Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 53, kokku 123 EsimeneEsimene ... 343515253545563103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 041 kuni 1 060, kokku 2460
  1. #1041

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma ei hakka oma käsi postitama, sest laudades toimuv on lihtsalt jubedus kuubis. Nädal aega megatilt peal selle jama pärast. Mitte, et ma viriseda tahaks :P

  2. #1042
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Kõik käed on ka full ringi alafoorumis.
    Tublid olete, ma lihtsalt ei ole võimeline olnud neid komenteerima, aja nappuse tõttu.

  3. #1043
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Ärge kunagi soovige head runni - sest pärast seda tuleb alati...mis?? HALB Run. Esmaspäeval oli heater ja sain 40$ plussi. Eilse ja üleeilsega 40$ miinuses. Vahva.
    Mina tunnen küll, et osad 2-3bi miinussessioonid on lihtsalt variatsioon, mis tuleb üle elada ja sinna ei ole midagi parata (eriti peale suuremaid heatereid - what goes up, must come down... minu arust).

    Peaasi, et ei läheks sellest tilti ja stop-loss oleks paigas, sest samas teinekord ei saagi aru millal tilt lihtsa variatsiooni üle võimust võtab ja hiljem oma käsi sirvides alles mõikab, et oleks pidanud varem piduri peale tõmbama.

  4. #1044
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    mjah ei noh kaotused pole hullu midagi, aga kui juba mitmes mitmes sess näeb väla nii, et algus kasvab, siis kukub 4 bi'd ja üleäänd 2h ronid tagasi nulli, siis vahest ajab pahaseks...

    hea et kogu aeg nii ei ole...

    kuigi paigaltammumine kaotab motivatsiooni ära... aeg-ajalt... õnneks tleb see tagasi

  5. #1045
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mingi 5000 kätt paigal tammumist on täitsa normaalne, üle selle hakkab juba ajude peale natuke :P

  6. #1046
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL10 grinderite nurgake

    rekord 66k kätt break-even, nüüd on skill suurem ja jäävad miski 20k käe kanti, enamasti uuele limiidile minnes

  7. #1047
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    rekord 66k kätt break-even, nüüd on skill suurem ja jäävad miski 20k käe kanti, enamasti uuele limiidile minnes
    Kõrgemates limiitides kindlasti. See täitsa normaalne, et mida rohkem edasi oled jõudnud, seda aeglasemalt areng toimub.

  8. #1048
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    tõusunurk on muutund viimase 12k käe juures, breakeven nojah 5k.... ja see on sellest ajast peale kui ma hakkasin tegelema oma mängustiili muutmisega.... mjah. samas on biite ka imelikult vastikuid tuld, AKxT all in turnist, riverisse J, villain shows JJ... riverdatud majasid on tulnud ka nt, täna vist 2x.. peast ei mälet otsim a a ei hakka,aga suured potid olid.et noh katus akkaks sõitma kui väga pikalt iga päev mängiks... aga natuke frustreeriv on küll...

    statid 14,7/10,1/3,75 mis nagu polegi halb... aga vastik on näha kuidas suur pot järjekordselt, olenemata suurele turnbetile, ära sõidab :(

  9. #1049

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Rekordpäev oli täna, +7bi tiksus juurde. Üldseis ikka masendavas miinuses :P

  10. #1050
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Rekordpäev oli täna, +7bi tiksus juurde. Üldseis ikka masendavas miinuses :P
    standard vastupid.. tegelt nii halb ei old... aga noh -3,5 bi'd :(... mastid said peksa riveris, read peksa riveris, isegi üks maja sai peksa... vist

  11. #1051

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mul ka täna päris hea päev. Tower on nii hullult fishe täis. Ainult ole mees ja võta maast raha üles. ;D

  12. #1052
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Mul ka täna päris hea päev. Tower on nii hullult fishe täis. Ainult ole mees ja võta maast raha üles. ;D
    kui river teisiti ei arva... õnneks sain 2bi'd tagasi aga tunnet pole

  13. #1053

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    kui river teisiti ei arva... õnneks sain 2bi'd tagasi aga tunnet pole
    Õige.. Täna üritasin, mis ma üritasin. Tulemus oli ikka -2bi. Tulid sellised toredad käed ja igasugu muud kräppi veel:

    http://weaktight.com/703797
    http://weaktight.com/703788

  14. #1054

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    kui river teisiti ei arva... õnneks sain 2bi'd tagasi aga tunnet pole
    +kui Tower teisiti ei arva.

    See on nagu küll imelik, et mitu korda on mul nii olnud, et teen päevas näiteks 2 sessi. Ühe päeval ja teise õhtul. Päeval kõik jumala ok, käe saab ilusasti kokku boardil. Õhtul jällegi nii, et absoluutselt mitte midagi ei hiti. Tõstad AKga board kõik blank. Tõstad JJ, saad boardi ATxxx ja aetakse sind välja AKga. Nagu, et variatsioon vaheldub 2 päeva järjest juba niimoodi. Kui suudan normaalse jooksul ajal pappi rohkem kokku ajada, kui nõrga jooksu ajal, siis see on muidugi hea, sest pikas jooksus ma võidan, aga kahtlane ikkagi.

  15. #1055

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Õige.. Täna üritasin, mis ma üritasin. Tulemus oli ikka -2bi. Tulid sellised toredad käed ja igasugu muud kräppi veel:
    http://weaktight.com/703797
    http://weaktight.com/703788
    Üsna tüüpilised bad beadid, pole mõtet põdeda. Võta holdemis lahti näiteks kõikide hititud settide graafik, siis saad aru miks

    Meie juht ja õpetaja Tigrano on ilmselt muude projektidega hõivatud, polegi viimase aja tegevustest ülevaadet. Ilmselt osad juba peaks tegema uue topiku: NL20 grinderite nurgake.

    Ise vist olen selgeks saanud, kuidas seal NL10 asjad käivad, selle nädala graafiku panen ka siia. Homme varahommikul Soome suusatama ja kui nädala pärast tagasi, siis hakkan shottima NL20-t.

    Aastat alustasin BR 34, hetkel 480, pole paha.

    [img width=750 height=479]http://i40.tinypic.com/10rrcw7.gif[/img]

  16. #1056
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    tra see ei ole enam naljakas, mängin mingit 2000 guranteed toweris, olen 11ndal kohal 100st, floppan tripsi, kütan kõik streetid raha sisse, mingi vend callib oma overpairiga ja riverdab endale seti, ehk maja maha, no tra küll, nii munnilt ei saa joosta turnadel. V*ttu küll, minge m*nni, närvi ajab, kõik mingid suckoudid, p*tsi

  17. #1057
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ja minge tõesti m*nni rebuy tehtud turnale ja varsti push fold mäng, mul kk shoven, kaks callijat, üks foldib flopil ja ikka tra mingi 5te set vastas, no minge p*tsi tõesti, v*ttu nii ei saa neid turnasid mängida, tra elu hea mäng oli, kogu aeg mingi **** perse igal turnal nahhui, närvi ajab

  18. #1058
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Turnad = TILT ;D

  19. #1059

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jep, turnal tõesti on kergem tilt tekkima, endal on peale turnas kas või keskfaasis välja langemist palju kauem halb tuju, kui seda näiteks AA vs KK suhu saamist. Nii oli eilsel 5+50 mul, mille point shopist võtsin. Aga ise sain nüüd BR 800$ peale ja lähen võtan esimesi shotte NL20-s kohe kohe, langen 3BI siis tagasi NL10.
    NL10 oli ka väga hea nädal ja sain umbes 6k käega 200+$ ja lisaks veel tuli see nädal 75$ boonus ja 33$ Rakebacki.

  20. #1060
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    irw, käisin trennis ära ja normaalne olla, aga selle eilse turnaga siis see lubadus murtud, et rohkem ei mölise.
    tra kuidas ma steamisin ikka, final tabelisse oleks ikka saanud

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES