Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 67, kokku 123 EsimeneEsimene ... 1757656667686977117 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 321 kuni 1 340, kokku 2460
  1. #1321
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Mul tervis enam-vähem juba. Seega võiks isegi täna õhtul ehk teha.
    Väga hea, teeks kindlasti täna sessi ära, kui sul on võimalik.

  2. #1322
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Väga hea, teeks kindlasti täna sessi ära, kui sul on võimalik.
    Üks probleem on ka. Ma ei saa kahjuks Skype'i kasutada.

  3. #1323
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Üks probleem on ka. Ma ei saa kahjuks Skype'i kasutada.
    Miks ;D

  4. #1324
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Miks ;D
    Toanaaber...

  5. #1325

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Sul toas wifi on? Kui ma ei eksi, siis elad minuga ühes majas ja seal ideaalne köögilaud, lööd sinna pokkerilaua püsti ja mölised, palju tahad. :) Kui wifit ei ole, siis sa vist elasid 3 korrusel ja ehk levib sinna ka minu wifi. Või sul PC??

  6. #1326
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Sul toas wifi on? Kui ma ei eksi, siis elad minuga ühes majas ja seal ideaalne köögilaud, lööd sinna pokkerilaua püsti ja mölised, palju tahad. :) Kui wifit ei ole, siis sa vist elasid 3 korrusel ja ehk levib sinna ka minu wifi. Või sul PC??
    3. korrus jah ning läpakas on mul, aga olen proovinud ning wifiga on lood kehvad.

  7. #1327

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Aga sellenimeline wifi nagu KGB allosakond jõuab sinuni?

  8. #1328
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Aga sellenimeline wifi nagu KGB allosakond jõuab sinuni?
    Irw, KGB network ;D

  9. #1329

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jah, ei tasu minu meelest ka seda KGB värki proovida. Pärast lendavadki härrad venemaalt kohale ning saad hasartmängude eest molli nagu: http://www.youtube.com/watch?v=9zAcxAXPLZY
    ;D ;D

  10. #1330
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Jah, ei tasu minu meelest ka seda KGB värki proovida. Pärast lendavadki härrad venemaalt kohale ning saad hasartmängude eest molli nagu: http://www.youtube.com/watch?v=9zAcxAXPLZY
    ;D ;D
    Kapo on uksetaga koguaeg ;D Hea turvaline elada.

  11. #1331
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Ju ikka saab, panen kirja reedeks.
    tehtud, igav jooks, aga vähemalt pold mängul midagi viga :)

    aijah, ja nv'sel tuld -11nest bi'st on 2,6 tagasi saadud, täna hommikul

    pagan swongid on jubedad, eriti kui neid graafikul täpselt ära näeb, näeb kuidas winnings läheb ühest hetkest jõnksuga alla, kuigi all in EV läheb jõnksuga üles... õudsalt kole :D

    aga noh, ma ei põe ;D see ongi pokker, tegelikult loeb perspektiiv, mitte... hetked ja asjad

  12. #1332
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    tehtud, igav jooks, aga vähemalt pold mängul midagi viga :)

    aijah, ja nv'sel tuld -11nest bi'st on 2,6 tagasi saadud, täna hommikul

    pagan swongid on jubedad, eriti kui neid graafikul täpselt ära näeb, näeb kuidas winnings läheb ühest hetkest jõnksuga alla, kuigi all in EV läheb jõnksuga üles... õudsalt kole :D

    aga noh, ma ei põe ;D see ongi pokker, tegelikult loeb perspektiiv, mitte... hetked ja asjad
    Jah, kindlasti ei olnud kõige parem sess, sest olin ise ka pikali jne suht sitt olla ikka veel. Samas kui üldiselt vaadata, siis esmamulje on vinge enamustel aga eks need miinused kipuvad tulema ikka sessi jooksul mõndadest üksikutest vigadest, mis on väga kallid.

    Kõik te saate aru, millal iseoleerida, millal preflopis tõsta, milliste kätega, mis positsioonis mängida jne, millal võiks 3 või 4bettida ja kohandate oma mängu vastavalt vastasele kõvasti. Kust, siis tulevad need kaotused, eks ikka nendest üksikutest lohakus vigadest, näiteks peale beati jne.Teine asi, et mängite liiga tabeli järgi, positsioonis näiteks te ei võta üldse valuet sellistelt kätelt, mis on pos mängides ikka väga kasumlikud 7 9s, 8 10s jne, eriti kui donk on mängus, kes maksab hoolega välja, kui te hitite.

    Seega tehke lühemad sessid ja tehke neid rohkem ja keskenduge 101% ehk tõstke mängu kvaliteeti.

  13. #1333
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Sessid tehtud:

    Andres nl50 1760 FT
    Antnx nl20 1010 Tower -pole võimalusi praegu
    Broadcast nl10 526 Tower -sess tehtud
    Buildup nl50 1760 Tower -sess tehtud
    Masterpupept nl10 280 Tower -sess tehtud
    UdusOlevSiil ;D 0 0 0 0 0 0 0 0 -esimesel võimalusel
    Pendula nl10 420$ Tower -sess tehtud
    Tahanvaadata nl20 800 Tower
    Zyxxx nl20 1055$ Tower -sess tehtud
    Rahapada nl10 492 Tower- sess tehtud
    Virx747 nl10 180 Tower -sess tehtud
    Aristotep nl10 730$ Tower -sess tehtud
    kollane nl10 120$ Tower -sess tehtud
    dayhape nl20 800$ Tower

    Katsun vaikselt järgmistega tegeleda, kui kannatab arvutis olla, andke teada millal aega

  14. #1334

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO


    Seega tehke lühemad sessid ja tehke neid rohkem ja keskenduge 101% ehk tõstke mängu kvaliteeti.
    Kusjuures eile mõistsin sama. Esimene sess jäi mingi -70$. Teine sess sain vahepeal üle 100$, kuid lõpuks langesin ikkagi 0$ tagasi. Seda sellepärast, et sess läks nii pikaks ja hakkas jama tulema. Tagant järele mõeldes oleks võinud ju 100$ ära lõpetada ning hiljem uuesti alustada.

  15. #1335

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma kuidagi tabelist välja kukkunud. Äkki õnnestuks lisada :o

  16. #1336
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Sai siis Tigranoga sess tehtud. Skype küll kahjuks polnud, aga üht-teist olulist sai ikka teada.

    Jooks oli ka viimase aja kohta väga hea. Kenad 4,5 buyini umbes 1000 käe kohta :)

  17. #1337
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Sai siis Tigranoga sess tehtud. Skype küll kahjuks polnud, aga üht-teist olulist sai ikka teada.

    Jooks oli ka viimase aja kohta väga hea. Kenad 4,5 buyini umbes 1000 käe kohta :)
    Jah kahju, et skype polnud. Jooks oli ilus ja kindlasti väga hästi ka mängitud sess. Ilus agressiivne mäng, nagu Staris ikka kombeks. Mõnikord kindlasti peaks rohkem foldima ja mitte reraisema või panustama aga ennem on targem olla agressiivne, kui passiivne. Võib mänguga rahule jääda.

    Ja tahan kõikidele grinderitele veel meelde tuletada, et sellised passiivsed fishid 40/0, 70/0, 25/0 jne, kui nemad tõstavad, siis peate otsima põhjust foldimiseks, mitte tegema A x kõrgega nende raise peale veel omakorda reraise või midagi sellist. Kui nemad tõstavad, siis naad midagi ka üldjuhul hittisid ja igasugu bluffimine kaotab mõtte. Nemad callivad Teid julmalt maha ka mingi madala paari ja halva kikkeriga ja kui tõstavad, siis on neil midagi paremat, ning bluffida ja drawsi agressiivselt mängida nende vastu on suur, suur viga.

    Nende vastu reegel, kui on käsi, siis panusta ja panusta suurelt, nad callivad nii või naa, kui isegi mingi keskmise paari hittisid. Kindlasti ei tohi drawsi agrolt nende vastu mängida, sest naad ei foldi nii või naa.

  18. #1338

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tere-tere, ühinen ka siis NL10 grinderite nurgakesega. Kandsin Triokas 200$ välja ja edasi läheb see läbi Moneybrookersi Toweri kontole, kus hakkan jõudsalt (loodetavasti ;D) BR-i kasvatama ja 200$ boonust vabastama 8)

    BR:

    Triobet 166€
    Tower 200$ (soon)
    Stars 106$

    Lähim eesmärk - toweris grindida korralik roll, et edasi liikuda limiidis.

  19. #1339
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Vanade grinderid kellega sessid tegemata, määraks sessi ajad ära. See kuu tahaks kõigiga sessid ära teha, et kuu alguses saab uued plaanid võtta ja siis annan samuti teada, mis saab uutest soovijatest.

  20. #1340
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Vanade grinderid kellega sessid tegemata, määraks sessi ajad ära. See kuu tahaks kõigiga sessid ära teha, et kuu alguses saab uued plaanid võtta ja siis annan samuti teada, mis saab uutest soovijatest.
    Annan mingi päev märku, hetkel ei oska veel täpset aega öelda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES