Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 70, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2060686970717280120 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 381 kuni 1 400, kokku 2460
  1. #1381
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    mhm.. kui pf mäng on standard.. standardraise ja callerid.. ja flopis hitin top seti või kaks paari või TPTK.. kuid flopis on kaks samast mastist kaarti ja kahtlustan vastast/vastaseid flushi tõmbamas.. kas mu eesmärk on nad postflopis välja peksta potist.. või kasutada nende tõmmet ära ja betida rahulikult, et maksimaalne papp kätte saada?

    flopis seega cbet 60-70% potist, kui turniks ka mast kokku ei tule, kui suur võiks bet olla? potsize bet enamasti hirmutab vastased minema.

    mis siis teen, kui tõmme kokku tuleb?

    imo oli flopist tõmbe saamisel 37% tõenäosus, et flush riveriks koos on.
    Kui kahtlustad, et vastasel on masti tõmme, siis kindlasti panusta suurelt, 70%- pot size, sest vaja mastiost võimalikult kalliks vastasele teha. Parem panustada suurelt ja las foldib, odavalt draw andmine on jama ja siis võibolla veel teha miski loll call, kui vastane sai oma masti kätte.

  2. #1382
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    mhm.. kui pf mäng on standard.. standardraise ja callerid.. ja flopis hitin top seti või kaks paari või TPTK.. kuid flopis on kaks samast mastist kaarti ja kahtlustan vastast/vastaseid flushi tõmbamas.. kas mu eesmärk on nad postflopis välja peksta potist.. või kasutada nende tõmmet ära ja betida rahulikult, et maksimaalne papp kätte saada?

    flopis seega cbet 60-70% potist, kui turniks ka mast kokku ei tule, kui suur võiks bet olla? potsize bet enamasti hirmutab vastased minema.

    mis siis teen, kui tõmme kokku tuleb?

    imo oli flopist tõmbe saamisel 37% tõenäosus, et flush riveriks koos on.
    kui kahtlustad masti tõmbamas, siis ma paneks flopil 60-70% ja turnil kuskil 50-55%. Põhiline on see, et sa ei annaks talle oddse callimiseks. Pane täpselt niipalju, et ta teeks callimisega vea.
    kui tõmme kokku tuleb, siis juba situatsioonis asi kinni.

  3. #1383
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    njahh.. ma vist paneks turnil ka sellise 70% laksu sisse.. või võtaks üldse poti maha.. ei taha kuidagi riveril näha seda flushi kaarti nende jaoks kui juba korralik papp on sisse lükatud..

  4. #1384
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma teeks ka sessi, ja kui see nädal keegi ei viitsi, siis järgmine nädal teeks ikkagi... oleks põnev, õpetajatele antud puhkus, kasumlikult kasutada...

    see puhkus on ausalt öeldes väljateenitud, v noh, te andke ise 7-9 kl tunde... ilma, et te klassi kõige suurematele paskaakidele vastu pead virutate ;D

  5. #1385

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    ma teeks ka sessi, ja kui see nädal keegi ei viitsi, siis järgmine nädal teeks ikkagi... oleks põnev, õpetajatele antud puhkus, kasumlikult kasutada...

    see puhkus on ausalt öeldes väljateenitud, v noh, te andke ise 7-9 kl tunde... ilma, et te klassi kõige suurematele paskaakidele vastu pead virutate ;D
    Meeldib muidu põhikooli õpetaja amet?

  6. #1386
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Meeldib muidu põhikooli õpetaja amet?
    Peab meeldima ;D

  7. #1387
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    ilma, et te klassi kõige suurematele paskaakidele vastu pead virutate ;D
    vot see on skill.. et mitte virutada...

    mul oleks insta tilt.. ja võtaks mingi jämedama kaardikepi ja raiuks kahele poole pikki päid nii et vähe pole...

    selle iva peale mõeldes olen ma alati arvanud, et need inimesed kes on õpetaja ameti valinud põhikooli või keskkooli.. peavad veidi peast kiiksuga olema ;D

  8. #1388
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Meeldib muidu põhikooli õpetaja amet?
    vahest ikka
    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Peab meeldima ;D
    indeed ;D
    Tsitaat Algselt postitas Rage
    vot see on skill.. et mitte virutada...

    mul oleks insta tilt.. ja võtaks mingi jämedama kaardikepi ja raiuks kahele poole pikki päid nii et vähe pole...

    selle iva peale mõeldes olen ma alati arvanud, et need inimesed kes on õpetaja ameti valinud põhikooli või keskkooli.. peavad veidi peast kiiksuga olema ;D
    eem, jup, kiiks on olemas... parea jala potases...

  9. #1389

    Re: NL10 grinderite nurgake

    7-9 klass vist kõige hullem. Andnud kunagi ka kehalist kasvatust sellistele, minu taktika oli selline, et esimeses tunnis kohe pealikule kogu rivi ees piki kõrvu, siis oli tükk aega kord majas. Aga see oli veel aeg, mil õpilased õpetajaid kohtusse ei kaevanud :)

  10. #1390

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Omast ajast mäletan ka, et kord oli seal tundides, kus õpetaja hääl oli kõige valjem ning iga mittevajaliku teo eest järgnes karistus ning alati olid ka nende tundide tase kõige parem. :)
    Aga jah, sai isegi oldud 7-9 klassis paras rüblik, seega tunnen sulle kaasa. :) Pikka meelt ning palju karistusülesanded. :)

  11. #1391
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    nonäedsa hea treening pokkeriks... mingis mõttes...

    karistada pea-aegu et ei saa... seadused, lastekaitseliit, hoolekogu, lapsevanemad... ja kurat teab, mis veel... ei luba

  12. #1392
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kuidas paarid määrame, kas määran mina ja siis pärast paarid lepivad kokku sobiva aja, millal sessi teete?

  13. #1393

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kuidas paarid määrame, kas määran mina ja siis pärast paarid lepivad kokku sobiva aja, millal sessi teete?
    Oleks hea, kui Sa kordineerid seda asja! Sa oled suhelnud kõigiga ja tead enamvähem kes kuidas mängib jne. Määra paarid ja siis on igaühel oma teha, millal kokku lepitakse jne.

  14. #1394
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Oleks hea, kui Sa kordineerid seda asja! Sa oled suhelnud kõigiga ja tead enamvähem kes kuidas mängib jne. Määra paarid ja siis on igaühel oma teha, millal kokku lepitakse jne.
    Tegelen sellega, sest uurin mõnede kohta, kas neil on üldse võimalus teha sessi, ka minuga jäi tegemata. Ning kuidas on lood andresega, tal oli ka soov ühtteist üle vaadata.

  15. #1395

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tedd1234
    Nonii, tundub, et see grinderite nurgake on täie hoo sisse saanud, mis on väga positiivne!:)
    Plaanis ka hakata proovima cashi ja algul madalamatel tasemetel, eks siis elu näitab, kuhu jõuab, proovin anda endast maximumi :)
    Üritan ka vahepeal anda natukene inffi tulemuste ja kogemuste kohta pikemas perspektiivis.
    Igatahes, Tigrano ja Ranka, supper lehekülje olete valmis sepistanud, müts maha selle ees. Oma eesti 2+2 on välja arenemas....
    Ja eks pokkerilaudades kohtub!!

    Uus Uudistaja
    Grinderite nurgas on koguaeg kõvasti puid alla laotud. 8)

    Ega need 47lk niisama ei ole siis. ;D

  16. #1396
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Grinderite nurgas on koguaeg kõvasti puid alla laotud. 8)

    Ega need 47lk niisama ei ole siis. ;D
    Mees teab, mis mees räägib ;D

  17. #1397
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    SB või BB pealt limpides.. flopis kahepoolne reatõmme või nutsmasti tõmme... kas peaksin multi-way potis välja leadima? kui suur võiks sel juhul panus olla?

  18. #1398

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    SB või BB pealt limpides.. flopis kahepoolne reatõmme või nutsmasti tõmme... kas peaksin multi-way potis välja leadima? kui suur võiks sel juhul panus olla?
    I like to lead. Ma panen tavaliselt vist mingid 3/5.

  19. #1399
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NL10 grinderite nurgake

    endale meeldib ntks nuts mastitõmbega multiway pottides mängijaid see hoida.. pannes 1-2/5 potist.. kui kokku ei saa nutsi sis vähemalt ei läind kalliks.. kui aga saan, makstakse enamustel juhtudel välja see...

    aga kas neid sessioone mida te siin teete... keegi minuga ka viitsiks ühte teha?? Kuna viimane kuu on mäng leake täis... vbl liiga palju laudu vms.. aga arvan et keegi trargem võiks kommenteerida..

  20. #1400
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    fold to cbet ja fold to 3bet..

    mis piirides peaks neid kahte näitajat endal hoidma NL10s mängides?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES