle preflopp video ja jäi mulje et tulemas on ka postflopp video. Esialgsel teema kammimisel ma seda ei leidnud. Kas see on siiski kuskil olemas või pole?

  19. #1019
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Küll mingi aja jooksul ilmub. Jõulud, aastavahetus ja värgid on ka oma aja võtnud ning Tigranol käed, jalad tegemist täis olnud.

  20. #1020
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    starsis turnad ika rollile jälje jätnud ja prague shortstackin starsis, et vähe kosuda. Nl25 ja 5 kaupa

    ise jubedalt vihkan selliseid värdjaid :o

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES