Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 63, kokku 123 EsimeneEsimene ... 1353616263646573113 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 241 kuni 1 260, kokku 2460
  1. #1241

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Oleks ka siis huvitatud projektis osalemisest.
    CypherEST, NL10, 580$, PS

  2. #1242
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Bankroll on minu arvates üleliigne rahades nuhkimine ja seda ei ole vaja. Aga see on kõigest minu arvamus.

  3. #1243
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Bankroll on minu arvates üleliigne rahades nuhkimine ja seda ei ole vaja. Aga see on kõigest minu arvamus.
    Vanast ajast jäänud, kui me bankrolli järgi parimaid premeerisime jne Praegu suht vajalik, vaadata, kellel kus kriitiline või hakkab keegi shotte võtma jne, et saaks ülevaate, kes kus on.

  4. #1244

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Aristotep, NL10, Tower, 730 doltsi

  5. #1245
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Bankroll on minu arvates üleliigne rahades nuhkimine ja seda ei ole vaja. Aga see on kõigest minu arvamus.
    Minu jaoks ei ole vahet. Ma ei tea miks eestlased oma palka ja rahasid nii kiivalt varjavad. Tegelikult oled sa ranka ise ju ka suht avameelne rahadest rääkides olnud ja see on kindlasti paljusid motiveerinud.

  6. #1246
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jep olen päri. Ma arvan, et ka teistel grinderitel kellel roll praegu väike annab see kõvasti motivatsiooni, et järgi jõuda.

  7. #1247
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Praegu saab nii väga hea ülevaate, pean rolli nagunii küsima. Loodan, et tänase päeva jooksul on kõik oma andmed postitanud ja saame hakata plaane tegema.

    Esmajärjekorras kindlasti vaatame üle nende mängud, kellel ei ole nii edukalt läindu ja katsume leida põhjused.

  8. #1248

    Re: NL10 grinderite nurgake

    pendula, NL10, Tower, 420$
    Mul ka mõned pausid sisse tulnud vahepeal ja nüüd reedest tuleb ka 5päevane vahe sisse, aga sealt edasi peaks stabiilsemaks minema ajagraafik. Jätkan hea meelega projektis koos teistega.
    Kuigi maadlen siiani HEM-i probleemiga, mis seisneb selles, et üle poole kätest jätab importimata. Olen juba peaaegu loobunud selle lahendamisest muul viisil kui et tuleb osta uus arvuti. See samm tuleb mul teha nii ehk naa, sest kindel plaan kolida üle suurema kuvari peale ja koos sellega muretseda endale ka parem raal. Mõtlen veel, kas ostan läpaka või hoopis mingi võimsama lauaarvuti.
    Nii et täpsete stattide edastamine on praegu keeruline, aga muus osas olen in.

  9. #1249
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    pendula, NL10, Tower, 420$
    Mul ka mõned pausid sisse tulnud vahepeal ja nüüd reedest tuleb ka 5päevane vahe sisse, aga sealt edasi peaks stabiilsemaks minema ajagraafik. Jätkan hea meelega projektis koos teistega.
    Kuigi maadlen siiani HEM-i probleemiga, mis seisneb selles, et üle poole kätest jätab importimata. Olen juba peaaegu loobunud selle lahendamisest muul viisil kui et tuleb osta uus arvuti. See samm tuleb mul teha nii ehk naa, sest kindel plaan kolida üle suurema kuvari peale ja koos sellega muretseda endale ka parem raal. Mõtlen veel, kas ostan läpaka või hoopis mingi võimsama lauaarvuti.
    Nii et täpsete stattide edastamine on praegu keeruline, aga muus osas olen in.
    Ramdiski panid ikka või?

  10. #1250

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Ramdiski panid ikka või?
    Ei.
    Mõtlesingi, et nüüd peale puhkust võtan suga uuesti ühendust ja vaataks koos üle. Pole veel trehvanud. Ehk täna õhtul?

  11. #1251

    Re: NL10 grinderite nurgake


  12. #1252
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Minu jaoks ei ole vahet. Ma ei tea miks eestlased oma palka ja rahasid nii kiivalt varjavad. Tegelikult oled sa ranka ise ju ka suht avameelne rahadest rääkides olnud ja see on kindlasti paljusid motiveerinud.
    Palju mu bankroll on? :)

    See selleks aga kas oskate ära põhjendada, et miks ma peaks ütlema oma bankrolli, kui tahan ka punti lüüa? Arvan, et siin foorumis on piisavalt rõhutatud bankrolli tähtsusest ja kui mängija sellest aru ei saa, siis ei aita püssi - ega ussirohi. Samuti on mu enda asi, kas ma mängin 5 buy-ini või 500 buy-iniga, majandan oma mängu ju ise.

    Teiseks graafikutest rääkimine on üksasi ja see on ainult killuke mosaiigist. Need, kes regulaarselt jälgivad, need suudavad mosaiigi kokku panna ja reeglina on nad isegi head mängivad või mängijad, kes saavad aru pokkerist, kui oskusmängust. Aga kui postitada bankrolle summaliselt, et mul see ja see ja see summa, siis see juba võib tekitada huvi inimestes, kes pokkeriga ei tegele. Ning samuti minu arvates on bankrolli summarne postitamine avalikku foorumisse väga halb harjumus ja seda harjumust ei tohiks sisse harjutada. Samamoodi nagu sa ei lehvita oma panagakontot või palgalehte, mis siis, et kõik teavad, palju sa palka said.

    On ju nii?


  13. #1253
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Palju mu bankroll on? :)
    Mina tean suurusjärku ja mind rohkem ei huvitagi. Vanasti sa postitasid ikka suht konkreetseid kokkuvõtteid oma kuusissetulekutest nii, et isegi siil metsast oleks aru saanud. Samas tõesti kui minu br oleks 10x suurem praegusest, siis ma ei viitsiks seda siin enam eriti reklaamida ja siis ei oleks asjal ka seda pointi mis praegu.

  14. #1254
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ei noh...

    nimi: Rahapada
    limit: 10nl
    br: 492$ (vist, net kadus eile ära ja täna pole vaadand, koolis on serverisüsteem ja ma ei taha sinna liiga palju andmei jätta, et nende üks õpetajatest on pokkerimängija)
    tuba: TowerGaming

    probleem? kohatine motivatsiooni puudus, mis on tingitud üsna kobedast paigaltammumisest (~15-20k kätt)
    Lahendus: edasi grindida, perspektiivi oodata, ja käpp olla

  15. #1255
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Hetkel olen mõneks ajaks pausil, raske öelda, kuidas ja millal tagasi tulen.
    Andmed siis ka:

    nimi: UdusOlevSiil siin foorumis, metsapull ps-is ja pullmetsat toweris
    limiit: puudub
    br: 0
    tuba: ps põhimõtteliselt (sealt sai paar asja tellitud: 2 raamatut + mingi vidin) ja tower ka (ehk õnnestub foorumi freekatel skoorida)

  16. #1256

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Andmed siis ka:

    nimi: UdusOlevSiil siin foorumis, metsapull ps-is ja pullmetsat toweris
    limiit: puudub
    br: 0
    tuba: ps põhimõtteliselt (sealt sai paar asja tellitud: 2 raamatut + mingi vidin) ja tower ka (ehk õnnestub foorumi freekatel skoorida)
    Welcome back! :)

  17. #1257
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Andmed siis ka:

    nimi: UdusOlevSiil siin foorumis, metsapull ps-is ja pullmetsat toweris
    limiit: puudub
    br: 0
    tuba: ps põhimõtteliselt (sealt sai paar asja tellitud: 2 raamatut + mingi vidin) ja tower ka (ehk õnnestub foorumi freekatel skoorida)
    tere taas

  18. #1258

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Millegi pärast oled minu nime kahe silma vahele jätnud. Aga jätkan kindlasti ja andmed siis:
    Karupoja, NL20, BR: 800$, ja ikka Toweris.

  19. #1259

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Panen kirja ennast igaksjuhuks:

    muhkLionu, NL10, BR: 230$, PS

    Eks hiljem uurin, milles point siin.

  20. #1260

    Re: NL10 grinderite nurgake

    CashDream @ Tower
    Limiit: NL30 ja NL50
    BR: 1598$
    Tuba: Tower hetkel, kuid peale boonust lähen FTPsse.

    Edit: BR:1760$ 8)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES