Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 123 EsimeneEsimene ... 242505152535462102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 2460
  1. #1021

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    starsis turnad ika rollile jälje jätnud ja prague shortstackin starsis, et vähe kosuda. Nl25 ja 5 kaupa

    ise jubedalt vihkan selliseid värdjaid :o
    sul oli ju mingi aeg 700$+ stack?

  2. #1022
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    see ongameis 660 peale läinud

    starsis ka mingi naljaroll

    sian 6bi üles aga tulin kolinal alla ühe bi peale ka, jätsin projekti praegu katki

  3. #1023
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Praegu nl20 laudu oli vähe, mõtsin et rebin 6 nl20 lauda ja siis uueks sündmuseks ka 6 nl30 lauda. Läks täitsa okeilt ja taas mingit scare tunnet küll polnud. Roll 1100+, nii et arvan, et polnud hullu ka. Aga ühe käe viskaks siia, ei hakka analüüsi alla panema.

    Mingi vennaga käis ehtne trollimine 3s lauas. Pidevalt 3betis mu steale, just sain talt BI ka kätte reaga. Seega tahtis mind veel rohkem trollida. Hiljem kaotas ühe BI veel teises lauas taas mulle, aga see pole hetkel oluline.

    Vend oli mingi 150 käe pealt 26/22/5.4. Ehtne troll mu vastu pmst.

    No-Limit Hold'em, $0.30 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($5.70)
    UTG ($30.16)
    UTG+1 ($9.15)
    UTG+2 ($37.50)
    MP1 ($38.03)
    MP2 ($27)
    MP3 ($21.17)
    Hero (CO) ($36.40)
    Button ($29.55)
    SB ($29.69)

    Preflop: Hero is CO with 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
    5 folds, Hero raises $1.50, 1 fold, SB raises $4.50, 2 folds, Hero calls $3

    Flop: ($9.90) 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
    Hero checks, SB bets $6, Hero raises $15, 1 fold

    Total pot: $21.90
    Main pot: $21.90 won by Hero

    Results:
    Hero had 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (one pair, sevens).
    Outcome: Hero won $29.81

    Callisin just nimelt tema vastu ta 3beti. Check raise näitab kindlasti mu tugevust ja eeldasin, et kõik pocketid alla QQ lendavad mucki. Samuti AX käed ilma K-ta. Kas liiga fancy muuve ja -ev või kui on situatsiooni, siis toitev tegevus. Arvestasin ka seda, et selle väikse ajaga ta andis isegi mulle respekti.

  4. #1024
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    jälle ühelt guaranteelt väljas nii et oesd´i ei suuda hittida. turnadel ikka nii carddead kui olla saab

  5. #1025
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma lendasin eile 2 x täpselt samamoodi EMV satikalt välja AQs vs A7o, mõlemal korral floppi 7 ja HA HA BYE BYE... ja siis värdjalikult lõbus kommentaar villainilt "noh... nägid skilli" ...

    tundsin end nii tilti aetuna et pokrit ei mängindki (tilti seepärast vist, et trios minul endal vähemalt... ei ole vahet kuidas ma turnasi mängin, ikka luckitakse kuidagi imelikult ära ei, iseig koledalt :() ...

    ps. siit ka mingi mõte - kas keegi ei tahaks anda soovitusi kuidas turnades leida õige hetk millal oma liigutus teha... ma mõtlen nt siis kui blaindid on juba nii kõrged et avarage stack on ~7-10 blindi

  6. #1026
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL10 grinderite nurgake

    pada vaata turniirimängijate topicu alla. seal väga hea ja õpetlik arutlus käib.

  7. #1027
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    pada vaata turniirimängijate topicu alla. seal väga hea ja õpetlik arutlus käib.
    doh... numb me :P

  8. #1028

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tervist

    Kuidas PT3 Primavõrgus tööle saada?

  9. #1029
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL10 grinderite nurgake

    suht kindel et ranka tegi video selle kohta või oli see Hem

  10. #1030

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    suht kindel et ranka tegi video selle kohta või oli see Hem
    hem

  11. #1031
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Praegu nl20 laudu oli vähe, mõtsin et rebin 6 nl20 lauda ja siis uueks sündmuseks ka 6 nl30 lauda. Läks täitsa okeilt ja taas mingit scare tunnet küll polnud. Roll 1100+, nii et arvan, et polnud hullu ka. Aga ühe käe viskaks siia, ei hakka analüüsi alla panema.

    Mingi vennaga käis ehtne trollimine 3s lauas. Pidevalt 3betis mu steale, just sain talt BI ka kätte reaga. Seega tahtis mind veel rohkem trollida. Hiljem kaotas ühe BI veel teises lauas taas mulle, aga see pole hetkel oluline.

    Vend oli mingi 150 käe pealt 26/22/5.4. Ehtne troll mu vastu pmst.

    No-Limit Hold'em, $0.30 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($5.70)
    UTG ($30.16)
    UTG+1 ($9.15)
    UTG+2 ($37.50)
    MP1 ($38.03)
    MP2 ($27)
    MP3 ($21.17)
    Hero (CO) ($36.40)
    Button ($29.55)
    SB ($29.69)

    Preflop: Hero is CO with 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
    5 folds, Hero raises $1.50, 1 fold, SB raises $4.50, 2 folds, Hero calls $3

    Flop: ($9.90) 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
    Hero checks, SB bets $6, Hero raises $15, 1 fold

    Total pot: $21.90
    Main pot: $21.90 won by Hero

    Results:
    Hero had 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (one pair, sevens).
    Outcome: Hero won $29.81

    Callisin just nimelt tema vastu ta 3beti. Check raise näitab kindlasti mu tugevust ja eeldasin, et kõik pocketid alla QQ lendavad mucki. Samuti AX käed ilma K-ta. Kas liiga fancy muuve ja -ev või kui on situatsiooni, siis toitev tegevus. Arvestasin ka seda, et selle väikse ajaga ta andis isegi mulle respekti.
    miks panid 5bb openraise?
    ma ei calliks OOP sellise käega, sisuliselt riskisid pool+ stäkki olukorras milles oled harva ees, vastasel odav foldida sul kallis foldida.
    Sest mida sa oleksid OOP teinud kui vastane oleks callinud, sisuliselt riskisid kogu stäkiga!

    In position on lood paremad kuid OOP ma seda ei teeks kui read hea ei ole.

  12. #1032
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Küll mingi aja jooksul ilmub. Jõulud, aastavahetus ja värgid on ka oma aja võtnud ning Tigranol käed, jalad tegemist täis olnud.
    Kahjuks jah on praegu kiired ajad. Vähe mänginud, võiks öelda, et polegi mänginud, sest enamus aega kulub praegu uue aasta projektide, foorumi webi, blog jne tegemistele. Kõik see võtab mõnuga aega, sest ei ole väga selle ala spetsialist ;D aga nagu näha on ei saa eriti kedagi usaldada ja parem on ise käpp külge panna ja asjad ära teha.

    Loodan, et alates 15-dast peaks asjad toimima hakkama.

  13. #1033
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    irw, turnadel selline mõnus tilt, et võtsin mingi 2 taala turna lahti ja vaatasin mulitway floppi, mul nutflush draw, lükkan kõik sisse. 9 outi ikkagi 30% equityga ka seti vastu. Muidugi set vastas ka, ja nagu standard kunagi ei hiti oma flushi turnal. Mõtlesin et vahet pole, saaks alguses stacki kohe kätte, siis mõnus mängida. Samas olin suht kindel et maha nagunii ei tule, aga mulle piisas, et sisse lükata kõik.

    Igatahes täna kirjutasin endaga pokkerilepingu 28 veebruari deadlineiga ja ühe asjana panin kirja ka, et teen selle aasta wsopi final tabelis iga venna kohta nii põhjaliku telli analüüsi kui suudan navarro abiga. See muidugi eeldab nende videode 100x läbi vaatamaist, aga leian, et sellega parandan seda oskust dramaatiliselt. Muidu esimest korda läbi vaadates jäid juba osad suuremad ka silma tänu sellele, et saab kohe tsekkida. Igatahe sloodan sealt leida midagi kasulikku ja kui õnnestub, teen sellest suurema kokkuvõtte ka, et kõigil kasu. Veebruaris kukub 21 ka, siis oleks nagu vaja sellist skilli, kuna turnadel käsi nagunii ei completi.

    Bankrolli hakkan ka muudmoodi suurendama, peale väikest ümbertoolimist, aga seda ei julge veel öelda. Aga alla andmine pole mingi võimaluski, sest kogemata leidsin endas sellise inspiratsiooni nagu lastel jõuludega on. Tõesti tuli jõhker ärevus sisse ja kuna holdemi õppimise keerasin ise täielikult persse, selles mõttes et mikro loosingust enamvähem võitjaks( vb oli rush) ja siis tagasi lohhiks, oskan seekord ehk natuke paremini eelmiste vigade arvelt paremini kogu protsessi kalibreerida. Vb ümbertoolime major mistake ka, aga ei haka ennats põhimõtte pärast sundima ka, sest leidsin palju meeldivama väljundi. Leping ilusti seina peal ja 28. veebruar viskan koopia sellest ülesse, ja siis näeb kas fail või success


  14. #1034
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rinoa
    Tervist

    Kuidas PT3 Primavõrgus tööle saada?
    PT3 ei tööta primas.

  15. #1035
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    irw, turnadel selline mõnus tilt, et võtsin mingi 2 taala turna lahti ja vaatasin mulitway floppi, mul nutflush draw, lükkan kõik sisse. 9 outi ikkagi 30% equityga ka seti vastu. Muidugi set vastas ka, ja nagu standard kunagi ei hiti oma flushi turnal. Mõtlesin et vahet pole, saaks alguses stacki kohe kätte, siis mõnus mängida. Samas olin suht kindel et maha nagunii ei tule, aga mulle piisas, et sisse lükata kõik.

    Igatahes täna kirjutasin endaga pokkerilepingu 28 veebruari deadlineiga ja ühe asjana panin kirja ka, et teen selle aasta wsopi final tabelis iga venna kohta nii põhjaliku telli analüüsi kui suudan navarro abiga. See muidugi eeldab nende videode 100x läbi vaatamaist, aga leian, et sellega parandan seda oskust dramaatiliselt. Muidu esimest korda läbi vaadates jäid juba osad suuremad ka silma tänu sellele, et saab kohe tsekkida. Igatahe sloodan sealt leida midagi kasulikku ja kui õnnestub, teen sellest suurema kokkuvõtte ka, et kõigil kasu. Veebruaris kukub 21 ka, siis oleks nagu vaja sellist skilli, kuna turnadel käsi nagunii ei completi.

    Bankrolli hakkan ka muudmoodi suurendama, peale väikest ümbertoolimist, aga seda ei julge veel öelda. Aga alla andmine pole mingi võimaluski, sest kogemata leidsin endas sellise inspiratsiooni nagu lastel jõuludega on. Tõesti tuli jõhker ärevus sisse ja kuna holdemi õppimise keerasin ise täielikult persse, selles mõttes et mikro loosingust enamvähem võitjaks( vb oli rush) ja siis tagasi lohhiks, oskan seekord ehk natuke paremini eelmiste vigade arvelt paremini kogu protsessi kalibreerida. Vb ümbertoolime major mistake ka, aga ei haka ennats põhimõtte pärast sundima ka, sest leidsin palju meeldivama väljundi. Leping ilusti seina peal ja 28. veebruar viskan koopia sellest ülesse, ja siis näeb kas fail või success

    Kas kuskil see video üleval WSOP finaal lauast, kus keegi tellidest räägib või sain midagi valesti aru.

    Ning, mis salajased plaanid need rolli majandamisega, siis on ;D Kindlasti ei saa öelda, et tegid kehvasti, kui liikusid üles, sest roll oli juba piisav ja samuti näitasid stabiilsust nl10, et kõrgemal mängida. Eks aeg teeb oma töö ja näitab milleks oled suuteline.

  16. #1036
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ei olnud, aga mõtlesin, et võtan raamatu kõrvale ja pusin ise läbi terve video

  17. #1037
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ärge kunagi soovige head runni - sest pärast seda tuleb alati...mis?? HALB Run. Esmaspäeval oli heater ja sain 40$ plussi. Eilse ja üleeilsega 40$ miinuses. Vahva.

  18. #1038
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Ärge kunagi soovige head runni - sest pärast seda tuleb alati...mis?? HALB Run. Esmaspäeval oli heater ja sain 40$ plussi. Eilse ja üleeilsega 40$ miinuses. Vahva.
    Ära mõtle nii kohutavalt, kindlasti tuleb head soovida kõigile. Millega sa laudades, siis hakkama said?

  19. #1039
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma ei tea, neli BI pole eriti raske langeda vahelduseks ju. Vähemalt minul :D.

  20. #1040
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kõik käed on ka full ringi alafoorumis.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES