Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 60, kokku 123 EsimeneEsimene ... 1050585960616270110 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 181 kuni 1 200, kokku 2460
  1. #1181
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Tahks kindlasti näha, tee kasvõi mińgi lühike sample video kuidas asi toimib.
    +1

  2. #1182

    Re: NL10 grinderite nurgake

    siin on 40 lehekülge vasteid :D ei suuda kõike läbi lugeda aga mis see normaalne winrate peaks olema? mängin pokersensationis 4 lauda korraga umbes ning poole kuuga kusagil 150eur kasumit. tase on kohati ikka nii kuradi madal, et noh, A4o callib mu all-ini ka siis kui tal flopis veel midagi peale gutshoti pole, kui sedagi :D

  3. #1183
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    siin on 40 lehekülge vasteid :D ei suuda kõike läbi lugeda aga mis see normaalne winrate peaks olema? mängin pokersensationis 4 lauda korraga umbes ning poole kuuga kusagil 150eur kasumit. tase on kohati ikka nii kuradi madal, et noh, A4o callib mu all-ini ka siis kui tal flopis veel midagi peale gutshoti pole, kui sedagi :D
    ole rõõmus et lammas ei hiti, ja korja raha edasi ;D

  4. #1184
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    siin on 40 lehekülge vasteid :D ei suuda kõike läbi lugeda aga mis see normaalne winrate peaks olema? mängin pokersensationis 4 lauda korraga umbes ning poole kuuga kusagil 150eur kasumit. tase on kohati ikka nii kuradi madal, et noh, A4o callib mu all-ini ka siis kui tal flopis veel midagi peale gutshoti pole, kui sedagi :D
    nl10 peaks olema kindlasti üle 4BB/100 sest tase on väga kehva, muidugi peab arvesse võtma, et selles limiidis õpite ja arendate oma mängu ka ise kõvasti ja winrate ei saa väga suur olla.

  5. #1185

    Re: NL10 grinderite nurgake

    nu olen mingi 8000 kätt mänginud, ehk siis winrate on ca 18-19BB\100käe kohta. tegemist vist mingise upswingiga :D

  6. #1186

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Laupäevase maraton ürituse valguses plaan teha eelsoojendus:

    kell 19:30 alustasin pokerstarsis grind-projekti eesmärgiga kreskööks 2500 kätt teha NL 10 lauas.

    Graafik 2500 käe peale:

    [img width=750 height=562]http://www.sdesign.pri.ee/sokker/img/grind.png[/img]

    1h - 690 hands
    2h - 1625 hands
    3h - 2375 hands

    Kokkuvõte:

    2500 kätt tuli ära 3h ja 10 minutiga. Avatud oli 13 lauda korraga. Sessi tulemuseks oli 1,5BI miinuses. Algus oli veel ok, aga poole pealt hakkasid lauad läägima ja see polnud enam pokker vaid enesepiinamine. Ei teagi milles viga, Pokerstarsis või minu arvutis aga sellise hulga laudu korraga ei ole võimalik normaalselt ettevõtta.

    statse:

    VPIP % - 9,8%
    PF RAISE - 6,3%
    STEAL - 20,2%
    AGGR - 1,6
    WtoSD - 26%
    W$@SD - 63,6%
    Con Bet flop - 80%
    Con Bet turn - 40%
    Con Bet river - 100%

    Suurim kaotus tuli sellisest minu poolt halvasti mängitud jaotusest:



    SB (11.30)


    MP2 (11.85):

    0.05/0.1 No-Limit Hold'em (7 handed)
    Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

    Preflop: Hero is SB with Q[img width=13 height=12]http://www.pokerstrategy.com/smilies/heart.png[/img], Q[img width=11 height=11]http://www.pokerstrategy.com/smilies/spade.png[/img]
    MP1 folds, MP2 raises to $0.50, 3 folds, Hero calls $0.45, BB folds.

    Flop: ($1.10) 4[img width=12 height=12]http://www.pokerstrategy.com/smilies/diamond.png[/img], 4[img width=11 height=11]http://www.pokerstrategy.com/smilies/spade.png[/img], 4[img width=14 height=13]http://www.pokerstrategy.com/smilies/club.png[/img] (2 players)
    Hero bets $1.00, MP2 raises to $2.00, Hero calls $1.00.

    Turn: ($5.10) 2[img width=13 height=12]http://www.pokerstrategy.com/smilies/heart.png[/img] (2 players)
    Hero checks, MP2 bets $3.00, Hero calls $3.00.

    River: ($11.10) 8[img width=13 height=12]http://www.pokerstrategy.com/smilies/heart.png[/img] (2 players)
    Hero checks, MP2 bets $4.30, Hero calls $4.30.

    Final Pot: $19.70

    Results follow (highlight to see):
    Hero shows a full-house, fours full of queens (Qh Qs)
    MP2 shows a full-house, fours full of kings (Ks Kd)

    MP2 wins with a full-house, fours full of kings (Ks Kd)






  7. #1187

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tegin siis ühe 12 min. video kahel monitoril mängimisest. Kvaliteet on muidugi kohutav, kuna arvasin et mobiiliga video tegemine on hea mõte.

    http://uploading.com/files/EF1AB7JO/MOV00451.3GP.html

    Vaatasin korra üle ja kohutavalt igav on muidugi niimoodi vaadata. Vähemalt jutt on olemas.

  8. #1188
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NL10 grinderite nurgake

    suht kohutav jah.. ainult häälest saab aru :)
    proovi camtasiaga uuesti.. a krt.. ma ei tea kuidas ta kahte ekraani salvestab..

  9. #1189
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma lasin 4k kätt ja sain set% lausa 2.2. Ebanormaalne lihtsalt, ma pingsalt jälgisin ja viimased 2 tundi ei hittinud enda arust mitte ühtegi. Päeva suutsin lõpetada +2BI plussis, mis on sellise jooksuga tase.
    Kui laupäeval ka selline jooks, siis hakkan poole maratoni pealt jooma.

  10. #1190
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Pommitage mind MSN, kui aega, täna homme peab asjad jooksma saama 101%

  11. #1191

    Re: NL10 grinderite nurgake

    täna siis +55---- -2$ no ma ei või :-\

  12. #1192

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kas Karupoja ja Vibulane on siit nurga mängijad?

  13. #1193
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Kas Karupoja ja Vibulane on siit nurga mängijad?
    Vibulane peaks Aristotep olema.

  14. #1194

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jah, mina olen karupoja.

  15. #1195
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Karupoja võiks mu mängu kommida nl20 veidi

  16. #1196

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Karupoja ja Vibulasega käib hull madistamine tihti NL20, hästi mängivad mõlemad! Antnxiga olen vähem kokku sattunud.

  17. #1197

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Endal oli eile jube päev NL20 ja üldse mõõn oli see nädal. Eile tundsin tõesti, et kaardid olid minu vastu ja andsid teistele ära minu suured potid, aga samas tundsin ennast hästi, sest ei läinud tilti. Sain küll vihaseks paar korda, aga lihtsalt ütled endale, et see on normaalne ja mõtled nii, siis on kõik hästi. Loodame, et hakkab paremini minema.
    Muidu Vibulase ja antnx-ga tõesti suht palju viimasel ajal madistanud.
    EDIT: Virx, mis su toweri nimi?
    Antnx, võime koos üle vaadata küll kui tahad.

  18. #1198

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tahanvaadata
    Endal oli eile jube päev NL20 ja üldse mõõn oli see nädal. Eile tundsin tõesti, et kaardid olid minu vastu ja andsid teistele ära minu suured potid, aga samas tundsin ennast hästi, sest ei läinud tilti. Sain küll vihaseks paar korda, aga lihtsalt ütled endale, et see on normaalne ja mõtled nii, siis on kõik hästi. Loodame, et hakkab paremini minema.
    Muidu Vibulase ja antnx-ga tõesti suht palju viimasel ajal madistanud.
    EDIT: Virx, mis su toweri nimi?
    Antnx, võime koos üle vaadata küll kui tahad.
    Ei meeldi üldiselt viriseda, aga pole ka saanud NL20-s mängu käima nii nagu tahaks. Eile mängisin umbes 2000 kätt ilma ühegi mänguta, mille võit või kaotus oleks läinud üle 20-30 BB, lõpuks panin lihtsalt arvuti kinni. Suht nüri nühkimine, mille tulemus on vaikselt, aga kindlalt langev graafik.
    Toweri nimi on neo0I0.

  19. #1199

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Haa... Lõpuks sain nime ka teada. :D
    Me päris tihti ühes lauas koos. Ma küll ei tea, kust sa selle hea mängu jutu võtad, sest ma NL20-s endiselt räiges miinuses. Eilse esimese sessi lõpetasin küll soliidses plussis, kuid järgnevad sõid selle plussi ära ja võtsid bankrollist veel ampsu peale. Lauad panin kinni peale TT-ga flopatud setti. Lükkasin kahe vastase vastu nuppe, kuid river imes neile mõlemale gutshoti välja.. Ei osanud ei nutta ega naerda.

    Ei taha ise ka viriseda, kuid vahel tuleb ikka suht lootusetu tunne peale. Aga üritab lolli järjekindlusega edasi :)

  20. #1200
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    oijah, eile tuli mõte, et oh täna mängin kõvasti, alustasin päeva, kõmm katastroooooooof... -7bi'd.....

    klõps kinni, klõps arvuti kinni, ja õue lihtsalt mingis suunas kõndima... nii nüri tunne oli peal, et paha hakkas...

    mh, see tuli vaid 1,8k käega :( ...

    hingasin, mõtlesin, mõtlesin, et tegin ise lolluseid, kaardipakk tegi lolluseid (parim oli 350bb'se poti kaotamine 4 oudisele majale riveriks)... igatahes paha, ja endast hakkas ka hale...

    õhtul proovisin uuesti, ja sain 4 bi'd tagasi, seega veebruar so far -3,3 bi'd... tore algus :D virin virin...

    aga ma tahan hiljemalt märtsi lõpuks minna 20nl'i... seega, kui nüüd muud toimetused tehtud saab, peab enseanalüüsiga tegelema.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES