Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 73, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2363717273747583 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 441 kuni 1 460, kokku 2460
  1. #1441
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Väga madalas limiidis, eriti Triobetis tase jube, seega tõesti oskustega või vähemalt ranka preflop tabelit järgides ja kannatust varudes ei tohiks downswingidest juttu olla, sest tõesti kõik makstakse kinni ja veel mitme kordselt.

    Veelkord rõhutan, et kannatus on sellistes fishide ja donkide meres ainuke õige lahendus. Oota kaarti ja panusta, alati võimalikult suurelt ja beadid seda mängu seal.

  2. #1442

    Re: NL10 grinderite nurgake

    downswing oli tegeld veidi palju öeldud, olen unibeti sessioonil mänginud aind miski 25k kätt, mis on virisemiseks suht väike arv, viga oli oma väikese bankrolliga üldse NL10-sse ronida, see lõi korraks tilti, kobisin kõige madalamatesse laudadesse tagasi, vaatasin Tigrano video uuesti läbi, kobisin positsiooni tagasi ning tõmbasin käteranget kõvasti koomale. praegu tundub, et aitas, 2 päeva ja 2 kilo kätega tõusin väga kenasti ja selle käigus saadud mõned bäädid nüüd läbi analüüsitud ja igati arusaadavad. Hem näitab, et minu probleem on selles, et lasen rahva liiga odavalt floppi ja kui ei lasegi, siis jätkupanusega koonerdades kisun endale ikka hädad kaela. Eks ma siis nüüd tegelen sellega.

  3. #1443
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kuidas grinderid elavad? Kuidas uuel kuul läinud on? Ma sellel kuul olen natuke arvutis istunud ja HEMi analüüsiga tegelenud, teen selle suht põhjaliku ja kui valmis saan, siis teeme kõik koos selle läbi.

    Samas võiks paarid ka loosida, kes millal sesse tegema hakkaksid omavahel. Samas mulle meediks, kui paarid oleks jaotatud, kaugemale jõudnud mängija ja vähem edasi jõudnud mängija vahel, siis on kasu kindlasti rohkem.
    Mis sellest sesside tegemise paaride asjast on saanud?

    Mina isiklikult oleks sellest küll veel huvitatud ning jälgiks hea meelega millalgi, kuidas mõni kõrgema liimidi mees mängib.

  4. #1444
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Mis sellest sesside tegemise paaride asjast on saanud?

    Mina isiklikult oleks sellest küll veel huvitatud ning jälgiks hea meelega millalgi, kuidas mõni kõrgema liimidi mees mängib.
    Nl10 grinderid, kes alustasid on enamus üles liikunud ja kellega pidevalt suhtlen, katsun msn ehk nõu anda või midagi sellist. Enamus mängijad on väga tublid ja teevad iseseisvalt kõvasti tööd. Paljud on saanud ka foorumist endale pokkerisõpru kellega koos arutavad probleeme, olukordi jne ja teevad ühiseid sesse.

    Kuna ise endal on tervis nr1 momendil, siis ei ole ka väga palju arvutis, ning momendil ka ei saa paljude soovijatega sesse teha >:(

    Lähiajal on tulemas palju uut ja huvitavat videodena, kust peaksite saama juba suht palju õpetlikku.

  5. #1445
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Hakkasin ka siis mängima. Vahepeal on saanud tugevat tööd tehtud ja tundub, et õige pokkerimäng hakkab pihta kui vanus ka juba vastav. Kuu aega tagasi leidsin, et FTP kontole oli jäänud 1.90$. Sai sellega alustatud tasapisi nl2 grindimist. Peale seda shortstack nl10, et avada ka kergemini boonust. Nüüd olen jõudnud 115$ peale ja mängin nl10 deep laude shortstack. Programmidest kasutan tasuta olevat realtime hudi.

    Siin on näha siis viimase kuu aja käed. BB ja SB passiivsus oli tingitud sellest, et ei kasutanud mitte ühtegi programmi ja olin shortstack.

    Pisult sellest, et miks just shortstack. Aasta alguses üritasin kanda kinnitada nl10, mis aga ei tulnud välja kuna kaardid ei pidanud vastu ja tegin liiga kergeid calle- tulemuseks busto. Nüüd olude sunnil alustades shortstackina leidsin, et see sobib mulle ja kavatsen sellega veel edasi minna.

  6. #1446
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Shortsakkimine ei ole fun, ega mingi õige pokker, pigem mängi full stackiga ja kaota ;D , siis puurid ja uurid miks kaotad ning paari kuupärast võidad ja 100x rohkem, kui shortina mängides.

    Loomulikult on aru saadav, kui pole rolli ega raha, et tõesti shortstackisid rolli üles, aga nüüd on roll olemas ja siis võiks juba tõsiselt pokkeri peale üle minna.

  7. #1447
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma ei näe FTP full stack mängimises erilist mõttet, sest tavaliselt on seal lauas max 3 full stacki ja ülejäänud shortstackid. Ja siis ongi, istud enda full stacki otsas Short kütab all in, ägised ja callid maha enda AA või KK vms ja 2 paari on jälle vastus.

    Seda ka, et ma ei ole päris shortstack ma mängin nl 10 4$ buy iniga, aga deepi 5$ ehk min.

  8. #1448

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    Ma ei näe FTP full stack mängimises erilist mõttet, sest tavaliselt on seal lauas max 3 full stacki ja ülejäänud shortstackid. Ja siis ongi, istud enda full stacki otsas Short kütab all in, ägised ja callid maha enda AA või KK vms ja 2 paari on jälle vastus.

    Seda ka, et ma ei ole päris shortstack ma mängin nl 10 4$ buy iniga, aga deepi 5$ ehk min.
    mul sama asi, jube raske on callida shorti KK+ , ägisen ka vist samamoodi

  9. #1449
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tegelikult oli seal keskel ka tekst, mis oli millegi pärast ära kustunud. Et pärast floppi kui shortil on 2 võimalust pm kas tugev raise/AI või fold, siis selle KKga on jube raske foldida kui floppi tuli AJQ või taoline flop.

  10. #1450
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Äärmuslik näide, aga kui sa AAga preflop saad piisava osa shorty stackist sisse, siis ta võib flopil hittida mida ta tahab, aga vea on ta juba teinud ja sina teenisid raha.

    Ega see shortstackimine ka mingi võitmatu strateegia ei ole.

  11. #1451
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    Ma ei näe FTP full stack mängimises erilist mõttet, sest tavaliselt on seal lauas max 3 full stacki ja ülejäänud shortstackid. Ja siis ongi, istud enda full stacki otsas Short kütab all in, ägised ja callid maha enda AA või KK vms ja 2 paari on jälle vastus.

    Seda ka, et ma ei ole päris shortstack ma mängin nl 10 4$ buy iniga, aga deepi 5$ ehk min.
    Ja siis kui saad nutsi full stacki vastu siis saad hädised pool BI kui õnnelik oled? Ma arvan et see mõttekäik pole sul kõige õigem. ja kes sul käsib shorti callida kui on näha et boardil oled löödud. kui ise mingeid ime calle ei tee ja ootad oma hetke siis saavad shortidelt kah rahad välja imetud.

    Pluss vali laudu kuhu istud, kindalsti on laudu kus on rohkem kui 3 full stacki istumas. Ei ole vaja minna 5 shortiga bingotama. Ning kõigelõpuks tahaks küsida siis kui sul on 4$ lauas kas siis ei ägise enam ja ei calli vaid koguaeg suudad foldida shortide all ine?

  12. #1452
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Ja siis kui saad nutsi full stacki vastu siis saad hädised pool BI kui õnnelik oled? Ma arvan et see mõttekäik pole sul kõige õigem. ja kes sul käsib shorti callida kui on näha et boardil oled löödud. kui ise mingeid ime calle ei tee ja ootad oma hetke siis saavad shortidelt kah rahad välja imetud.

    Pluss vali laudu kuhu istud, kindalsti on laudu kus on rohkem kui 3 full stacki istumas. Ei ole vaja minna 5 shortiga bingotama. Ning kõigelõpuks tahaks küsida siis kui sul on 4$ lauas kas siis ei ägise enam ja ei calli vaid koguaeg suudad foldida shortide all ine?
    Ma suudan teha õigeid otsuseid olles shortstack.. lihtsalt on nii, raske on seletada, aga on. Ja ma valin laudu, ftps lihtsalt ei ole full stacke ja isegi kui ka on nii 5 tükki lauas siis nad nii tight, et võidki ootama jääda kuni saad nendelt actioni. Aga ma olen koguaeg suurendanud enda buy ine vastavalt bankrollile. Alustasin nl10 2$ buy iniga, nüüd olen 5$. Üritan järgida korralikku bankroll managmenti.

  13. #1453

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tahaks siin shortstäkkerite kaitseks paar SSS-i plusspoolt välja tuua:
    Ma eeldan, et ollakse kursis ja peetakse kinni SSS-i põhireeglitest. Mitte ainult seda, et shorstäkk strateegia tähendab minimaalse buy-in-iga rahalauda sisseostu.

    - SSS sobib äsja pokkeri mängimist alustanule:
    --- väikese riskiga oma bankrollile saab ülevaate, mida üldse tähendab cashi peale mäng pokkeri rahalaudades
    --- saab koguda infot vastaste kohta (vastavate progede oelmasolul)
    --- SSS-i mängimine ei tee üleöö rikkaks, kuid ei vii ka bankrotti
    --- SSS-i on lihtne mängida, otsuseid mida vastu võtta on vähe, postflop mäng praktiliselt automaatne.
    --- kogenud bigstäkki mängijad lauas saavad üsna vähe SSS-i mängija vastu midagi ettevõtta (seepärast enamus neist ka ei salli shortstäkkereid)
    --- SSS õpetab olema tight ja ootama oma võimalust. Distsipliin. Hiljem, kui ollakse valmis liikuma bigstäkki strateegiale, ei tee see paha. Olles kohanenud tight stiiliga on hiljem lihtsam oma mängu korrigeerida lahtisemaks, kui vastupidi.


    - SSS lubab vastavalt bankrolli reeglitele mängida levelitel, kuhu muidu asja ei oleks.
    --- annab parema võimaluse teenida erinevaid punkte boonuse lahtimängimiseks või turniiriraha teenimiseks (a'la Pokerstars)
    --- jällegi, et otsuste tegemine on tihti poolautomaatne, siis on võimalik üheaegselt mängida enamatel laudadel, mis punktide kogumiseks omakorda hea on.

    - Shortstäkkeri buy-in makstakse donkide poolt meelsamini kinni.

    Kui bankroll management lubab lauda siseneda mitte enama kui 5$-eest, siis on valida kas NL5 lauda bigstäkiga või NL25 lauda shortstäkina. Mina eelistaks igaljuhul teist. Ehitades NL25-es oma bankrolli shortstäkkina, on sul selleks ajaks, kui tunned ennast valmis olevat bigstäkkina jätkama, olemas korralik andmebaas sellel levelil mängijate kohta.

    Nõus, et heal mängijal on Bigstack mängijana paremad teenimise võimalused, aga kusagilt peab ju alustama. Ole siis päris algaja või liigud kõrgemale tundmatule levelile, siis on SSS mõistlik valik.

  14. #1454

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Liikugu need shortstackerid oma strateegiatega limiitides kui ülesse tahes, kui nad päris pokkerit mängima tahavad õppida, siis tuleb uuesti algusest alustada. Kui inimesele meeldib koguaeg foldida ja kaarti oodata ja siis pushida hea kaardiga, siis selleks on palju paremaid võimalusi, näiteks SNG või DON.

  15. #1455
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Liikugu need shortstackerid oma strateegiatega limiitides kui ülesse tahes, kui nad päris pokkerit mängima tahavad õppida, siis tuleb uuesti algusest alustada. Kui inimesele meeldib koguaeg foldida ja kaarti oodata ja siis pushida hea kaardiga, siis selleks on palju paremaid võimalusi, näiteks SNG või DON.
    +1 Ma ka ei usu, et push and fold mänguga normaalselt pokkerit mängima õpib, sest puuduvad ju kogemused postflop mängus. Ainult oma shortstackki sisse lükanud preflop.

    Kindlasti saab teenida, kui osata jne ei vaidle vastu, aga rohkem ei oskagi kommentaarida, igal ühel omad huvid ;D

  16. #1456
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Sai täna jälle üks 1000 käeline sess tehtud, algus oli kuidagi tuim. Üsna nitine oli, tegin väikese pausi ja vehtasin lauad uuesti välja. Sattusin just kui kulla soone otsa, raha tuli ja jõudsin bankrolliga 140$ peale. Hakkasin laudu sulgema ja viimane laud oli veel alles, olin UTG+1 ja sain AKs.
    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($20)
    UTG ($10.10)
    Hero (UTG+1) ($9.36)
    MP1 ($16.25)
    MP2 ($11.95)
    MP3 ($27.27)
    CO ($15.08)
    Button ($15.09)
    SB ($29.05)

    Preflop: Hero is UTG+1 with A, K
    1 fold, Hero bets $0.40, MP1 raises to $0.80, 6 folds, Hero calls $0.40

    Flop: ($1.75) K, 10, 6 (2 players)
    Hero bets $1.30, MP1 raises to $15.45 (All-In), Hero calls $7.26 (All-In)

    Turn: ($18.87) 3 (2 players, 2 all-in)

    River: ($18.87) J (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $18.87 | Rake: $1.25


    Tüüp oli täielik donk, vp$ip oli 150 käe peale 70 juures, aga suht standard.

    Lõpetasin päeva siis 130$ peal.

  17. #1457
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    imo imepisikese br'i juuresst enese ülesehitamine shordina, miks ka mitte...

    kui mul br toweris 26 peale kukkus, mängisin ka 4$ korraga lauda, thou ei pidand suurt midagi sss'ist... ma lihtslt mängisin 4$'ga .. mjah ju siis jopppas.sss'ist kuulsin alles hiljem

  18. #1458

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Shortstackerist bigstacki minek on jube raske.Olin paar kuud SSS mänginud( nl 25), hakkasin mängima 100 bb ka nl25 (allapoole ei tahtnud minna, seal olid liiga igavad summad).Mõni päev hiljem hiljem busto :P
    Praeguski on postflopis raskusi. Igatahes mina ei soovita SSS üldse mängida üleminek pärast liiga jõhker.

  19. #1459
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas no_limit
    Shortstackerist bigstacki minek on jube raske.Olin paar kuud SSS mänginud( nl 25), hakkasin mängima 100 bb ka nl25 (allapoole ei tahtnud minna, seal olid liiga igavad summad).Mõni päev hiljem hiljem busto :P
    Praeguski on postflopis raskusi. Igatahes mina ei soovita SSS üldse mängida üleminek pärast liiga jõhker.
    oleneb mängijast ja tema võimest oma mängu arendada

  20. #1460

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tervist, esimene postitus siin foorumis!

    Olen lahekutt ja olen väikestviisi pokkerit toksinud umbes aasta. Põhiliselt triobetis odavaid turniire ning muud jama. Ühel kenal päeval sattusin siia foorumisse, tutvusin veidi lähemalt pokkerialaste materjalidega ning otsustasin osta HEMi ning teha depo towerisse, kus vaikselt siis alustada NL10 grindimist ja boonuse vabastamist.

    Selline on algus siis üle kivide ja kändude:



    Ja vastavad statid ka:



    Et kas peaks kohe pokkerimängimise maha jätma ning ülejäänud raha välja võtma või on veel lootust areneda? ;D
    Tegelikult oleksin väga tänulik, kui keegi kogenum oskaks anda näpunäiteid või isegi oleks nõus tegema sessiooni, et saaksin oma mängu parandada, sest kui niimoodi jätkan, siis sellest asjast küll midagi välja ei tule. Vot. Tänan tähelepanu eest.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES