Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 72, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2262707172737482122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 421 kuni 1 440, kokku 2460
  1. #1421

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Alates tänasest olen ka jõudnud NL10 maailma ja seda Club 4 Aces pokkeritoas, mis on Entraction võrgustiskus, endine B2B vms, seal samas on ka Pokerium. Siit ka üks küsimus, et mis programmi ma saaks kasutada Entraction võrgustikus, PT3 ja HEM ei kõlba küll kuhugi nagu olen aru saanud, ei toeta seda vms.


    Tänan.

  2. #1422

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Uusim PT3 beta pidada ju toetama Entractionit ...

  3. #1423
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 320

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ActionJackson
    Uusim PT3 beta pidada ju toetama Entractionit ...
    Täpselt.

  4. #1424

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Suured tänud teile :)

  5. #1425
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Hm, Buildupi mängu sai vaadatud. Märkasin, et seal , kus tema mängib on donke ja fishe endiselt, vaat, et isegi samapalju, kui allpool. Samas märkasin, et inimesed teavad tiba rohkem, mida nad teevad, mäng muutub mitmekesisemaks, ja olulisemaks muutub 3bet, squeeze jms... asjad, mida 10nl'is ei ole üldiselt eriti mõtet kasutada, kuna inimesed tihtilugu ei leia foldi üles. tegelt, ei, 3bet'ile siiski leiavad. Vahest ehk reede õhtupoole saab vastupidise sessi ka ära teha...

    edu laudades

    PS. aprilli eesmärk, rünnak 20nl'ile, ja sinna jäämine, kui hea on, siis on mai juba parem ;D

    EDIT: kõlab naljakalt, ehk? a võib-olla ka mitte, samas ma ise tean, et liigun oma plaani kohaselt ja mängin nii palju kui töö kõrvalt on võimalik... ja mõistlik

  6. #1426
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Jah praegu on Ongame läinud üli fishiseks, ainult korja raha kokku ;D Kindlasti mäng läheb agressiivsemaks ja seda tänu paljudele kehvadele regularidele, kes tegelikult ei tooda 3bet või 4bettidega, mingit kasumit, pigem kahjumit ;D

    Kindlasti peab jälgima vastaseid, kes on sinu seljataga, kui on tohutult agrosi, siis squeez on sealt suht kindel tulema ja neid saab ka ilusti trappida ;D

    Väga hea, et saite juba asja käima.

  7. #1427

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Täpselt.
    Toetab, aga sellest mul hetkel vähe kasu, tiral period on läbi >:(
    Tuleb cracki oodata või osta...

  8. #1428
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Osta endale kindlasti. Hem või Pt3. Tulevikus tasub see kuhjaga tagasi

  9. #1429

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nende programmide kasulikkusest tean ammu juba:P
    Aga võimalik ka crack alati leida ja säästa see 90$ ;D

  10. #1430
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Jam
    Nende programmide kasulikkusest tean ammu juba:P
    Aga võimalik ka crack alati leida ja säästa see 90$ ;D
    Crackide ja muu jamaga võid omale viiruseid ja keyloggereid ka saada. Ning siis kogu br läinud.

  11. #1431
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Jam
    Nende programmide kasulikkusest tean ammu juba:P
    Aga võimalik ka crack alati leida ja säästa see 90$ ;D
    Tihti on selliste programmidega kaasas mõni kena sõbralik troja või muu viirus, mis saadab Sinu pokkerikliendi paroolid ilusti cracki valmistajale, ning siis ei säästnud 90$ vaid kaotasid näiteks halvimal juhul terve bankrolli.

    Teiseks koguaeg tulevad uuenused ja siis on vaja jälle hakata uut cracki otsima jne, närvi ja aja kulu, ületab selle proge eest küstatava summa.

  12. #1432

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ei vaidle vastu, nii see on, et võib alati saada niiöelda hackitud.
    Eks tuleb see raha rakebackist investeerida PT'sse.

  13. #1433
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Crackitud ei tööta. Olen üritanud ja proovinud ja ei tööta. Põhjus on lihtne - kuna pokkeritoad uuendavad oma softi siis ei HEM lihtsalt ei impordi käsi.

  14. #1434

    Re: NL10 grinderite nurgake

    sooviksin ka nl10 grinderite uue pundiga liituda. HEM olemas hetkel fulltildis varsti lähen towerisse.
    fulltildis palju väga tight mängijaid kelle preflopraise on 4-8, suure poti võitmiseks vaja pikalt oodata, ootan toweris loossemat keskkonda :D

  15. #1435
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    leiad, usu mind...

    laup katsetasin esimest korda üle hulga aja 20nl'i... (kunagi ammu trios sai ka proovitud)... ei saandki peksa, päris noh natuke jäi miinust, aga see oli ka sellest, et KK leidis vastase AA näol, ja mu flopatud set sai riveris lõhutud

  16. #1436
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Olen ka obv siin pundis nyyd siis.Üleile sai NL5 starsi seiklused l2bi kuna saavutasin 200$ bankrolli.
    Väike tabel ka NL5-st.




    Ja siis esimesestest päevadest ka tabel.seal on kyll 4 p2eva kirjas,aga see ei vasta t6ele olen mingi 1.5 p2eva m2ngind alles (see 4 p2eva kuna v6tsin yhe shoti vahepeal,aga failisin ja l2xin tagasi NL5).
    Suht sick tabel algus oli seis kusine kuna polnud harjunud nii suurte pottide raisede ja muu sellisega yhes6naga k6ik oli suurem,aga nyydseks ei ole enam scared money effekti vms ja k6ik hakkas ülesmäge minema.


  17. #1437
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    NL10.. viimasel ajan saan pidevalt mingeid pervosid 3bete preflopis... nt 0.7 tõstetakse 1.20 peale või 0.4 tõstetakse 0.9 peale.. kas oleks mõtet neid bete 4betida mingi korralikult.. samas... kui teeksin õige beti ehk 4x reraise on juba pool stacki sees ja sisuliselt allin.. ehk neelan alla donkide pervobetid ja foldin edaspidi?

  18. #1438
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    NL10.. viimasel ajan saan pidevalt mingeid pervosid 3bete preflopis... nt 0.7 tõstetakse 1.20 peale või 0.4 tõstetakse 0.9 peale.. kas oleks mõtet neid bete 4betida mingi korralikult.. samas... kui teeksin õige beti ehk 4x reraise on juba pool stacki sees ja sisuliselt allin.. ehk neelan alla donkide pervobetid ja foldin edaspidi?
    Sõltub ju käest, kui hea käsi on siis preflopis dongi vastu ikka tuleb võtta võimalikult palju valuet, ehk katsu alati re-raisida kui võimalik. Samas, kui sul on mingi sitt käsi, aga hittides võimalik dongid tühjaks teha, siis calli see väike 3 bet ära, kuna implied oddsid on laes selliste vastu, isegi HU olles.

  19. #1439

    Re: NL10 grinderite nurgake

    kaks kuud tagasi panin triosse 50 eeku sisse et kahe turna jaoks raketud käsi saada. sain käed kokku, paar euri plussi, mõlemalt turnalt 10 euri ja hakkasin oma 25-st bankrolli kõige madalamas lauas kasvatama. Kolisin unibeti üle, jõudsin kuu ajaga 120 euro peale, läksin nl10-sse üle ja tasapisi kerkis bankroll 180 peale. siis hakkas peale - kõige hullem downswing mida ma elus näinud. Ässad lüüakse, vahetpole, preflopallinist või korralikult tõstetust avatud flopist, kuningad hävivad, emandad, sõdurid - kõik. kukkusin tagasi 120 peale, läksin levelis alla, kraapisin ennast suure vaevaga 160 peale üles. Hakkasin mängima nagu idioot, kuna AK sai flopile pihta korra neljast jne, alustasin positsioonist limpimist, otsisin kolmikuid, kahte paari, suited connectoritega ridasid. Ettevaatusest hoolimata kukkusin nl10-s kohe 120 peale tagasi. oli kaks ilusat päeva mille jooksul hävisid mitu korda kolmikud kolmikutele, vastastel samuti paar käes ja leht tuli kummagile ära. Minu ettevaatlikkusest ei ole kasu olnud, kui käes on KK ja flopis K77, siis vastasel on AA ja ta saab riveriga 3-nda ässa. Kõige margantsem näide muidugi. Mängisin vahepeal 8-t lauda, nüüd olen 4-peale tagasi kolinud.

    kusjuures, naljakas, kõige närusemal päeval, ei saanud kübetki actionit oma elu 2-se royali ja paarkümmend kätt hiljem straitflushiga.

    Tegin plaani ümber, taon madalamas lauas 5 euri 120-le otsa ja siis mängin selle eest 6.6 taalast satelliiti 150000 garanteeritule. Kolm tükki olen nüüd tagunud, esimene läks KK-ga vastu täielikku kakarida, tüüp sai kingituseks auku ostuga rea, teise sain kottepidi Q 10-ga flopist all-in minnes, kusjuures flopis olin suuresti kindel, et vastase käsi on minu vastu maa. Oligi Q5, mis ei seganud turnil talle 5-t juurde andmast ja kolmas läks kunniga flushi slowplaydes. Miskipärast tuli riverisse neljas poti ja loomulikult oli vastasel varrukas madal potiäss.

    mängin nüüd pärast seda kõike väga halba mängu, statsid on jubedad, täielik donk. umbes nii, et alla JJ ei raise ja kui ma vahepeal vastu hakkan, oman tõenäoliselt kolmikut või AA-d, mis teile tähendaks, ükskõik mis kaart te ka ei hoiaks - olete suure tõenäolisusega must ikka mõnevõrra ees. See oli nüüd selge nutt ja hala, aga kas see ongi nüüd normaalne kaardijooks, millest Ranka rääkis?

    Keegi rääkis et downswing võib kesta aasta. Aga sööstlaskumine?

  20. #1440
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Olvi36
    kaks kuud tagasi panin triosse 50 eeku sisse et kahe turna jaoks raketud käsi saada. sain käed kokku, paar euri plussi, mõlemalt turnalt 10 euri ja hakkasin oma 25-st bankrolli kõige madalamas lauas kasvatama. Kolisin unibeti üle, jõudsin kuu ajaga 120 euro peale, läksin nl10-sse üle ja tasapisi kerkis bankroll 180 peale. siis hakkas peale - kõige hullem downswing mida ma elus näinud. Ässad lüüakse, vahetpole, preflopallinist või korralikult tõstetust avatud flopist, kuningad hävivad, emandad, sõdurid - kõik. kukkusin tagasi 120 peale, läksin levelis alla, kraapisin ennast suure vaevaga 160 peale üles. Hakkasin mängima nagu idioot, kuna AK sai flopile pihta korra neljast jne, alustasin positsioonist limpimist, otsisin kolmikuid, kahte paari, suited connectoritega ridasid. Ettevaatusest hoolimata kukkusin nl10-s kohe 120 peale tagasi. oli kaks ilusat päeva mille jooksul hävisid mitu korda kolmikud kolmikutele, vastastel samuti paar käes ja leht tuli kummagile ära. Minu ettevaatlikkusest ei ole kasu olnud, kui käes on KK ja flopis K77, siis vastasel on AA ja ta saab riveriga 3-nda ässa. Kõige margantsem näide muidugi. Mängisin vahepeal 8-t lauda, nüüd olen 4-peale tagasi kolinud.

    kusjuures, naljakas, kõige närusemal päeval, ei saanud kübetki actionit oma elu 2-se royali ja paarkümmend kätt hiljem straitflushiga.

    Tegin plaani ümber, taon madalamas lauas 5 euri 120-le otsa ja siis mängin selle eest 6.6 taalast satelliiti 150000 garanteeritule. Kolm tükki olen nüüd tagunud, esimene läks KK-ga vastu täielikku kakarida, tüüp sai kingituseks auku ostuga rea, teise sain kottepidi Q 10-ga flopist all-in minnes, kusjuures flopis olin suuresti kindel, et vastase käsi on minu vastu maa. Oligi Q5, mis ei seganud turnil talle 5-t juurde andmast ja kolmas läks kunniga flushi slowplaydes. Miskipärast tuli riverisse neljas poti ja loomulikult oli vastasel varrukas madal potiäss.

    mängin nüüd pärast seda kõike väga halba mängu, statsid on jubedad, täielik donk. umbes nii, et alla JJ ei raise ja kui ma vahepeal vastu hakkan, oman tõenäoliselt kolmikut või AA-d, mis teile tähendaks, ükskõik mis kaart te ka ei hoiaks - olete suure tõenäolisusega must ikka mõnevõrra ees. See oli nüüd selge nutt ja hala, aga kas see ongi nüüd normaalne kaardijooks, millest Ranka rääkis?

    Keegi rääkis et downswing võib kesta aasta. Aga sööstlaskumine?
    asi pole downswingis vaid selles, et sa ei oska möngida, su jutt näitab seda isegi kui ma pole kordagi näinud kuidas sa mängid

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES