Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 89, kokku 123 EsimeneEsimene ... 3979878889909199 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 761 kuni 1 780, kokku 2460
  1. #1761
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
    Kui suur peaks olema vastase stack et callida ta open raise pocket paariga?

    Näiteks: Kui NL10 shortstack(20bb) avab 4bb siis meil ei ole mõtet callida teda näiteks pocket 66, sest isegi kui hitime ei ole meil talt midagi võita.

    Et kui suur peaks olema miinimum stack vastasel et callida ta open raise pocket paariga?

    Olen kusagilt kuulnud et vastase avangu suurus tuleb korrutada 15 et saada vastase miinimum stacki suurus?

    Ehk siis kui vastane avab NL10-s 0,40 ja meil pocket ja tahame teada kas teda callida voi mitte? siis korrutame selle 15 ja saame 6 (0,4x15=6). ehk siis kui vastase stack on vähem kui 6$ siis me teda ei calli pocketiga.

    On see nii ?
    Jah oled asjadest täiesti õigesti aru saanud.
    Mõne üli aggro ja fishi puhul on ka norm natukene vähem.
    Peadki hindama kui tõenäoline on et ta sulle kogu oma stäki ära annab.
    Kui näed et vastane on äsja just suured biidid saanud ja on ülitildis siis on 10x ka täiesti ok, sest tildis vastane annab sulle lihtsalt enda stäki ära hittimise korral.
    Aga 10x peakski siis täiesti miinimum olema. Üldiselt selline 15 on ok nagu sa ise välja tõid.
    Aga ära unusta ühte asja:
    Sul endal peab ka vähemalt samapalju olema
    Muidugi hea võitev mängija omab alati vähemalt 100bb :)

    BTW väike nipp: Kui sina openraised ja sind 3betitakse, siis standard liigutus on fold? Ei ole alati, vaata palju sa pead ära callima. Seal isegi soovitan 10x vaadata, ei pea rohkem olema stäkkide suurus (just see osa palju pead juurde panema sina, mitte see palju ta tõstis) ja hittimise korral on vägagi täenäoline et sulle makstakse kolmik kinni.
    + see et nad ei oska aimatagi et sa nende reraise nt 44 pocetiga ära callisid ja hakkavad sind fishiks pidama, kuigi matemaatiliselt oli sul korrektne call. Kui pihta ei saa võid alla anda.
    + see et nad väga tihti foldivad 4betimise peale ja sa ei peagi enda väikse pocetiga minema setti püüdma
    + foldivad ka kuiva laua puhul cbet peale
    = FREE MONEY
    Miks 10x?
    Sest umb 10% kordadest sa hitid oma kolmiku ja kui vastane onsind juba 3betinud siis on väga tõenäoline talt kogu raha kätte saada
    Ning pangas on juba ka piisavalt surnud raha, et oddsid on vägagi ok.

    Ise just imestangi et miks reraise peale siis ala ainult AA KK soovitatakse mängida. Vabalt võib sealt ka 22 panna, kuid oddsid lubavad.

  2. #1762
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kas 3bettinud vastasel ei peaks taha rohkem jääma kui 10x callitav osa, et 3beti callimine madala pocketiga kasumlik oleks? Ei saa ju 100% kindel olla, et ta end igal juhul ära stäkib, kui sa hitid.

    Ma ei räägi siin isegi masti või reafloppidest, vaid sellest, et LP olev tightim regular 3betib sind lõdvalt JJ+, AQ+. Kui ta Ax-ga flopis ei hiti või JJ-KK-ga floppi ülekaarte tuleb, siis võib ta vabalt paugutamise peale maha visata, vähemalt mina teeks niimoodi.

  3. #1763
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Kas 3bettinud vastasel ei peaks taha rohkem jääma kui 10x callitav osa, et 3beti callimine madala pocketiga kasumlik oleks? Ei saa ju 100% kindel olla, et ta end igal juhul ära stäkib, kui sa hitid.

    Ma ei räägi siin isegi masti või reafloppidest, vaid sellest, et LP olev tightim regular 3betib sind lõdvalt JJ+, AQ+. Kui ta Ax-ga flopis ei hiti või JJ-KK-ga floppi ülekaarte tuleb, siis võib ta vabalt paugutamise peale maha visata, vähemalt mina teeks niimoodi.
    Tere,

    Muidugi ei maksta sulle 100% alati kinni, aga tõenäosus on palju suurem selleks 3betitud potis.
    Kuid selle osa mis 100% kinni ei maksta, teeb matemaatiliselt tasa sinu postflop skill võtta pank vahel ka maha ilma kolmikut hittimata, kui loed vastast hästi + pangas on juba surnud raha kah.
    Ning eriti madalas limiidis ei taheta kergelt oma AK/AQ JJ QQ, eriti KK AA loobuda postflopis, isegi kui ei hititud midagi, need ju NIIIII ilusad kaartid, ja hakatakse bluffima jne.

    PS. Minu nõuandeid mitte päris tõepähe alati võtta, olen kindlasti keskmiselt kõvasti agresiivsem mängija, lihtsalt tahan anda paar ideed vahel, mida ehk keegi oskab enda mängu sobitada

  4. #1764
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: NL10 grinderite nurgake

    No offence Poku, aga minu arvates annad sa meiesugustele mikrolimiidi mängijatele praegu väga halba nõu ja ma julgen väita, et suurem osa mikromängijaid ei istu nendes limiitides selle tõttu, et neil pole piisavalt rolli kõrgemal mängimiseks vaid ikka skillipuuduse pärast.
    Ei ole vaja hakata siin postflopis mingeid imevigureid välja mõtlema, sest pahatihti on tulemuseks ainult oma stäki ära kinkimine. Mängige 100% no set=fold mängu ja kasutage 5-10 reeglit - setmine, kui peab callima vähem kui 5% efektiivsest stäkist (100bb puhul siis 5bb) on väga hea, >10% callimine on väga halb, vahepealne on piiri peal mängimine heast halvani, kus üle 8% callimiseks peab väga spewine patsient olema.

  5. #1765
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
    No offence Poku, aga minu arvates annad sa meiesugustele mikrolimiidi mängijatele praegu väga halba nõu ja ma julgen väita, et suurem osa mikromängijaid ei istu nendes limiitides selle tõttu, et neil pole piisavalt rolli kõrgemal mängimiseks vaid ikka skillipuuduse pärast.
    Ei ole vaja hakata siin postflopis mingeid imevigureid välja mõtlema, sest pahatihti on tulemuseks ainult oma stäki ära kinkimine. Mängige 100% no set=fold mängu ja kasutage 5-10 reeglit - setmine, kui peab callima vähem kui 5% efektiivsest stäkist (100bb puhul siis 5bb) on väga hea, >10% callimine on väga halb, vahepealne on piiri peal mängimine heast halvani, kus üle 8% callimiseks peab väga spewine patsient olema.
    Tere,

    Jah, nõuanne oligi mõeldud ideena, et näha ka erinevaid võimalusi ja silmaringi laiendada, et ehk keegi oskab seda kasutada ja natukene katsetada ning improviseerida enda mänguga vahel.
    Otseloomulikult nõrk mängija mängib NL10nes ainult ABC pokkerit ja ei tohiks endale raskeid olukordi tekitada. No set - No bet kindlasti sellisel juhul.
    Aga enda silmaringi laiendamiseks ja mängu improviseerimiseks võib ju vahepeal katsetada ka midagi muud, peale selle mis igalpool strateegia artiklites internetis levib ja mängida nõks teistmoodi kui kõik sellised, kel tabelid peas ja robotit panevad.
    Peaks olema limiitides edasiliikumine nõks kiirem.
    Muidugi sellega kaasneb suurem varjatsioon ja peab kindlasti paremini tilti jms ohjeldada oskama.

    Üldiselt pooldan ka mikro limiidil puhast ABC pokkerit ja mitte trikitamist, kui on käsi, võta valuet, kui pole foldi. Nõrkade kätega väiksed pangad, tugevatega suured jms.

    Muidu tänan tähelepanu juhtimast, proovin edaspidi kui peaks midagi sellist ütlema, rohkem tähelepanu juhtida milleks/kellele mu ütlsus suunatud on.

  6. #1766
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Olen Pokuga selles mõttes nõus et see liigutus on hea mängu improviseerimiseks. Millise vastase vastu? Pean siin silmas antud juhul ABC regulari stattidega ~11/9 vms. Kui tagant järele mõelda kui tihti saate stacki selliselt vastaselt? Mitte just väga, pigem ikka väga harva. Kui callid ta open raise pocketiga, hitid seti board(348 rainbow) ja sa oma kätt maha ei pane nende cbeti peale on neil kuri kahtlus, et istud seti otsas ja nad muutuvad su vastu hetkega väga passiivseks. Seda loomulikult juhul kui teil on yhist ajalugu nii umbes 300+ kätt. Aga kui callid nende 3beti pocket 44 ja flop 348r nagu Poku ytles ei taha nad uskuda et callisid 3beti 33, 44 või 88 sest näevad su statsidest et oled sama ABC nagu ta ise ja panevad su sinna JJ+ peale.
    Nii vaadates tundub asi proovimist väärt.

    Parandage kui eksin!

    Aga jah, loomulikult CheekyMullety poolt öeldu on igati korrektne.

  7. #1767
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
    No offence Poku, aga minu arvates annad sa meiesugustele mikrolimiidi mängijatele praegu väga halba nõu ja ma julgen väita, et suurem osa mikromängijaid ei istu nendes limiitides selle tõttu, et neil pole piisavalt rolli kõrgemal mängimiseks vaid ikka skillipuuduse pärast.
    absoluutselt nõus.. Poku ära aja nüüd jama juttu.. preflopis ei calli 3bete OOP väikese pocketiga.. jääd kidnlalt pikas perspektiivis kahjumisse.. ma ei tea palju sa käsi mänginud oled.. aga pane HEMis filtrid peale.. ja saad teada...

    setmine tasub ära juhul, kui preflopis Hero sisse pandav raha summa on väiksem võrdne 20x efektiivse stackiga..

    ehk.. NL10s mängides kui Herol ja vastasel on mõlemal fullstack ehk kümme taala, siis sisuliselt on maksimaalne callimise suurus 5bb'd..

  8. #1768
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
    Aga kui callid nende 3beti pocket 44 ja flop 348r nagu Poku ytles ei taha nad uskuda et callisid 3beti 33, 44 või 88 sest näevad su statsidest et oled sama ABC nagu ta ise ja panevad su sinna JJ+ peale.
    Nii vaadates tundub asi proovimist väärt.

    Parandage kui eksin!
    Miks sa pead selle omal nahal läbi kogema, kui musttuhat venda on seda juba teinud ja kõik väidavad kooris, et see on kahjumlik???

  9. #1769
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    absoluutselt nõus.. Poku ära aja nüüd jama juttu.. preflopis ei calli 3bete OOP väikese pocketiga.. jääd kidnlalt pikas perspektiivis kahjumisse.. ma ei tea palju sa käsi mänginud oled.. aga pane HEMis filtrid peale.. ja saad teada...

    setmine tasub ära juhul, kui preflopis Hero sisse pandav raha summa on väiksem võrdne 20x efektiivse stackiga..

    ehk.. NL10s mängides kui Herol ja vastasel on mõlemal fullstack ehk kümme taala, siis sisuliselt on maksimaalne callimise suurus 5bb'd..
    NL10 - nõustun täielikult, sai valesse kohta see soovitus susatud jutu sees.
    Kuid NL25-NL50 on see kasumlik, vähemalt minu mängustiilijuures küll ja ise sain ka selle idee ühelt teiselt vägagi võitvalt mängijalt kel NL50 ammu alistatud ja ka temal on see kasumlik liigutus. See on siin NL10 teema, et siin pole mõtet seda teemat rohkem lahata, kui kellegil huvi võib teha uue teema ja natukene seal arutleda seda.
    Kõik oleneb sinu ja vastase mängustiilist.

  10. #1770
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
    Miks sa pead selle omal nahal läbi kogema, kui musttuhat venda on seda juba teinud ja kõik väidavad kooris, et see on kahjumlik???
    Tuleb teie kõigiga nõustuda. NL10 -s on see -EV. Filterdasin just HEM-s. Kuigi veebruari kuus tuli mul isegi +. Aga jaanuari miinus jällegi oli nii suur mis kattis ära kõik.

    Samas päris yks yhele seda võtta siiski ei saa et kui saad oma pocket 66 3beti siis on see 100% fold, sest näiteks: Kui sa avad MP 4bb ja co 3betib 7bb, siis kui vastasel stacki on siis paned ju ikkagist oma 3bb juurde.
    Viimati muudetud Hullapple poolt : 17.03.10 at 16:41

  11. #1771
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
    Tuleb teie kõigiga nõustuda. NL10 -s on see -EV. Filterdasin just HEM-s. Kuigi veebruari kuus tuli mul isegi +. Aga jaanuari miinus jällegi oli nii suur mis kattis ära kõik.

    Samas päris yks yhele seda võtta siiski ei saa et kui saad oma pocket 66 3beti siis on see 100% fold, sest näiteks: Kui sa avad MP 4bb ja co 3betib 7bb, siis kui vastasel stacki on siis paned ju ikkagist oma 3bb juurde.
    min3betisid callin ikka väikese pocketiga.. aga miks sa arvad miks ranka tabelis on kirjas ka reraisede suurused 3-4x ees raisija tõste.. jusht selleks, et ei oleks oddse setminemiseks..

  12. #1772
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    min3betisid callin ikka väikese pocketiga.. aga miks sa arvad miks ranka tabelis on kirjas ka reraisede suurused 3-4x ees raisija tõste.. jusht selleks, et ei oleks oddse setminemiseks..

    Noh setminimine on niivõinaa implied oddside peale arvestatud. Isegi kõige standartsemal lihtsalt preflop tõste callimise puhul. Pot oddsidena on see keelatud tegevus. Aga Rage, meil on sees ka juba dead money ja ära peame me callima siiski vähem kui 10% vastase stäckist.

    Kuid kui nüüd võib natukene ajutreeningu mõttes arvutada, ilma et seda keegi täielikult tõepähe võtaks ja sellejärgi mängima hakkaks, saaksime ikkagi päris huvitavad ja mõtlemapanevad tulemused. Täiesti NL10 algajatel mitte vaadata seda, kuna täiesti algajale on see tegevus -ev. Aga kes tahab oma mänguga improviseerida ja tunnetust saada võib kaasa mõelda.

    ( Click to show/hide )

  13. #1773
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    jah.. aga arvesta nüüd juurde vastase 3beti range.. ja sõltuvalt sellest millisel laual ta näiteks turnis või riveris improveb oma kätt ja millisel boardil ta on nõus oma ülepaari maha panema.. ehk sa ei saa oma setile valuet...

    kasum võibolla tuleks siis kui sa 3beti callid ja sobival boardil bluffid.. samas ka jälle libe tee..

    tegelt võiks estpatrick või ranka antud teemat kommenteerida...

  14. #1774
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    jah.. aga arvesta nüüd juurde vastase 3beti range.. ja sõltuvalt sellest millisel laual ta näiteks turnis või riveris improveb oma kätt ja millisel boardil ta on nõus oma ülepaari maha panema.. ehk sa ei saa oma setile valuet...

    kasum võibolla tuleks siis kui sa 3beti callid ja sobival boardil bluffid.. samas ka jälle libe tee..

    tegelt võiks estpatrick või ranka antud teemat kommenteerida...
    Rage, kui sa mu jutu läbi lugesid, siis sellepärast ma 30% paningi, et me ei saa enda setile alati valuet. Kui meie sett alati kinni makstaks, oleks ma sinna 100% pannud ju. Ja nagu kirjutasingi, siis niimoodi otse kuivalt arvutades on tõesti asi kahjumis, tuleks korra selle 8al korral kui me ei saa oma setti ka bluffiga pank maha võtta.
    Aga libe tee see on tõesti, sellep ei soovitagi tõesti NL10 algajatel seda üldse lugema ja peaks mujale selle arutelu kolima.
    Mida kõrgemale me liigume, seda libedamaid teid me hakkame käima ju?!?!
    Mina sooviks küll need teemad läbi arutada ja kui eksin siis see endale selgeks teha PÕHJALIKULT miks ja kuidas ma eksin, mitte et lihtsalt tean, et nii ei tohi teha.
    Ootaks et mõni natukene aggrom reg suure kätesampliga vaataks oma statid üle sellisel liigutusel. et väikse paariga ala 77 callime 3beti maha:
    Showdownle minemis %, selle võitmise % ja võidu suurus keskmine r smht. Peaks olema filtritega vaadatav?

  15. #1775

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Poku oma arvutustes sa seda ülde ei arvesta, et kohati kaotame ka seti hittides ja siis tavaliselt terve stacki.

  16. #1776
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
    Poku oma arvutustes sa seda ülde ei arvesta, et kohati kaotame ka seti hittides ja siis tavaliselt terve stacki.
    Kohati me tõmbame pocetiga ka rea endale kokku ja saame terve stäki.
    Kui ma ütleksin et need arvutused on nüüd täiesti tõepähe võtta ja nii mängidagi, võidad miljoni. Siis võiksin ju samahästi panna roboti mängima. Ega ei ole ikka küll nii, aga need arvutused aitavad:
    1)Arvutada ja pusida on mõnus.... ülihea ajutreening ja hoiab aju töös.
    2)Mängust paremini aru saada, mis kus ja kuidas toimib, esialgsed NO otsused, võivad hoopis olla juba maybe otsused ja sellejärgi veelrohkem mängu improviseerida, kuna tead, et sa võid vahel oma mängu sellise otsuse sisse tuua, kuigi pikas perspektiivis võib see olla nibin nabin kaotav otsus. Aga image loomise juures kasulik otsus.
    3)Vahel nii arvutades, tuleb hoopis mingi muu seos mingite muude asjadevahel, kus leiad veel uusi ideid.

    Aga selge on see, et kes tahab sellel teemal edasi rääkida, võiks teha uue teema, see pole siin õige koht. NL10 algajate jaoks see kindlasti on nüüd VÄGA -ev liigutus.

  17. #1777
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    minumeelest 3bet call küll õige ei ole OOP vähemalt standardina. Peab ikka väga tugev põhjus olema selleks ja väga odav 3bet. mida kõrgemale minna seda odavamaks 3betid muutuvad kuna rohkem pannakse neid, siis on teatud juhtudel see õigustatud kui vastane postflop spewy.

    IP on asi reaalsem kuna siis saad kontrollida asjade käiku, kuid siingi ma eelistaksin et vastane teeb 5-6bb raise max, mida pean callima. mitte rohkem. kuna näiteks kui vastasel suur paar ja maha tuleb A, siis ta ei pruugi piisavalt aktsiooni anda + olukorrad kui tuleb maha miski 4masti või reakaarti ja muidu sitad boardid, ka siis ei saa aktsiooni. + jobu võib slowplayda ja hoida poti väiksena jne.

    seega minuarust on vaja callimiseks järgmisi asju:

    nr1: odav 3bet
    nr2: positsioon
    nr3: vastane postflop spewy või PF ilge tight - ehk eeldada et saad aktsiooni kui hitid täies mahus
    minu arvamus on.. et seda peab ikka tegema siis.. kui vastast täpselt tunned ja tead.. ja kui tead, et annab kergelt postflop potides alla..

  18. #1778
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 ($10.45)
    MP1 ($10.27)
    MP2 ($10)
    CO ($10)
    Button ($10.61)
    Hero (SB) ($10.10)
    BB ($10)
    UTG ($0.49)

    Preflop: Hero is SB with 10, Q
    4 folds, CO checks, 1 fold, Hero calls $0.05, BB checks

    Flop: ($0.30) Q, J, 10 (3 players)
    Hero bets $0.20, 1 fold, CO raises to $0.90, Hero raises to $3, CO calls $2.10

    Turn: ($6.30) 3 (2 players)
    Hero bets $7 (All-In), CO calls $6.90 (All-In)

    River: ($20.10) 7 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $20.10 | Rake: $1.34

  19. #1779
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 ($10.45)
    MP1 ($10.27)
    MP2 ($10)
    CO ($10)
    Button ($10.61)
    Hero (SB) ($10.10)
    BB ($10)
    UTG ($0.49)

    Preflop: Hero is SB with 10, Q
    4 folds, CO checks, 1 fold, Hero calls $0.05, BB checks

    Flop: ($0.30) Q, J, 10 (3 players)
    Hero bets $0.20, 1 fold, CO raises to $0.90, Hero raises to $3, CO calls $2.10

    Turn: ($6.30) 3 (2 players)
    Hero bets $7 (All-In), CO calls $6.90 (All-In)

    River: ($20.10) 7 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $20.10 | Rake: $1.34

    AND?

  20. #1780
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    AND?
    AND on see,et SB-t ei tohi limpida. Muidu suht ok.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES