Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 78, kokku 123 EsimeneEsimene ... 2868767778798088 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 541 kuni 1 560, kokku 2460

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ainuke koht, kus "bad beat" peaks üldse vererõhku tõstma, on siis kui ise mäda paned, vastasel juhul - standard. senu kuni raha sisse pandud ees olles, pole midagi valesti.

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas vinnipuhh
    appppppppppppppppiiiiiiiiii ma täna juba üle kümne badbeati saanud vist piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikssssss....krt ma hakkan vihakama seda NL10 uhhhhhh see paneb käe värisema järgminekord kui all-in lähen. Aga küsimus on järgmine kas preflop mängus oleks mõistlik teha raise, reraise (JJ+ AK) ja vaadata mis flopis tuleb või all-in.
    ranka tabel ütleb: kui keegi ees raiseb, siis JJ+ ja AK'ga teed reraise, muud pocketid callid setminemise eesmärgil kui raise ei ole üle 5BB, kui sina teed raise ja keegi tagant reraiseb, siis KK+ rereraise allin ja alates BTN QQ+ allin, muud käed mucki.

  3. #3

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tänud...jah eks siin väga palju oma kala....tagantjärgi näeb ära kus eksisin ja muidugi ranka tabel selle ma joonistasin endale isegi välja tabelina aga millegipärast on see kõrvale jäänud...võtan selle uuesti ette ja hakkan robocopiks :) muidu kui oled pikalt mänginud hakkad tähelepanu kaotama ja tulevad vead mis võivad hetkega sinu võidud miinusesse tõmmata.

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    üks tubli päev isegi 2 pausi teeb ka head... enesekindlus tuleb tagasi ja biidid on unustet

  5. #5

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tere kõigile :-\

    46 käe jooksul kolm sellist s***a, äkki keegi viitsib vaadata kas olen siin väga valesti käitunud (liiga agresiivne võibolla)......damn ???

    http://www.upload.ee/image/87272/uhh.jpg (UTG)
    http://www.upload.ee/image/87282/uhh2.jpg (mp3)
    http://www.upload.ee/image/87290/uhh3.jpg (SB)

    Vabandan et ei ole suutunud postitada käsi flopturnriver converterit kasutades aga minu hh kaust on millegipärast tühi.

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    1. ja 2. käsi, miks sul openraise suurused erinevad? ja esimeses käes oleks pidanud reraise peale oma 99 maha viskama... teises käes peab olema vastase kohta väga hea read, a la tüüp on totaalne donk ja läheb flushdrawga allini vms.. et seda allini callida... millele sa teda panid? mis lasi sul arvata,et tal on nõrk käsi? oleks sul AK old, siis oleks ehk välja vabandanud selle calli.. aga KQ'ga mitte..

    kolmas käsi on standard cooler.. rebuy ja grindime edasi... kuigi reraise oli sul sitax suur.. aga tõenäoliselt NL2's callitakse selliseid insta shovemisi lightimalt ära..

  7. #7

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    1. ja 2. käsi, miks sul openraise suurused erinevad? ja esimeses käes oleks pidanud reraise peale oma 99 maha viskama... teises käes peab olema vastase kohta väga hea read, a la tüüp on totaalne donk ja läheb flushdrawga allini vms.. et seda allini callida... millele sa teda panid? mis lasi sul arvata,et tal on nõrk käsi? oleks sul AK old, siis oleks ehk välja vabandanud selle calli.. aga KQ'ga mitte..

    kolmas käsi on standard cooler.. rebuy ja grindime edasi... kuigi reraise oli sul sitax suur.. aga tõenäoliselt NL2's callitakse selliseid insta shovemisi lightimalt ära..
    Openraise erinevust ei oska kommenteerida (mingi kala)....openraise peaks erinema limperite puhul. Esimese käe arvmusega olen täiesti nõus.

    Teise käe puhul tegin flopil reraise sellepärast, et tema bet oli saast (pot oli 0,26$ ja tema bet 0,06$) turni bet jälle see sama saast (pot oli 1,14$ tema bet 0,12$) seepärast arvasin et bluffib aga kui ta allin läks siis: 1) arvasin et bluff 2)ja kui ei olegi bluff siis enam ei tea kus see fold on :) ehk olin palju sisse pannud.
    Tema statid 122 käe kohta
    38/11/1,8,
    cbet 50/100/-/
    fold to cbet 47/0/100

  8. #8

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    1. ja 2. käsi, miks sul openraise suurused erinevad? ja esimeses käes oleks pidanud reraise peale oma 99 maha viskama... teises käes peab olema vastase kohta väga hea read, a la tüüp on totaalne donk ja läheb flushdrawga allini vms.. et seda allini callida... millele sa teda panid? mis lasi sul arvata,et tal on nõrk käsi? oleks sul AK old, siis oleks ehk välja vabandanud selle calli.. aga KQ'ga mitte..

    kolmas käsi on standard cooler.. rebuy ja grindime edasi... kuigi reraise oli sul sitax suur.. aga tõenäoliselt NL2's callitakse selliseid insta shovemisi lightimalt ära..
    Tänud sulle Rage!!

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma 3beti peale 99'sat alati maha ei loobi...

    mine tea...

    aga noh samas set over set oleks standard ja rahakoti oleks ka vist ära andnud...
    seda enam, et nl2'hes nad ei tea isegi, mis neil käes on, ja top pair no kicker on ka piisav, et all in minna, callida , v mis iganes

    MIS JUTT SEE BLUFFIST ON???? NL2'hes... UNUSTA ÄRA

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NL10 grinderite nurgake

    nalajakas on vaadata teid tulevad oma algusaastad meelde :) ja kui te normaalselt omale tõed selgeks teete siis üle 1kuu tee nl10 olla ei tohiks

  11. #11

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tervitus kõigile!

    Kuidas hetkel nurgakene elab? Kas Tigranol on plaanis uue seltskonnaga ka algust teha mingi aeg või oli tegemist ühekordse projektiga?

  12. #12
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas SpreeXXL
    Tervitus kõigile!

    Kuidas hetkel nurgakene elab? Kas Tigranol on plaanis uue seltskonnaga ka algust teha mingi aeg või oli tegemist ühekordse projektiga?
    Praegu suht seisab uute kohapealt, sest tervis pole kõige parem (enamvähem jõuan ainult oma kuu normi käed mängitud >:() Vanad grinderid on enamus kõvad pähklid juba ;D

  13. #13

    Re: NL10 grinderite nurgake

    kui uutega alustad tuleks ma kah kampa. plaan mingi kuu pärast towerisse kolida kui vajaliku rolli kokku saan.

  14. #14

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Liituks kah suurima hea meelega, kui miskit toimuma hakkab

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Eks huvilisi ikka jagub ja nüüd on kogemused ka paremad, kui kunagi peaks midagi käima lükkama, siis poole kergem ja tõhusam.

  16. #16
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kui palju meil on foorumis nl10 grindereid ja kus mängite? ;D

  17. #17
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Kui palju meil on foorumis nl10 grindereid ja kus mängite? ;D
    mina mina :D
    Pokerstarsis

  18. #18
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ohoh, kas on oodata uut grindimisprojekti?

  19. #19

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kui palju meil on foorumis nl10 grindereid ja kus mängite? ;D
    mina 8)
    triobeti nl/pl10

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: NL10 grinderite nurgake

    +1

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES