Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 75, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2565737475767785 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 481 kuni 1 500, kokku 2460
  1. #1481

    Re: NL10 grinderite nurgake

    nii palju et ise rahul oled

  2. #1482
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mida suurem seda parem ;D

  3. #1483

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas lauriiii
    Kui suur võiks winrate vähemalt olla nl10-nes?
    11bb/100.

  4. #1484
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    11bb 100'le on suhteline, halb jooks võib sisse tulla ja siis pärast vaadata, et võidad küll, aga nää... bb 100'le on väike ja mõtled, et oled kehv mängija, on ka vale

  5. #1485

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mulle meeldib anda konkreetsele küsimusele konkreetne vastus. Üleüldiselt võib öelda, et alates 3bb/100 on ok.

  6. #1486

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Pokker ikka oskab üllatada vahel. Eile suutsin päevase sessiga saada +4BI
    Täna aga see eest kõik hoopis vastupidi ja tuli -5BI. Müstika täiesti.
    KK'ga kaotasin 2 korda väiksema pocketpair vastu jne.
    Statse ja graafikut pole anda, kuna PT3 ei ole ostnud ja trial ka läbi:P
    Mängin Entractionis, seega betat veel ei taha, suht vigane on.

  7. #1487
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mulle meeldib anda konkreetsele küsimusele konkreetne vastus. Üleüldiselt võib öelda, et alates 3bb/100 on ok.
    point taken

  8. #1488

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Jam
    Pokker ikka oskab üllatada vahel. Eile suutsin päevase sessiga saada +4BI
    Täna aga see eest kõik hoopis vastupidi ja tuli -5BI. Müstika täiesti.
    KK'ga kaotasin 2 korda väiksema pocketpair vastu jne.
    Statse ja graafikut pole anda, kuna PT3 ei ole ostnud ja trial ka läbi:P
    Mängin Entractionis, seega betat veel ei taha, suht vigane on.
    KK-ga kaotustest me ei pääse.
    Üks päev on plussis, teine miinuses - see on ka täiesti normaalne.
    Kui nüüd kuu lõpus päevad kokku võtad ja selliselt vaadates miinuspäevi liialt palju näha, siis küll midagi lahti.
    Soovitan päevade kaupa omal ka lihtsat exeli tabelit pidada. Kasum/kahjum cashlaudadest, turnadelt, boonused, cashout. Mina teen seda ja väga hea ülevaade oma bankrollist. Kui päeva laudades lõpetad, update-id exelis oma seisu, mis võtab max 5min. Kuigi mul HEM ka olemas, siis bankrolli seisu loen jooksvalt kõige paremini ikkagi oma exeli tabelist. Kui HEM jätab mõned suuremad käed importimata (mida mul viimasel ajal on juhtunud), siis seis pole enam õige. Samuti ei jookse sinna turnadelt saadud/kaotatud raha ja boonused (vähemalt minu teada mitte).
    Ühesõnaga nii on hea omale eesmärke seada ja nende täitumist jooksvalt ühest kohast lihtne jälgida. Kuu on ka selline paras ajaühik eesmärgi püstitamiseks. Siis need mõned paratamatud miinuspäevad kergem üle elada.

  9. #1489

    Re: NL10 grinderite nurgake

    hehe, mul se nö 1k- käeline downswing möödas, hetkel lausa lust, viimased 10 sessiooni ei ole miinusmärki näinud, võita ma oskan väga hästi, õpin siin kaotamist, et kui, siis katsuda vähem, et kui käsi ikka väga "haisema" hakkab, suudaks maha panna, tegemist veel 02/04NL eurolauaga, alustasin 50 eegiga, vahepeal oli bankroll 180 euri, käisin nl10-s ja kukkusin 90 euri peale nagu kivi, nüüd jälle 02/04NL bankroll 160 ja enne ei lähe kõrgemale kui 400 euri koos

    bb/100-le on 19000 käe jooksul 21,31
    Vpip 16,9
    preflopraise 4,2
    3bet 1,2
    wtsd 25,5
    w%sd 48,4
    agg 2,84
    agg% 29,9

    Mida siin kiiresti parandama peaks? Veidi palju vast ikkagi veel callin, aga sellel tasemel ei austa su raisi nagunii keegi, sestab callin paarid kuni 88-ni sisse. eks nl10-s tuleb hiljem oludega ümber kohanduda,

  10. #1490

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Olvi36
    hehe, mul se nö 1k- käeline downswing möödas, hetkel lausa lust, viimased 10 sessiooni ei ole miinusmärki näinud, võita ma oskan väga hästi, õpin siin kaotamist, et kui, siis katsuda vähem, et kui käsi ikka väga "haisema" hakkab, suudaks maha panna, tegemist veel 02/04NL eurolauaga, alustasin 50 eegiga, vahepeal oli bankroll 180 euri, käisin nl10-s ja kukkusin 90 euri peale nagu kivi, nüüd jälle 02/04NL bankroll 160 ja enne ei lähe kõrgemale kui 400 euri koos

    bb/100-le on 19000 käe jooksul 21,31
    Vpip 16,9
    preflopraise 4,2
    3bet 1,2
    wtsd 25,5
    w%sd 48,4
    agg 2,84
    agg% 29,9

    Mida siin kiiresti parandama peaks? Veidi palju vast ikkagi veel callin, aga sellel tasemel ei austa su raisi nagunii keegi, sestab callin paarid kuni 88-ni sisse. eks nl10-s tuleb hiljem oludega ümber kohanduda,
    Winrate on muidugi tubli number. Eriti selliste stattide kohta. Aga kui asi nii toimib, siis võibolla väga palju polegi praegu muuta oma mängus. Nagu ka ise ütled, siis keegi su raise ei austa nagunii. Kuigi need, kellel seal on sinu kohta statid olemas ja sa näiteks JJ+ preflop raised, siis huvitav oleks teada, kui paljud nendest selle preflop ära callivad.
    Kindel aga see, et NL10-s peavad VPIP ja PFR üksteisele tublisti lähenema. VPIP-d pead arvatavasti esialgu seal allapoole tõmbama ja PFR ülespoole. Mingi 13/10 ehk oleks alguseks hea. Agg 3,5 kanti.

  11. #1491

    Re: NL10 grinderite nurgake

    einoh isegi sellel levelil oma pisiregularid, kes asja tõsiselt võtavad. nende käest on poketiga raske väga palju kätte saada, aga on kogunenud terve hulk pidevalt mängivaid äramärgistatud donke, kes ei pane iial oma A10-t maha, kui äss flopis ja nendega on väga lihtne. Veel, naljakas asi. Sellel levelil tasub AA, KK-ga agressiivsemates laudades varasemast positsioonist ilma jamata kohe all-in minna. Eeldavad millegipärast, et sa AA-ga või kunnidega slowpleiks ja allini nähes panevad su automaatselt mingi väikse paari peale, et sa ei taha floppi näidata ja call on väga sageli kindlustatud. Samas kui mängid aeglasemalt, hakatakse sind kohe kahtlustama, kui vastase statsid lubavad, siis aegajalt callin turniraise külmalt ära ja kui pisu nõrkust näitab, riveris nägu täis raiseda ja paneb enamasti käe ilusasti maha.

  12. #1492
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ongames nl10s on kõik mängijatüübid esindatut ja me ei saa rääkida üldiselt, et keegi ei respecti. Seal on mängijad, kes respectivad ja harjutamiseks väga hea koht, võrreldes näiteks prima madala limiidiga, kus tõesti enamus on fishid.

  13. #1493
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ja kus on prima river :D:P

    ei tegelikult madalamas nl10 ja alla selle makstakse ka väiksema agressiooniga kinni, ülevalpool... maksab agressiivsus rohkem

  14. #1494

    Re: NL10 grinderite nurgake

    mängin nl10 pokerstarsis
    biiditav,kuid väga kaua võtab aega,sest kk AA QQ ga pole võimalik võita,mängin ka neid väga agrolt,kui tegemist overpairiga
    aga toon siis näited reraise callitakse 63 ga mul KK saab 2 paari,AA callitakse 82 ga saab 8 kolmiku,QQ kuni turnini overpair lähen all in K9 callib,tõmbeid pole,lihtsalt puhas K kõrge ja tal veel korralik stack ka river K,need on lihtsalt tänased näited.
    Jamad,et sess kasumsise saada ja siis AA KK QQ ,kumbki neist tõmbab nulli tagasi.
    ma ei tea enam mida teha,suhteliselt tilti ajab,sest see pole normaalne pokker,inimesed callivad täieliku saastaga ja hitivad ebareaalselt.
    tahan veel mainida,et starsi monoflopid on ikka väga tihe nähtus ja see river ka väga rigged.praeguse rolliga saaks ka vabalt nl25 minna nii,et 30 BI oleks umbes aga ei tea kas on veel mõtet.
    ehk mingeid nõuandeid kellelgil?
    :)

  15. #1495
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    No see, et callivad täieliku saastaga on standart madalates limiitides, aga võivad ju need halvad calling stationid hittida 3x sinu vastu jne. lõpmatult ei hiti. Samuti, kui ikka väga calling stationid on, siis võiks preflop näiteks 5x big blindi tõsta ja tightimalt mängida, rohkem positsioonile rõhku panna, et oleks mängu üle kontroll.

  16. #1496
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ja ükskord lõppeb päikese paiste ka nende õuel ning kogud nööbid kokku, tänad ja liigud limiidis kõrgemale...

    5x tõstega ei saa calli, mida AA'ga tegelikult tahaks... imo päris hea on see teema seal...
    http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1097.0.html

    st lihtsalt AA ja KK tuleb muckida... see kui all innis saad riverbiidid, no mis seal ikka, ma sain eile 40$se poti kaotuse kui QQ'ga saadud seti surusin AA vastu all in ja tont sai runner runner rea... (mõni aeg hiljem oli samamoodi aga runner runner mast võttis riveril)... mis seal ikka, sa tegid ju kõik õigesti... pea püsti ja saba rõngasse ;D

  17. #1497
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada

    5x tõstega ei saa calli, mida AA'ga tegelikult tahaks... imo päris hea on see teema seal...
    Ehk mõni kord tõesti, aga calling stationil ei ole vahet, kas sa tõstad 3x, 4x või 8x, kui ta tahab vaadata floppi, siis ta seda ka teeb, olenemata palju Sa preflopis tõstad ja neid mängijaid on väga palju.

  18. #1498
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Ehk mõni kord tõesti, aga calling stationil ei ole vahet, kas sa tõstad 3x, 4x või 8x, kui ta tahab vaadata floppi, siis ta seda ka teeb, olenemata palju Sa preflopis tõstad ja neid mängijaid on väga palju.
    Novot ja siis tuleb fold üles leida, kui ta hakkab ebaortodokseid liigutusi tegema.. ma panin eile ässad maha... tuli välja, et õigesti.

  19. #1499
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: NL10 grinderite nurgake



    Vend callib riveril mu 7 daalase beti Ässa 9-ga, ei tea kas ta mõtles, et 1 tänav tuleb veel ;D

  20. #1500

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Seda nimetatakse bluff call.
    Tal oli ju 2 paarile top kicker!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES