Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 92, kokku 123 EsimeneEsimene ... 42829091929394102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 821 kuni 1 840, kokku 2460
  1. #1821
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Äkki saaksid näidete varal täpsemalt seleteda. Ma väga ei haara seda mõtet :(

  2. #1822

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Äkki saaksid näidete varal täpsemalt seleteda. Ma väga ei haara seda mõtet :(
    Vaatame seda näidet nt. .$50/$1 NL Holdem Full-Ring sa oled MP ja su käsi on JJ. Varaselt positsioonilt vastane tõstab $5, tema stack on $55. Pot on nüüd $6.50 ja et callida pead sa maksma $5. Sinu pot oddsid on 1.3/1 Mis ei ole piisav, et callida.

    AGA eeldades, et sa võidad suure summa raha kui sa flopil hitid, võib call olla kasumlik.

    Nii, sa mängid oma JJ seti eesmärgil. Ja ütleme, et vastane, kes varaselt positsioonilt callib omab tugevat kätt ja kui sa seti hitid saad sa temalt stacki.

    Nii, kui sa seti peaksid hitima võidaksid sa $56.50 koos blindide ja vastase stackiga. Nüüd sinu implied oddsid on $56.50/5 ehk 11.3/1 . Kui võrrelda seda nüüd oddsidega, et sa hitid seti mis on rangelt öeldes 8/1, on su implied oddsid piisavalt head, et mängida kätt.

    Stackide suurus on oluline.

  3. #1823
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas SALMOSA Vaata postitust
    Vaatame seda näidet nt. .$50/$1 NL Holdem Full-Ring sa oled MP ja su käsi on JJ. Varaselt positsioonilt vastane tõstab $5, tema stack on $55. Pot on nüüd $6.50 ja et callida pead sa maksma $5. Sinu pot oddsid on 1.3/1 Mis ei ole piisav, et callida.

    AGA eeldades, et sa võidad suure summa raha kui sa flopil hitid, võib call olla kasumlik.

    Nii, sa mängid oma JJ seti eesmärgil. Ja ütleme, et vastane, kes varaselt positsioonilt callib omab tugevat kätt ja kui sa seti hitid saad sa temalt stacki.

    Nii, kui sa seti peaksid hitima võidaksid sa $56.50 koos blindide ja vastase stackiga. Nüüd sinu implied oddsid on $56.50/5 ehk 11.3/1 . Kui võrrelda seda nüüd oddsidega, et sa hitid seti mis on rangelt öeldes 8/1, on su implied oddsid piisavalt head, et mängida kätt.

    Stackide suurus on oluline.
    Kas ma olen pime või seisnes küsimus 3bettimise kasumlikkuses? Ei loe su vastusest küll välja muud kui standard implied oddside kontseptsiooni, mis 3bettimisega kuidagi ei seondu :S

  4. #1824

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Strateeg Vaata postitust
    Kas ma olen pime või seisnes küsimus 3bettimise kasumlikkuses? Ei loe su vastusest küll välja muud kui standard implied oddside kontseptsiooni, mis 3bettimisega kuidagi ei seondu :S
    3betides tasku paare on sul kergem saada raha sisse 2 järele jäänud tänavaga kui sa tabad flopil oma seti.

    Sul on raskem saada 3 tänavata valuet kui 2 tänavat vastaselt kellel on tugev käsi preflopis.

  5. #1825
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas SALMOSA Vaata postitust
    3betides tasku paare on sul kergem saada raha sisse 2 järele jäänud tänavaga kui sa tabad flopil oma seti.

    Sul on raskem saada 3 tänavata valuet kui 2 tänavat vastaselt kellel on tugev käsi preflopis.
    Okei saan Su mõttest aru, aga NL 10s on küll suhteliselt mõttetu seda rakendada imo, kui asja tervikuna vaatad, siis 4beti peale pead peaaegu alati loobuma + set over set olukorrad ja ntks olukorrad, kus vastane oop 3beti callib ja sinu missetud cbeti c-raiseb jne. Mis selle 3beti mõte on? halvemad käed foldivad ja paremad jätkavad ning hittimata oleme reeglina kuses. Tundub suht raha põletamine... aga see vaid minu arvamus... (eks stille ja mängijaid ole erinevaid)

  6. #1826
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mnjaa. 3bet potides setminemine sai minu jaoks uue tähenduse. Mu arust võib isegi 4betida, sest kui vastane callib saame veel kergemini seti hittides rahad flopil sisse.

  7. #1827
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tekkis üks küsimus ESTPatricku NL10 videost. Hetkel ei leia seda kohta täpselt üles, aga oli midagi taolist.

    ESTPatrick versus 70/0 fish vist oli

    Patrick vajutab AQ - ga 0.70 vms. 3-4 limpi ees. Ülejäänud foldivad. Fish callib. Flop Qxx (2 nõrka kaarti ) . Pot oli vist 1.8-2. Patrick vajutab 1.3-1.5 peale. Saab minraise. Ta callib ja turn on K.

    Kas flop on call koht? Mis peaks turnis tegema?

    EDIT: Flop oli kuiv, poti,risti, ärtu.
    Viimati muudetud ingu poolt : 30.03.10 at 17:41

  8. #1828
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Mnjaa. 3bet potides setminemine sai minu jaoks uue tähenduse. Mu arust võib isegi 4betida, sest kui vastane callib saame veel kergemini seti hittides rahad flopil sisse.
    Palun ära levelda siin. ty!

  9. #1829
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Tekkis üks küsimus ESTPatricku NL10 videost. Hetkel ei leia seda kohta täpselt üles, aga oli midagi taolist.

    ESTPatrick versus 70/0 fish vist oli

    Patrick vajutab AQ - ga 0.70 vms. 3-4 limpi ees. Ülejäänud foldivad. Fish callib. Flop Qxx (2 nõrka kaarti ) . Pot oli vist 1.8-2. Patrick vajutab 1.3-1.5 peale. Saab minraise. Ta callib ja turn on K.

    Kas flop on call koht? Mis peaks turnis tegema?
    Täpselt ei oska muidugi öelda kuna konkreetset kätt ei näe, aga ilmselt võib siin olla loogika, et flopp on ohutu ja flopil callides hoiame bluffid ranges, otsa pannes jätkab enamasti ainult parem käsi.

  10. #1830

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Vastane siiani väga passiivne, 18/9 34 käe peale.

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    MP1 ($3.25)
    MP2 ($4.45)
    MP3 ($10)
    CO ($10)
    Hero (Button) ($12.67)
    SB ($7.18)
    BB ($6.48)
    UTG ($10.21)
    UTG+1 ($6.07)

    Preflop: Hero is Button with A, K
    1 fold, UTG+1 bets $0.35, 2 folds, MP3 calls $0.35, 1 fold, Hero raises $1.50, 3 folds, MP3 calls $1.15

    Flop: ($3.50) 4, 5, A (2 players)
    MP3 checks, Hero bets $3, MP3 calls $3

    Turn: ($9.50) 8 (2 players)
    MP3 checks


    HERO ?

    Kas siin on see koht, kus tuleb vastane AI suruda (vastasel järgi 5.50)? Või peaksin ma iga kord, kui saan sellisel flopil calli, olema mures seti pärast? Ja turn järgi checkkida?

  11. #1831
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: NL10 grinderite nurgake

    No kui setmines siis note külge, aga mina siin küll muud valikut, kui bet ei näe.

  12. #1832
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: NL10 grinderite nurgake

    allin jah, tõenäoliselt foldib..
    eks tal ole vast jah mingi pocket, aga ma pakun mingi QQ , JJ

    ma ise muidu raudselt teeks väiksema beti, et valuet saada..aga eks ma nii vahel kaotan ka, et annan odava kaardi

  13. #1833

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Panin ta AI, tema rõõmsalt callis ja näitas 44. Küsisin üldse seepärast, et täna oli see juba kolmas kord sarnases olukorras seti vastu olla. Et kui mul TPTK, siis alla seti nagu enam ei callitagi...

  14. #1834
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: NL10 grinderite nurgake

    noh aga ei ole midagi teha noh, sul on toppair , tahad saada valuet, õigelt käitusid ma arvan

    noh mind on callitud sellistes olukordades AQga näiteks..aga noh väikses limiidis ongi ainult setminimine...

    mulle tundub, et mida suurem limiit, seda sitemate kätega inimesed võidavad, siin on suht tightid poisid koos ja püüavad ainult nutsi saada

  15. #1835
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($25.09)
    UTG ($2.81)
    UTG+1 ($12.77)
    MP1 ($10.78)
    MP2 ($10)
    Hero (MP3) ($26.04)
    CO ($20.93)
    Button ($10)
    SB ($6.62)

    Preflop: Hero is MP3 with K, A
    2 folds, MP1 calls $0.10, 1 fold, Hero bets $0.50, 4 folds, MP1 calls $0.40

    Flop: ($1.15) 8, K, Q (2 players)
    MP1 checks, Hero bets $0.75, MP1 calls $0.75

    Turn: ($2.65) 5 (2 players)
    MP1 checks, Hero bets $1.70, MP1 calls $1.70

    River: ($6.05) 9 (2 players)
    MP1 bets $6.05, Hero ???

    Vastane 80/15 40 kätt.
    Üpriski standart olukord tegelikult, kui oleks mõistlik vastane paneks mina ta setile. Aga mis teeme sellises olukorras? Vastas fishide üks pealikutest. Enne kui turni otsuse tegin mõtlesin, et selline donk võib ka any K vajutada sellist betti. Muidugi ei saa ka K5 vms välistada. Seega mis on õige otsus ?

  16. #1836
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL10 grinderite nurgake

    ehk leiad selle fishi nime..see liin tundub nii kuradi tuttav.

  17. #1837
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: NL10 grinderite nurgake

    5-10 minutit tagasi mängitud käsi.
    Aldifux

  18. #1838
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: NL10 grinderite nurgake

    Tunduks nagu K9 või Q9 tal olevat.

  19. #1839
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

  20. #1840
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: NL10 grinderite nurgake

    $-6,156
    28,505 k kätt.
    LOL

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES