Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 123 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 2460
  1. #101
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Samuti tahan näha, et kõik need mehed järmine aasta mängivad NL100+ ja kuna paljud tahavad alati rollist osa välja kanda, siis antud juhul on see põhimõtteliselt võimalik, kui boonused on suured, siis võtval mängijal saame ehk lubada kõik boonused vajaduse korral välja kanda ;D Sest mingi motivatsioon peab ka olema, raha maitse peab suhu saama

  2. #102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Okei, tigrano, regasin lingi kaudu ära ja olen nüüd asjas käpp. Nick mastapupa. Aga millist võimalust kasutada, et raha sisse panna? Õhtu poole vaatan asja korralikumalt üle.

    Panin statsid PM teele ka.

  3. #103
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Okei, tigrano, regasin lingi kaudu ära ja olen nüüd asjas käpp. Nick mastapupa. Aga millist võimalust kasutada, et raha sisse panna? Õhtu poole vaatan asja korralikumalt üle.
    Väga hea, ise kasutan MB seega soovitan Moneybookersit kasutada, kui võimalik. Näiteks raha kandsin täna öösel välja juba on olemas arvel ;D

  4. #104

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tigrano, millal on viimane tärmin rolli kandmiseks Towerisse? Tahaks võimalikult suure ja ümmarguse deposiidi teha, senikaua mängiks veel pacificus.

    Statid panen õhtupoole sulle PS-i, kui screenid saan tehtud. Ei julge oma hulle state avalikult esitleda. ;D Kuigi statid on Office omad ja ainult 7000 kätt (peamiselt viimane kuu) aga mingi aimduse peaks vast saama. Muidu HEM-i soetan uue kuu alguspäevadel, trial saab 3 päeva pärast läbi.

    Ahjaa, peamiselt mängin 6-maxi. 5-max pole ka probl. kuna tihti on lauas 1 short. Kui alustasin partys, sobis mulle fullring, nüüd istub rohkem 6-max.

  5. #105

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Samas Pokernewsis MB nagu kõvasti maha tehtud ja hetkel Netteller ka eestlastele võimalik.

    Johaidii, üritasin MB konto teha, kuid karjub, et minu mobiilinumber on juba kasutusel. Kuradi rskküll.

  6. #106
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NL10 grinderite nurgake

    okei usaldan siis tigranto, et koos hemiga mul hanguma ei hakka see tower ja tulen ka sinna...:) sa kirjutasid oma tutvustavas loos, et oleks vaja core 2 protsessorit 9 laua jaoks , see ainult 3lauda rohkem--- kui ma koos hem ja oma 512 ramiga need 6lauda avan, kas mul võib probleeme tulla?

  7. #107
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Võin omast kogemusest öelda et MB väga hea viis raha kandmiseks towerisse!

  8. #108

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nii, kandsin 100$ peale ja ootan stardipauku!

  9. #109
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: NL10 grinderite nurgake

    mul vaja täna veel 29$ grindida :D sis saab HEMi ja sis olen valmis 1.novembriks

  10. #110
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas broadcast
    Tigrano, millal on viimane tärmin rolli kandmiseks Towerisse? Tahaks võimalikult suure ja ümmarguse deposiidi teha, senikaua mängiks veel pacificus.

    Statid panen õhtupoole sulle PS-i, kui screenid saan tehtud. Ei julge oma hulle state avalikult esitleda. ;D Kuigi statid on Office omad ja ainult 7000 kätt (peamiselt viimane kuu) aga mingi aimduse peaks vast saama. Muidu HEM-i soetan uue kuu alguspäevadel, trial saab 3 päeva pärast läbi.

    Ahjaa, peamiselt mängin 6-maxi. 5-max pole ka probl. kuna tihti on lauas 1 short. Kui alustasin partys, sobis mulle fullring, nüüd istub rohkem 6-max.
    Oleks tore, kui saaks alustada kohe 1 november aga siin võib veel probleeme tulla pead ei anna.

    Kõik võimalikud statid oleks head, mida rohkem seda parem.

    5-maxi ja 6-maxi vahe ei ole nii suur, natuke harjumist kõik peaks laabuma.

  11. #111
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    okei usaldan siis tigranto, et koos hemiga mul hanguma ei hakka see tower ja tulen ka sinna...:) sa kirjutasid oma tutvustavas loos, et oleks vaja core 2 protsessorit 9 laua jaoks , see ainult 3lauda rohkem--- kui ma koos hem ja oma 512 ramiga need 6lauda avan, kas mul võib probleeme tulla?
    Mis protsessor Sul on muidu, loodan, et celeron pole ;D Ma pead päris ei anna aga arvan, et kõik toimib, sest minu vana arvuti 512MB mälu, P3 jooksis küll.

  12. #112
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Nii, kandsin 100$ peale ja ootan stardipauku!
    Kuidas sa deposiidi tegid?

  13. #113

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tra, seal netelleris on ka ahvid. Jõudsin oma accoundiga 10 minutit jännata ja juba panid Blocki epale ja vajavad lisatõendust. Tra ja asi ei läinud üle ka. Blee, kõik Ida-Euroopa inimesed on vist kriminaalid,rsk.

    Tra ja livesupport on ka megaaeglane, pean miskine pool tundi ootama, enne kui sõimama saan hakata. Selline asi ajab tilti.

  14. #114
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Blee, kõik Ida-Euroopa inimesed on vist kriminaalid,rsk.
    Ütle neile, et me saime USA-ga viisavabaduse :D

  15. #115

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ok, sain teada, et jobud helistavad mulle 1-3 tunni jooksul.

  16. #116
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Ok, sain teada, et jobud helistavad mulle 1-3 tunni jooksul.
    Pean ka netelleri konto ära tegema, et kui kunagi vaja, siis poleks sellist jändamist ja närvitsemist >:(

  17. #117
    Metsapull
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Selline rumal küsimus: Mismoodi ma neid statse HEM-ist kopeerida saaksin, et neid näiteks siia postitada?

  18. #118

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Aga kõne tuli hoopis 5 minutiga ja mingi megahappy tsikk küsis mõned küsimused ja account lahti ning raha ka üle kantud. Seega kõik tip-top.

  19. #119
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Aga kõne tuli hoopis 5 minutiga ja mingi megahappy tsikk küsis mõned küsimused ja account lahti ning raha ka üle kantud. Seega kõik tip-top.
    Lahe, peab ka accoundi kinni laskma siis, kui teen ;D

  20. #120
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 370

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Aga kõne tuli hoopis 5 minutiga ja mingi megahappy tsikk küsis mõned küsimused ja account lahti ning raha ka üle kantud. Seega kõik tip-top.
    tsiki pilti (orkut/rate/facebook jne) ei küsinud?

Lehekülg 6, kokku 123 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES