Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 71, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2161697071727381121 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 401 kuni 1 420, kokku 2460
  1. #1401
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Otsest kindlat numbrit ei saa öelda aga eks see number loksub sinna 80 kandi esimesel juhul. Kindlasti peab vaatama palju vastane cbetib, kui 100% siis võib callida. Teisel juhul peab vaatama stacki suurusi positsiooni jne aga kindlat numbrit on väga väga raske öelda.

    Endal mõlemad 72 kandis.

  2. #1402

    Re: NL10 grinderite nurgake

    No tervitus!
    Liitun ka siis grinderite nurgaga, aga kuna bankroll on hetkel $200 kandis (veidi üle tänase seisuga), siis grindin NL4jas hetkel. Kohe kui saan BR $300 peale, lendal NL10nesse. Põksun PartyPokeris NL Holdem fullringis, 9 lauda korraga lahti.
    Alustasin pokkeriga mingi aasta tagasi, tegin igasuguseid debiilseid lükkeid, ei jaganud oddse ega midagi. Ühesõnaga 100% pure donk. Kasutasin pokertrackeri trialit, graafik nägi välja nagu muhu seeliku muster.
    Praeguseks olen muretsenud full versiooni (pokerlistings.com-i kingitusena signupi eest full tilti).
    Tõsisemalt grindima hakkasin selle aasta alguses. Eesmärgiks muidugi jõuda limiitides järjest üles.
    Grindimisaja jooksul olen näinud nii häid kui halbu päevi ja tunnen, et õpin pidevalt (eelkõige õigel ajal foldima).
    PokerTrackeri stattidest on sitaks abi, eelkõige teiste vastaste jälgimisel, aga ka enda käte analüüsil.
    Olen tk aega seda foorumit lugenud ja teiste blogisid (eelkõige ranka, sven21 ,svenza ja teised) ja otsustasin nüüd siis lõpuks liituda, et saaks ka sõna sekka öelda. Pean ka blogi (pohmakablog.blogspot.com).
    Edu kõigile grindimisel!


  3. #1403
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma ütlen tere

    ...

    muidu ütlen niipalju, et tühja kõhuga on jama, mängida. minge sööma

    ps. head isu

  4. #1404
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma olen vist ainuke, kes 10nl'is istub... mjah... a mis sellest teineteisega sessist sai?

  5. #1405
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    ma olen vist ainuke, kes 10nl'is istub... mjah... a mis sellest teineteisega sessist sai?
    Praegu Sa kindlasti veel ainuke ei ole ;D aga praegu on kõik hakanud edasi liikuma jubeda kiirusega. Loodan, et mõni liiga ei kiirusta ja pärast halvad tagajärjed on.

    Need omavahelised sessid on ära jäänud tänu minu blockile, sest ei suutnud välja loosida paare. Paljudega on ka raske suhelda ja seda algusest peale ;D

    Nii ja loosin esimese paari, kes peab Sinuga sessi tegema ja selleks on üks kiiremini edasi liikunud grinderi BuildUp-ga. Kindlasti ära väga südamesse võta sessi käigus, kui ta liiga lihtsalt all in läheb või maha liiga lihtsalt callib ja vastast ei respecti ;D aga agressiivsus on tal hea ;D ja õppida on kindlasti temalt palju.

    BUILDUP VS RAHAPADA Ma ei saa teda msn kätte praegu, sest ta mind vist ära blokkinud ;D

    Samuti praegu nokitsen siin saja video kallal, millest saate kindlasti tohutult kasu. Videod ei ole ainult laudadest ainult, vaid on konkreetsed lühikesed videod: kuidas mängida preflop, kuidas planeerida käe mängimist, kuias mängida flop, turn, river, kuidas mängida niti, tagi, lagi, fishi, tight-weak mängijte vastu


  6. #1406
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kas videod paned kõigile vaatamiseks välja või on see ainult "esimese grupi" liikmetele?

  7. #1407
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Samuti praegu nokitsen siin saja video kallal, millest saate kindlasti tohutult kasu. Videod ei ole ainult laudadest ainult, vaid on konkreetsed lühikesed videod: kuidas mängida preflop, kuidas planeerida käe mängimist, kuias mängida flop, turn, river, kuidas mängida niti, tagi, lagi, fishi, tight-weak mängijte vastu
    wow! ootan suure huviga :)

  8. #1408
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Purz
    Kas videod paned kõigile vaatamiseks välja või on see ainult "esimese grupi" liikmetele?
    Natuke läheb veel aega, kui esimesed videod ilmuvad, aga olen Rankaga rääkinud ja on võimalik, et tõesti videodel on mingi piirang peal. Eriti sellepärast juba, et tahaks anda midagi rohkemat läbi foorumi liitunud Ongame mängijatele või siis ustavatele foorumi liikmetele.

    Sest arvan, et paljud videod tulevad liiga head ja liiga õpetlikud, et keegi on 2 kuud questina surfanud ja nüüd regab ennast ja siis kohe 0 postitusega vaatama, kindlasti teen ka nende jaoks midagi, aga paljud on liiga head ja neid ei ole nad välja teeninud, sest ka mina näen kõvasti vaeva ja teen seda koostöös oma sõbraga, kes on ka palju vaeva näinud ;D Seega juba südamest tahaks anda rohkem nendele ühtteist, kellel ka foorum on olnud tähtsal kohal ;D


  9. #1409
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    yeahh.. peale selle foorumi tekkimist muutus vähemalt Triobeti NL4 ja NL10 küll parajalt tightimaks:-D aga püüdke kuidagi mingi asjalik kriteerium leida, mille alusel saab vaadata ja milel alusel mitte.. kui panete postcounti selleks kriteeriumiks.. siis hakkab varsti räige tyhjade postide tekkimine aktuaalseks muutuma.. ja kõik uued tulijad hakkavad igas teemas oma arvamust või mõtteid avaldama... läheb läbuks ära

  10. #1410
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Natuke läheb veel aega, kui esimesed videod ilmuvad, aga olen Rankaga rääkinud ja on võimalik, et tõesti videodel on mingi piirang peal. Eriti sellepärast juba, et tahaks anda midagi rohkemat läbi foorumi liitunud Ongame mängijatele või siis ustavatele foorumi liikmetele.

    Sest arvan, et paljud videod tulevad liiga head ja liiga õpetlikud, et keegi on 2 kuud questina surfanud ja nüüd regab ennast ja siis kohe 0 postitusega vaatama, kindlasti teen ka nende jaoks midagi, aga paljud on liiga head ja neid ei ole nad välja teeninud, sest ka mina näen kõvasti vaeva ja teen seda koostöös oma sõbraga, kes on ka palju vaeva näinud ;D Seega juba südamest tahaks anda rohkem nendele ühtteist, kellel ka foorum on olnud tähtsal kohal ;D

    ise ma NL10 grinderitega perekondlikel põhustel ei liitunud :)
    1 postituse mees ei ole
    suhteliselt aktiivne
    loodan, et näen ka ikke seda videut :)

  11. #1411
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Natuke läheb veel aega, kui esimesed videod ilmuvad, aga olen Rankaga rääkinud ja on võimalik, et tõesti videodel on mingi piirang peal. Eriti sellepärast juba, et tahaks anda midagi rohkemat läbi foorumi liitunud Ongame mängijatele või siis ustavatele foorumi liikmetele.

    Sest arvan, et paljud videod tulevad liiga head ja liiga õpetlikud, et keegi on 2 kuud questina surfanud ja nüüd regab ennast ja siis kohe 0 postitusega vaatama, kindlasti teen ka nende jaoks midagi, aga paljud on liiga head ja neid ei ole nad välja teeninud, sest ka mina näen kõvasti vaeva ja teen seda koostöös oma sõbraga, kes on ka palju vaeva näinud ;D Seega juba südamest tahaks anda rohkem nendele ühtteist, kellel ka foorum on olnud tähtsal kohal ;D
    Ma usun, et selle foorumi väärust ei ole võimalik hinnata neil, kes asja on tõsiselt võtnud ja endale mingid eesmärgid seadnud pokkeriga tegelemises. Ma olen kindel, et 10ned ja 10ned mängijad, kellel oma päevikut siin ei ole on ranka tabeli endale selgeks teinud ning üritavad erinevates pokkeri tubades seda kasumlikult tööle panna. Kui neil see õnnestub, liiguvad limiidis üles jne. Ehk aasta pärast saame lugeda, kuidas antnx, rage, kollane jpm tegeleased rankaga samas limiidis madistavad. Kes teab. Hetkel majanudslikult raskel ajal annab pokker mõnele selle natukesegi raha mida hädasti vaja on jms. Ja seda suuresti tänu sellele foorumile.

    Ma tahaks ka neid videosid näha, kuid kui ei näe, pole ka hullu. Ma olen omad õpetused kätte saanud ning eks ise peab ka vaeva nägema. Ei saagi oodata, et kõik kandikul kätte tuuakse. NL10 grinderitega oleks tahtnud liituda küll, kuid mul ei ole aega, et pokkerit nii palju mängida. Seega pusin oma 5k kätt kuus edasi, loen foorumit ja saan targemaks. Iga päev.

  12. #1412
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    ma olen vist ainuke, kes 10nl'is istub... mjah... a mis sellest teineteisega sessist sai?
    Ma olen ka veel NL-10-sse stoppama jäänud.

  13. #1413
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Purz
    Ma usun, et selle foorumi väärust ei ole võimalik hinnata neil, kes asja on tõsiselt võtnud ja endale mingid eesmärgid seadnud pokkeriga tegelemises. Ma olen kindel, et 10ned ja 10ned mängijad, kellel oma päevikut siin ei ole on ranka tabeli endale selgeks teinud ning üritavad erinevates pokkeri tubades seda kasumlikult tööle panna. Kui neil see õnnestub, liiguvad limiidis üles jne. Ehk aasta pärast saame lugeda, kuidas antnx, rage, kollane jpm tegeleased rankaga samas limiidis madistavad. Kes teab. Hetkel majanudslikult raskel ajal annab pokker mõnele selle natukesegi raha mida hädasti vaja on jms. Ja seda suuresti tänu sellele foorumile.

    Ma tahaks ka neid videosid näha, kuid kui ei näe, pole ka hullu. Ma olen omad õpetused kätte saanud ning eks ise peab ka vaeva nägema. Ei saagi oodata, et kõik kandikul kätte tuuakse. NL10 grinderitega oleks tahtnud liituda küll, kuid mul ei ole aega, et pokkerit nii palju mängida. Seega pusin oma 5k kätt kuus edasi, loen foorumit ja saan targemaks. Iga päev.
    Kindlasti on foorum hindamatu, eriti neile kes viitsivad asjaga tegeleda. Ise olen arenenud, oh jah ei oskagi hinnata, kui palju ja praegu täna tehes neid videosi, ma tunnen kuidas korrates palju vanat, leian endajaoks palju uut ja huvitavat.

    Samuti on mul hea meel, sest foorum on näidanud juba ka tulemusi, mis ei ole ühepoolne saavutus, sest ilma kõikide toredate liikmeteta ei oleks see kuidagi võimalik olnud. Näiteks võib tuua nl10 grinderid, kes on olnud kõik tublid vastavalt võimalustele ja tahtmisele, ning põhitöö kõrvalt, nl10 liikunud üles nl50 ja sinna uksele koputavad juba enamus.

    Nüüd olengi mõelnud, et õige oleks nl100 jõudnud grinderitega lõpetada põhitöö, sest ei saa peale suruda enda stiili jne, iga inimene on erinev ja stiil on erinev, sinna limiiti jõudnud peab juba ise aru saama, mida ta tahab ja millised on tema eesmärgid. Sealt edasi peab juba kõvasti iseseisvalt tööd tegema, sest põhitõed on selged ja üksikasju on raske ja ei jõuaks nii või naa kõigile lahti seletada. Videod, mis tulekul peaks siinkohal kõvasti abiks olema. Kindlasti esimene nl10 grinderite punt on erand ja me teeme koostööd ja suhtleme nii kuidas saame ja katsun alati aidata, kindlasti mängime kõik koos varsti suuremates limiitides ;D


    Samuti on mul hea meel, kui keegi leiab sellisel raskel ajal, kus tööd jne ei ole endale pokkeriga lisaraha teenimise võimaluse ja saab abi siit foorumist. See on minumeelest veel kõige vingem, olgu selleks kes iganes, üliõpilased, mõni vana ehitaja jne Ei ole palju vaja, et nl10 alustades ja lugeda foorumit ja grinderite nõuandeid või minu näpunäiteid jälgides teenida endale lisaraha.

    Seega mõtlen tõsiselt kuidas panna nl10 mängima uusi võhivõõraid või kes on tõeliselt jännis, võttes kokku nl10 grinderite projekti raames kogutud kogemused jne. Lihtsalt kahju hakkab inimestest, ehk varsti saab ka uue nl10 grinderid projekti käsile võtta, kui vanad samas vaimus jätkavad ;DA

    Aga ärge veel videode pärast muretsege, kõik te näete neid varem või hiljem, me pole midagi paika pannud, eks näis. Videod polegi veel valmis ;D


  14. #1414
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Ma olen ka veel NL-10-sse stoppama jäänud.
    tegelt olen ma ka veel/alles NL10 grinder.. põhikäed tulevad NL10st, vahepeal natukene NL20 või NL25 laudu juurde võtnud, kui on häid laudu..

  15. #1415
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    triobeti nl4 ja nl10 on donkament, v.a ehk eestlased... aga see selleks

    tegelt pani mu edasiliikumisele veebruari suur miinus (minu jaoks), suht põntsu

    mis muidu asjadesse puutub, siis jõudu... polegi midagi öelda, juhe koos, ja palju teha, ehk saab buildupile teregi öelda, kunagi, 22ne ajal , vms

  16. #1416
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Rage vs Andres sess paluks järgminsena ;D


  17. #1417
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Rage vs Andres sess paluks järgminsena ;D
    wow.. mis teema on? keegi pühendab mind asjasse? ma siiani käinud aegajalt siit mingeid küsimusi ainult küsimas ja aegajalt loen tarku õpetusi, aga igasugu tunradest ja kuu kokkuvõtetest jms pole osa võtnud.. ehk mul pole aimugi mis sess mulle nüüd külge kleebiti...

  18. #1418
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    wow.. mis teema on? keegi pühendab mind asjasse? ma siiani käinud aegajalt siit mingeid küsimusi ainult küsimas ja aegajalt loen tarku õpetusi, aga igasugu tunradest ja kuu kokkuvõtetest jms pole osa võtnud.. ehk mul pole aimugi mis sess mulle nüüd külge kleebiti...
    Jah sa pole käinud, aga andres oli abivalmis ka mikogoga sesse tegema, loodan, et ta on veel nõus sessi tegema ja saad ehk palju õpetlikku temalt õppida.

    Kui ta nõus ei ole, siis teen mina Sinuga ühe live sessi ja katsun natuke juhendada

  19. #1419
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma siin mõtisklesin ja tulin mõttele. Et võiks ka kellelegi uuemale grinderile sessi teha. Kui huvilisi vaatame koos üle.

  20. #1420
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma kasutaksin seda lahket võimalust ära mõni teine kord.. hetkel mul siis eelmise kuu 17bb/100 kohta ja mulle meeldib mu üliagrotight stiil mida te kindlasti jahutada püüaksite... leakide osas ma arvan olevat hetkel liiga väikese foldimise 3betidele + siis kohati bluffimine madalatel limiitidel donkide vastu... kui nüüd Aprillis midgai hakkab viltu vedama või NL25 osutub üle jõu käivaks.. eks ma siis tulen ja nutan siin topicus:-)

    asju mida veel arendada enda puhul tahan.. oleks vastaste cbetide 3bettimine, et kuidas ära tunda see õige hetk mil saaks varastada... ja squeeze.. mis hetkel mul juba kenasti 4% peal.. pean HEMist järgi uurima kuidas mul selle kasumiga lood on...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES