Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 59, kokku 123 EsimeneEsimene ... 949575859606169109 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 161 kuni 1 180, kokku 2460
  1. #1161
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    minul on roll kuskil 850$ hetkel. Osa tänu estpatricku stakele kes üldse suunas mind esimese asjana nl20 mängima

  2. #1162
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Donke on niipalju NL20s ja NL30s, et pigem pole mõtet korralikema regularidega mingit madinat korraldada. Saab donkidelt väga lihtsalt raha kätte. Samas korralikke regulare võib samuti kokku lugeda 1-2 käe sõrmedel :/.
    Seda ma usun ja regularid ei tohiks väga head seal olla tõesti.

  3. #1163

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    NL10 hetkel, ning vist terve elu seal.
    Sama seis siinpool. Viimased 7-8k kätt pendeldan 3-4 Buy-Ini üles ja siis alla. BR on 38 BI.

    Ja shortidega on viimasel ajal täitsa kummalised lood. Ühel hetkel on neid terve ilm täis, teisalt jälle võtad laudu järjest kus istuvad sees ainult 1-2 shorti. Ja neid "kurikuulsaid" Foshani shorte (xxBetlucky & CO) pole viimasel nädalal üldse näind. Ühtegi neist. Kas on busto või vahetasid tuba/limiiti vmt.

  4. #1164
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas broadcast
    Sama seis siinpool. Viimased 7-8k kätt pendeldan 3-4 Buy-Ini üles ja siis alla. BR on 38 BI.

    Ja shortidega on viimasel ajal täitsa kummalised lood. Ühel hetkel on neid terve ilm täis, teisalt jälle võtad laudu järjest kus istuvad sees ainult 1-2 shorti. Ja neid "kurikuulsaid" Foshani shorte (xxBetlucky & CO) pole viimasel nädalal üldse näind. Ühtegi neist. Kas on busto või vahetasid tuba/limiiti vmt.
    Milliseks on kujunenud winrate nl10, sest käsi on juba ikka mängitud ja õnne osakaal peaks juba suht väike olema ning statistikat peab hakkama usaldama juba.

    Samas see võib olla hea märk, et need tuntud shordid on ära kadunud.

  5. #1165

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Betlucky shortie on kadunud, sest ma esitasin supporti tema peale kaebuse :P Ei salli lihtsalt xiitimist. Grinderid ainult võitsid sellega, sest minu andmete järgi oli ta plussis.

  6. #1166
    Metsapull
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kas tegite ikka bankrolli reeglite järgi shottide võtmist või nägite, et andres ja buildup läksid nl20 ja ruttasite kiiruga järgi?
    Millised need bankrolli reeglid muidu shottide võtmiseks olid?

  7. #1167
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Millised need bankrolli reeglid muidu shottide võtmiseks olid?
    Alguses olid ulmelised, millest ma ei hakka rääkima, 40BI + jäi lõpuks.

  8. #1168

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nii. Endiselt pendeldan NL10. Tänane turniiri 9. koht, andis küll kõvasti rollile juurde ning tegin kohe ka ühe sessi otsa, kuid see sess oli lihtsalt ulme. ;D

    -4BI, seega samas kohas tagasi, kus enne, aga sess oli nii ulme, et ma ainult irvasin terve aja. Kaardijooks oli jumala hiiiiter, kuid iga kord oli vastastel parem. Crackiti 2 top seti riveriga ära ning kõige ulmelisem koht oli see, kui 2 lauas korraga AA ning mõlemas sain sellist actionit, et paha hakkas. Toweri kuradi soft ei lase mõelda ka ning seega andsin vist foorumikaaslase oma deep stacki ära. AcespadeEst oli vist. Ei jõudnud mõelda midagi ja automaatselt laksisin AA all inni. :D

    Aga jah, mis teha. Sess oli naljakas, aga usun, et viimaste päevadega on mu mäng kõvasti arenenud ja veebruari kuus loodaks NL20 jõuda, ning märtsiks ilmselt kõik boonused ka mängitud ning kui ongame midagi ei muuda, siis ilmselt liigun starsi.

  9. #1169

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Nii. Endiselt pendeldan NL10. Tänane turniiri 9. koht, andis küll kõvasti rollile juurde ning tegin kohe ka ühe sessi otsa, kuid see sess oli lihtsalt ulme. ;D

    -4BI, seega samas kohas tagasi, kus enne, aga sess oli nii ulme, et ma ainult irvasin terve aja. Kaardijooks oli jumala hiiiiter, kuid iga kord oli vastastel parem. Crackiti 2 top seti riveriga ära ning kõige ulmelisem koht oli see, kui 2 lauas korraga AA ning mõlemas sain sellist actionit, et paha hakkas. Toweri kuradi soft ei lase mõelda ka ning seega andsin vist foorumikaaslase oma deep stacki ära. AcespadeEst oli vist. Ei jõudnud mõelda midagi ja automaatselt laksisin AA all inni. :D

    Aga jah, mis teha. Sess oli naljakas, aga usun, et viimaste päevadega on mu mäng kõvasti arenenud ja veebruari kuus loodaks NL20 jõuda, ning märtsiks ilmselt kõik boonused ka mängitud ning kui ongame midagi ei muuda, siis ilmselt liigun starsi.
    ma igatahes palvetasin, et river A poleks.

  10. #1170

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Eh, seega olid see sina. :D

    Krt, eriti jube on see toweri soft ikka. Samal ajal tahtsid ka muud 8 lauda actionit ning mõtlemist jäi ikka väga väheseks. No ei suutnud seal lihtsalt foldida, aga ilmselgelt oleks pidanud. Sa poleks seal naljapärast mürgeldama hakanud. :)

  11. #1171

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Eh, seega olid see sina. :D

    Krt, eriti jube on see toweri soft ikka. Samal ajal tahtsid ka muud 8 lauda actionit ning mõtlemist jäi ikka väga väheseks. No ei suutnud seal lihtsalt foldida, aga ilmselgelt oleks pidanud. Sa poleks seal naljapärast mürgeldama hakanud. :)
    ma võtsin üldse laudu vähemaks, lasen hetkel 6 lauaga. Ei suuda tõesti nii kiiresti mõelda ja jälgida kõike. Ning kui ei mõtle siis, teadagi mis mul on
    -bi -bi -bi ;D

  12. #1172

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    ma võtsin üldse laudu vähemaks, lasen hetkel 6 lauaga. Ei suuda tõesti nii kiiresti mõelda ja jälgida kõike. Ning kui ei mõtle siis, teadagi mis mul on
    -bi -bi -bi ;D
    +1

    Ja tra ma ei saa aru, mis teema selle ajaga on. Miks nad ei võiks normaalset aega määrata?! Krt ma ennast väga aeglase taibuga tüübiks ei pea, aga need kes veel aeglasemad on, ma ei tea, mida nad teevad. :-X ;D

  13. #1173
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    +1

    Ja tra ma ei saa aru, mis teema selle ajaga on. Miks nad ei võiks normaalset aega määrata?! Krt ma ennast väga aeglase taibuga tüübiks ei pea, aga need kes veel aeglasemad on, ma ei tea, mida nad teevad. :-X ;D
    Aega võiks tõesti rohkem olla aga samas 12 lauda peaks küll nüüd Toweris limiidiga kohanenud mängija jõudma mängida.

  14. #1174
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Aega võiks tõesti rohkem olla aga samas 12 lauda peaks küll nüüd Toweris limiiga kohanenud mängija jõudma mängida.
    12 veel jõuab, edasi läheb ulmekaks

  15. #1175

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma endiselt nl10 nes
    tegin pausi ka vahepeal nädal aega ei mängind.
    Nüüd kangutan edasi

  16. #1176

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Aega võiks tõesti rohkem olla aga samas 12 lauda peaks küll nüüd Toweris limiidiga kohanenud mängija jõudma mängida.
    No mõni situatsioon on ikka raske ning tahaks mõelda. ;D

  17. #1177

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    12 veel jõuab, edasi läheb ulmekaks
    Kas Tower lubab üldse üle 12ne? Hollywood igatahes ei luba, sama tuba, teine skinn.

  18. #1178
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas kroko_till
    Kas Tower lubab üldse üle 12ne? Hollywood igatahes ei luba, sama tuba, teine skinn.
    ma liitn laudadega läbi waiting listi, ma ei tea, mul on 16 lauda ka lahti olnud, millest 5 kiirelt kinni läksid, sest seal istus vaid 1 inimene minu vastas ja see pold äge

  19. #1179

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Laudade arvust:
    mängin kahel 19´´ monitoril.
    Toweris.
    Kasutan skripti, kus aktiivne laud on ühel monitoril kogu aeg ühes kohas.
    Kui vaja, siis tõstan actioniga laua nii, et saan asjade kulgu jälgida.
    Kasutan suuri laudu, kuna mahutab rohkem statte.

    Proovin teha mingi video, kus on näha, kuidas asi käib.

    Üldiselt: 6-7 lauda on igav mängida,
    8-9 lauda optimaalne, jõuab rahulikult mõelda.
    10-12 lauda võib vahel minna otsustamine veidi liiga kiireks, kui on upswing, siis kasutan, üldiselt saab hakkama.
    12+ lauda hetkel läheb liiga rajuks

  20. #1180
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tahks kindlasti näha, tee kasvõi mińgi lühike sample video kuidas asi toimib.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES