Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 81, kokku 123 EsimeneEsimene ... 3171798081828391 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 601 kuni 1 620, kokku 2460
  1. #1601
    Räme Fish
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Audru
    Postitusi
    22

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Kajeera
    Kuidas toweris üldse on?
    Kuulsin et see soft pidi ikka ilge nuss seal olema. Mitut lauda korraga teed?
    Algul on nagu harjumatu aga nüüd pole iseenesest vigagi.
    Ise mängin 6-7 lauaga. Vahepeal paneb Soft natukene pange aga elab üle.

  2. #1602
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nii, sai ka siis see kuu NL10t proovitud. Cashis olen ülidonk. Lasen puhtalt volüümi pealt. Eelmine kuu sai tehtud u. 180K kätt NL5-t. See kuu teinud 80K kätt NL10t. Tahakski küsida, et kas siin on tegelasi, kes lasevad 18+ lauda korraga. Palju oleks norm winrate, mis statsid jms?

  3. #1603
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma eelmine kuu lasin NL25-e mingi 20 lauda keskmiselt. statsid olid sellised NIT-i poolsed ehk kuskil VPIP10 PFR8. steal 20. winrate oli masendav ehk 2bb 100-le.
    see kuu lasen max 14 lauda ning winrate norm 6bb 100-le. jõuan rohkem vastasi mängida, isoleerida jms. kindlasti on võimalik seda teha ka 24 lauaga, kuid ma nii prof ei ole.
    Kui oled hea multitabler, siis 5 bb-d 100-le peaksin NL10-s ikka saama.

  4. #1604
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ma olen endiselt seda meelt.. et madalatel limiitidel lase parem väheste laudadega.. et mäng selgeks saaks... küll sa hiljem jõuad multitableda pooleks.. ma lasin NL10't ja NL25te alguses 4-6 laua kaupa... vahepeal kuni 15 lauda.. ja nüüd NL50t 9 lauaga... ei kurda tulemuse üle.. standardsituatsioonid ja tunnetus jõuab paremini kohale..

  5. #1605
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    ma olen endiselt seda meelt.. et madalatel limiitidel lase parem väheste laudadega.. et mäng selgeks saaks... küll sa hiljem jõuad multitableda pooleks.. ma lasin NL10't ja NL25te alguses 4-6 laua kaupa... vahepeal kuni 15 lauda.. ja nüüd NL50t 9 lauaga... ei kurda tulemuse üle.. standardsituatsioonid ja tunnetus jõuab paremini kohale..
    Ise lasen tavaliselt 10 lauda ja olen kindel, et $/hr (ja ka areng/hr) on minul isiklikult suurem kui 15 tabledes.

  6. #1606
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Ise lasen tavaliselt 10 lauda ja olen kindel, et $/hr (ja ka areng/hr) on minul isiklikult suurem kui 15 tabledes.

    +1

  7. #1607

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mina ei saa aru, mis moodi saab lasta 18+ lauda? Krt, mul on 10 lauaga ka tükk tegemist, kui actioniks läheb mingil põhjusel näiteks 4 laual korraga. Ega siis midagi väga jälgida ei jõua ja vahest saabki aeg otsa väga valel ajal. 8 on selline optimaalne. Korra proovisin ka 12 lauda, aga see ei olnud enam pokkeri mängimine.

  8. #1608

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ei tasu laudade arvuga üle pingutada, võta nii palju, kui suudad ilusti jälgida ja kui hakkab igav võtad ühe juurde, sama rada jätkates varsti mängidki 18 lauda ja jõuad kõike jälgida ja teha

  9. #1609
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Ma siis ka NL10 nyyd kui järgmine tuur tuleb olen käpp

  10. #1610

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000
    Mina ei saa aru, mis moodi saab lasta 18+ lauda? Krt, mul on 10 lauaga ka tükk tegemist, kui actioniks läheb mingil põhjusel näiteks 4 laual korraga. Ega siis midagi väga jälgida ei jõua ja vahest saabki aeg otsa väga valel ajal. 8 on selline optimaalne. Korra proovisin ka 12 lauda, aga see ei olnud enam pokkeri mängimine.
    Saab vabalt lasta kui oled nagu robot...või noh mängid robotlikult..aga kindlasti teed mingeid otsuseid liiga rutakalt.
    Kui fast laudu pole siis on aega mõelda kyll.

  11. #1611
    Räme Fish
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Audru
    Postitusi
    22

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Nii tegin siis oma mängust 1h video. Mõtlesin et ehk kellegil on aega ja tahtmist mu video üle vaadata. Kommenteerida ja värki särki.
    Kui keegi oleks huvitatud siis võiks teada anda :D

  12. #1612
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000
    Mina ei saa aru, mis moodi saab lasta 18+ lauda? Krt, mul on 10 lauaga ka tükk tegemist, kui actioniks läheb mingil põhjusel näiteks 4 laual korraga. Ega siis midagi väga jälgida ei jõua ja vahest saabki aeg otsa väga valel ajal. 8 on selline optimaalne. Korra proovisin ka 12 lauda, aga see ei olnud enam pokkeri mängimine.
    Enamus preflop/flop otsuseid on ju standard, seal pole midagi mõelda, ainult nuppe vajutada. Tekib muidugi aegajalt olukordi, kus mitmel laual korraga keerulisi otsuseid teha vaja, aga seda nüüd nii tihti ka ei juhtu, et mängida ei jõuaks. Mikrolimiidid on väga standard mäng, ei ole vaja hakata mingeid metageime leiutama, vastaseid mingite müstiliste käte peale panema ja siis neid üle mängima hakata jne. Standard ABC mäng ja jääb aega ülegi (NL5-s oli küll aegajalt isu rohkem kui 24 lauda käima panna)

  13. #1613

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mängin küll enamuse ajast ikkagi NL5-s, kuid vaikselt katsetan ka juba NL10-t. Sealt siis ka selline käsi:

    http://www.pokerhand.org/?4914453

    Kas PF AI oli õige samm? Lihtsalt see temapoolne reraise ja veel nii suur tundus kahtlaselt blindi kaitsmisena.

  14. #1614
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: NL10 grinderite nurgake

    yldiselt mina l2hen ainult KK ja AA PF AI AKs.. ei lähe...

  15. #1615
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: NL10 grinderite nurgake

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($1.87)
    Button ($1.70)
    UTG+1 ($2)
    SB ($10.34)
    MP3 ($8.64)
    Hero (UTG) ($10)
    CO ($5.60)
    BB ($10)
    MP2 ($10) 29/25/1.7 30 kätt

    Preflop: Hero is UTG with A, K
    Hero bets $0.40, 2 folds, MP2 calls $0.40, 5 folds

    Flop: ($0.95) A, 10, 4 (2 players)
    Hero bets $0.68, MP2 calls $0.68

    Turn: ($2.31) 8 (2 players)
    Hero bets $1.65, MP2 raises $5.02
    Hero fold/AI?

  16. #1616

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kui pole just loose mängija, siis küll.

  17. #1617
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NL10 grinderite nurgake

    On ju loose mängija. NL10 - allin kiirelt! Kui sa ka sellise vana käest seekord sisse said, siis 3 järgmist korda oled rahaboss!

  18. #1618
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: NL10 grinderite nurgake

    mõtlesin ise seda, et ainult 30 kätt ja võibolla on tegemist variatsiooniga ning vastane on tegelikult standard tag, sellest hoolimata surusin AI vastane näitas TT setti, kuigi ma eeldasin et flushdraw boardil oleks TAG setiga check raise teinud. üldiselt kui vastase kohta oleks ütleme 300 kätt ja samad statid siis on easy shove turnil??

    edit:Muide kas on oodata samasugust grinderite coachimist nagu siin teema alguses käima läks?

  19. #1619

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Ämmapets
    Mängin küll enamuse ajast ikkagi NL5-s, kuid vaikselt katsetan ka juba NL10-t. Sealt siis ka selline käsi:

    http://www.pokerhand.org/?4914453

    Kas PF AI oli õige samm? Lihtsalt see temapoolne reraise ja veel nii suur tundus kahtlaselt blindi kaitsmisena.
    Vaevalt, et ta SB pealt sellise lükke oleks õhuga teinud. Aga AKs callaks ikka maha. Foldi ei näe.

  20. #1620

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kas PS-is on ka NL10 shortstackereid täis nagu FT-s? Ty!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES